Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6414228 Napisano: 10.10.2017 10:15:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Znalazłam taki konk promocyjny http://www.tettea...t-odjedz-wrazeniami/ Regulamin nie uzupełniony, lakoniczny, niby pisze, że w wybranych sklepach (do tego konk urnowy emotka ), ale ja znalazłam tylko jeden sklep biorący udział. https://www.faceb...M0wFqv4I&fref=nf
Może jeszcze pojawi się w innych sklepach, a może ktoś już widział coś gdzieś indziej?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6414195 Napisano: 10.10.2017 09:26:26 w Dyskusje o loteriach
dwaburekoty napisał(a):

ace napisał(a):

W moim Auchan paragony zbiera ... ochroniarz jeżdżący po parkingu Robi sobie slalom wokół samochodów - samochody i to co się z nimi dzieje mało go interesują, za to jak tylko zbliża się do wysepki z koszykami nagle zwalnia, wytęża wzrok, a jak trzeba to zsiada Jak się wie o co chodzi to śmiesznie to wygląda A co do wysyłania, to trzeba próbować Nasza forumowa Mariola jest tego przykładem

Ja niestety mam Auchana daleko, ale wczoraj robiąc tam te jedyne na pół roku zakupy, wyłapałam chyba z 17 paragonów. Tylko, że na części z nich był alkohol. Przechodzą takie paragony?

Widać u Was nie ma ochroniarza emotka
Przechodzą pod warunkiem, że suma zakupów nie alkoholowych i nie papierosowych wynosi 20zł lub więcej. czyli od sumy zakupów odliczasz ceny alkoholi, jeśli wychodzi 20zł lub więcej to paragon jest ok. powodzenia. Wyświetl w wątku >>

ace

#6414177 Napisano: 10.10.2017 08:50:37 w Dyskusje o loteriach
mirai napisał(a):

Od kiedy zaczęła się "Wielka Loteria Złote Dni" w Auchan zauważyłem, że koszyki w których były paragony i których nikt nie chciał chować do kieszeni i które nieraz walały się na parkingu wokół hipermarketu, są odtąd czyste i pozbawione zbędnej makulatury. Duża w tym zasługa obsługi sklepu, która skrzętnie te paragony z nich wyciąga emotka . Myślę, iż szansa na wygranie jakiejkolwiek nagrody w tej loterii przypomina to samo, co z Coca-Colą w Biedronce - wszak doszła dodatkowa konkurencja... emotka . Dodam, iż mieszkam blisko Auchan i dość często tam robię zakupy - stąd takie moje dywagacje na dobranoc emotka .

W moim Auchan paragony zbiera ... ochroniarz jeżdżący po parkingu emotka Robi sobie slalom wokół samochodów - samochody i to co się z nimi dzieje mało go interesują, za to jak tylko zbliża się do wysepki z koszykami nagle zwalnia, wytęża wzrok, a jak trzeba to zsiada emotka Jak się wie o co chodzi to śmiesznie to wygląda emotka
A co do wysyłania, to trzeba próbować emotka Nasza forumowa Mariola jest tego przykładem emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6411007 Napisano: 03.10.2017 19:58:36 w Wkurza mnie...
że ktoś mi zajumał sprzed nosa bilety w Desperadosie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6409293 Napisano: 29.09.2017 12:50:06 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

Halszka napisał(a):

Szkoda że nie ma nowego budżetu... O tej porze zawsze był emotka Może mają problem z wymyśleniem pytania emotka

Dziwnie to przeciągają... niepokojąco! emotka A co do pytania, zawsze mogą pojechać standardem "Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać?" emotka

Wypluj.... nie cierpię tego pytania... nie lubię odpowiadać na pytania dlaczego o ja jestem taki wyjątkowy że to mi się należy bon a nie pani gieni spod 7 emotka

ja też emotka w 99% odpuszczam takie konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6409063 Napisano: 28.09.2017 20:27:13 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

mam info na @ ,ze paczke dostane do paczkomatu inpost,ktos wie co to może być?

