Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6466036 Napisano: 21.02.2018 19:32:32 w Połączenia nieodebrane
zabcia0410 napisał(a):

ace napisał(a):

735...701

u mnie to samo o 16,31

może Wedel C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6466024 Napisano: 21.02.2018 18:51:59 w Połączenia nieodebrane

ace

#6465311 Napisano: 20.02.2018 09:13:41 w WC - rozmowy o wszystkim
@ziolko @glena @asantesana Donoszę, że misja "śliwka wędzona" zakończona sukcesem emotka Były na SK emotka Na Hali targowej mimo, iż jest buda z bakaliami i ziarnami to nie mieli. Dzięki dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

ace

#6465007 Napisano: 19.02.2018 10:34:11 w WC - rozmowy o wszystkim
glena napisał(a):

Na Starym Kleparzu myślę, że kupisz bez problemu, ale jeśli by nie było, to ja kiedyś kupowałam na Bratysławskiej w takim eko-sklepie koło Kauflanda. W centrum mogą być też na Krupniczej - tam są dwa eko-sklepy. Ja jestem do środy poza Krk, ale potem mogę sprawdzić tą Krupniczą, bo mam blisko - daj znać. 

Właśnie przeszłam kilka eko sklepów bo myślałam, że tam znajdę bez problemu, ale nie było. na Krupniczej nie byłam. Dziś idę po pracy na SK (mam nadzieję, że nie będzie za późno), jakby nie było przejadę się na Krupniczą emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6464794 Napisano: 17.02.2018 20:54:34 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

no ja mieszkam na dosłownie drugim końcu Krakowa od Tomexu, bo koło Zakrzówka emotka Ale w sumie Ibramowski jest mi bardziej "po drodze" niż Tomex, więc zajrzę i tam. Właśnie myślę czy gdzieś mi się kiedyś nie rzucił w oczy stragan z suszonkami na jakimś targu... Nie sądziłam, że tak ciężko to zdobyć, jak sobie wyszukałam przepis emotka

Ja szukałam do bigosu wegańskiego i już miałam kapustę przez okno wywalać ze złości  emotka  Takie rzeczy mogą też mieć na starym kleparzu, może tam Ci będzie kiedyś po drodze.

No to przybijam piątkę, bo szukam tych śliwek do tego samego hehe Wszystko już czeka w kuchni tylko te śliwki... Właśnie też mi się wydaje, że w centrum to jeśli będzie to chyba tylko tam. Poszukam bo to w sumie niedalejko mojej pracy emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6464791 Napisano: 17.02.2018 20:40:06 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie gdzie w Krakowie stacjonarnie kupię takie cudo jak śliwki suszone wędzone?

Wie, bo naszukał się całkiem niedawno w całym Krakowie emotka
Jedyne gdzie znalazłam, to u pana na Tomexie, taki dziadek sprzedawał na wagę i w dodatku miał kilka rodzajów. W marketach nie masz po co szukać, nikt nie widział, nikt nie słyszał, jedynie targi.

Dziękuję emotka Właśnie przeszukałam wszystkie markety i osiedlowe sklepy. Tomex to dla mnie totalny drugi koniec miasta, więc pobuszuję po targach w mojej okolicy, a jak nie znajdę to wybiorę się na Tomex emotka Dziękuję emotka

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale przypuszczam, ze na Imbramowskim też będą mieć, tam nie sprawdzałam. Ja szukałam 2 tygodnie emotka  Jeśli będę na Tomexie w najbliższym czasie to zerknę czy pan na pewno dalej stoi, miał tego pełne skrzynki w wielu rodzajach suszonych i suszonych wędzonych, takich, że nos urywało emotka

no ja mieszkam na dosłownie drugim końcu Krakowa od Tomexu, bo koło Zakrzówka emotka Ale w sumie Ibramowski jest mi bardziej "po drodze" niż Tomex, więc zajrzę i tam. Właśnie myślę czy gdzieś mi się kiedyś nie rzucił w oczy stragan z suszonkami na jakimś targu... Nie sądziłam, że tak ciężko to zdobyć, jak sobie wyszukałam przepis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6464785 Napisano: 17.02.2018 20:26:55 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie gdzie w Krakowie stacjonarnie kupię takie cudo jak śliwki suszone wędzone?

Wie, bo naszukał się całkiem niedawno w całym Krakowie emotka
Jedyne gdzie znalazłam, to u pana na Tomexie, taki dziadek sprzedawał na wagę i w dodatku miał kilka rodzajów. W marketach nie masz po co szukać, nikt nie widział, nikt nie słyszał, jedynie targi.

