Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6401957 Napisano: 11.09.2017 13:41:00 w Dyskusje o loteriach
@@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

bruce napisał(a):

Trochę mi szkoda, że w loterii Kinder Bueno w razie niemożności odebrania nagrody głównej (np. nie posiadania wizy lub po prostu nie wyrażenia zgody na wyjazd do słynnego Miasta Aniołów) nagroda ta przepada na rzecz organizatora emotka  - powinna przechodzić na kolejnych uczestników/rezerwowych; ja np. chętnie gram o pozostałe nagrody, ale nie o główną. W dodatku (tak całkiem na marginesie), nie wiem, czy macie podobnie, ale moje wszystkie kody kończą się na literę A. emotka

Też bym chciała, żeby była możliwość wyboru czy chce się grać o główną czy tylko o te mniejsze.

ja bym chciała by była możliwość wyboru między wyjazdem a równowartością w gotówce emotka Przecież za taka kasę to można świat kilkukrotnie objechać emotka

Albo kupić mieszkanie ... Taka opcja by była najfajniejsza.

ja bym wolała podróż dookoła świata emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6401945 Napisano: 11.09.2017 13:31:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wysłałem pierwsze kody na Kinder Bueno i w sumie nie wiem po co i dlaczego… uzależnienie normalnie emotka Pierwszy raz trzymam kciuki, by nie wygrać nagrody głównej emotka

Jak wygrałam wyjazd do stanów to organizator nie zgodził się na zamianę na kasę bo (prawdopodobnie) sam chciał tam jechać emotka Mimo, że nie było nigdzie zapisu w regulaminie to jechała dodatkowo 1 osoba od organizatora jako "pomoc" i jej koszty były ujęte jako moja wygrana. Na szczęście zgodzili się na zamianę aby syn mógł zrealizować wyjazd. Oczywiście były problemy z wizą u dziewczyny, ale za drugim podejściem w innym konsulacie się udało. Na pewno wyjazd będą pamiętać do końca życia emotka choć nie był warty regulaminowej kwoty.

a dlaczego dziewczynie odmówiono wizy za pierwszym razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6400880 Napisano: 08.09.2017 10:45:21 w Dyskusje o loteriach
@@gnieszk@ napisał(a):

bruce napisał(a):

Trochę mi szkoda, że w loterii Kinder Bueno w razie niemożności odebrania nagrody głównej (np. nie posiadania wizy lub po prostu nie wyrażenia zgody na wyjazd do słynnego Miasta Aniołów) nagroda ta przepada na rzecz organizatora emotka  - powinna przechodzić na kolejnych uczestników/rezerwowych; ja np. chętnie gram o pozostałe nagrody, ale nie o główną. W dodatku (tak całkiem na marginesie), nie wiem, czy macie podobnie, ale moje wszystkie kody kończą się na literę A. emotka

Też bym chciała, żeby była możliwość wyboru czy chce się grać o główną czy tylko o te mniejsze.

ja bym chciała by była możliwość wyboru między wyjazdem a równowartością w gotówce emotka Przecież za taka kasę to można świat kilkukrotnie objechać emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6400837 Napisano: 08.09.2017 09:50:05 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Byłam na policji, spisali dane, wzięli ten numer IMEI, ale po jakimś czasie dostałam tylko pismo, że sprawa umożona ze względu na brak dowodów... a przecież w sklepie był monitoring emotka

