Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6444405 Napisano: 20.12.2017 12:41:12 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

no mi dziś powiedział, że on pracuje tylko do 16, może nawet i przed 16 i że mam się bujać (inaczej to ujął). A przesyłka pobraniowa, więc nie może wrzucić za płot, podrzucić sąsiadowi czy zostawić w słynnej Żabce... No przecież nie będę się zwalniać z pracy by odebrać przesyłkę.... (a nie mogę nadać do biura bo ja mam taką pracę, że akurat teraz pracuję w terenie w różnych miejscach i nie wiem kiedy gdzie będę...). Dlatego pytam czy jest jakiś czas pracy kurierów, bo jeśli by się okazało, że np do 17 czy 18 to bym naskrobała taką reklamację...

To jest właśnie lipa. Bo on przyjedzie dwa razy i powie, że Ciebie nie było. Nie ma obowiązku przyjechać np. po 16. To jedynie dobra wola kurierów. A nie masz w okolicy jakiegoś magazynu żeby tam paczkę odebrać? Albo w portierni lub komuś w pracy zostawić pieniądze? Ja jeszcze testowałam metodę z zostawianiem pieniędzy pod wycieraczką, ale nie wiem czy takie rzeczy mieszczą się w granicach przyzwoitości emotka  

No kasy pod wycieraczką zostawiać nie będę bo 800zeta nie zostawię emotka Na portierni pobraniowych też nie odbierają (kiedyś próbowałam), u mnie w pracy wszyscy mają taką pracę jak i ja emotka Nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy kto będzie i czy w "widełkach" pracy kuriera w tym rejonie będzie ktoś w biurze... Przekierowałam do magazynu... choć magazyn oczywiście totalnie nie po drodze - na obrzeżach miasta...
Za co wynagrodzenie dostają kurierzy? Za ilość doręczonych przesyłek? Bo jeśli tak to będę suką i będę od dziś przekierowywać wszystkie przesyłki (niepobraniowe) do biura i już mu nie pozwolę u sąsiada czy w Żabce zostawić emotka
I to mnie wkurza w kurierach, on jest w moim rejonie tylko między 10-12 i jak Pani chce to albo w Żabce zostawię, albo na drzewo... A ja mam brać sobie cały dzień urlopu z okazji "dnia kuriera"... Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

ace

#6444396 Napisano: 20.12.2017 12:31:21 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

no mi dziś powiedział, że on pracuje tylko do 16, może nawet i przed 16 i że mam się bujać (inaczej to ujął). A przesyłka pobraniowa, więc nie może wrzucić za płot, podrzucić sąsiadowi czy zostawić w słynnej Żabce... No przecież nie będę się zwalniać z pracy by odebrać przesyłkę.... (a nie mogę nadać do biura bo ja mam taką pracę, że akurat teraz pracuję w terenie w różnych miejscach i nie wiem kiedy gdzie będę...). Dlatego pytam czy jest jakiś czas pracy kurierów, bo jeśli by się okazało, że np do 17 czy 18 to bym naskrobała taką reklamację...


hmmm mi kiedyś DPD dostarczył przesyłkę około godz 20  emotka  Wydaje mi się, że to pewnie zależy od kuriera ale ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i wówczas wszystko będzie jasne  emotka

No dzwoniłam i panienka mi powiedziała, że nie mają ustalonych godzin pracy... Dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6444392 Napisano: 20.12.2017 12:24:01 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście)

To zależy. U mnie do bloku kurier przyjeżdżał ok 14-15. Do pracy - pomiędzy 11 a 13. Ale 2 tygodnie temu kurier przyjechał do biura ok 17, w dodatku na drugi dzień od wydania paczki do doręczenia. Kwestia większej ilości przesyłek przed świętami 

no mi dziś powiedział, że on pracuje tylko do 16, może nawet i przed 16 i że mam się bujać (inaczej to ujął). A przesyłka pobraniowa, więc nie może wrzucić za płot, podrzucić sąsiadowi czy zostawić w słynnej Żabce... No przecież nie będę się zwalniać z pracy by odebrać przesyłkę.... (a nie mogę nadać do biura bo ja mam taką pracę, że akurat teraz pracuję w terenie w różnych miejscach i nie wiem kiedy gdzie będę...). Dlatego pytam czy jest jakiś czas pracy kurierów, bo jeśli by się okazało, że np do 17 czy 18 to bym naskrobała taką reklamację... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6444368 Napisano: 20.12.2017 11:55:37 w SZUKAM....
czy kurierzy DPD mają jakieś określone godziny pracy? (chodzi o kurierów w dużym mieście) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6443375 Napisano: 18.12.2017 11:40:25 w Połączenia nieodebrane

ace

#6443350 Napisano: 18.12.2017 10:58:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

swiateczna z KAMIS ? Zabieraja paragon lub mi go pokresla  ? Bo mam tam rzeczy na inny konkurs i nie wiem czy mi sie oplaca po ta puszcze is

