Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6491340 Napisano: 22.05.2018 13:47:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
bagietkoweniebo napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

konkurs #modanafantasie
Jak na pytanie: który z wariantów smakowych jogurtu Fantasia Cię inspiruje i dlaczego?

odpowiada ta wypowiedz (nagrodzona bonem 1000zł):

Fantazja... poczuj jak może zadziałać Twa wyobraźnia, ucieknij do jogurtowej krainy... a wtedy odkryjesz moc wiosennych stylizacji i nowych kreacji....:)

?

... bez komentarza...

Bo kwestię gustu pominę - każdy ma swój. Ale to chyba nie spełnia po prostu regulaminu. nie odpowiada na pytanie...

a tak trochę zmieniając temat to mnie się podoba odpowiedź Marii (chyba z 17.05) hehe. Super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6491287 Napisano: 22.05.2018 10:52:07 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

...wyjeżdżam z domu i muszę zatankować i podjąć decyzję jechać na stację na prawo czy na lewo emotka Wiadomo krążyć po mieście nie będę, ale chodzi o to by móc sprawdzić cenę np na trasie czy tankować już czy może na następnej stacji emotka

W aplikacji Mapy Google w smartfonie jest taka opcja - "miejsca w pobliżu" z podziałem na kategorie, są tam tez stacje benzynowe. Z numerami telefonu (opcja: wyznacz trasę/zadzwoń teraz).

nie no dzwonić to ja nie mam zamiaru hehe. Myślałam, że jest jakaś strona lub apka która pokazuje aktualne ceny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6491278 Napisano: 22.05.2018 10:35:59 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

jest jakaś strona która porównuje ceny paliw na różnych stacjach? Ale taka która rzeczywiście pokazuje aktualne ceny i obejmuje większość stacji (mnie interesuje głównie Kraków i ogólnie południe kraju)? Bo te co w necie znalazłam to albo ceny wydają się sprzed 2 miesięcy, albo pokazuje właściwie 0 stacji...

https://cenapaliw...98/wszystko/wszystko

https://www.e-pet...wy/ceny-stacje-paliw
Aktualizacja najpóźniej w każdą środę do godz. 14:00. Ceny aktualne na dzień przeprowadzonego notowania.

http://www.pustybak.pl/
Ceny paliw w poszczególnych województwach . Ostatnie 30 dni.

dzięki CeBe ale właśnie ja bym chciała takie aktualne ceny z danego dnia (ew z wczoraj). Ta pierwsza strona dla Krakowa ma chyba wszystkie stacje "brak danych", a pozostałe pokazują dane sprzed miesięcy emotka A ja bym chciała taką którą pokazuje aktualną cenę. W sensie wyjeżdżam z domu i muszę zatankować i podjąć decyzję jechać na stację na prawo czy na lewo emotka Wiadomo krążyć po mieście nie będę, ale chodzi o to by móc sprawdzić cenę np na trasie czy tankować już czy może na następnej stacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6491276 Napisano: 22.05.2018 10:31:20 w WC - rozmowy o wszystkim
chochliczka napisał(a):

Czy ktos z Was spotkal sie z zakazeniem rany?Babcia bierze juz 2 tydzien antybiotyk rana nadal sie nie goi,zero poprawy.Zywa rana,a jak polewam woda utleniona wylazi krew.Do tego co 3-4 godziny rivanolum bo po sodzie i innych rzeczach bylo gorzej. Teraz mowi,ze noga jej pulsuje, boli mocno.Poczytałam w siecie ze to moze byc zakazenie,a od tego nawet mozna sepse miec,rany nie wiem co robic .Jutro ide do lekarza,ale w zasadzie to nie wiem do jakiego specjalisty z tym sie udac?

