Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6476716 Napisano: 24.03.2018 15:11:46 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola odnośnie Lidla i książek. Jak byłam dżisiaj w lidlu to babeczka przede mną robiła zakupy i oprócz naklejek dostała tez formularz i kopertę z przekazem ze ma go wypełnić i wysłać, a oni książkę wyślą jej poczta. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6475774 Napisano: 22.03.2018 14:16:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a już myślałam, że jestem jedyną osobą która nic nie wygrała z kinderka ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6475476 Napisano: 21.03.2018 20:26:42 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

Właśnie przejrzałam nową gazetkę i nie dość, że nie ma budżetu, to jeszcze na miejsce kończącej się dziś loterii nic nowego nie wskakuje. Żadnego konkursu... To już koniec świętowania urodzin... kiepsko  emotka

od jutra konkurs. Trzeba zrobić zakupy za 100zł, a wygrać można 500zł (są 3 nagrody po 500). Szaleństwo emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6475028 Napisano: 20.03.2018 20:15:24 w SZUKAM....
justkra napisał(a):

ace napisał(a):

czy istnieją małe solone Laysy? Bo w sklepach widzę tylko cebulkę i paprykę...

Istnieją. Ja kupuję je w Lewiatanie.

dziękuję emotka To będę szukać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6475006 Napisano: 20.03.2018 19:48:23 w SZUKAM....
czy istnieją małe solone Laysy? Bo w sklepach widzę tylko cebulkę i paprykę... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6473771 Napisano: 16.03.2018 14:19:09 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

wkurza mnie dzisiejsza pogoda- ciągle pada emotka żeby to był wiosenny deszczyk to bym rozumiała ale zimno, szaro, ponuro i leje!!!! 

wkurza mnie piątek, piątunio, piąteczek- wchodzę na fejsa a tam wkoło że zaczyna się weekend itp. gdyby nie konkursy na srejsboooku to dawno bym to moje konto usunęła - dobijają mnie łańcuszki szczęścia, widoczności strony itp.- a jak jest coś ważnego do udostępnienia to udostępnia to mało osób emotka - często udostępniam zwierzęta do adopcji lub te z codziennej schroniskowej łapanki - i te właśnie posty udostępnia kilak osób emotka , bo lepiej polajkować szlachta nie pracuje... 

Ale na fejsbuku można poblokować to co wyskakuje. Ja na co dzień mam większość znajomych poblokowanych (tzn. chodzi tylko o blokadę tego co wrzucają na swojego wall'a, a nie o możliwość kontaktu przez wiadomości), szczególnie tych co wrzucają miliony linków do głupawych stron czy np albumy z 50zdjęciami swoich dzieci co 3 dni (jedno na pół roku by wystarczylo emotka ). A jak mam intensywniejszy czas to by nie rezygnować z konwersacji na FB blokuję posty wszystkich by bezmyślnie nie zacząć skrolować emotka

zezowaty_kot napisał(a):


Mnie dzisiejsza pogoda mocno irytuje, aczkolwiek nie dziwi. Żeby tradycji stało się zadość, w moje urodziny ZAWSZE pada, nawet jeśli 15 marca święci słońce i 17 marca świeci słońce. Jak żyję, nie miałam w urodziny ładnej pogody emotka U nas jest tak paskudnie i zimno, że odwołałam urodzinową kolację, bo nawet mi się nie chce z domu wyjść.

emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6473687 Napisano: 16.03.2018 12:06:57 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
calliope napisał(a):

andii napisał(a):

buziolek napisał(a):

calliope napisał(a):

buziolek napisał(a):

calliope napisał(a):

A czy widział ktoś nowe przyprawy Knorr? emotka

u mnie w centrum jest cały wielki stojak z wszystkimi przyprawami knorr, od wczoraj jest emotka

czyli gdzie? emotka

Delikatesy Centrum emotka

Hello, a jakaś loteria? emotka konkurs z tym knorrem? emotka  

Nie do końca konkurs emotka https://www.e-kon...tac-gratis/strona/16

u mnie są w Kaufie i w C4 Wyświetl w wątku >>
1 calliope 0

ace

#6473384 Napisano: 15.03.2018 15:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