Policja pewnie nawet się sprawą nie zajęła i na monitoring nie popatrzyła. Moją kumpelę potrącił samochód jak ta jechała na rowerze. facet odjechał, a przechodnie ją zbierali z ulicy. Zawiadomili policję, jak przyjechali to coś tam spisali i tyle. Kumpela po tygodniu czy dwóch poszła na komisariat z zapytaniem co z jej sprawą. Okazało się, że w ogóle nie mają takiego zgłoszenia, dopiero jak narobiła szumu doszli który to policjant spisywał i okazało się że jeszcze nie zgłosił tego.... No to już wiedziała ze policja nic nie zrobi, więc sama zaczęła szukać po okolicznych budynkach i nieruchomościach monitoringu (jak się okazało policja do żadnego z nich nawet nie zajrzała...). W każdym razie udało jej się znaleźć odpowiedni zapis z kamer, faceta znaleźli i dostał zawiasy. Ale chodzi o to, że w większości spraw mniejszych niż np. morderstwo niestety trzeba samemu chodzić załatwiać czy to dowody, czy się przypominać by ktoś coś zrobił... Wyświetl w wątku >>

ace

#6400672 Napisano: 07.09.2017 19:33:09 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

A właśnie zastanawiałam się jak krakowiacy znoszą ten rynek, tylu tam turystów, tyle szumu. Nie da się spokojnie przejść. Teraz już wiem - nie chodzą tam. Ja być może w przyszłym roku przeprowadzę się do Krakowa, co średnio mi się podoba. Byłam tam ostatnio na zwiadach dwa razy i aktualnie jestem na "nie". Gościliśmy się właśnie na Kazimierzu i za nic tam nie wytrzymam. Głośno, brudno i ciasno. Do tej pory Kraków kojarzył mi się z wąskimi, cichymi uliczkami, ale nic takiego nie uraczyłam podczas swojego pobytu. Może zimą/jesienią będzie lepiej. Jedyna szansa, żebym się tam dobrze poczuła to znaleźć spokojne osiedle domków jednorodzinnych, oddalone od tego całego bajzlu z turystami. Ale pewnie to słono będzie kosztować. Nie wspominając już o tym, że do każdego konkursowego sklepu daleko. U siebie to w godzinę oblecę ITM, C4, Lidla, Żabke, Tesco i Biedre. A W Krakowie miałam dwie godziny do samego ITM emotka  

Rynek to zło emotka Ale chyba jak w każdym turystycznym mieście turystyczne miejsca: koleżanka z Zakopanego szerokim łukiem omija Krupówki, znajomi Hiszpanie z Barcelony La Ramblę itd.
Ja Kraków jak najbardziej polecam jako miejsce turystyczne (no i studenckie! jak studiować w Pl to tylko w Krakowie), ale do zamieszkania już nie koniecznie emotka Sama już jestem właściwie w trakcie wyprowadzki emotka No i zresztą świat jest zbyt ciekawy by całę życie mieszkać w jednym mieście/państwie.

Rzeczywiście zimą i jesienią jest mniej ludzi, ale nie ma co się spodziewać by w Krakowie w jakąkolwiek porę roku nie było tłumów (większych lub mniejszych).

No to już akurat jest indywidualna sprawa. Duże miasto daje możliwości kulturalne, rozrywkowe, komunikacyjne itd, ale jak piszesz załatwienie czegoś w urzedzie czy w dwóch to wyprawa całodniowa emotka nie wspominając o marketach hihi. Coś za coś emotka Co kto lubi Wyświetl w wątku >>

ace

#6400506 Napisano: 07.09.2017 14:01:44 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

ace napisał(a):

A mnie wkurzają deweloperzy, którzy rządzą Krakowem. Moje biuro znajduje się na terenie zabytkowych budynków. Niestety nie są one wpisane do rejestru zabytków, ale tylko do jakiejś gminnej bazy zabytków - czyli praktycznie nie są chronione = deweloper zrówna je z ziemią. Ale to tylko pokazuje ile znaczy zabytek w Polsce, no ale co, Wawel w Krakowie wystarczy... Na razie chce się pozbyć lokatorów (różne firmy w tym nasza) poprzez odcięcie ogrzewania....(podobno nie dogadali się z MPEC...).