Rana też się może nie leczyć przez wiek Babci. Moja Babcia miała dwie rany na nogach które sączyły się i bolały przez prawie 8 miesięcy. Lekarze rozkładali ręce, pielęgniarka środowiskowa poleciła spryskiwać jakimś preparatem, nasączać nim gazę i owijać. Pomogło dopiero ... nierobienie niczego. W sensie Mama już nie wiedziała co z tą sączącą raną robić więc przestała stosować na nią cokolwiek (tylko na noc zawijała bandażem by nie urażać rany podczas snu)  - wbrew Babci, bo moja Babcia zawsze wierzyła w lekarzy i ich moce cudotwórcze emotka , i rany zaczęły powolutku zasychać. No ale nie wiem jaka jest przyczyna powstania rany Twojej Babci, no i każda sytuacja (a i człowiek) jest inna Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6491265 Napisano: 22.05.2018 10:13:03 w WC - rozmowy o wszystkim
jest jakaś strona która porównuje ceny paliw na różnych stacjach? Ale taka która rzeczywiście pokazuje aktualne ceny i obejmuje większość stacji (mnie interesuje głównie Kraków i ogólnie południe kraju)? Bo te co w necie znalazłam to albo ceny wydają się sprzed 2 miesięcy, albo pokazuje właściwie 0 stacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6489604 Napisano: 15.05.2018 12:16:28 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

ace napisał(a):

czy są jakieś "standardy" odnośnie bukietów dla panny młodej? Chcę kupić coś dla kuzynki na ślub ale jakoś te standardowe bukiety mi się nie podobają (choć w sumie to nie mnie mają się podobać emotka ). I pytanie czy mogę coś zaszaleć z kolorem? W sensie nie mam zamiaru dawać czerwonych róż ale jakiś kolorowy miks?

W Galerii Netto jest bukiet. Kolorowy, "kwiecisty" mozna powiedzieć ECOlogiczny. W bagażniku nie padnie i z pewnością głodna stać nie będziesz. Pewnie nawet cenowo, bardziej ekonomiczny  emotka  


Widziałam to zdjęcie, ful profeszynal emotka Mnie taki bukiet odpowiada, powaga emotka Mogę dostawać nawet bez okazji.

Nie sądze by u niej to przeszło hehe.

gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

79magda napisał(a):

A gdyby wolała wino, zaproponowałabyś jabola, skoro jest taką „tradycyjną wielbicielką trunków”? 
A może ona całe życie marzyła o tychże właśnie ślubnych kwiatach i kocie chrupki są dla niej „byle wiechciem śmierdzącego g..na„  ;) 
Nie mówię, co jest lepsze, co gorsze, ale dlaczego coś, co Ty uważasz za bez sensu wyrzucone pieniądze, maja za takie uważać też inni?!


Spokojnie, przecież tylko przedstawiam swoją opinię - nie każę jej nikomu mantrować emotka Gdyby panna młoda wolała wino, oczywiście radziłabym wybrać najlepsze w dostępnym obszarze cenowym. Ale z drugiej strony -> gdyby zamierzała roztrzaskać butelki z trunkami przed kościołem... zakup dą perinią bym odradzała emotka

Ja proponuję zakup bukietu z bratków i nagietków- chociaż zjeść to można.Ja niestety też należę do osób praktycznych i płakać mi się chce nad wiechciem, który praktycznie na drugi dzień wygląda już przynajmniej lekko nieświeżo.

Ja też nie jestem za bukietami, ale ostatecznie to nie mój ślub emotka Nie mam zamiaru komentować ich wyborów - oni pewnie nie jedną moją decyzję uznaliby za "niepraktyczną" emotka Więc nie oceniam emotka Państwo młodzi chcą kwiaty, dostaną kwiaty emotka Wyświetl w wątku >>
1 79magda 0

ace

#6489572 Napisano: 15.05.2018 10:57:57 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

tak. Kuzynka jest tradycjonalistką i chce kwiaty. Właśnie wiem, że dziś większość młodych chce coś innego zamiast kwiatów (kuzyn dwa tygodnie później chce zdrapki, a koleżanka w ten weekend zbierała przybory szkolne dla dzieciaków z fundacji w której jest wolontariuszką). Właśnie dlatego mam taki problem emotka


