Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6484217 Napisano: 23.04.2018 20:40:10 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

w momencie złożenia wypowiedzenia najwyżej z szefem pogadam, bo w wypowiedzeniu muszę chyba podać okres wypowiedzenia zgodny z tym co w umowie, lub ustawowy, a ja jestem za tym by dać mu trochę więcej czasu.

No widzisz, wcale nie potrzebujesz cudzej pomocy, musisz sobie tylko czasem głośno pomyśleć, bo decyzję już przecież jak widać podjęłaś emotka emotka

No tak, ale wiesz czasami trzeba sobie to poukładać w głowie emotka i dobrze, gdy ktoś pomoże w tym układaniu zadając odpowiednie pytania emotka Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484212 Napisano: 23.04.2018 20:34:02 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

w necie widzę że w większości piszą, że lepiej za porozumieniem stron... tyle, że nie widzę jasnych odpowiedzi dlaczego emotka A mi się wydaje, że lepiej przez wypowiedzenie, bo wtedy to jest moja decyzja. A za porozumieniem stron to co najwyżej okres kiedy odejdę mogę wydłużyć lub skrócić (co i tak mam zamiar zrobić, bo chcę dać szefowi trochę czasu na znalezienie kogoś na moje miejsce)

Każdy z tych argumentów jest dobry, jeśli potrafisz go uzasadnić w taki sposób, by go uznano za walor, a nie wadę.
Na przykład: "ludzki pracownik, dał szefowi szansę poszukania zastępstwa, a mógł zostawić na lodzie bez słowa!" emotka

Też prawda emotka A to w momencie złożenia wypowiedzenia najwyżej z szefem pogadam, bo w wypowiedzeniu muszę chyba podać okres wypowiedzenia zgodny z tym co w umowie, lub ustawowy, a ja jestem za tym by dać mu trochę więcej czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484205 Napisano: 23.04.2018 20:25:25 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie?

Niewątpliwie ma to znaczenie, może paść pytanie, jakie były powody, że odeszłaś.

ale to pytanie tak czy tak padnie na pewno. I w sumie się go nie boję, umiem się z niego wybronić emotka Włąśnie ja chciałam odejść przez wypowiedzenie o pracę, ale w necie widzę że w większości piszą, że lepiej za porozumieniem stron... tyle, że nie widzę jasnych odpowiedzi dlaczego emotka A mi się wydaje, że lepiej przez wypowiedzenie, bo wtedy to jest moja decyzja. A za porozumieniem stron to co najwyżej okres kiedy odejdę mogę wydłużyć lub skrócić (co i tak mam zamiar zrobić, bo chcę dać szefowi trochę czasu na znalezienie kogoś na moje miejsce) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484193 Napisano: 23.04.2018 20:06:28 w Pomocy!!!!
Coś mi się wydaje, że to mój ulubiony wątek ostatnio emotka Taka sierotka ze mnie ostatnio, że ciągle potrzebuję pomocy emotka
Mam takie pytanie. Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie? Może ktoś jest jakimś HRowcem, albo niedawno rezygnował z pracy?

A właśnie sprawa mojego miecza zakończyła się pozytywnie (upiekło mi się tym razem emotka ). Miecz wrócił do mnie w nienaruszonym stanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484036 Napisano: 23.04.2018 14:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

kinzao napisał(a):

Mnie bardziej w Grandzie czy Netto ciekawi czy to ciśnienie opadnie w dalszych etapach bo teraz to jakaś bomba z ilością zgłoszeń.

ale i tak wiadomo kto ma główną:)

kto?

no jak kto? Miętowa emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6483945 Napisano: 23.04.2018 10:35:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

cb656 napisał(a):

Pewnie przyjechał z Anglii, gdzie nadal pewne reguły obowiązują - na zasadzie: skoro nie są odwołane, to są ważne!

W Wielkiej Brytanii każda osoba, która zmuszona jest oddać mocz w miejscu publicznym, może tego dokonać pod warunkiem, że sika na tylne koło swego wozu, a prawą ręką opiera się o ten pojazd.

(W Wielkiej Brytanii ciężarna kobieta może legalnie wypróżnić się gdziekolwiek zechce - jeśli sobie zażyczy, to nawet do kasku policjanta.)

