Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6482031 Napisano: 15.04.2018 17:47:50 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/loterie z nagrodami dziennymi, rozpoczynające się w wolną (przynajmniej teoretycznie) od handlu niedzielę. emotka

a mnie wkurzają jeszcze opisy paragonów. Zrobiłam dziś zakupy na tę loterię, a tu na paragonie mam art. spoż 8p i art spoż 5p... super! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6481718 Napisano: 13.04.2018 15:19:30 w Pomocy!!!!
slonko365 napisał(a):

ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jeśli rzeczywiście pomyłka była po Twojej stronie, i gość dla syna dostał miecz kobity, choć myślał że kupuje faceta, bo tak było w opisie  emotka  to może się czuć nieco oszukany - w tej sytuacji chyba jednak bym machnęła ręką i mu te pieniądze wysłała pierwsza. Generalnie nie spotkałam się z sytuacją, żeby sprzedający pierwszy pieniądze wysyłał, bo nie wiesz, co w tej paczce zwrotnej dostaniesz, ale to nie jest duża kwota, więc bym chyba machnęła ręką, żeby gość poczuł się "przeproszony".

No i właśnie dlatego mimo wszystko skłaniam się ku temu. Choć Możliwa jest i taka sytuacja że wyślę kasę, on nie wyśle miecza a i tak wystawi negatywa...

Wiesz, on też może myśleć, że jesteś oszustką, która co innego daje w opisie, co innego na zdjęciu, a potem wysyła jednym jedno, drugim co innego i ta część, która nie dostanie tego co chciała odsyła Ci towar, a pieniędzy już nigdy nie widzi...  emotka  W każdym razie teraz już jest chyba tylko kwestia tego, żeby go jakoś udobruchać, żeby tego negatywa jednak nie wystawił. No i ryzyko, że zeźlony wyśle miecz już nie nadający się do odsprzedaży albo i tak wystawi negatywny komentarz...

No wiem, ale szczerze ja bym wolała aby włączył spór (czy jak to się tam nazywa) i pisał oficjalnie przez allegro (bo może i oni by coś napisali jak to ma wyglądać w takiej sytuacji), wszystko byłoby na piśmie, a on do mnie wydzwania i rzuca groźbami... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6481697 Napisano: 13.04.2018 14:17:32 w Pomocy!!!!
slonko365 napisał(a):

Jeśli rzeczywiście pomyłka była po Twojej stronie, i gość dla syna dostał miecz kobity, choć myślał że kupuje faceta, bo tak było w opisie  emotka  to może się czuć nieco oszukany - w tej sytuacji chyba jednak bym machnęła ręką i mu te pieniądze wysłała pierwsza. Generalnie nie spotkałam się z sytuacją, żeby sprzedający pierwszy pieniądze wysyłał, bo nie wiesz, co w tej paczce zwrotnej dostaniesz, ale to nie jest duża kwota, więc bym chyba machnęła ręką, żeby gość poczuł się "przeproszony".

No i właśnie dlatego mimo wszystko skłaniam się ku temu. Choć Możliwa jest i taka sytuacja że wyślę kasę, on nie wyśle miecza a i tak wystawi negatywa...

ale w ogóle to jakie przepisy o tym mówią? Bo w regulaminie allegro nie ma nic o tym jak należy postępować w takim przypadku... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6481694 Napisano: 13.04.2018 14:13:58 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

No i on się powołuje, że źle opisałam towar, więc to on najpierw powinien dostać zwrot kasy, a później wysłać towar bo to nie jest normalne odstąpienie od umowy...