(...) PS. Czy ja dobrze rozumiem, że koleżanka odebrała kotom karmę którą lubiły, żeby zrobić na złość niedobremu producentowi, bo napisał w regulaminie niepoprawną politycznie prawdę? Hmm...  emotka


Być może, ALE ponieważ w mojej konkursowej karierze nie spotkałam się ani razu z konkursem, w który zamieszana byłaby naprawdę dobrej jakości karma... wyszło to kotom na zdrowie emotka

dokładnie to samo chciłam napisać emotka W marketach w 99% to zwykły fast food dla kotów/psów, a na tylko taki widziałam konki... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6472825 Napisano: 14.03.2018 10:38:07 w Żegnamy zmarłych
cb656 napisał(a):

Stephen Hawking odszedł z tego świata w wieku 76 lat, w rocznicę urodzin Alberta Einsteina, w dzień liczby PI.

(') chyba jedyna śmierć znanej osoby która zrobiła na mnie wrażenie... Uwielbiam go. Wyświetl w wątku >>

ace

#6472789 Napisano: 14.03.2018 09:19:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle słyszę o mocy tego wątku, że chyba wypróbuję emotka No więc nic dziś nie wygrałam hlip hlip Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6472499 Napisano: 13.03.2018 10:10:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

ace napisał(a):

Czy na umowie o przeniesieniu praw autorskich w konku Orzeszkonkurs, przy wygranej 200zł, podajecie i PESEL i nr dowodu osobistego?

Tak, dla mnie to normalna umowa autor-zakawiajacy wiec to musi byc uzupelnione wg mnie

no właśnie nie byłabym tego taka pewna. Nawet mój pracodawca nie zna mojego nr dowodu...

A jest szansa dowiedzenia się jaki nr paragonu wygrał? Nie zapisałam sobie tego przy wygranym haśle, a byłam na tyle "inteligentna", że na jednym paragonie mam i NicNaci i Chrunchipsy (no bo pewnie i tak nie wygram ani tu ani tu emotka ) no i nie chciałabym go wysyłać jeśli to nie on jest tym wygrywającym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6472485 Napisano: 13.03.2018 09:40:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na umowie o przeniesieniu praw autorskich w konku Orzeszkonkurs, przy wygranej 200zł, podajecie i PESEL i nr dowodu osobistego? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6472465 Napisano: 13.03.2018 08:49:47 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Po 15 latach wypadła mi porcelanowa koronka z zęba. Z dwójki!!! I to na czym? na sałatce!! Porażka  emotka  Teraz tylko kłopot, szukanie dentysty na wczoraj i trzeba będzie wyskoczyć z kasy...

ja złamałam własnego zęba na arbuzie, także wiesz emotka Też myślę, że miałam go (tego zęba) w tamtym momencie z 15 lat  emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6471519 Napisano: 09.03.2018 15:27:21 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

ace napisał(a):

jak uruchomić smsy premium w Orange?

Doładowuję 10 zł i czekam ~ max 2 godziny, czasami w ciągu pierwszej znika blokada, różnie emotka

Dziękuję emotka Wypróbuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6471516 Napisano: 09.03.2018 15:26:19 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

premium w Orange? W jakiej taryfie, od jak

w sumie nie wiem w jakiej taryfie (nie mam teraz pudełka przed oczami) - wygrany w rmfie w konku grzeczny niegrzeczny. A uruchomiłam chyba 27.02. Nie dzwoniłam jeszcze z niego. Może dlatego? Od 10 lat nie miałam karty Orange więc pytam czy jest jakiś uniwersalny myk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6471510 Napisano: 09.03.2018 15:18:17 w SZUKAM....
jak uruchomić smsy premium w Orange? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6468668 Napisano: 01.03.2018 15:56:29 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

shineoff napisał(a):

A mnie wkurza, że jest zimno jak fix!