Tez to mam i tez nie wiem co to... emotka
Może to piwko Leżajsk z Wolnej Chaty? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6406558 Napisano: 22.09.2017 15:19:11 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ace napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

taaaaa chiałabym emotka Hollywoodzkie żeby to chyba tylko przez implanty emotka Mojej kuzynce zęby podczas prostowania zaczęły pękać ... a w końcu mamy te same geny więc kto wie czy i mnie się to nie przytrafi emotka Za to przyjaciółka mówiła, że jej się bardzo popsuły (i to podobno jest akurat norma), a moje psują się i bez prostowania emotka A i kiedyś moja stomatolog opowiadała jak to była u niej niedawno młoda dziewczyna , której po prostowaniu zaczęły zęby wypadać (tzn nie wypadać tylko chwiać się coś ala paradontoza tylko to miało jakąś inną nazwę emotka )

Weź nie strasz... emotka  15 lat potrzebowałam na decyzję emotka   

w ostateczności, jak już nam wypadną to sobie wspomniane implanty zaserwujemy (może jakaś klinika urządzi konkurs i będzie je można wygrać? emotka )

Ja to z kolei mam taki być może irracjonalny lęk,że ortodonta mi te "druty" jakoś źle pozakłada i mi w nocy podczas snu wypadną i się uduszę emotka No i pozostaje jeszcze kwestia finansowa- tak lekko licząc aparat plus leczenie to pewnie jakieś 10 tysięcy,ech.

To chyba akurat niemożliwe (choć kto wie czy i takie przypadki się nie zdarzają Ale nie martw się jak ma na kogoś paść to padnie na mnie, nie na Ciebie emotka
Myślę że 10tys to minimum, no ale czego się nie robi dla urody. Jakby ktoś mi zagwarantował, że mi się zęby nie popsują, nie wypadną, nie popękają to już dawno z chęcią bym wydała taką kasę emotka (swoją drogą czemu ja nie poszłam na ortodoncję emotka ) Wyświetl w wątku >>

ace

#6406518 Napisano: 22.09.2017 14:26:10 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

taaaaa chiałabym emotka Hollywoodzkie żeby to chyba tylko przez implanty emotka Mojej kuzynce zęby podczas prostowania zaczęły pękać ... a w końcu mamy te same geny więc kto wie czy i mnie się to nie przytrafi emotka Za to przyjaciółka mówiła, że jej się bardzo popsuły (i to podobno jest akurat norma), a moje psują się i bez prostowania emotka A i kiedyś moja stomatolog opowiadała jak to była u niej niedawno młoda dziewczyna , której po prostowaniu zaczęły zęby wypadać (tzn nie wypadać tylko chwiać się coś ala paradontoza tylko to miało jakąś inną nazwę emotka )

Weź nie strasz... emotka  15 lat potrzebowałam na decyzję emotka   

w ostateczności, jak już nam wypadną to sobie wspomniane implanty zaserwujemy (może jakaś klinika urządzi konkurs i będzie je można wygrać? emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6406509 Napisano: 22.09.2017 14:15:15 w Wkurza mnie...
[quote=@cherry_coke napisał(a):

ace]

taaaaa chiałabym emotka Hollywoodzkie żeby to chyba tylko przez implanty emotka Mojej kuzynce zęby podczas prostowania zaczęły pękać ... a w końcu mamy te same geny więc kto wie czy i mnie się to nie przytrafi emotka Za to przyjaciółka mówiła, że jej się bardzo popsuły (i to podobno jest akurat norma), a moje psują się i bez prostowania emotka
A i kiedyś moja stomatolog opowiadała jak to była u niej niedawno młoda dziewczyna , której po prostowaniu zaczęły zęby wypadać (tzn nie wypadać tylko chwiać się coś ala paradontoza tylko to miało jakąś inną nazwę emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6406500 Napisano: 22.09.2017 14:04:31 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że ukruszył mi się ząb i czeka mnie wizyta u dentysty w najbliższym czasie emotka W ogóle powinnam sobie zafundować już dawno temu aparat ortodontyczny,ale zabieram się do tego jak pies do jeża emotka

przybij piątkę. Też się nie mogę zebrać by wreszcie iść do ortodonty, a przydałoby się emotka

Widzę, że jest nas więcej. Ale ja mam postanowienie, że w tym roku się odrutuję. A pół życia zwlekałam ze strachu przed wyimaginowanym bólem. 