Ja się z nim nie zgadzam. Zdjęcia są integralną częścią opisu. Widziały gały, co brały.
No wiesz... ja bym nie ustąpił dla zasady emotka ale wiesz, jaki jestem emotka

No tak ale była pewna rozbieżność tekstu ze zdjęciem (której jak widać nie wyłapał). I tu jestem w stanie go zrozumieć. Tylko chodzi mi teraz właśnie o te problemy z tym zwrotem. Myślałam, że odeśle towar, zwrócę mu kasę i będzie po problemie, ale jak widać tak nie jest...

no wiem wiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6481690 Napisano: 13.04.2018 14:07:31 w Pomocy!!!!
slonko365 napisał(a):

ace - nie wiem czy już wcześniej nie wyjaśniło się z mieczami - ale ja mam dwa niebieskie miecze - Rey - babka emotka  i Obi-Wan Kenobi, i one są różne, właściwie tylko ten niebieski element jest taki sam. Jeśli dałaś zdjęcie na aukcji, to wyraźnie widać na opakowaniu albo kobitę albo faceta... 
Co do allegro, to chyba patowa sytuacja gdy kupujący chce coś wymusić - w sumie każdy może zażądać prawa do zwrotu podając dowolny, nawet zmyślony powód i grożąc że jak nie, to taki komentarz wystawię... Ciężko powiedzieć co zrobić w takiej sytuacji skoro nie da się gościowi wystawić komentarza ostrzegającego przed nim innych sprzedających. Czyli albo stanowczo czekasz na kasę, nie dajesz się szantażyście i ryzykujesz negatywa (na który możesz odpowiedzieć, opisując sytuację, ale już masz nababrane na koncie), albo przelewasz pieniądze, ryzykując że miecza już nie zobaczysz, albo dostaniesz paczkę z jakimś kijachem, albo miecz rozpakowany i zniszczony... z czym oczywiście możesz iść na policję, ale umorzą z powodu niskiej wartości przedmiotu...
Miecz świetlny w oko takim kupującym...  emotka

tzn z tym już mi pomogliście i wyjaśniliście, że miecze rzeczywiście się różnią. I rzeczywiście mogłam wprowadzić w błąd bo pomimo iż na zdjęciu był towar który facet dostał (Rey), to w opisie podałam Obi. Dlatego zgodziłam się na zwrot. Teraz tylko właśnie nie wiem co robić dalej... Ach po prostu allegro schodzi na psy (a jeszcze do niedawna czytając Wasze komentarze o allegrowiczach myślałam, że ja to mam szczęście bo trafiam tylko na takich fajnych)... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6481686 Napisano: 13.04.2018 13:56:16 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Moich problemów z facetem ciąg dalszy. Dziś do mnie dzwoni, że nie dostał przelewu. Na co ja mu stwierdzam, że ja nie dostałam przesyłki, więc kasę dostanie jak ja dostanę miecz. On mi mówi, że raz już mi zaufał i że nie wyśle dopóki nie dostanie kasy... Straszył sądem, a później stwierdził że mi taki komentarz wystawi, że nikt już nic ode mnie nie kupi... No i już sama nie wiem co robić...

Moim zdaniem gość kręci i chce wydymać. Ty jemu komentarza nie wystawisz.
Jakby to było niedaleko, pojechałbym z bejsbolem wyjaśnić na miejscu... z rączki do rączki kasa i towar. emotka
Nie, nie namawiam do tego. Ale nóż mi się w kieszeni otwiera na cwaniaków. ZAWSZE emotka

Nie pojadę bo to jednak daleko emotka Facet ukrainiec, więc kto wie czy mi nerki nie wyrżnie przy okazji emotka . ok koniec stereotypów. Wygooglowałąm go sobie i to niby jakiś kierownik sprzedaży na rynek rosyjski, kiedyś był dyrektorem eksportu emotka (oczywiście jeśli poprawnie wpisał dane emotka ), ale na allegro jest od 13 lat. 
No i on się powołuje, że źle opisałam towar, więc to on najpierw powinien dostać zwrot kasy, a później wysłać towar bo to nie jest normalne odstąpienie od umowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6481675 Napisano: 13.04.2018 13:36:35 w Pomocy!!!!
glena napisał(a):

ace napisał(a):

