Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6426703 Napisano: 10.11.2017 10:57:44 w Dziś cieszę się z.....
ze snu z losowania 50000zł z Prince polo emotka Panowie jeśli się sprawdzi, to możecie zapomnieć emotka Niestety ja też nie wygrałam... Padło dokładne imię i nazwisko wygranej Pani, ale oczywiście nie pamiętam już... Wydaje mi się że była to Iza a nazwisko na P, ale nie jestem pewna emotka No wiec jeśli jest jakaś Iza P. na forum to niech wyśle przynajmniej jeden kodzik emotka  

A oprócz tego cieszę się z przyznanej wizy do Hameryki na 10 lat emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

ace

#6426185 Napisano: 09.11.2017 10:50:15 w SZUKAM....
azaflora napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ewunia napisał(a):

azaflora napisał(a):

Smakowały Wam te pasty Wawrzyniec? Ja kupiłam, spróbowałam i stwierdziłam, że nie wezmę udziału, bo pomysłu nie mam. Jedno się zgadzało - rzeczywiście nie zawiera konserwantów, trzeciego dnia po otwarciu słoika, wpadłam na pomysł, żeby to coś dodać do zupy, a tam zaczątek pleśni 

Dokładnie tak samo, słoik ledwo napoczęty, przechowywany w lodówce i trzeciego dnia już pleśń...

ja zrobiłem zapiekankę makaronwą z tym..l powiem szczerze wyszła pyszna i nie było czuć tego... warto spróbować pokombinować to uda się zjeść. Co do otwierania... otwarłem do zapiekanki dwa a zużyłem jeden. Włożyłem do lodowki otwarłem po tygodniu i nie było pleśni... 

Super promocja  emotka  "nie było czuć"  emotka

Bo my jesteśmy skażeni konkursową chemią, tak, że natura nam nie smakuje. Koleżanka z niekonkursowego forum narzeka, że wykupiła w okolicznych Żabkach wszystkie z ciecierzycą, jadła je bez pieczywa - łyżką - brrr

ja też bym mogła łyzeczką wyjadać emotka mi smakuja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6426176 Napisano: 09.11.2017 10:40:18 w Dziś cieszę się z.....
rafi323raf napisał(a):

Cieszy mnie powrót do domu po 3 miesięcznej podróży przez ćwierć świata emotka

Zazdraszczam emotka Gdzie byłeś? też się do tego przymierzam emotka ale jakoś ciągle coś opóźnia ten wyjazd... chyba musze sama sobie dead line ustalić hihi Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6426169 Napisano: 09.11.2017 10:33:17 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

ace napisał(a):

Wkurza mnie, że jest taki wysyp konkursów akurat wtedy kiedy mam największy nawał pracy w robocie i obowiązków w życiu prywatnym...

To ja mam odwrotnie emotka Wkurza mnie, że nie widzę fajnych konkursów na horyzoncie  emotka

No to los jest pokrętny i się mści na nas emotka Ja zwykle też jak mam większe luzy nie widzę ciekawych konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

ace

#6426153 Napisano: 09.11.2017 10:18:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jest taki wysyp konkursów akurat wtedy kiedy mam największy nawał pracy w robocie i obowiązków w życiu prywatnym... Wyświetl w wątku >>

ace

#6425465 Napisano: 07.11.2017 14:45:56 w Połączenia nieodebrane
Jakiś dziwny numer, jeden krótki sygnał i tyle +6785999516


w necie ten kierunkowy to republika-vanuatu (nawet nie wiedziałabym gdzie to jest gdyby nie dopisek) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6424537 Napisano: 05.11.2017 14:52:37 w SZUKAM....
Czy te vouchery do lokalnego rolnika z belvity musze wykorzystać do jednych konkretnych zakupów (od razu 100 trzeba wydać) czy moze ta kwota jest dopisywania do mojego konta i mogę ja rozłożyć np na 2 lub 3 zakupy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6422403 Napisano: 30.10.2017 14:09:45 w Dziś cieszę się z.....
ze śniegu!!!! Co prawda rozpuszcza się jeszcze w powietrzu, ale o znak, że idzie jedna z czterech (hihi) moich ulubionych pór roku! 
I z pięknego nieba się cieszę, przepiękne chmury dziś nad Krk przechodzą!
Takie poniedziałki to ja lubię! Wyświetl w wątku >>