W jednym mi napisali na górze paragonu "wd", a w drugim zupełnie nic nie napisali. Jak dla mnie możesz iści i brać udział w konkursach Wyświetl w wątku >>
1 infatne 0

ace

#6442461 Napisano: 15.12.2017 09:36:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy jest na tym forum ktoś oprócz mnie kto nie gra w Heinekena?  emotka
Czy tylko ja nie wiem co tracę? emotka


Również nie gram. Nawet specjalnie weszłam w info o konku - myślałam, że oprócz piwska są jeszcze jakieś nagrody główne. Nie ma.

Kolejny konek, gdzie tylko czekam, aż dobiegnie końca emotka

też nie gram emotka Wyświetl w wątku >>
2 mdepfs, joan 0

ace

#6442299 Napisano: 14.12.2017 19:30:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 


To tzw. Zespół napięcia przedkonkursowego -> dopóki nie ogłoszą konkursu na ten blender, nie kupisz go. Normalka emotka

Ja marzyłam o wyciskarce. No i w końcu wygrałam, ale tak patrzę na nią (jeszcze szczelnie zamkniętą w pudełku) i sobie myślę: duża jest, zajmie mi pół blatu, zresztą szczerze, będziesz robić soki? Jak często? Będzie Ci się chciało wstawać 15min wcześniej by napić się soku? A jak wrócisz z pracy to myślisz że sobie powyciskasz? No i się przekonałam, że wcale nie chcę wyciskarki emotka Idzie na sprzedaż emotka ALe marzyłąm o niej z rok, a gdy już mi się spełniło to stwierdziłam, że to nie to emotka I to mi tylko udwoadnia że ja wolę przeżycia niż rzeczy emotka Bo jeszcze mi sie nie zdażyło np. wrócić z wycieczki i powiedzieć, w sumie nie wiem po co jechałam...? emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6441689 Napisano: 13.12.2017 19:30:35 w Visa Konkursy
synk napisał(a):

ace napisał(a):


A co do nielegalnego pobytu to mi się wydawało, że za to dostaje się dożywotni ban...

no, na razie kolega dostał zakaz starania się o wizę do końca okresu karencji - czyli 10 lat po powrocie. A czy potem dostanie wizę - nie wiadomo.

A no możliwe emotka Ja się w sumie nie znam, ale właśnie słyszałam, że jak się będzie nielegalnie to ban do końca życia na USA. Może tak jak piszesz, teoretycznie może wyjechać a w praktyce nigdy mu sie nie uda. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6441665 Napisano: 13.12.2017 18:59:24 w Visa Konkursy
bonitta napisał(a):

synk napisał(a):

bonitta napisał(a):

Ja wygrałam Utah z drugiego tygodnia, to chyba faktycznie ostateczny termin na rozdanie głównych a to dlatego, że najpóźniej 10 stycznia muszę dostarczyć do organizatora numery wiz, moje i męża. Wczoraj złożyłam podanie o wizy (160 dolarów od łebka - masakra) i termin na rozmowy z konsulem mamy na 3 stycznia. Jeśli konsul odmówi wiz (a może) to nagroda przepada i jesteśmy w plecy o 320 dolarów emotka  Na ten moment cieszę się z tego tylko połowicznie bo martwię się formalnościami, organizator w żaden sposób nie wpływa na konsula (bo nie może). I teraz jak ktoś wygra 27 grudnia, powiadomią go załóżmy 5 stycznia, to już nie zrobi nic. Wylot jest 6 lutego. Także wydaje mi się, że faktycznie te wyjazdy będą rozdawane teraz (mnie powiadomiono 11 grudnia a zgłoszenie z 25 listopada). 


W Krakowie można było wyhaczyć termin rozmowy za tydzień (było to miesiąc temu). Co do skuteczności rozmowy, jeden kolega dostał, drugi dostał zakaz do czerwca2018 - bo wtedy mija mu okres karencji za nielegalny pobyt. Ten co dostał nigdy wcześniej wizy nie miał i nie starał się. Tydzień czasu czekali na odpowiedź (nie wiedzieli czy tak, czy nie), choć zazwyczaj negat dają od razu.