Takie pytanie. Czy te miecze świetlne ze Star Wars co były jakiś czas temu do wygrania to się czymś różnią? W sensie mam niebieski miecz i czy są różne rodzaje tych niebieskiech mieczy? Bo sprzedałam, go ale koleś mi mówi że dziecko chciało inny bo ja niby napisałam że to miecz Obi Wan Kenobi, a że to jest miecz jakiejś tam innej laski? (nie znam się totalnie na Gwiezdnych wojnach). Na zdjęciu był ten miecz co wysłałam, więc niby mógł obczaić... Po czyjej stronie jest racja? Tzn. chodzi mi o to czy te miecze się fizycznie czymś różnią, czy tylko zdjęciem na opakowaniu?
Zastanawiam się też czy facet nie chce się pozbyć tego miecza bo niby wysłałam za późno. Bo kupował na innej aukcji coś i przyszło mu w niecałą dobę... (więc pewnie wszyscy powinni tak wysyłąć...), a ja zgodnie z tym co miałąm napisane w aukcji wysyłam w przeciągu 3 dni i nadałam go właśnie w 3 dzień, i że nie doszło na urodziny dziecka... Więc wielkie wonty o to co tak długo to szło, bo aż 4 dni...

Ale raz na zawsze mam nauczkę - tylko odbiór osobisty!

I jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś wpłacić kasę na swoje konto PayU na Allegro? Bo w poniedziałek automatycznie mi kasa się przelewa na moje konto bankowe i teraz nie mam z czego zwrócić gościowi kasy (a chciałabym to robić oficjalnie przez Allegro, a nie po prostu przelew na konto bankowe), bo na koncie mam 0 zł więc nie mam aktywnego przycisku do zwrotu kasy

Obawiam się, że wpłata (jeśli da się ją zrobić) nic nie pomoże - sprawdzałam w tej chwili u siebie na koncie, że pomimo posiadania środków na payU nie mogłabym zwrócić ich dowolnej osobie, a tylko takim kupującym, których pieniędzy jeszcze nie wypłaciłam. 
Nie wiem, czy to można jakoś ominąć.

kurde. Moich problemów z facetem ciąg dalszy. Dziś do mnie dzwoni, że nie dostał przelewu. Na co ja mu stwierdzam, że ja nie dostałam przesyłki, więc kasę dostanie jak ja dostanę miecz. On mi mówi, że raz już mi zaufał i że nie wyśle dopóki nie dostanie kasy... Straszył sądem, a później stwierdził że mi taki komentarz wystawi, że nikt już nic ode mnie nie kupi... No i już sama nie wiem co robić... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6480623 Napisano: 09.04.2018 21:40:43 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

ać wpisując w Google numer kodu kreskowego. Ja tak zrobiłem i mam (chyba) dobry opis. 
Tak jak ci pisze. Nie oddajesz póki nie masz produktu. 
Gościu ci odeśle ty upominasz się o zwrot prowizji i oddajesz kasę. Gościu może w emailu od Allegro nie potwierdzić że zwrócił ci przedmiot wtedy Allegro może odm

Dziękuję emotka Tak też zrobię z opisem emotka Dobry pomysł (w sumie nie wiedziałam, że tak można).
Niestety wszystko mam z nim na tzw "gębę" bo umawialiśmy się telefonicznie. Gość też jak pisał mi maila z pretensjami że jeszcze nie dotarł do niego miecz to pisał nie przez formularz mailowy podpięty do allegro tylko bezpośrednio na maila... Na początku myślałam, że koleś świeżak na Allegro, bo ukrainiec, ale potem spojżałąm na jego historię to jest na portalu od ponad 13 lat... Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

ace

#6480617 Napisano: 09.04.2018 21:08:35 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

ace napisał(a):

androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy...

Gościu ci odsyła przedmiot ty ubiegasz sie do Allegro o zwrot prowizji, oddajesz mu kasę. A sprzedałaś jako firma czy zwykła osoba? Bo,firma ma obowiązek zwrócić kasę i przyjąć zwrot, jako osoba fizyczna już nie. Jedynie to negatywa ci może wystawić ...