Byłam ostatnio w Krakowie i przeraziło mnie, że na Kazimierzu nowe apartamentowce wyrastają jak grzyby po deszczu. Dziwnie się komponują z zabytkową częścią miasta. Nie wspominając już o Żabkach, McDonaldzie, Carrefourach i innych takich na rynku. Ja bym takie miejsce zostawiła indywidualnym restauracjom i sklepikom, żeby miasto zachowało swoją duszę. Ale niestety "sieciówki" i w takim miejscu się rozlały. 

Niestety w Krakowie jak ktoś dobrze by zapłacił to i przed Wawelem by wybudował wieżowiec... Wystarczy dać w łapę odpowiedniej osobie i uzasadnią wszystko...
Oj Kazimierz bardzo zmienia się na niekorzyść... jako dzieciak mieszkałam na granicy Śródmieścia z Kazimierzem i pamiętam, że wtedy strach było tam (w Kazimierz) wchodzić wieczorem. Potem jak zaczynałam studia zaczęło się powoli wszystko zmieniać i dzielnica odzyskała urok. A teraz znów schodzi na psy, choć trochę z innego powodu...
Na Rynku akurat to mnie nawet tak nie razi (choć jak przystało na prawdziwego krakusa na Rynku bywam raz na parę lat emotka ) - choć wiadomo lepiej by było tak jak piszesz - bardziej raziło mnie jak kiedyś pstre reklamy na każdej wolnej przestrzeni sprawiały że Rynek i okolice wyglądały jak stragany na odpuście albo burdel (który obecnie jest na Rynku - tzn klub go-go...) - teraz wprowadzili przynajmniej jakieś zasady odnośnie szyldów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6400477 Napisano: 07.09.2017 13:19:45 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają deweloperzy, którzy rządzą Krakowem. Moje biuro znajduje się na terenie zabytkowych budynków. Niestety nie są one wpisane do rejestru zabytków, ale tylko do jakiejś gminnej bazy zabytków - czyli praktycznie nie są chronione = deweloper zrówna je z ziemią. Ale to tylko pokazuje ile znaczy zabytek w Polsce, no ale co Wawel w Krakowie wystarczy... Na razie chce się pozbyć lokatorów (różne firmy w tym nasza) poprzez odcięcie ogrzewania....(podobno nie dogadali się z MPEC...). Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6397404 Napisano: 31.08.2017 20:14:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dostałam pismo, że w przeciągu 20 dni z powodu rosnącego zadłużenia zostanie mi odcięta woda. (...) No więc biorę wszystkie swoje potwierdzenia zapłaty i lecę jak głupia do nich, na ostatnią chwilę, bo przecież pracują do 15. I co się okazuje? Że mam niecałe dwa złote zadłużenia, bo w maju kwota wpłynęła dwa dni po terminie (...) Bajzel na kółkach. 

emotka Nieźle. Wkurza mnie, że nadal urzędnik ma władzę, jak kiedyś car. emotka

Moja mama przez 3 miesiące dostawała wezwania do poprawienia wywietrznika w kuchennym kominie, w trzecim wezwaniu napisali jej, że jak nie wybije większego wlotu to jej gaz odetną.... dobre sobie bo moja mama nie ma w mieszkaniu gazu i nigdy nie miała emotka emotka emotka W końcu zadzwoniła do spółdzielni i powiedziała by przyjechali jutro odciąć jej ten gaz emotka Następnego dnia przyjechali kolesie, popukali się w czoło, obśmiali kobietę ze spółdzielni, a spółdzielnia od tej pory mamę w spokoju zostawiłą emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6396608 Napisano: 30.08.2017 14:41:13 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

https://www.faceb...pe=3&theatertaka ciekawostka dotycząca naszej konkursowej LIPTON  emotka

