Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6457322 Napisano: 29.01.2018 14:08:06 w WC - rozmowy o wszystkim
agniecha1985 napisał(a):

Wada po jakimś czasie się pojawiła, lekarza nazwiska nie pamiętam, niestety. Najpierw byłam na wizycie kwalifikacyjnej, czy w ogóle mogę przejść taki zabieg, bo ponoć nie w każdej wadzie da się go zrobić. Zobacz tą klinikę Optegra, może teraz tak się nazywa emotka

super emotka Dziękuję emotka Obaczję sobie emotka
Jakbym nawet miała mieć wadę 0,5 to by było wielkie szczęście emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6457306 Napisano: 29.01.2018 13:38:15 w WC - rozmowy o wszystkim
agniecha1985 napisał(a):

ace napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś z Was miał może robioną laserową korekcję wzroku? Polecacie? Cofnęła się Wam wada całkowicie? 

Ja miałam robioną jakieś 8 lat temu, przy wadzie sporej, bo -6-7, teraz mam połowki, choć rzadko ich używam. Jeśli miałabym robić to zrobiłam bym jeszcze raz, jestem zadowolona mimo, że trochę zostało tej wady.

a to 0,5 to nie wada emotka Mnie obecnie wkurza, że jak rano wstaję z łóżka to nic nie widzę emotka A gdzie robiłaś? Bo ja coraz bardziej się skłaniam emotka

W Krakowie Intermedica, ale nie wiem czy to dalej jest, ja też już miałam tego dość  emotka   A zabieg był całkowicie bezbolesny i szybki  emotka

ach chyba ich już nie ma. Może zmienili nazwę. Poszukam emotka Bo Kraków jak najbardziej by mi pasował emotka A nie pamiętasz jak się nazywał lekarz który Ci to robił? A tą wade 0,5 miałaś już zaraz po operacji czy z czasem się pojawiła? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6457298 Napisano: 29.01.2018 13:17:25 w WC - rozmowy o wszystkim
agniecha1985 napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś z Was miał może robioną laserową korekcję wzroku? Polecacie? Cofnęła się Wam wada całkowicie? 

Ja miałam robioną jakieś 8 lat temu, przy wadzie sporej, bo -6-7, teraz mam połowki, choć rzadko ich używam. Jeśli miałabym robić to zrobiłam bym jeszcze raz, jestem zadowolona mimo, że trochę zostało tej wady.

a to 0,5 to nie wada emotka Mnie obecnie wkurza, że jak rano wstaję z łóżka to nic nie widzę emotka A gdzie robiłaś? Bo ja coraz bardziej się skłaniam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6457296 Napisano: 29.01.2018 13:10:01 w WC - rozmowy o wszystkim
slonko365 napisał(a):

defed napisał(a):

joasiunia napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś z Was miał może robioną laserową korekcję wzroku? Polecacie? Cofnęła się Wam wada całkowicie? 

Ja rozważałam, ale moja okulistka odradzała, powiedziała, że wady do zera się raczej nie zmniejszy (-9), więc odpuściłam. Skoro i tak miałam wylądować w okularach lub soczewkach, a jeszcze - nie daj Boże - miałyby się pojawić np. jakieś powikłania, to uznałam, że szkoda zachodu emotka

i moja okulistka odradziła, bo mam za małą wadę (-0,75 oraz -2,25), więc nie do końca teraz rozumiem dla kogo są te zabiegi  emotka

A moja mi doradzała, gdy miałam niezmienną od kilkunastu lat wadę -2,5 i -2,25, mówiła, że przy takiej wadzie która nie postępuje efekty są dobre, bo jest duża szansa, że wada nie wróci. Ale się nie zdecydowałam, z okularami i soczewkami da się żyć, a to jednak zawsze jakieś ryzyko. 

