Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6438134 Napisano: 06.12.2017 20:06:57 w Informują
apoccalipsa napisał(a):

aurorcia napisał(a):

visa dzwoni z 22....

i od razu wysyłają mail po rozmowie ( bardzo dłuuugiej  emotka  ) 
II etap

a jaki dokładnie numer? Bo też dzwonił warszawski o 18:17 ale jak sprawdzałam to, że spam telefoniczny z banku (nie wpadłabym że to Visa emotka ) Będą dzwonić ponownie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438118 Napisano: 06.12.2017 19:49:49 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

ace napisał(a):

czy do okulisty i dermatologa potrzebne obecnie jest skierowanie od lekarza 1 kontaktu?

tak

do dermatologa też? (ostatnio chyba nie brałam?)
Dzieki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437902 Napisano: 06.12.2017 15:16:29 w WC - rozmowy o wszystkim
czy do okulisty i dermatologa potrzebne obecnie jest skierowanie od lekarza 1 kontaktu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437711 Napisano: 06.12.2017 12:23:13 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

moniazr napisał(a):

Agnes napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie że taki fajny konkurs przegapiłam z Tymbarka emotka  Dopiero dzisiaj go zobaczyłam -fajne nagrody ... Trudno

a ja nawet miałam zamiar zagrać poszłam do lewiatana ale....nie mieli takich soków jakie były wymienione w regulaminie

A ja kupiłam soki ale nie zagrałam, bo nie miałam "natchnienia". Nagrody, według mnie, nie takie fajne, bo te zakupy można robić tylko z wybranych marek.

no i w tym sklepie w którym się robiło zakupy a mój lewiatan to taki maluteńki sklepik ( na wsi gdzie mam działkę jest większy) tu z Tymbarka mieli 4 kartony ale same jabłkowe, myślę że za 2 tys miałabym problem z zakupami nawet nie wiem czy mieliby tam takie produkty za taką kwotę

a ja kupiłam, wysłałam (ostatniego dnia oczywiście), ale nie przyszło mi potwierdzenie po wysłaniu (pomyślałam że tak ma być i nie żadnego info), a następnego dnia wchodzę na ekonki i widzę, że jednak podziękowanie powinno przyjść... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437656 Napisano: 06.12.2017 11:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

lager napisał(a):

bc14 napisał(a):

RMF miało mieć dziś akcję mikołajkową z Mambą słucham radio ale nic nie mówili, ktoś coś słyszał?

Po 10:35 mówili coś o takim konkursie, będą dla dzieci jakieś nagrody i do każdego zapas gum Mamba, ale zasad nie znam emotka

W gazecie dziś jest że rozdają choinki pod choinkę i do każdej choinki zapas gum mamba. To nie to? 

lager napisał(a):

bc14 napisał(a):

RMF miało mieć dziś akcję mikołajkową z Mambą słucham radio ale nic nie mówili, ktoś coś słyszał?

Po 10:35 mówili coś o takim konkursie, będą dla dzieci jakieś nagrody i do każdego zapas gum Mamba, ale zasad nie znam emotka

nie. jest jakiś konkurs. Chyba dzieciaki mają dzwonić, ale zasad nie znam bo mnie nie interesuje zupełnie ten konk. Na pewno dla dziewczynek Barbie (bo wiadomo, że każda dziewczynka marzy o barbieemotka ) a dla chłopców coś innego ale nie doszło do mnie co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437560 Napisano: 06.12.2017 08:33:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

ace napisał(a):

dolly napisał(a):

Ace A jak wejdziesz w listę moich wpłat i klikniesz na dana aukcje?

nie widzę w ogóle opcji "lista moich wpłat" emotka Widzę jedynie "lista moich wypłat" a to nie to samo emotka

w internecie info, ze nie da rady zmienic - ale to info z kilku lat wczesniej emotka
wyglada na to, ze pozostaje Ci konsultacja  ze sprzedajacym.