Dziękuję emotka Właśnie przeszukałam wszystkie markety i osiedlowe sklepy. Tomex to dla mnie totalny drugi koniec miasta, więc pobuszuję po targach w mojej okolicy, a jak nie znajdę to wybiorę się na Tomex emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6464754 Napisano: 17.02.2018 17:02:01 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś wie gdzie w Krakowie stacjonarnie kupię takie cudo jak śliwki suszone wędzone? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6463882 Napisano: 15.02.2018 08:53:51 w SZUKAM....
monisss napisał(a):

monkakk napisał(a):

monisss napisał(a):

monkakk napisał(a):

Szukam sprawdzonego sposobu na ogarnięcie kilku poczt w jednym miejscu. Apka Onet to porażka, gmail ma limit 5 kont - a potrzebuję podpiąć więcej. Z czego korzystacie?

gmail emotka

Monia czytaj ze zrozumieniem emotka GMIAL odpada ma limit 5 kont - a potrzebuję podpiąć więcej. No chyba że Ty masz podpięte więcej i Ci na to pozwoliło?

mam 3 podpięte, nie miałam o tym pojęcia: doczytałam o onecie i wzrok uciekł emotka

Ja w Gmailu mam podpięte chyba 7 czy 8 kont i śmiga. Tylko przy włączaniu apki informuje mnie, że apka najlepiej działa do 5 bodajże - ignoruję zawsze ten komunikat więc nawet nie wiem jaką liczbę podaje, ale ja mam na pewno więcej kont. Ale oprócz komunikatu na początku nie zauważyłam żadnych niedogodności czy nieprawidłowości Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6463871 Napisano: 15.02.2018 08:31:35 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

ace napisał(a):

poszłam kupić Raffaello. Kupiłam. Ale co z tego skoro o paragonie to już zapomniałam...

Ileż razy mi się to zdarzyło! Szczególnie w Biedzie, gdzie paragony drukują długo po zakupach emotka   Też mnie to wkurza!

ja to zrobiłam w Kaufie (wczoraj były po 6,99) i to przy kasie samoobsługowej :facepalm:, więc nie mam nawet na kogo zwalić winy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6463807 Napisano: 14.02.2018 21:34:56 w Wkurza mnie...
poszłam kupić Raffaello. Kupiłam. Ale co z tego skoro o paragonie to już zapomniałam... Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

ace

#6463430 Napisano: 14.02.2018 09:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

ivanotta napisał(a):

joan napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Polski konkursowicz trafił auto w loterii Kauflanda w Niemczech emotka  Czyżby był na tym forum? emotka  Tak czy inaczej - graulacje! emotka

https://www.kaufl...e-dritte-ziehung  


Polak nie może zostać laureatem tej loterii emotka

Chyba może o ile ma meldunek w Niemczech. Wiem, że Polacy mieszkający tam grają w ich konkursach emotka

Jeszcze dodam, że co drugi mój znajomy, zamieszkały lub pochodzący ze śląska, ma podwójne obywatelstwo, więc to i Polak i Niemiec może być, takie 2w1 emotka

w sumie to jest ciekawy temat emotka Bo dziś przecież meldunków już i w Pl nie ma (a za granicą to chyba nigdy nie było, a przynajmniej odkąd pamiętam), a i obywatelstwo o niczym nie świadczy. Dzieci mojej ciotki urodzone w Kanadzie (tylko najstarsza córka urodzona w Pl), w Polsce były zaledwie kilka razy, a na pytanie kim są bez zająknięcia odpowiadają., że kanadyjczykami (a oboje rodziców Polaków).
Mojego brata jak mieszkał w UK kilka razy zmusiłam do udziału w konkursie/loterii i zdarzyło się, że wygrał. Nikt nigdy nie pytał czy jest "brytyjczykiem".
Teraz on mieszka we Włoszech więc ja "rozpoznaję" rynek emotka i uczę się włoskiego emotka Każda motywacja by nauczyć się nowego języka jest dobra.