No ja właśnie też dotąd zwlekałam i wiem, że większość okulistów w Polsce odradza. Ale ostatnio kolega w Szwajcarii robił i bardzo zadowolony. On pracuje jako inżynier na budowie, a nie lubił nosić soczewek, a na budowie musiał zakłądać bo musiał nośsiić okulary ochronne. Dlatego zrobił operację. Wiem, że ma teraz 0dp na obu oczach, ale za wczesnie by powiedziec czy wada wróci, dlatego pytam emotka Myślałam, że ktoś przebył taką operację już kilka lat temu. Bo jednak zarówno soczewki jak i okulary mają swoje minusy... Ja od kilkunastu lat mam -3,75 Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6457270 Napisano: 29.01.2018 11:54:04 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś z Was miał może robioną laserową korekcję wzroku? Polecacie? Cofnęła się Wam wada całkowicie?  Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

ace

#6456970 Napisano: 27.01.2018 19:05:05 w WC - rozmowy o wszystkim
maa napisał(a):

wszędzie piszą, że zdobywają szczyt w stylu alpejskim - czyli bez tragarzy i tlenu oraz ze Tomasz nie miał ubezpieczenia. Więc radzę Tobie najpierw poczytać a potem pisać.

dla ułatwienia link

https://sportowef...a-w-takich-wyprawach

a w którym miejscu w tym artykule jest napisane, że nie byli ubezpieczeni? Ja widzę tylko: Nie wiadomo na razie, czy i w jakim zakresie był ubezpieczony Tomasz Mackiewicz... Wyświetl w wątku >>

ace

#6456812 Napisano: 26.01.2018 21:12:55 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

stellasz napisał(a):

rozumień i szanuję, ale on walczy z tą górą 7 raz, i też należy się - szacunek
a to może troszkę przybliży człowieka https://wspinanie.pl/2013/02/gdzies-na-szczycie-gory-wszyscy-razem-spotkamy-sie-film-nanga-dream/   i pozwoli troszkę to marzenie zrozumieć ?

Rozumiem, co to są marzenia i rozumiem również, że ratownicy narażają się, bo chcą. Okej, ich wola.
nie lubię, gdy ktoś dla realizacji SWOICH marzeń naraża na niebezpieczeństwo INNYCH.

Czy tylko wdg mnie te  dwa zdania sobie przeczą?
Swoją drogą to codziennie miliony ludzi narażają nasze (bez możliwości wyboru) zdrowie i życie paląc papierosy, paląc syf w piecach, pijąc alkohol i przygryzając (i pozwalając na to swoim dzieciom) Wedla i Lay'sa (a potem się dziwiąc, że rak żołądka lub cukrzyca)...

A ci inni ratują, bo rozumieją te marzenia i wiedzą doskonale, że dziś oni są ratownikami czyichś żyć i marzeń, ale za tydzień/rok/10lat ich położenie może zmienić się o 180stopni i to oni będą w potrzasku. Tak jak ktoś tu napisał, środowisko himalaistów jest specyficzne (wdg. mnie cudowne).

Gdyby nie tacy ludzie, odważni odkrywcy, do dziś siedzielibyśmy w jaskiniach sądząc, że ziemia jest płaska, a o Ameryce czy Australii nawet legend by nie było ... Te dzisiejsze wyprawy wiążą się ze znacznie większą ilością aspektów niż większości z nas się wydaje (ale to, że zbierają oni próbki dla naukowców, są niejako królikami doświadczalnymi dla lekarzy,  to już nie jest medialna informacja, bo wiadomo,że najlepiej sprzedaje się śmierć, czyli dopiero to co dzieje się teraz)

Ja tam ich rozumiem, podziwiam i mam nadzieję z całego serducha, że wszyscy wyjdą z tego cało. Wyświetl w wątku >>

ace

#6455360 Napisano: 22.01.2018 22:39:12 w SZUKAM....
Szukam konkursu gdzie trzeba/mozna kupic soczewki kontaktowe (zapasy sprzed ponad roku mi sie właśnie skończyły emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6453810 Napisano: 18.01.2018 09:32:15 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

bruce napisał(a):

...paragon ma niecałe 50 zł. No to chcę dobrać coś przy kasie, porywam szybko tabletki na gardło...

nie chcę Cię martwić ale czy wszystkie leki nie są wyłączone z tej loterii?