Dlaczego mnie to nie dziwi? która "konkursowa" firma nie testuje? Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

ace

#6395650 Napisano: 28.08.2017 12:40:35 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wróciłam po urlopie do domu, chciałam sobie trochę zakonkursować, a tu zonk- na moim laptopie błąd 651- coś ponoć z jakąś kartą sieciową. Dzwoniłam na infolinię Orange, mam router Fun Box 2.0. i teoretycznie wszystkie kontrolki odpowiedzialne za internet i sieć Wi-FI świecą się na zielono, a pan na infolinii mi mówi,że niby ten router może być uszkodzony.Jak mu mówię,że przecież urządzenie to wymienialiśmy w grudniu ubiegłego roku, to on mi na to,że taki router może się popsuć nawet następnego dnia emotka Czy jeśli oddam laptop w ręce jakiegoś informatyka, to on jest mi w stanie jakoś zdalnie skonfigurować tą sieć bezprzewodową i naprawić ten błąd 651 emotka

Mi się zepsuł w czasie burzy.  Uderzył gdzieś blisko piorun , błysnęło. Nawet nie było czuć spalenizny.  Zglosiliśmy, przyjechali następnego dnia roboczego i wymienili bez żadnych opłat. Ale gdybym akurat nie była w tym pokoju , to też bym nie wiedziała co się stało . 

dokładnie. bardzo możliwe, że burza Ci załatwiła. Moja mam kiedyś odłączyła z kontaktu ruter, a zapomniał odłączyć z sieci i burza jej i tak ruter uszkodziła. Ale tak jak piszą bez problemu naprawili (tyle że mama w neti) Wyświetl w wątku >>

ace

#6395477 Napisano: 27.08.2017 22:21:52 w Oddam za darmo
K67L2XU4
2DMRR47F (albo ostatnia literka P)
NUTV3MFE
4M8DEU3F
974H6KL6
PCL69LUM

Leszki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6394889 Napisano: 25.08.2017 15:11:54 w SZUKAM....
telefonu do streamline 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6391261 Napisano: 18.08.2017 10:53:18 w Wkurza mnie...
katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie moja głupota, robienie stu rzeczy na raz, zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę i mój zmarnowany czas na pisanie błyskotliwych, czasochłonnych konkursowych tekstów, które dziś chciałam wysłać a konkurs skończył się wczoraj emotka

ja tak odkładałam wysyłkę zgłoszenia na czujnik czadu... no i tak skutecznie czekałam, że się doczekałam  końca konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6391235 Napisano: 18.08.2017 10:18:28 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

kieronik powinien pilnować porządku na budowie... W dużych firmach to jest nie do pomyślenia. My współpracujemy z Budimexem przy budowie dróg, to tam w każdy poniedziałek rano, każdy robotnik jest sprawdzany alkomatem, oprócz tego wyrywkowo w ciągu tygodnia też są kontrole i razy była sytuacja, że przy takim wyrywkowej kontroli facet "wpadł"i wyleciał dyscyplinarnie. Ogólnie lepiej nie przyjść do pracy pod wpływem niż przyjść i ryzykować.

emotka Zazdroszczę, naprawdę.Trafiłem niedawno na dużą budowę prowadzoną przez jednego z trójcy największych w Polsce (nazwę przemilczę, bo robiłem na czarno emotka ). Realia są takie, że ten główny, który firmuje budowę swoją nazwą, wynajmuje podwykonawców, a ten z kolei - jeszcze mniejsze ekipy. Codzienność wyglądała tak, że najpierw w aucie, którym dowożona była taka drużyna, pękała puszka z piwem na łeb. W czasie przerw śniadaniowych kolejne, a za butelki znalezione wewnątrz budynku po zakamarkach mógłbym w skupie dostać całkiem zauważalny grosz.
Nadzór? Tylko z nazwy. Jedyny wymóg: "chłopaki, noście kaski i kamizelki odblaskowe, by się nikt nie przyczepił". To wszystko. Żadnej kontroli przy wejściu, nie widziałem nawet wartowników, którzy pilnowaliby terenu. ŻAL.PL emotka Po trzech dniach zrezygnowałem.