łoooo kurde. Żartujesz???? Masakra!!!! Ale rzeczywiście sikał na tylne koło emotka , ale na prawą rękę nie zwróciłam uwagi emotka tablice niezidentyfikowane (nie było na nich symbolu państwa, ani flagi), a kierownica po lewej stronie więc raczej nie anglik.

Nie żartuję, choć mam papuchę roześmianą z radości emotka Paradoksy dzisiejszych czasów. W Wielkiej Brytanii (choć nie tylko tam) działa zasada, że jeśli jakiś przepis nie został odwołany/wycofany/skreślony, to nadal obowiązuje. Jak na przykład ten mówiący o konieczności zakupu świec (choć już dawno wdrożono oświetlenie elektryczne)...
http://www.polish...-absurdy-prawne-w-uk

ciekawe jakby to "Można zabić Szkota w mieście York, ale tylko, jeśli ma ze sobą łuk i strzałę. Ten przepis za najdziwniejszy uznało 2 proc. badanych" wydarzyło się na prawdę emotka uniewinniliby mordercę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6483930 Napisano: 23.04.2018 09:58:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Ludzie... Sobota, Kraków, Kapelanka (dokładnie parking Tesco), byłam na zakupach i gdy wracałam już do samochodu, mijam faceta który sika na swój samochód... Wokoło pełno ludzi, pełno samochodów, a on bezczelnie sobie leje i strużka jego moczu obejmuje opony kolejnych samochodów... A BEZPŁATNA toaleta znajduje się kilkadziesiąt metrów dalej (z możliwością umycia sobie rąk "po")... Rozumiałabym gdyby to było jakieś odludzie, gdzie nie ma łazienki czy toitoi'a, czy nawet krzaka.... Żałuję że filmiku nie nagrałam z facjatą kolesia i numerem rejestracyjnym (zagraniczne rejestracje) i nie wrzuciłam do neta...

Pewnie przyjechał z Anglii, gdzie nadal pewne reguły obowiązują - na zasadzie: skoro nie są odwołane, to są ważne!

W Wielkiej Brytanii każda osoba, która zmuszona jest oddać mocz w miejscu publicznym, może tego dokonać pod warunkiem, że sika na tylne koło swego wozu, a prawą ręką opiera się o ten pojazd.

(W Wielkiej Brytanii ciężarna kobieta może legalnie wypróżnić się gdziekolwiek zechce - jeśli sobie zażyczy, to nawet do kasku policjanta.)

łoooo kurde. Żartujesz???? Masakra!!!! Ale rzeczywiście sikał na tylne koło emotka , ale na prawą rękę nie zwróciłam uwagi emotka tablice niezidentyfikowane (nie było na nich symbolu państwa, ani flagi), a kierownica po lewej stronie więc raczej nie anglik. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6483925 Napisano: 23.04.2018 09:51:53 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

bruce napisał(a):

asantesana napisał(a):

bruce napisał(a):

Wkurza mnie bezczelny hejt netowy. Ze zdumieniem patrzyłam na rozpacz młodej dziewczyny, blogerki, która odpadła z programu show w TV. Opowiadała i pokazywała, jakie komentarze co do jej tańca pojawiały się po kolejnych występach. Nie sądziłam, że tak bardzo bierze sobie do serca tak kąśliwe i złośliwe uwagi. Nie rozumiem, co jest w ludziach takiego, że wolą napisać przykre rzeczy, które na pewno zabolą, niż milczeć. Napisałam jej kilka miłych słów. Pewnie przepadną w powodzi tych przykrych, ale mam nadzieję, że je przeczyta. emotka

bruce, nie oglądałam, ale czy to nie ta biedna i zrozpaczona blogerka, która kilka odcinków wcześniej razem z partnerem tanecznych hejtowała jurorkę i groziła jej w filmikach bodajże spaleniem domu? No właśnie... co posiała to zebrała...