ja bólu się nie boję, boję się, że mi się zęby zaczną sypać i w końcu nie będzie czego prostować emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6406485 Napisano: 22.09.2017 13:44:34 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że ukruszył mi się ząb i czeka mnie wizyta u dentysty w najbliższym czasie emotka W ogóle powinnam sobie zafundować już dawno temu aparat ortodontyczny,ale zabieram się do tego jak pies do jeża emotka

przybij piątkę. Też się nie mogę zebrać by wreszcie iść do ortodonty, a przydałoby się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6405250 Napisano: 19.09.2017 18:03:33 w Wkurza mnie...
Pipa z Biedronki mnie wkurzyła. Kupiłam dwa batony Kinder bueno, poprosiłam o paragon bo mi nie dała, na co ona: dałam Pani. No wiec jej tłumacze ze nie, wiec spogląda na kosz i stwierdza z uśmiechem:to musi byc w koszu... Juz miałam jej powiedzieć: No to nurkujemy... ale za mną stała dziewczyna która przepuściła mnie w kolejce (bo bede szybko bo miałam tylko 2 batony), a za nią z 4 osoby, wiec stwierdziłam ze nie bede im psuła dnia, a dziewczynie która mnie przepuściła tak dopłacała za uprzejmość.... bądź co bądź zostałam z totalnie bezużytecznym towarem (nie jem KB). Mam nadzieje ze do końca konkursu znajdę jakiś paragon w koszyku. 
Dla równowagi (w złoszczeniu) śmiać mi sie chciało bo naczytałam sie jak tu kilka dziewczyn pomyliło Smakowita ze śniadaniowa i złe kupiło. I tak jak ja nie miałam z tym problemu (margaryn nie kupuje, wiec o istnieniu tej drugiej nie wiedziałam) tak po lekturze forum stanęłam przed Polka sklepowa, gdzie obok siebie była smakowita ze śniadaniowa i nie wiedziałam w końcu która to ta konkursowa emotka
no cóż równowaga w przyrodzie musi byc, troche śmiechu troche złości emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6405019 Napisano: 19.09.2017 12:18:30 w SZUKAM....
glena napisał(a):

ace napisał(a):

glena napisał(a):

ace napisał(a):

szukam Żabki/Freshmarket w Krakowie w której można kupić promocyjną Kroplę Beskidu Sport. NIby produkt promocyjny, a byłam w kilku i w żadnej nie uświadczyłam... Tak swoją drogą to się zastanawiam kto (oprócz konkursowiczów oczywiście) robi tam zakupy? Na półkach pusto, a ceny bardzo wysokie...

Na Batorego, na Garncarskiej i na Piłsudskiego są lub były. Dziś kupowałam na Batorego po 1,69. 

o super emotka Dziękuję emotka Zajdę tam dzisiaj emotka

Aha - na tej trasie masz jeszcze Żabkę na Czapskich (przy Placu Sikorskiego) - tam też kupowałam. Tylko na Batorego mi jedną zostaw emotka  to trasa do szkoły Młodego i rano wstępujemy po jedną butelkę, a że stoją wysoko na półce to muszę prosić Panią Ekspedientkę, żeby mi zdjęła i widzę za każdym razem w jej oczach pytanie czy to musi być ta woda i czy nie mogłabym wziąć od razu kilku emotka

kurcze to do jakich żab ja chodziłam...w śródmieściu widzę, że się roi od KB, a na Grzegórzkach, Podgórzu i Ruczaju ni mo...
Zostawię zostawię, no chyba, że ta ostatnia będzie całkowicie ostatnia hihi dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

ace

#6404943 Napisano: 19.09.2017 10:06:38 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

glena napisał(a):

ace napisał(a):

szukam Żabki/Freshmarket w Krakowie w której można kupić promocyjną Kroplę Beskidu Sport. NIby produkt promocyjny, a byłam w kilku i w żadnej nie uświadczyłam... Tak swoją drogą to się zastanawiam kto (oprócz konkursowiczów oczywiście) robi tam zakupy? Na półkach pusto, a ceny bardzo wysokie...

Na Batorego, na Garncarskiej i na Piłsudskiego są lub były. Dziś kupowałam na Batorego po 1,69. 

o super emotka Dziękuję emotka Zajdę tam dzisiaj emotka

pustki w żabce? u mnie są zawsze kolejki drzwi się nie zamykają

tzn mi nawet nie chodzi o klientów (choć przyznam, że ja nigdy tam w kolejce nie stałam). bardziej mi chodzi o pustki na półkach. Np wczoraj w jednej z nich lodówka na całą ścianę, a towar zajmował max 1/4 przestrzeni.

a to pustek na półce tez nie mawręcz odwrotnie zapchane na maksa

a to gdzie taka żabka się uchowała? hihi Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6404940 Napisano: 19.09.2017 10:03:07 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

glena napisał(a):

ace napisał(a):

szukam Żabki/Freshmarket w Krakowie w której można kupić promocyjną Kroplę Beskidu Sport. NIby produkt promocyjny, a byłam w kilku i w żadnej nie uświadczyłam... Tak swoją drogą to się zastanawiam kto (oprócz konkursowiczów oczywiście) robi tam zakupy? Na półkach pusto, a ceny bardzo wysokie...