to albo miałeś takiego pecha, albo ja takie szczęście emotka od prawie 5 lat z nimi współpracujemy przy budowie różnych dróg i obiektów drogowych i tam zawsze były przeprowadzane takie kontrole i na prawdę baaaardzo pilnowali. Natomiast obsługiwaliśmy też budowę kilku osiedli mieszkaniowych i biurowców (inne firmy budowlane) to tam rzeczywiście, puszka na puszce leżała, a w czasie przerwy śniadaniowej gdy w sklepie się spotykaliśmy to robotnicy obok bułek mieli czteropaki piwa. Ale tam i inny typ kierowników był... nie mieli pojęcia co się na budowie dzieje, np. kazali przyjechać, ale jak się przyjechało to nie wiedzieli właściwie po co, albo kazali robić coś zupełnie bez sensu emotka bo dany etap już dawno zakończony, albo jeszcze w powijakach Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6391214 Napisano: 18.08.2017 09:48:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

A u nas? ledwo ktoś założy "firmę budowlaną", uzbiera kilka przypadkowych osób spod sklepu itp i już wielki "przedsiębiorca" od siedmiu boleści  emotka

I to są pijaczyny!, spóźniają się, (...)

oj tak!! na jednej naszej budowie są tacy "glancusie", co przychodzą o 10, a idą o 14... jak mieli rozebrać kawałek ściany, zrobić okno w innym miejscu, wywalić zapadnięty strop itp, to ooooo..... ale jak to zrobić?? a inwestor ich wziął, bo byli jedyni, co mogli wejść w tym terminie. A jak coś się stanie, to kto odpowiada? oczywiście kierownik!! 

właśnie dlatego kieronik powinien pilnować porządku na budowie... W dużych firmach to jest nie do pomyślenia. My współpracujemy z Budimexem przy budowie dróg, to tam w każdy poniedziałek rano, każdy robotnik jest sprawdzany alkomatem, oprócz tego wyrywkowo w ciągu tygodnia też są kontrole i razy była sytuacja, że przy takim wyrywkowej kontroli facet "wpadł"i wyleciał dyscyplinarnie. Ogólnie lepiej nie przyjść do pracy pod wpływem niż przyjść i ryzykować. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6391206 Napisano: 18.08.2017 09:34:12 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

"uwielbiam" jak ktoś mówi o psie synuś  emotka

moja przyjaciółka na swojego pieska mówi psiecko - bardzo mi się to podoba emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

ace

#6390140 Napisano: 16.08.2017 09:19:08 w WC - rozmowy o wszystkim
oryginalny80 napisał(a):

Po 19 latach w jednej firmie, podjąłem decyzje, że pora na coś nowego, i właśnie zaczynam nową pracę pełen obaw i mega zdenerwowany. Dajcie ziomki i ziomalki, jakieś dobre słowo by stres minął, albo kilka łapek w górę emotka

19 lat? Wow. Ja pracuję w jednej firmie i już po 5 się duszę hihi.
A tak w ogóle dobrze zrobiłeś, zmiany są dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6389669 Napisano: 14.08.2017 15:45:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
według mnie to w ogóle powinni zrezygnować z takich konkursów, bo naprawdę uzdolnionym dzieciakom podcina skrzydła (bo przegrał np z rocznym Gabrielem-geniuszem artystycznym i komputerowym), albo takie konkursy organizować pod okiem komisji na zasadzie rodzice na lewo dzieci na prawo i rysujemy...

A tak w ogóle kto zajumał moje bony do Oszołoma w Krk? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6389533 Napisano: 14.08.2017 11:51:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

ace napisał(a):

czy był jakiś konkurs w którym do wygrania były bilety jednodniowe na Live Festival?

Był Heineken, mam karnet na sprzedaż, pw

wiem emotka Ale mi chodzi o taki wstep jednodniowy emotka nie karnet na dwa dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6389498 Napisano: 14.08.2017 10:49:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy był jakiś konkurs w którym do wygrania były bilety jednodniowe na Live Festival? Wyświetl w wątku >>