Dziękuję za odpowiedź. Sprzedałam jako osoba prywatna i wiem, że nie muszę przyjmować teoretycznie zwrotu, ale już sama nie wiem czy go nie wprowadziłam w błąd. Bo na prawdę nie wiem czy te miecze czymś się różnią, do tego o Star Wars wiem tyle, że jest taka seria filmów... Nie chcę sobie opinii psuć, więc zgodziłam się na zwrot. Tylko nie wiem jak to teraz rozegrać... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6480605 Napisano: 09.04.2018 20:19:18 w Pomocy!!!!
androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy... Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

ace

#6480590 Napisano: 09.04.2018 19:22:41 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

Sprawdź na tej stronie: https://allegro.p...ut.php?from=shopping i wybierz "Jeśli jesteś właścicielem rachunku, a nie zrobiłeś przelewu lub chcesz go ponowić przejdź do banku".
Numer swojego rachunku w PayU powinnaś zresztą mieć w historii przelewów, chodzi o przelew autoryzacyjny.

Kurcze nie widzę u mnie tej opcji "Jeśli jesteś...". Ale skoro Glena pisze, że mimo iż ma środki na koncie nie może zwrócić tym osobom co ich kasę już wypłąciłą to to nie pomoże emotka Ale dziękuję za odpowiedź emotka
glena napisał(a):

Obawiam się, że wpłata (jeśli da się ją zrobić) nic nie pomoże - sprawdzałam w tej chwili u siebie na koncie, że pomimo posiadania środków na payU nie mogłabym zwrócić ich dowolnej osobie, a tylko takim kupującym, których pieniędzy jeszcze nie wypłaciłam. 
Nie wiem, czy to można jakoś ominąć.

diękuję za odpowiedź emotka No nic to będę przez przelew zwracała.

A w ogóle jest jakaś procedura zwrotów przez allegro? Tzn on mi najpierw wysyła przedmiot, ja po otrzymaniu przesyłki wysyłam mu kasę, a potem ubiegam się o zwrot prowizji? Jaka kolejność powinna być? Kurcze pierwszy raz mi się zdarza zwrot... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6480535 Napisano: 09.04.2018 16:15:59 w Pomocy!!!!
Takie pytanie. Czy te miecze świetlne ze Star Wars co były jakiś czas temu do wygrania to się czymś różnią? W sensie mam niebieski miecz i czy są różne rodzaje tych niebieskiech mieczy? Bo sprzedałam, go ale koleś mi mówi że dziecko chciało inny bo ja niby napisałam że to miecz Obi Wan Kenobi, a że to jest miecz jakiejś tam innej laski? (nie znam się totalnie na Gwiezdnych wojnach). Na zdjęciu był ten miecz co wysłałam, więc niby mógł obczaić... Po czyjej stronie jest racja? Tzn. chodzi mi o to czy te miecze się fizycznie czymś różnią, czy tylko zdjęciem na opakowaniu?
Zastanawiam się też czy facet nie chce się pozbyć tego miecza bo niby wysłałam za późno. Bo kupował na innej aukcji coś i przyszło mu w niecałą dobę... (więc pewnie wszyscy powinni tak wysyłąć...), a ja zgodnie z tym co miałąm napisane w aukcji wysyłam w przeciągu 3 dni i nadałam go właśnie w 3 dzień, i że nie doszło na urodziny dziecka... Więc wielkie wonty o to co tak długo to szło, bo aż 4 dni...

Ale raz na zawsze mam nauczkę - tylko odbiór osobisty!

I jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś wpłacić kasę na swoje konto PayU na Allegro? Bo w poniedziałek automatycznie mi kasa się przelewa na moje konto bankowe i teraz nie mam z czego zwrócić gościowi kasy (a chciałabym to robić oficjalnie przez Allegro, a nie po prostu przelew na konto bankowe), bo na koncie mam 0 zł więc nie mam aktywnego przycisku do zwrotu kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6478815 Napisano: 02.04.2018 11:55:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka

te dane podaje się tylko do głównych
5.1.1. imię, nazwisko oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numerem telefonuzwycięzcy, zgodnym z numerem, z którego dokonał Zgłoszenia, wylosowanego jako
zwycięskie. W przypadku zwycięzców nagród, o których mowa w pkt 4.1.3. zwycięzcazobowiązany jest do podania dodatkowo: nazwy i numeru dokumentu tożsamości,
numeru PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL - adresu zamieszkania, datę
urodzenia i obywatelstwa;

4.1.3. 2 vouchery na usługę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych navoucherze, o wartości 8.000,00 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 889,00 zł o
łącznej wartości 8.889,00 zł; 

I przeszedł Ci normalnie formularz??? Nie ma w nim ani słowa, że wypełnić tylko połowę, wszystkie pola są z gwiazdką, tak jak było w formularzu Fuzetea. Ale nie będę dyskutować, bo nie spróbowałam wysyłać wypełnionego do połowy, może jeszcze ktoś inny się wypowie, żeby przestrzec przyszłych zwycięzców przed moim (być może) błędem.

co prawda w innej agencji bo IQ w Prince Polo też było w regulaminie, że tylko do nagród od jakiejś kwoty trzeba podać nr dowodu, ale przy niższych kwotach formularz też nie przechodził bez tej informacji. Wpisałam same zera i wysłałam do IQ maila z wyjaśnienie powołując się na regulamin. Odpisali mi, że spoko, że tak może być. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ace

#6477793 Napisano: 28.03.2018 12:26:26 w Wkurza mnie...
...ja sama... Nie ma to jak wziąć udział w loterii, trafić w bramkę i chwilę po wysłaniu i wielkiej radości zorientować się, że wpisało się błędną datę z paragonu (zamiast tego datę dzisiejszą). Oj to nie jest mój dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6477697 Napisano: 28.03.2018 08:56:09 w Biedronka
anus napisał(a):

ace napisał(a):

gdzie w Krakowie (centrum lub południe) kupię Velvet? W moich biedrach od pierwszego dnia konkursu wisi tylko plakietka z ceną (tzn taka plakietka wisi tylko w jednej, w pozostałych dwóch po prostu nie ma emotka )

A pytałaś obsługi, czy faktycznie nie ma? W mojej najbliższej Biedronce papieru nie było "na sklepie", bo nie mieli miejsca i Pani wyczochrala mi z zaplecza

nie pytałam. Może rzeczywiście trzeba się upomnieć emotka dzięki.
Monika11 napisał(a):

ace napisał(a):

gdzie w Krakowie (centrum lub południe) kupię Velvet? W moich biedrach od pierwszego dnia konkursu wisi tylko plakietka z ceną (tzn taka plakietka wisi tylko w jednej, w pozostałych dwóch po prostu nie ma emotka )

Ja szukałam na papierach tam gdzie inne leżą - tam nie było. U mnie we wszystkich Biedronkach papier leży gdzie indziej , w jednej na środku, w drugiej na samym początku (ale nie w Krakowie )

No u mnie w tej jednej jedynej w której znalazłam tylko kartkę z ceną to właśnie totalnie w narożniku sklepu zasłonięte lodówkami emotka Etykieta z Velvetu a przy niej stoi Queen Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6477691 Napisano: 28.03.2018 08:44:58 w Biedronka
gdzie w Krakowie (centrum lub południe) kupię Velvet? W moich biedrach od pierwszego dnia konkursu wisi tylko plakietka z ceną (tzn taka plakietka wisi tylko w jednej, w pozostałych dwóch po prostu nie ma emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6477456 Napisano: 27.03.2018 13:30:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Gdzie można kupić cukierki VOBRO? Oferta "luzowa" tzn ze są na wagę?