No i zmartwiłaś koleżankę... emotka
Wkurza mnie, że tak wiele robimy niechcący emotka emotka

no wiesz lepiej zmartwić, że 50zł poszło na marne niż ewentualnie wygrane 50tys emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6453799 Napisano: 18.01.2018 08:58:41 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Nie ma to, jak poranne zakupy w sklepie nieprzygotowanym na klientów - jestem rano w kaufie, biorę rzeczy z półki, w tym produkt promocyjny i lookam sobie uważnie, aby mieć paragon za 50 zł, by go zgłosić przy okazji w loterii, a kasjerka mi mówi, że ten produkt nie wchodzi", zleciały się inne - to samo, dzwonią po pomoc, dalej bez zmian, produkt odłożony. I paragon ma niecałe 50 zł. No to chcę dobrać coś przy kasie, porywam szybko tabletki na gardło, a tu awantura za mną, czemu ja kolejkę opóźniam. W autobusie znalazłam w gazetce telefon infolinii.  emotka emotka

nie chcę Cię martwić ale czy wszystkie leki nie są wyłączone z tej loterii? Wyświetl w wątku >>

ace

#6450108 Napisano: 08.01.2018 13:18:08 w SZUKAM....
szukam kogoś kto czytał książkę Radka Kotarskiego "Włam się do mózgu". Warto? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6447237 Napisano: 30.12.2017 21:08:11 w Oddam za darmo
Jakby ktos miał 2kody Lays na zbyciu to z chęcią przygarnę emotka

juz mam emotka  Bardzo dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6447106 Napisano: 30.12.2017 11:24:25 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

nie sądziłam, że kiedyś to nastąpi, ale rozumiem cudaczka. ja zazwyczaj noszę otwartą torebkę emotka pcham do niej zakupy, papiery i co tam trzeba, więc muszę mieć do niej swobodny dostęp, a telefon musi mieć swoje miejsce. raz mi wyleciał z przegródki, wpadłam w panikę, że zgubiłam, dopiero jak przetrząsnęłam ten śmietnik, to go na dnie torebki znalazłam. z okazji nowego roku miałam tam zrobić porządek, ale... rozwaliła mi się tubka z klejem, a synek otworzył w niej pojemnik z brokatem i nawet mi się nie chce sprawdzać co przepadło.
hmm ale nic jeszcze nie zgubiłam, ani nikt nie skorzystał z zaproszenia emotka nom, nie wiem czy to mnie nie wkurza emotka

Jakiś chłopak mi napisał na fb,że znalazł tą moją receptę.Może się facet zlituje i za kasę na 4-pak dobrego piwa i mi ją wyśle,a jak nie to 50 zł pójdzie się...

serio robi problemy żeby oddać recepte? To po co napisał? Ja zgubiłam obrączke i zaręczynowy. napisałam na fb... Pani ją znalazła i nie chciała nic za to że ją oddała... proponowałam nagrode pieniezna a Ona ze nie. W koncu zgodziła się na zestaw herbat piemknie zapakowanych... ale chyba z 15 minut jua przekonywałam emotka

A to gdzie byłaś u tego lekarza? Nie w Twoim miescie? bo jeśli tak to moze osobiście odbierzesz? Gdzieś w dogodnym miejscu dla niego...
Ja kiedyś znalazłam dowód (ten nowego rodzaju, bez adresu), ale na szczęście facet okazał sie podróżnikiem i znalazłam jego  zdjęcie w jakiejś gazecie regionalnej, tak trafiłam na jego fb bloga, podał mi adres i mu wysłałam. Tez chciał mi jakos zrekompensować mój "trud", tez nic nie chciałam, on sie upierał wiec ostatecznie stanęło na tym ze wyśle mi kartkę z podróży emotka   Wyświetl w wątku >>

ace

#6447037 Napisano: 29.12.2017 22:25:59 w TESCO konkursy
mczarna napisał(a):

ace napisał(a):

coccinelle napisał(a):

ace napisał(a):

Czy Tyskie wysyła na maila jakieś potwierdzenie wysłania zgłoszenia? czy tylko info na stronie?

Jest zwrotka na @.