No i są przecież Polacy np co mieszkają w Pl a pracują w Niemczech, albo na odwrót, mieszkają w Niemczech, a pracują w Pl. Wyświetl w wątku >>

ace

#6461076 Napisano: 08.02.2018 11:03:24 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):


Sprawdź w zakładce "Instrukcja pakowania" https://www.dpd.c...k-przygotowac-paczke albo dopytaj na infolinii.

no tak, ale tam nie wspominają o "dodatkowej usłudze" ostrożnie. Tylko, że trzeba nakleić naklejki z odpowiednimi napisami (a takowe były - tylko własnie pytanie czy w dpd trzeba mieć ichniejsze naklejki czy "własne" wystarczą).
cherry_coke napisał(a):

Ostatnio przyszedł do mnie  mop z Viledy z konkursu Kreta. Wiadro było połamane. Paczka ogólnie w ogóle nie była zabezpieczona. Nie otwierałam jej przy kurierze. Zrobiłam zdjęcia, wysłałam nadawcy. Oni złożyli reklamację po tygodniu i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
Złóż reklamację, nic na tym nie tracisz jak ją odrzucą. emotka

Tak, ale myślę że dla firm to też trochę inaczej wygląda. Po pierwsze firma może sobie to "wliczyć w koszta" i po prostu wysłać nowy towar. A i dla firmy kurierskiej stracenie klienta - firmy która wysyła ciągle przesyłki jest dużą stratą, a stracenie osoby prywatnej która wysyła coś raz w miesiącu już nie koniecznie. Tzn reklamację złożyć złoże, zobaczymy co z tego wyniknie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6461047 Napisano: 08.02.2018 10:47:10 w Pomocy!!!!
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

Dzięki dziewczyny emotka Wiedziałam, że mogę na Was liczyć emotka Tak też zrobię, oleję.

A sprzedawałam przez Alledrogo (nie wiem czy to ma znaczenie). A co do oznaczenia "ostrożnie" to przyznam, że nawet nie wiedziałam, że taka istnieje (w sensie specjalny rodzaj przesyłki dla "ostrożnie"). Myślałam, że wszystkie przesyłki są (tzn powinny) być traktowane delikatnie. Na pudełku były naklejki z napisem szkło (w tym co przyszły do mnie). Ale rozumiem, że to nic nie da.
Teraz mam do wysyłki wyciskarkę wartą 1000zeta i się boję by ona nie uległa uszkodzeniu...

A tak w ogóle z ciekawości to jak sprzedajecie swoje wygrane/niepotrzebne rupiecie? olx? jakieś inne portale? Przez forum?

A gdybyś Ty dostała coś uszkodzonego to wolałabyś żeby sprzedający to olał czy żeby ogarnął sprawę? 
Przecież po to są ubezpieczone przesyłki. Jakieś tam ubezpieczenie zawsze jest w cenie. Składa się reklamacje i tyle. 

No tak, ale czy wykupione ubezpieczenie przy tych filiżankach coś mi daje (szczególnie że nie mam protokołu szkody)? Ale ja w ogóle nie widzę opcji. Na stronie dpd widzę tylko piszą jak zabezpieczyć towar np wazon szklany. Ale nie widzę by wskazywali by jakąś specjalną usługę wykupywać... Oprócz ubezpieczenia było napisane co jest zawartością przesyłki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6461031 Napisano: 08.02.2018 10:40:08 w Pomocy!!!!
ok to zadbam o to by przynajmniej wyciskarka dotarła cała i zdrowa.
Ale DPD w ogóle ma opcję "ostrożnie" w sprzedaży? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6461008 Napisano: 08.02.2018 10:29:12 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

ace napisał(a):

no tak, ale wysyłkę z filiżankami ubezpieczyłam na 100zł (zamawiałam kuriera przez sendit - tam nie widziałam opcji do wykupienia pt. "ostrożnie"). Ale rozumiem, że firma kurierska nic nie zrobi bez protokołu szkody?
Czyli nie powinnam w takim razie olewać sprawy?

Wyciskarkę już niby mam list przewozowy - ubezpieczyłam ją na 1000zł. Powinno wystarczyć? Da się dokupić jeszcze opcję "ostrożnie w punkcie pickup"?


Może i ubezpieczyłaś, ale NORMALNY towar; tymczasem w paczce był towar WRAŻLIWY. Na pewno bez protokołu i zdjęć palcem nie kiwną. Moim zdaniem -> Twoja wina. Ale zrobisz, jak uważasz, niczego nie sugeruję ani nie naciskam emotka

W kwestii wyciskarki: nie wiem, czy się da dokupić. Jeszcze raz podkreślam, że ubezpieczenie obejmuje standardowy towar, a jeśli się okaże, że przewożony był inny... i tak nic nie zrekompensują.

Nieco w temacie, czyli odpowiadając na Twoje zapytanie - najlepiej sprzedawać przez Olx z odbiorem osobistym.

czyli już nie parzyć na to, że koleś nie zapłacił za przesyłkę "wrażliwą" tylko normalną? To ja powinnam na nim wymóc taki rodzaj wysyłki? człowiek uczy się całe życie... No nic jak będzie naciskał to najwyżej jakoś się z nim dogadam.