C4, Auchan, Mila Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

ace

#6477417 Napisano: 27.03.2018 11:52:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mnie to już rezerwy chyba żadne nie dotyczą ani Lubisie (ok. 80 paragonów), ani MILKA (ok. 60 paragonów)

To nie jest w zasadzie wkurzenie... emotka
To jest szok! emotka emotka
Nie ogarniam tego emotka TAKIEGO POZIOMU HURTOWEGO emotka Jak bardzo trzeba być zdesperowanym/napalonym, by aż tak się angażować dla wygrania czegoś, co można mieć za równowartość takiej masy zakupów. I później odwieczne dylematy - co zrobić z nadprogramowym, nakupionym towarem.
Taaa... można jeszcze "tylko" kupować albo drukować paragony, tylko gdzie tu ZABAWA?! emotka

wiesz wystarczy że ktoś pracuje w sklepie spożywczym i ma do dyspozycji "opuszczone" przez klientów "bezpańskie" paragony emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6476975 Napisano: 26.03.2018 09:43:40 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Podobnie jak te wszystkie reklamy: "Ponieważ jestem tego warta", " Zmieniamy się dla Ciebie" itd. Pasta w kartoniku wygląda ładniej i bardziej "luksusowo", niż zwykła wymiętolona tubka, którą co któryś klient wymaca. Marketing zastąpił nam gusta, jak to napisała Klein.

Pamiętam jak kiedyś, na FB Redds odpisał mi na komentarz odnośnie pomniejszenia butelki (a w tym jej pojemności of kors) i wzroście ceny produktu (bo wiadomo klient woli wydać więcej i dostać mniej emotka ), że to wynika z tego czego oczekują klientki, kobiety wolą mniejsze butelki by zmieścić je do torebki (taaaa bo każda pijąca Reddsa ma zawsze w swojej torebce przynajmniej jedną butelkę z piwem...), a butelka jest teraz ładniejsza (bo wiadomo po wypiciu stawia się ją na kominku niczym oscara...) a cena wyższa bo trzeba było zapłacić temu co zrobił projekt butelki... Wyświetl w wątku >>

ace

#6476962 Napisano: 26.03.2018 09:22:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
sylwika76 napisał(a):

Hej, co myślicie o zwycięstwie w konkursie fotograficzny osób, które profesjonalnie zajmują się fotografią? Z jednej strony każdy ma prawo wziąć udział w konkursie, a z drugiej taki 'szaraczek' raczej nie ma szans z profesjonalistami. Czy agencje powinny robić szybki research wybierając zwycięzców? Czy to raczej krzywdzące, bo przecież konkurs jest dla wszystkich? A może powinien być punkt w regulaminie odnośnie takich sytuacji? A może właśnie taki punkt jest niezgodny z prawem? Chciałabym poznać Waszą opinię.

Przykładów takich zwycięstw jest wiele, choćby ostatnie (chociaż tę fotę akurat mógł wykonać praktycznie każdy):
https://nowyduster.pl/
https://www.faceb...m/sabinapawellabe/ 

super zdjęcie w tym Duster! Słusznie wygrało emotka
Dopóki zdjęcie nie jest splagiatowane to ok. Dlaczego zabraniać grać profesjonalnym fotografom w konkursach? choć  fotografowie z prawdziwego zdarzenia to chyba raczej jeśli biorą udział w konkach to bardziej w swoich branżowych, gdzie liczy się odpowiedni moment zrobienia zdjęcia (idealne światło, sytuacja, zgranie kolorystyczne itp), a nie samoczynne zaaranżowanie i obróbka w programie graficznym. to tak jakby zabronić polonistom grać w konkach na hasła (w końcu to nie fer wobec osób z umysłem ścisłym). Wbrew temu co nam się próbuje wmówić wcale wszyscy nie jesteśmy sobie równi, więc niech każdy rozwija i wykorzystuje swoje talenty jak tylko może emotka Wyświetl w wątku >>