Zaskoczyłaś mnie, naprawdę.  emotka Czyżby te łzy i opowieści o netowej nagonce to była tylko gra?  emotka

Może to nie gra tylko Kali się odezwał - ja hejtować dobrze, mnie hejtować - bardzo źle. 
Jeśli mowa o nich to proszę:
Podczas transmisji video na swoich social mediach taneczna para w ostrych słowach i przy pomocy komentarzy internautów wyśmiała Pavlović. „Iwona to krowa”, „Iwonka jest mega zacofana”, „Ta jurorka to debilka”, „Iwona jest chamska - zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!”, wykrzyczał Rafał Maserak, posługując się cytatami internautów. Co prawda blogerka była mniej wylewna, ale dobrze bawiła się podczas całego nagrania.
Dlatego ja zawsze mówię, że gdyby każdy zaczął naprawę świata od siebie, to świat byłby Rajem.

a dla mnie to wyreżyserowane, za obustronną zgodą, po prostu żeby się mówiło zarówno o programie jak i o blogerce. Bo skandal dobrze się sprzedaję. A w życiu najważniejsza jest kasiorka przecież... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6483916 Napisano: 23.04.2018 09:39:45 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Jestes pewna, ze to byl jego samochod?  emotka  co ludzie maja w glowach... 

wsiadł do niego potem więc raczej jego, albo jego kolegi bo siedziało w nim dwóch innych rozbawionych panów... Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

ace

#6483906 Napisano: 23.04.2018 09:21:40 w Wkurza mnie...
Ludzie... Sobota, Kraków, Kapelanka (dokładnie parking Tesco), byłam na zakupach i gdy wracałam już do samochodu, mijam faceta który sika na swój samochód... Wokoło pełno ludzi, pełno samochodów, a on bezczelnie sobie leje i strużka jego moczu obejmuje opony kolejnych samochodów... A BEZPŁATNA toaleta znajduje się kilkadziesiąt metrów dalej (z możliwością umycia sobie rąk "po")... Rozumiałabym gdyby to było jakieś odludzie, gdzie nie ma łazienki czy toitoi'a, czy nawet krzaka.... Żałuję że filmiku nie nagrałam z facjatą kolesia i numerem rejestracyjnym (zagraniczne rejestracje) i nie wrzuciłam do neta... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482653 Napisano: 17.04.2018 18:51:03 w Smolar
agakaz2 napisał(a):

ace napisał(a):

orientuje się ktoś czy jeśli w loterii red bull zostałam wylosowana do piłki, to jeśli nie odeślę teraz swoich danych to moje zgłoszenie dalej będzie wśród tych do losowania nagrody głównej? Czy automatycznie wylatuje maszyny losującej? Bo ja z regulaminu
11.17Jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym losowaniu.
rozumiem, że z losowaniem o nagrodę główną mogę się pożegnać (a piłkę za 10zł to se mogą wsadzić emotka )? Pytam bo chcę się upewnić emotka

Wydaje mi się że wygrałaś los usunęli

no tak mi się wydaje, ale u smolara to ja nigdy nie wygrywam, więc wolę zapytać jak do tego podchodzą emotka
Ale powiem szczerze że być wylosowanym do nagrody dziennej w tym konkursie to pech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482646 Napisano: 17.04.2018 18:45:14 w Smolar
orientuje się ktoś czy jeśli w loterii red bull zostałam wylosowana do piłki, to jeśli nie odeślę teraz swoich danych to moje zgłoszenie dalej będzie wśród tych do losowania nagrody głównej? Czy automatycznie wylatuje maszyny losującej? Bo ja z regulaminu
11.17Jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w dalszym losowaniu.
rozumiem, że z losowaniem o nagrodę główną mogę się pożegnać (a piłkę za 10zł to se mogą wsadzić emotka )? Pytam bo chcę się upewnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482506 Napisano: 17.04.2018 13:04:32 w Kupię...
jokan napisał(a):