ja do pracy ledwo dojechałam... czekając na autobus który nie przyjezdzał... owinieta w wielki szal, grubą kurtkę i patrząc na Pana który miał płaszczyk krótszy niż mój sweter pod kurtkę emotka

a ja dziś na rowerze jechałam do pracy emotka - w sumie jak zwykle. Ale zarówno wczoraj jak i w pon jechałam komunikacją miejską. Na rowerze zajmuje mi to 30-40min, komunikacją (40-50min), a tak w takie siarczyste mrozy, pomimo 21wieku i najnowocześniejszych taborów w pon. jechałam 1,5godz (z czego przeszłam z buta 3 przystanki (bo tramwaje nie jeździły)), a wczoraj 80min... (bo również tramwaje nie jeździły..., ostatecznie część przejechałam komunikacją miejską, 2 przystanki przeszłam z buta, a kolejne dwa przejechałam na rowerze miejskim emotka ). dziś już przeprosiłam się z rowerem i obiecałam, że go nigdy nie opuszczę emotka
A wkurza mnie jeszcze, że do krakowskich autobusów przy takich mrozach ludzie wsiadają w bikini - bo to chyba jedyny powód dlaczego trzeba tak w nich grzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6466376 Napisano: 22.02.2018 14:24:33 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

koper napisał(a):

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka...


Plecak szkolny o wadze 7 kg? Makabra emotka Pamiętam, że dokładnie tyle ważyła moja walizka z zawartością na siedmiodniowe wczasy.

Jeśli chodzi o napoje, można wypróbować tzw. butelkę filtrującą, którą dziecko bierze do szkoły pustą, a w szkole napełnia wodą z kranu. Zawsze to ciut mniej do noszenia, szczególnie w ciepłe dni, kiedy bardziej chce się pić.

kurcze a ja nie pamiętam bym miała za ciężki plecak w SP... Różne rzeczy pamiętam, ale nie to by było mi ciężko w drodze do szkoły (a do szkoły od pierwszej klasy chodziłam sama (więc nikt nic mi nie nosił, szafek w szkole nie mieliśmy) bo miałam całe 10min drogi bez przejść przez ruchliwe jezdnie). I się zastanawiam czy wtedy książki były lżejsze (było ich mniej) czy ze mnie od zawsze taka twarda babka była emotka Ale swoją drogą miałam koleżankę z bardzo biednej rodziny, która razem z rodzeństwem i sąsiadami chodziła dzień w dzień 7 km w JEDNĄ stronę do szkoły z taką samą zawartością plecaka jak moja (zawsze ją podziwiałam), a dziś śmiać mi się chce, że np sąsiedzi MUSZĄ odwieźć swoje nastoletnie już dzieci samochodem 300m do szkoły... Albo moja ciotka usprawiedliwiająca nieobecność mojej kuzynki w szkole, bo jak kuzynka mi to wyjaśniała, czasami po prostu wstanie z łóżka jest niemożliwe, no nie da się... (powodzenia z takim nastawieniem w przyszłej pracy emotka )
A jak przeczytałam o butelce wody do szkoły to sobie uświadomiłam, że jestem dinozaurem emotka Wyświetl w wątku >>
1 zarania 0

ace

#6466252 Napisano: 22.02.2018 12:17:58 w Połączenia nieodebrane
zabcia0410 napisał(a):

ace napisał(a):

monkakk napisał(a):

ace napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

ace napisał(a):

735...701

u mnie to samo o 16,31

może Wedel C4?

całkiem możliwe, mam zapisany ich numer i tylko jedna cyfra na końcu się nie zgadza emotka Więc obstawiam że to oni. Grałyście w 2 etapie?

Ja tak. rzeczywiście wczoraj losowanie było. Może oni

no i znów nie zdążyłam odebrać emotka

ja odebrałam. potwierdzam, że C4 Wedel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6466040 Napisano: 21.02.2018 19:43:45 w Połączenia nieodebrane
monkakk napisał(a):

ace napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

ace napisał(a):

735...701

u mnie to samo o 16,31

może Wedel C4?

całkiem możliwe, mam zapisany ich numer i tylko jedna cyfra na końcu się nie zgadza emotka Więc obstawiam że to oni. Grałyście w 2 etapie?

Ja tak. rzeczywiście wczoraj losowanie było. Może oni Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0