ace

#6422397 Napisano: 30.10.2017 14:07:09 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

i wcale nie zazdroszczę 300metrów k wręcz przeciwniejeny ile to musi być okien do mycia?/ja na działce mam spory dom ponad 100 m i 10 okien w tym 2 balkonowe i to jest koszmar

wiesz do mycia okien można wynając ludzi, tak jak i do sprzątania emotka To nie problem emotka

za mało zarabiam wolę tą kasę przeznaczyć na coś dla dziecka

No i właśnie dlatego nie masz domu 300m (nie martw się, mnie też nie byłoby stać na jego zakup). ale jak kogoś stać na 300m mieszkanie, na ogrzanie go zimą to i na pewno stać go na zatrudnienie. Więc jeśli jest szczęśliwy na takiej przestrzeni to jak to mówią, kto bogatemu zabroni emotka Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

ace

#6422394 Napisano: 30.10.2017 14:04:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zaraz zażądałaby mojego nowego adresu

Ale... przecież nie jesteś zobowiązana jej go podać emotka

Inna sprawa, że najłatwiej usidlić dziecko finansowo, gdy się jest jego pracodawcą. Bez zmiany miejsca pracy nic nie wyjdzie z odcięcia pępowiny.

zawsze można przenieść się do innego miasta hihi np na drugim końcu kraju emotka , albo Europy (swoją drogą wydaje mi się, że pisałaś kiedyś że Twoja siostra wyjechała na wymianę do Hiszpanii i jakoś to Twoja mama przeżyła... chyba że jest taka nadopiekuńcza tylko w stosunku do Ciebie emotka ) i już by nie mogła Cię codziennie odwiedzać emotka
Ale w Twojej sytuacji wydaje mi się, że najzdrowiej byłoby się wyprowadzić, albo przynajmniej zmienić pracę (masz już doświadczenie, więc chyba nie powinno być z tym problemu) - po prostu by nie spędzać 90% czasu z rodziną, a  tak wychodzisz z domu od rodziny i idziesz do pracy - do rodziny. No i musisz się zastanowić na ile wyceniasz swoją wolność - niektórzy (albo i większość) uznałaby, że wolność jest bezcenna.
Oczywiście nam tu łatwo pisać, a do końca nie znamy wszystkich szczegółów sytuacji, relacji, no i każdy jest inny, jeden zda maturę weźmie plecak i będzie żył za 200zł i będzie szczęśliwy, a inny woli ciepły kąt u rodziców i też mu będzie dobrze. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju (coraz częściej to doceniam) i tak na prawdę możemy wszystko i nasze życie zależy tylko od nas i naszych decyzji i ewentualne pretensje możemy mieć tylko do siebie Wyświetl w wątku >>

ace

#6422387 Napisano: 30.10.2017 13:49:17 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

i wcale nie zazdroszczę 300metrów k wręcz przeciwniejeny ile to musi być okien do mycia?/
ja na działce mam spory dom ponad 100 m i 10 okien w tym 2 balkonowe i to jest koszmar

wiesz do mycia okien można wynając ludzi, tak jak i do sprzątania emotka To nie problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6418692 Napisano: 20.10.2017 14:38:53 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktoś kupował to dziwo?ile kosztuje?i czy to jadalne?https://www.e-kon...to.html#.Wenkh4iDMdU

ja bardzo lubię. Do tego ma dobry skład. U mnie w żabolu po 4.99

a jaki najlepszy i z czym to jesz?

wiesz z tym który najlepszy to ciężko powiedzieć - każdy ma inny gust. Mój faworyt to zdecydowanie suszony pomidor, natomiast mojemu TŻ najbardziej smakuje bakłażan. A ze sposobem jedzenia nie jestem zbyt oryginalna i tradycyjnie na kanapkach - solo lub czasami dorzucę jakieś warzywko na nie

dzięki to ostatnie pytanie i juz Ci głowy nie zawracamna jakich półkach tego szukać tam gdzie puszki pasztety itp?