Dzięki. Kurcze to ja jej nie mam. emotka

Ja 2 razy nie miałam...

ah czyli nie tylko u mnie....  w takim razie mam nadzieje że do nich dotarło Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6447035 Napisano: 29.12.2017 22:23:10 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

przecież to zaproszenie dla złodzieja!!! 

Nie tylko, dlaczego?
To może być też zwykłe, towarzyskie zaproszenie do nawiązania pierwszego kontaktu.
Dajmy na to, dziewczę spotyka nieśmiałego, fajnego chopa. I chop z powodu nieśmiałości swej, nie jest w stanie organicznie podejść i zapytać:
- Te, lala, dasz mnie swojego numera telefona, cobyśmy mogliśmy kiedyś tam nawiązać nić pierwszego kontakta, jak poczuję, że mnie dusi zmora samotności?
Ale jak ten sam chop widzi otwartom torebkię, to zaraz sobie w gowie przekalkuluje, że to jest skierowana doń zachięta, by sobie tego numera wraz z iinemi danemi osobowemi sam był wzion bez gupiego pytania. Zgodem już ma: zgodom byo otwarcie tojebki przeca emotka

oj cebe, przerabiałam to... Tylko że mój stalker wyciągnął mi portfel z zamkniętej torebki, a później bohatersko oddał (i przy okazji wystawał pod moim oknem i wypytywał sąsiadów - na szczęście kamienicy w której już nie mieszkałam - kilka tygodni...) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6447025 Napisano: 29.12.2017 22:14:28 w TESCO konkursy
coccinelle napisał(a):

ace napisał(a):

Czy Tyskie wysyła na maila jakieś potwierdzenie wysłania zgłoszenia? czy tylko info na stronie?

Jest zwrotka na @.

Dzięki. Kurcze to ja jej nie mam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6447012 Napisano: 29.12.2017 21:49:43 w TESCO konkursy
Czy Tyskie wysyła na maila jakieś potwierdzenie wysłania zgłoszenia? czy tylko info na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6444421 Napisano: 20.12.2017 12:58:05 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Ja kiedyś też miałam fajnego Pana M. - zdarzało się że i zostawiał mi przesyłki pobraniowe w pickuppincie zakładając kasę za mnie. Tęsknie za nim... niestety teraz mam pana g... który najbardziej lubi płazy - bo tam zostawia wszystkie paczki z rejonu za jednym zamachem i nie musi nawet po sąsiadach ganiać...

Rozumiem... Wielka szkoda...  emotka
A czemu?:

 pan g... który najbardziej lubi płazy 

emotka emotka

no bo zawsze proponuje nie że zostawi u sąsiada (tego muszę dopiero sama na nim wymóc) tylko, że w Żabce zostawi... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6444414 Napisano: 20.12.2017 12:53:05 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

No jak dzwonił to mówił, że n zawsze wozi do 16 może przed 16... Ale jak na duże miasto, gdzie większość ludzi pracuje do 17 to bardzo słabo...

Jasne, że słabo! Jednak jeszcze popróbuj z nim samym, w "cztery oczy" (a raczej uszy) przez telefon ustalić. Ja mam z DPD takiego fajnego, że naprawdę: "do rany przyłóż". Wiele jednak zależy od człowieka.  emotka

Ja kiedyś też miałam fajnego Pana M. - zdarzało się że i zostawiał mi przesyłki pobraniowe w pickuppincie zakładając kasę za mnie. Tęsknie za nim... niestety teraz mam pana g... który najbardziej lubi płazy - bo tam zostawia wszystkie paczki z rejonu za jednym zamachem i nie musi nawet po sąsiadach ganiać... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6444407 Napisano: 20.12.2017 12:43:43 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

No dzwoniłam i panienka mi powiedziała, że nie mają ustalonych godzin pracy... Dziwne...

A nie masz do tego "swojego" konkretnego (edit: np. zapisany numer w telefonie z poprzednich dostarczeń, kiedy do Ciebie dzwonił?)? Może z nim uda Ci się na spokojnie ustalić godziny dla Ciebie najwygodniejsze? emotka

No jak dzwonił to mówił, że n zawsze wozi do 16 może przed 16... Ale jak na duże miasto, gdzie większość ludzi pracuje do 17 to bardzo słabo... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0