właśnie też na to info natrafiłam emotka Myślałam, że coś się zmieniło, albo jest jakiś "myk". No nic trudno, gdybym kupowała u jednego sprzedającego to tak jak xpac czy Ty piszecie spróbowałabym rozwiązać to ze sprzedającym, ale kupowałam u 3 więc, już nie będę siała zamętu. mam za swoje by nie robić rzeczy nawykowo...
Dziękuję wszystkim za pomoc
@gnieszk@ Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

ace

#6437504 Napisano: 05.12.2017 22:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

Ace A jak wejdziesz w listę moich wpłat i klikniesz na dana aukcje?

nie widzę w ogóle opcji "lista moich wpłat" emotka Widzę jedynie "lista moich wypłat" a to nie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437494 Napisano: 05.12.2017 22:04:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

czy na allegro można zmienić formę płatności? Bo oczywiście odruchowo wybrałam płacę przy odbiorze, a trzeba opłacić od razu aby wziąć udział w konkursie...

Nigdy nie zmieniałam, ale nie da się czasem  poprzez: Moje zakupy, zaznaczyć zakup i do góry podświetla się wtedy "zapłać"?

niestety nie, pojawia się komunikat, że nie można zmienić płatności jeśli wybrano płatność przy odbiorze emotka

A na dole pod zakupem nie ma pewnie opcji "anuluj płatność"? Albo z lewej strony są "szczegóły", może tam się da coś zmienić? Więcej pomysłów nie mam emotka

no właśnie już wszystko chyba wypróbowałam...
że też nie ma opcji anulowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437493 Napisano: 05.12.2017 22:01:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

ace napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

czy na allegro można zmienić formę płatności? Bo oczywiście odruchowo wybrałam płacę przy odbiorze, a trzeba opłacić od razu aby wziąć udział w konkursie...

Nigdy nie zmieniałam, ale nie da się czasem  poprzez: Moje zakupy, zaznaczyć zakup i do góry podświetla się wtedy "zapłać"?

niestety nie, pojawia się komunikat, że nie można zmienić płatności jeśli wybrano płatność przy odbiorze emotka

nie no , mozna jakos to anulować. Jedynie payu chyba przepadalo, jezeli od razu sie nie zaplacilo

jak próbuję poprzez polecenie "zapłać" to wyskakuje mi informacja:
Płatność jest niemożliwa Nie możesz zapłacić za wybrane przez Ciebie zakupy - opłaciłeś je wcześniej
lub wybrałeś dla nich płatność przy odbiorze lub poza PayU. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437486 Napisano: 05.12.2017 21:50:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

czy na allegro można zmienić formę płatności? Bo oczywiście odruchowo wybrałam płacę przy odbiorze, a trzeba opłacić od razu aby wziąć udział w konkursie...

Nigdy nie zmieniałam, ale nie da się czasem  poprzez: Moje zakupy, zaznaczyć zakup i do góry podświetla się wtedy "zapłać"?

niestety nie, pojawia się komunikat, że nie można zmienić płatności jeśli wybrano płatność przy odbiorze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6437475 Napisano: 05.12.2017 21:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy na allegro można zmienić formę płatności? Bo oczywiście odruchowo wybrałam płacę przy odbiorze, a trzeba opłacić od razu aby wziąć udział w konkursie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6436991 Napisano: 04.12.2017 21:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

ace napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ace napisał(a):

Czy w konku z Allegro trzeba zrobić zakupy za 100zl u jednego sprzedawcy czy mozna połączyć zakupy u kilku?

Można u kilku.

Super emotka Dziękuję emotka

a jak wtedy ma się to do zapisu w regulaminie  cyt .z zastrzeżeniem, że płatność za Transakcję na Allegro odbędzie się w ramach jednej płatności;można tak kilku sprzedających opłacić jedną transakcja?

Oczywiście, że można.

Nigdy tak nie kupowałam, ale właśnie widziałąm że jest taka opcja. A już od dłuższego czasu chiałąm wziąć udział w tym konku, ale teraz jestem na takim etapie, że w ogóle niczego nie potrzebuje (totalnie nic mi nie przychodzi do głowy (prezenty na święta też już mam od 2 miesięcy emotka ). A tak może coś uciułam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6436984 Napisano: 04.12.2017 21:24:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

ace napisał(a):

Czy w konku z Allegro trzeba zrobić zakupy za 100zl u jednego sprzedawcy czy mozna połączyć zakupy u kilku?