oj to zależy do żabki. W jednej miałam wystawione na półce promocyjnej, w jednej właśnie obok innych słoiczków ze smarowidłami. Znajdziesz na pewno Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

ace

#6418675 Napisano: 20.10.2017 14:17:33 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

ace napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktoś kupował to dziwo?ile kosztuje?i czy to jadalne?https://www.e-kon...to.html#.Wenkh4iDMdU

ja bardzo lubię. Do tego ma dobry skład. U mnie w żabolu po 4.99

a jaki najlepszy i z czym to jesz?

wiesz z tym który najlepszy to ciężko powiedzieć - każdy ma inny gust. Mój faworyt to zdecydowanie suszony pomidor, natomiast mojemu TŻ najbardziej smakuje bakłażan.
A ze sposobem jedzenia nie jestem zbyt oryginalna i tradycyjnie na kanapkach - solo lub czasami dorzucę jakieś warzywko na nie Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

ace

#6418668 Napisano: 20.10.2017 14:04:13 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

ktoś kupował to dziwo?ile kosztuje?
i czy to jadalne?
https://www.e-kon...to.html#.Wenkh4iDMdU

ja bardzo lubię. Do tego ma dobry skład. U mnie w żabolu po 4.99 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6415152 Napisano: 11.10.2017 22:25:23 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

A teraz skrócili czas odbioru, kurier już nie czeka z przesyłką... A jak firma chce się rozwijać to powinna zadbać o klienta i np zainwestować w paczkomaty w najbardziej obleganych punktach.... Szczerze to ja paczki najbardziej lubię odbierać z PP na którą wszyscy tak psioczą. Nikt do mnie nie dzwoni z pytaniem czy może zostawić u Pani Hani w spożywczaku albo postanawia zostawić bez uprzedzenia na drugim końcu miasta...

Trochę to jest kiepskie, bo nie zawsze jest możliwość odebrać od ręki paczkę, a niedługo będzie trzeba dobiegać do paczkomatu w 5 minut emotka
Ja uważam, że sam pomysł paczkomatów jest bardzo dobry. W miastach, chociaż u mnie już na wsiach pojawiają się mniejsze paczkomaty. Tylko system jest komplenie niedpracowany. Wystarczy, że miałabyś aplikację, która informuje Cię, że nie można włożyć paczki i wybór gdzie chcesz ją umieścić lub że chcesz czekać. 

No dokładnie! Mi wywieżli gdzieś przesyłkę na obrzeża miasta i w ciągu 48 godzin muszę przeorganizować swój dzień by ją odebrać. A podobno paczkomaty mają oszczędzać czas... Taaaa Te czasy już minęły emotka Ale zgadzam się z Tobą, kilka lat temu paczkomaty były super sprawą, bo rzeczywiście działąły bez zarzutu. Teraz firma nie jest w stanie zapanować nad wzrostem zainteresowania ich usługami - ale do czasu bo jak tak dalej będą ludzi traktować to zaczną tracić klientów...
A co do aplikacji to powinnaś dać im ten pomysł bo jest świetny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6415150 Napisano: 11.10.2017 22:18:55 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Właśnie odbiór jest "tylko" w ciągu 48 godzin, aby nie zalegały tam paczki i nie zajmowały miejsca. A co kurier miał z tą Twoją paczką zrobić, skoro w paczkomacie nie było miejsca ? Woziłby ją w samochodzie przez najbliższe dwa dni to składałabyś reklamację, że długo idzie.