IT Professional

nie interesowałam się nigdy taką tematyką, ale wiem, że na tych bazarach są też specjalistyczne gazety ( na hali w weekendy jest więcej takich stoisk i mają też większy wybór, nawet gazety obcojęzyczne). Tylko nie wiem czy oni takich dodatków w postaci książek nie rozpruwają z gazet i nie sprzedają osobno... ale tego nie wiem w sumie Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

ace

#6482497 Napisano: 17.04.2018 12:58:38 w Kupię...
jokan napisał(a):

kopernik napisał(a):

jokan napisał(a):

kupie numer 2/2018 z książką (na stronie jest tylko bez książki, bo nakład wyczerpany), może ktoś posiada na sprzedaż?
http://www.sklep....fessional-22018.html

potrzebuję komplet: gazeta + książka

Nie wiem czy rada się przyda ale w Warszawie na dworcu zachodnim jest taka babka co ma ogromny kramik z gazetami i wszystkim co było w kioskach(ma widocznie dostęp do zwrotów) jeśli znasz kogoś z Warszawy to może się tam przejdzie i Ci kupi. Ceny oczywiście kilkakrotnie niższe od tych nadrukowanych.

no ale takie tez ma....? kojarze generalnie takie stoiska, ale raczej z krzyzowkami;-)

jaka to gazeta? (link mi się nie otwiera). Wydaje mi się, że na większości bazarów w dużych miastach są takie stoiska. W Krk na Hali targowej też są takie 2.

ok otworzył mi się link. Na Hali Kobita ma na pewno różne gazety (w tym specjalistyczne), więc pewnie można popytać w takich miejscach... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482159 Napisano: 16.04.2018 11:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anetka129 napisał(a):

czy za 8 tydzień w konkursie serdeczności  od solidarności były już wysyłane vouchery ?

też mnie tozastanawia Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482156 Napisano: 16.04.2018 11:28:01 w Pomocy!!!!
malenka napisał(a):

ace Popatrz jak wygląda zwrot towaru w każdym sklepie czy to internetowym, czy stacjonarnym. Kupujący oddaje towar i wtedy sklep oddaje kasę jeśli towar jest w stanie nienaruszonym. Moim zdaniem facet ewidentnie coś kręci. Być może miecz faktycznie był już rozpakowany i używany. Jeżeli najpierw oddasz mu kasę, to nie masz gwarancji w jakim stanie ten miecz do Ciebie dotrze. Jest też trzecie wyjście z tej sytuacji. Powiedz mu żeby odesłał Ci miecz "za pobraniem". Rozpakujesz paczkę przy kurierze i jeśli wszystko będzie ok to zapłacisz. A jeżeli nie, to niech miecz wraca do kupującego.

no tak, to wiem, ale właśnie się zastanawiam czy to jest tylko taki wymysł sklepów, czy jest to jakoś podparte prawem?
No nic, zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Ostatecznie majątku nie stracę, a zyskam nauczkę ... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482060 Napisano: 15.04.2018 19:52:59 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):



ace, nawet jakby się uparli (choć przy głównej to na bank sami zweryfikują i to od A do Z), to pójdziesz po pieczątkę i tyle. emotka

kurcze może rzeczywiście. choć pytanie czy taką pieczątkę uzyskam emotka dotąd raczej rezygnowałam ze zgłaszania takich paragonów właśnie dlatego by nie tracić nerwów w razie wygranej. Może niepotrzebnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, mia 0

ace

#6482053 Napisano: 15.04.2018 19:27:03 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/loterie z nagrodami dziennymi, rozpoczynające się w wolną (przynajmniej teoretycznie) od handlu niedzielę. emotka

a mnie wkurzają jeszcze opisy paragonów. Zrobiłam dziś zakupy na tę loterię, a tu na paragonie mam art. spoż 8p i art spoż 5p... super!

Mnie też, kupiłam ketchup i sos sałatkowy a mam: PRZYPR. W PRO i MUSZTARDA  emotka

no i właśnie żal zgłaszać taki paragon, bo o ile 500zeta jakby smolar się uparł i nie zaakceptował paraonu to pikuś, ale jakby przepadło tak nie daj boże 50tys to masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482042 Napisano: 15.04.2018 18:59:39 w Pomocy!!!!
androm napisał(a):

ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jeśli rzeczywiście pomyłka była po Twojej stronie, i gość dla syna dostał miecz kobity, choć myślał że kupuje faceta, bo tak było w opisie  emotka  to może się czuć nieco oszukany - w tej sytuacji chyba jednak bym machnęła ręką i mu te pieniądze wysłała pierwsza. Generalnie nie spotkałam się z sytuacją, żeby sprzedający pierwszy pieniądze wysyłał, bo nie wiesz, co w tej paczce zwrotnej dostaniesz, ale to nie jest duża kwota, więc bym chyba machnęła ręką, żeby gość poczuł się "przeproszony".