Na Batorego, na Garncarskiej i na Piłsudskiego są lub były. Dziś kupowałam na Batorego po 1,69. 

o super emotka Dziękuję emotka Zajdę tam dzisiaj emotka

pustki w żabce? u mnie są zawsze kolejki drzwi się nie zamykają

tzn mi nawet nie chodzi o klientów (choć przyznam, że ja nigdy tam w kolejce nie stałam). bardziej mi chodzi o pustki na półkach. Np wczoraj w jednej z nich lodówka na całą ścianę, a towar zajmował max 1/4 przestrzeni. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6404893 Napisano: 19.09.2017 08:07:47 w SZUKAM....
glena napisał(a):

ace napisał(a):

szukam Żabki/Freshmarket w Krakowie w której można kupić promocyjną Kroplę Beskidu Sport. NIby produkt promocyjny, a byłam w kilku i w żadnej nie uświadczyłam... Tak swoją drogą to się zastanawiam kto (oprócz konkursowiczów oczywiście) robi tam zakupy? Na półkach pusto, a ceny bardzo wysokie...

Na Batorego, na Garncarskiej i na Piłsudskiego są lub były. Dziś kupowałam na Batorego po 1,69. 

o super emotka Dziękuję emotka Zajdę tam dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6404815 Napisano: 18.09.2017 20:58:28 w SZUKAM....
szukam Żabki/Freshmarket w Krakowie w której można kupić promocyjną Kroplę Beskidu Sport. NIby produkt promocyjny, a byłam w kilku i w żadnej nie uświadczyłam... Tak swoją drogą to się zastanawiam kto (oprócz konkursowiczów oczywiście) robi tam zakupy? Na półkach pusto, a ceny bardzo wysokie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6404679 Napisano: 18.09.2017 15:26:13 w Dziś cieszę się z.....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Bony do Tesco ważne 10 lat - to się ceni  emotka  A nie Intermarche 2 miesiące  emotka

ja bym chyba jednak nie czekała tych 10 lat, bo wyglada na to że Tesco powoli się zwija z Polskiego rynku... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6404582 Napisano: 18.09.2017 11:58:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani chaty w Bieszczadach (no dobra jest piwo, ale piwa i tak nie pije więć wcale nie jak wygrana emotka ), ani Wakacji Marzeń, ani XL, ani KB... Coraz mniej mi się chce grać przez to. A do tego wczoraj milko zawaliłam. Posiałam gdzieś paragon na 2 produkty i zamiast zagrać na 2 nagrody musiałam zagrać tylko na 1... (a tak czekałam na ten etap...) - tak to jest jak zostawia sie wszystko na ostatnią chwilę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6402225 Napisano: 11.09.2017 20:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

ace napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wysłałem pierwsze kody na Kinder Bueno i w sumie nie wiem po co i dlaczego… uzależnienie normalnie emotka Pierwszy raz trzymam kciuki, by nie wygrać nagrody głównej emotka

Jak wygrałam wyjazd do stanów to organizator nie zgodził się na zamianę na kasę bo (prawdopodobnie) sam chciał tam jechać emotka Mimo, że nie było nigdzie zapisu w regulaminie to jechała dodatkowo 1 osoba od organizatora jako "pomoc" i jej koszty były ujęte jako moja wygrana. Na szczęście zgodzili się na zamianę aby syn mógł zrealizować wyjazd. Oczywiście były problemy z wizą u dziewczyny, ale za drugim podejściem w innym konsulacie się udało. Na pewno wyjazd będą pamiętać do końca życia emotka choć nie był warty regulaminowej kwoty.

a dlaczego dziewczynie odmówiono wizy za pierwszym razem?

Nie podają powodu emotka oboje studenci, ale przy wypełnianiu wizy wpisujesz czy masz kogoś w Stanach a ona ma wujka więc to mogło być powodem. A odnosnie tego "czy ta osoba od organizatora był potrzebna" to chyba nie za bardzo, młodzi znali język tyle co ta ich "pomoc" emotka Sami jeździli gdzie chcieli, jedynie to co obejmował regulamin to to zwiedzali w trójkę. Organizatora nie znam bo fundator nagrody podał dane kontaktowe do tej konkretnej osoby.

ale czasami można się domyślić (np. wujek nielegalnie siedzi albo za miesiąc kończy studia itd). Dlatego pytam emotka Bo mnie to czeka niedługo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0