Mam nadzieję, że u nas nie bedzie się do czego przyczepić, nigdy nie byliśmy w stanach, ani nasze rodziny, w kraju zostawiamy dzieci (w tym jedno maleńkie) mąż ma firmę, która co prawda kokosów nie przynosi ale strat też nie wykazuje. Mam nadzieję, że konsul dostrzeże te więzi łączące nas z Polską na tyle mocno by dać nam wizę chociażby na te 7 dni emotka

Ja w Krakowie wyrabiałąm z miesiąc temu i terminy były nawet i za 2 dni. Wydaje mi się, że jak nie masz tam rodziny co siedziałą nie legalnie i sama nigdy nie byłaś nielegalnie to powinnaś dostać. ja też się martwiłam, czy dostanę, ale bez problemu na 10 lat. Gratuluję wygranej emotka
A co do nielegalnego pobytu to mi się wydawało, że za to dostaje się dożywotni ban... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6441464 Napisano: 13.12.2017 13:39:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
cherry_coke napisał(a):

lager napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

(...) I zastanawiam się co w przyszłości zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji...


Ci sami "geniusze" organizowali (nierozstrzygnięty jeszcze) konkurs Jesienna mobilizacja emotka

Internet jak zawsze pomocny - polecam aplikację do nagrywania rozmów. emotka

Ale żeby nagrać rozmowę to druga osoba chyba musi wyrazić na to zgodę? Zawsze przynajmniej ktoś pyta czy wyraża Pan/Pani zgodę na nagrywanie rozmowy, jeśli nie, to się rozłącza

Jeśli o tym nie wie to nie musi emotka  

Musi, bo inaczej to nie jest żaden dowód. Z tego co wiem parę lat temu (nie wiem w sumie jak jest teraz) nagranie zrobione samemu, przed sądem nie stanowiło żadnego dowodu Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

ace

#6440275 Napisano: 11.12.2017 14:53:01 w Wkurza mnie...
marcinek1985 napisał(a):

wkurza mnie niepewność  emotka

mam dzisiaj lot do Lizbony a tam huragan  emotka  i nie wiem czy będzie samolot a jeśli będzie to czy warto lecieć w takie warunki  emotka  a tak się cieszyłem, że w końcu uda mi się tam dotrzeć  emotka

nie martw się. Jak będą złe warunki to samolot nie wystartuje w ogóle, albo wylądujecie na innym lotnisku i Was dowiozą inaczej do miejsca docelowego.
Ja jak leciałam drugi raz do Portugali (i chyba 4 raz w życiu) to już nad samym Porto była mega burza, uderzył w nas piorun (co jak potem poczytałam w necie jest normą, że w samoloty walą pioruny i nic się nie dzieje), a przy lądowaniu  jak byliśmy już nad pasem na wysokości może 30-40m pilot jak poderwał samolot do góry chyba o jakies 50stopni (wbiło nas dosłownie w siedzenia) i lataliśmy nad Porto jeszcze z 45min (nie wiem czy czekał na lepsze warunki czy zrzucaliśmy paliwo..). Ale to co chcę powiedzieć, to oni wiedzą co robią. nie ma co się zamartwiać. Wyświetl w wątku >>

ace

#6438831 Napisano: 07.12.2017 21:36:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
czapka z głośnikami z Visy - liczyłam na opaskę hlip hlip Wyświetl w wątku >>

ace

#6438732 Napisano: 07.12.2017 18:35:29 w SZUKAM....
Czy ktos z Was zapisał moze regulamin do konka Colgate Lidla w czasie jego trwania? Byłabym wdzięczna za przesłanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438555 Napisano: 07.12.2017 13:45:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pepsi znów nic, Lidka ciągle na mnie obrażona (gracie na "nowe" nazwiska? czy teoria z "niepowtarzalnością" nazwisk upadła?). Dobrze, że paragony znaleźne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438466 Napisano: 07.12.2017 12:09:35 w SZUKAM....
agniehaha89 napisał(a):

ace napisał(a):

co dziś wozi DHL?

miecze z duracell

no nie to, coś z torunia... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438463 Napisano: 07.12.2017 12:04:30 w SZUKAM....
co dziś wozi DHL? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438158 Napisano: 06.12.2017 20:42:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

,

masakra jakaś. To ja na wszelki wypadek dziś wyślę emotka Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

ace

#6438148 Napisano: 06.12.2017 20:30:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

ace napisał(a):

skąd info, że wedel z lewiatana przedłużony? Na stronie konka nie widzę tego...

Znowu zmienili...

w sensie zmienili na taką datę jaka była pierwotnie czyli, że do dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6438145 Napisano: 06.12.2017 20:26:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skąd info, że wedel z lewiatana przedłużony? Na stronie konka nie widzę tego... Wyświetl w wątku >>
0 0