Staram się odbierać paczkę szybciutko, bo mój paczkomat ma duże powodzenie, a kuriera widzę przy nim po 2 - 3 razy dziennie i to jest OK. Czas odbioru skrócili o dobę ale na FB ludzie się skarżą, bo termin mija np. po południu w piątek, paczka tkwi w skrytce do poniedziałku, aż kurier zabierze ją do oddziału. Wydaje mi się, że na weekend mogliby wydłużyć możliwość odbioru np. do 24 w niedzielę, to przecież jest do ogarnięcia

I to jest właśnie bez sensu. W ogóle nie możesz sobie nawet na weekend pojechać, bo kto wie czy przesyłka nie przyjdzie w piątek, a w niedzielę wieczorem czy w poniedziałek rano już kod nie będzie aktywny... Ja już z paczkomatów (jeśli będę miała wybór) nie skorzystam. Ani to wygodne, ani oszczędzające czy czas czy pieniądze. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6415147 Napisano: 11.10.2017 21:59:45 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

ace napisał(a):

Jak informuje Lidl Colgate o nagrodzie głównej?

Informuje za pomocą sms. "Wygrywasz nagrodę w konkursie..." - bez podania rodzaju nagrody.

Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6415142 Napisano: 11.10.2017 21:50:44 w SZUKAM....
Jak informuje Lidl Colgate o nagrodzie głównej? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6414783 Napisano: 11.10.2017 09:49:41 w Wkurza mnie...
ewikewikk napisał(a):

Reklamację napisz, ale paczkę odbierz bo diabli wiedzą co się z nią stanie...

Tak też zrobię...Bałabym się zostawić na pastwę inpostu w tym nieszczesnym paczkomacie...

cherry_coke napisał(a):

Odpowiedzą Ci, że taka jest procedura w momencie, kiedy wszystkie skrytki są zajęte. Wtedy paczka ląduje w innym paczkomacie. Powinna trafić do najbliższego z wolnymi skrytkami. Najlepsze jest to, że przy wysyłce może być taka sama sytuacja. Masz etykietę, lecisz do paczkomatu, a tu zonk, brak wolnych skrytek. Cały czas myślałam, że jak mam etykietę to mam zarezerwowaną skrytkę. Niestety nie emotka   

cleo25 napisał(a):

Właśnie odbiór jest "tylko" w ciągu 48 godzin, aby nie zalegały tam paczki i nie zajmowały miejsca. A co kurier miał z tą Twoją paczką zrobić, skoro w paczkomacie nie było miejsca ? Woziłby ją w samochodzie przez najbliższe dwa dni to składałabyś reklamację, że długo idzie.


w ogóle inpost schodzi na psy... Ja mogłabym im pokazać kolejny paczkomat od mojego który ZAWSZE świeci pustkami... no ale pewnie kurierowi było nie po drodze... Kiedyś radzili sobie z tym problemem ustawiając kuriera z samochodem... A teraz skrócili czas odbioru, kurier już nie czeka z przesyłką... A jak firma chce się rozwijać to powinna zadbać o klienta i np zainwestować w paczkomaty w najbardziej obleganych punktach.... Szczerze to ja paczki najbardziej lubię odbierać z PP na którą wszyscy tak psioczą. Nikt do mnie nie dzwoni z pytaniem czy może zostawić u Pani Hani w spożywczaku albo postanawia zostawić bez uprzedzenia na drugim końcu miasta...

Wiesz Cleo, brak wolnego paczkomatu to żadne usprawiedliwienie. czyli jeśli najbliższy wolny paczkomat będzie w Świnoujściu to tam mi zostawią? A jeśli już nie mają miejsca w wybranym paczkomacie to powinni się kontaktować czy wolę jechać na drugi koniec miasta czy wolę poczekać aż mój się zwolni... ja bym wolała poczekać, bo zupełnie mi nie po drodze ten ich "najbliższy" paczkomat... Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

ace

#6414758 Napisano: 11.10.2017 08:35:04 w Wkurza mnie...
inPost i ich paczkomaty.. Nie dość że na odbiór jest tylko 48godzin to jeszcze wywieźli moją przesyłkę na drugi koniec miasta. No dobra z tym drugim końcem miasta to przesadzam, ale kilka km od wybranego paczkomatu i do tego zupełnie mi nie po drodze.... Niedługo to będę musiała jechać do wsi czy miasta obok... Czy reklamowanie tego będzie miało jakiś skutek? Czy jak grochem o ścianę? Wyświetl w wątku >>
0 0