Dzięki za info. Przerzucę się teraz na olx (szczególnie że na alledrogo skończył mi się darmowy styczeń) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6460999 Napisano: 08.02.2018 10:21:52 w Pomocy!!!!
nkba napisał(a):

i się boję by ona nie uległa uszkodzeniu... Owiń dobrze folią bąbelkową i będzie ok

Mam ją właśnie w pudełku w którym przyszła do mnie, w pudełku wyłożonym styropianem.

Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6460993 Napisano: 08.02.2018 10:16:53 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):


Hmm, za właściwe przygotowanie towaru do wysyłki odpowiada nadawca - trochę tutaj zawaliłaś, bo dostałaś towar w opcji "ostrożnie / szkło", ale sama go przekazałaś dalej, jako zwykłą paczkę. Trochę tak, jakbyś otrzymała lodówkę w opcji "ostrożnie / góra / dół", a puściłabyś to dalej ignorując te zapisy.

Firma kurierska / poczta nie wnika, jakie cudze naklejki są na opakowaniu - jeśli się nie wykupi opcji "ostrożnie / szkło", nie ma szans na odszkodowanie.

Co do wyciskarki, wykup odpowiednie ubezpieczenie albo opcję wysyłkową "delikatnie / szkło" i oczywiście koniecznie podaj wartość zawartości na liście przewozowym.

no tak, ale wysyłkę z filiżankami ubezpieczyłam na 100zł (zamawiałam kuriera przez sendit - tam nie widziałam opcji do wykupienia pt. "ostrożnie"). Ale rozumiem, że firma kurierska nic nie zrobi bez protokołu szkody?
Czyli nie powinnam w takim razie olewać sprawy? Koleś jeszcze mi pisze, że zbity był spodek "od środka" opakowania, co jego zdaniem technicznie (znawca się znalazł) niemożliwe jest by to on tylko się zbił przy transporcie więc niejako ja wysłałam go już uszkodzonego.

Wyciskarkę już niby mam list przewozowy - ubezpieczyłam ją na 1000zł. Powinno wystarczyć? Da się dokupić jeszcze opcję "ostrożnie w punkcie pickup"? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6460970 Napisano: 08.02.2018 10:03:56 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

nkba napisał(a):

olać i tyle emotka


A dopłacił za opcję "ostrożnie"? Jeśli nie -> olać sprawę. Jeśli zapłacił, musi przejść całą procedurę reklamacyjną z udziałem firmy kurierskiej, min. spisać protokół, porobić zdjęcia itp. Do czasu rozpatrzenia procedury reklamacyjnej przez firmę kurierską -> olać sprawę.

Swego czasu zajmowałam się min. drogimi kabinami prysznicowymi, reklamacji o rozbicie ich w drobny pył podczas transportu było sporo, ale w 100% spraw wywalczyłam kasę od firmy kurierskiej.

Dzięki dziewczyny emotka Wiedziałam, że mogę na Was liczyć emotka Tak też zrobię, oleję.

A sprzedawałam przez Alledrogo (nie wiem czy to ma znaczenie). A co do oznaczenia "ostrożnie" to przyznam, że nawet nie wiedziałam, że taka istnieje (w sensie specjalny rodzaj przesyłki dla "ostrożnie"). Myślałam, że wszystkie przesyłki są (tzn powinny) być traktowane delikatnie. Na pudełku były naklejki z napisem szkło (w tym co przyszły do mnie). Ale rozumiem, że to nic nie da.
Teraz mam do wysyłki wyciskarkę wartą 1000zeta i się boję by ona nie uległa uszkodzeniu...

A tak w ogóle z ciekawości to jak sprzedajecie swoje wygrane/niepotrzebne rupiecie? olx? jakieś inne portale? Przez forum? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

ace

#6460934 Napisano: 08.02.2018 09:10:29 w Pomocy!!!!
Powiedzcie co mam zrobić jak koleś/babka któremu sprzedałam zestaw do kawy z Lavazzy pisze mi że jeden spodek został rozbity i chce zwrócić towar bądź bym zwróciła mu 1/4 kwoty (1 spodek to 1/8 całości)... Miał ktoś kiedyś takie przejścia? Oczywiście protokołu szkody z kurierem nie spisał... Ja przed wysyłką sprawdziłam każdy element i był cały... Wyświetl w wątku >>
0 0