Można u kilku.

Super emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6436960 Napisano: 04.12.2017 20:42:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konku z Allegro trzeba zrobić zakupy za 100zl u jednego sprzedawcy czy mozna połączyć zakupy u kilku? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6435560 Napisano: 01.12.2017 08:24:31 w SZUKAM....
bonów rabatowych na ekobilet Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6432752 Napisano: 24.11.2017 14:09:39 w WC - rozmowy o wszystkim
glena napisał(a):

ace napisał(a):

ile może kosztować wyniesienie lodówki z piwnicy (parterowej), przewiezienie jej i wniesienie na 5 piętro (jest winda)? I gdzie kogoś takiego szukać? Firmy przeprowadzkowe zajmują się takimi drobiazgami? Może ktoś polecić kogoś w Krk?

http://alpinbud.nazwa.pl/transportnet/ kolega ich bardzo zachwalał, tyle, że on przewoził jakąś dużą ilość rzeczy, ale może warto zadzwonić i dopytać

defed napisał(a):

ace napisał(a):

ile może kosztować wyniesienie lodówki z piwnicy (parterowej), przewiezienie jej i wniesienie na 5 piętro (jest winda)? I gdzie kogoś takiego szukać? Firmy przeprowadzkowe zajmują się takimi drobiazgami? Może ktoś polecić kogoś w Krk?

Nie pomogę konretnie, ale popytałabym o to w sklepach z RTV AG, ew. w salonach meblowych. Np. rok temu kupowałam narożnik i za samo wniesienie na 4 piętro - bez windy - płaciłam 90zł (dostałam nawet osobną FV na usługę).

lora napisał(a):

ace napisał(a):

ile może kosztować wyniesienie lodówki z piwnicy (parterowej), przewiezienie jej i wniesienie na 5 piętro (jest winda)? I gdzie kogoś takiego szukać? Firmy przeprowadzkowe zajmują się takimi drobiazgami? Może ktoś polecić kogoś w Krk?

korzystałam z firmy przeprowadzkowej do wniesienia lodówki, niestety nie w Krk. Nie było problemu z umówieniem panów na konkretną godzinę

dzięki dziewczyny emotka Będę w takim razie pytać i dzwonić emotka
lora a ile zapłaciłaś jeśli można wiedzieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6432573 Napisano: 24.11.2017 10:53:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ile może kosztować wyniesienie lodówki z piwnicy (parterowej), przewiezienie jej i wniesienie na 5 piętro (jest winda)? I gdzie kogoś takiego szukać? Firmy przeprowadzkowe zajmują się takimi drobiazgami? Może ktoś polecić kogoś w Krk? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6426982 Napisano: 10.11.2017 22:19:29 w Winiary
tomasz3 napisał(a):

ace napisał(a):

a te deski są w ogóle warte zachodu? Duże są? Ładne? Pojechałąm dziś odebrać, a koleś mi mówi, że nie mają połączenia z netem więc nie może mi wydać... Nie wiem czy warto w ogóle drugi raz się fatygować...

dobre nawet pani mówiła mi że ludzie wracają po nie jak zzbierą jeszcze paragony z poprzedniej edycji bo dobre niby

a to się może kopnę jeszcze raz emotka Dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6426974 Napisano: 10.11.2017 22:14:54 w Winiary
a te deski są w ogóle warte zachodu? Duże są? Ładne? Pojechałąm dziś odebrać, a koleś mi mówi, że nie mają połączenia z netem więc nie może mi wydać... Nie wiem czy warto w ogóle drugi raz się fatygować... Wyświetl w wątku >>
1 awi 0

ace

#6426709 Napisano: 10.11.2017 11:15:37 w Winiary
u mnie też Winiary kontra ja 4:0 emotka Ale w sumie wreszcie znalazłam produkt winiary który zużyję bez problemu to mogę grać emotka Wyświetl w wątku >>