No i właśnie dlatego mimo wszystko skłaniam się ku temu. Choć Możliwa jest i taka sytuacja że wyślę kasę, on nie wyśle miecza a i tak wystawi negatywa...

Wiesz, on też może myśleć, że jesteś oszustką, która co innego daje w opisie, co innego na zdjęciu, a potem wysyła jednym jedno, drugim co innego i ta część, która nie dostanie tego co chciała odsyła Ci towar, a pieniędzy już nigdy nie widzi...  emotka  W każdym razie teraz już jest chyba tylko kwestia tego, żeby go jakoś udobruchać, żeby tego negatywa jednak nie wystawił. No i ryzyko, że zeźlony wyśle miecz już nie nadający się do odsprzedaży albo i tak wystawi negatywny komentarz...

No wiem, ale szczerze ja bym wolała aby włączył spór (czy jak to się tam nazywa) i pisał oficjalnie przez allegro (bo może i oni by coś napisali jak to ma wyglądać w takiej sytuacji), wszystko byłoby na piśmie, a on do mnie wydzwania i rzuca groźbami...

Gość jakby chciał zrobić Cię w bambuko. Choćby to była Twoja wina, ewidentna pomyłka (przecież zdjęcie jednak było to mógł się pytać co właściwie sprzedajesz), to ciekawe gdzie on widział przepisy, że najpierw kasa za towar, a potem zwrot towaru. Nawet na Ukrainie pewnie tak nie ma:) Bzdury Ci gada, a pewnie nawet niczego nie odesłał. Wielki dyrektor, a robi jaja za jakiś miecz za kilkadziesiąt zeta.
Bądź twarda i powiedz, że oczywiście nastąpi zwrot pieniędzy po otrzymaniu towaru. Nastąpiła niejasność w opisie, inne zdjęcie, inny opis i Ty jak najbardziej się z tym zgadzasz i dlatego chętnie przyjmiesz zwrot. Za powstałe niedogodności przepraszasz:) Gość jest żałosny. Chyba chce mieć miecz za friko. W przypadku odesłania miecza uszkodzonego, zwrot nie nastąpi.Powiedz mu, że w Polsce obowiązują polskie przepisy, które przewidują zwrot pieniędzy po zwrocie towaru. Jak chce inaczej, to niech se jedzie do Arizony albo gdzie.
Negatywa jak dostaniesz to albo napiszesz odpowiedź wyjaśniająca albo do allegro żeby unieważniono i opis sytuacji. Czego nie napiszesz, pamiętaj by wspomnieć, że kupujący żadał zwrotu pieniędzy bez zwrócenia CI towaru oraz groził Ci przez telefon sądem i zniszczeniem towaru.Nie możesz chamowi dać się zastraszyć.

no właśnie z tymi przepisami to ja nie wiem jak takie coś widzi prawo? Tzn czy jest jakaś ustawa która mówi, jak powinny wyglądać zwroty?
No odesłać nie odesłał bo mówi, że czeka najpierw na kasę...
Co do jego stanowiska to myślę, że dzisiaj większość tych wszystkich dyrektorów, uważa że wszyscy ludzie świata to jego podwładni których może traktować jak g...
Nawet nie wiedziałam że samo Allegro może skasować komentarz, dotąd spotkałam się tylko z sytuacją, że komentujący zgodził się na usunięcie komentarza. Dobrze wiedzieć. Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6482040 Napisano: 15.04.2018 18:19:30 w Wkurza mnie...
maryam napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/loterie z nagrodami dziennymi, rozpoczynające się w wolną (przynajmniej teoretycznie) od handlu niedzielę. emotka

a mnie wkurzają jeszcze opisy paragonów. Zrobiłam dziś zakupy na tę loterię, a tu na paragonie mam art. spoż 8p i art spoż 5p... super!

a jaka to loteria? emotka Nie umiem znaleźć.. emotka

nie ma jej chyba jeszcze w bazie (zgłosiłam, ale przez weekend Pionas chyba nie dodaje konków). Jest w zapowiedziach. https://www.przepisy.pl/grill Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0