Aha. No to jak tradycyjnie chce potrzymać bukiet przez 5 sekund w dłoni, żeby go potem ukisić w bagażniku... kupiłabym byle wiecheć i bym się nie przejmowała nic-a-nic emotka Będzie miała taki poziom adrenaliny, że nawet bukietu nie zauważy emotka Najlepiej, żeby pasował do Twojej kreacji, bo pewnie będziesz z nim miała kilka fotek emotka

no pewnie tak. zapewne będę najdłużej trzymającą osobą ten bukiet w tym dniu emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6489567 Napisano: 15.05.2018 10:42:44 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

czy są jakieś "standardy" odnośnie bukietów dla panny młodej? Chcę kupić coś dla kuzynki na ślub ale jakoś te standardowe bukiety mi się nie podobają (choć w sumie to nie mnie mają się podobać emotka ). I pytanie czy mogę coś zaszaleć z kolorem? W sensie nie mam zamiaru dawać czerwonych róż ale jakiś kolorowy miks?


A oni na pewno chcą dostać kwiaty? Bo teraz chyba częściej młodzi proszą o karmę dla zwierząt, zdrapki totka czy wino emotka

Te kwiaty wręcza się pod kościołem, czyli: tłum gości w gigakolejce, standardowe buzi-buzi i "następny proszę", a kwiaty lecą do bagażnika samochodu i tam sobie zdychają, aż (ewentualnie!) ktoś się nimi zajmie i wstawi je do wazonu.

tak. Kuzynka jest tradycjonalistką i chce kwiaty. Właśnie wiem, że dziś większość młodych chce coś innego zamiast kwiatów (kuzyn dwa tygodnie później chce zdrapki, a koleżanka w ten weekend zbierała przybory szkolne dla dzieciaków z fundacji w której jest wolontariuszką). Właśnie dlatego mam taki problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6489560 Napisano: 15.05.2018 10:30:14 w WC - rozmowy o wszystkim
czy są jakieś "standardy" odnośnie bukietów dla panny młodej? Chcę kupić coś dla kuzynki na ślub ale jakoś te standardowe bukiety mi się nie podobają (choć w sumie to nie mnie mają się podobać emotka ). I pytanie czy mogę coś zaszaleć z kolorem? W sensie nie mam zamiaru dawać czerwonych róż ale jakiś kolorowy miks? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6489239 Napisano: 14.05.2018 12:29:16 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

defed napisał(a):

cb656 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę ugrać roweru... Może powinienem przestać chcieć go wygrać to się uda emotka

Miałam podobnie i w końcu zainwestowałam i kupiłam rower - od tamtej pory wygrałam ich 7. Spróbuj takiego rozwiązania (zwróci się za inwestycję).

Potwierdzam, to działa. emotka Ostatniego dnia grudnia kupiłem nowy smartfon, bo dotychczasowy zaczął stwarzać problemy (głównie z nawigacją, ale też zacinał się, wieszał). No uznałem, że trzy lata to widocznie pora na zmianę. I co?
Zaraz krótko po tym w styczniu wpadły dwa wypasione smartfony! emotka

Mam podobne doświadczenie z pralkami. Przypadek...?  emotka   emotka


Czyli jak kupię samochód...

ja kupiłem w październiku samochód i do tej pory cisza.... więc nie wiem czy to działa w dużych inwestycjach emotka  

bo to działa tylko wtedy, gdy kupisz nowy samochód emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6489165 Napisano: 14.05.2018 10:27:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

ace napisał(a):

czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całę opakowanie?

Ja zostawiam całe , bo nie pisze : wieczko z kodem tylko opakowanie , wiec tak im odesłałam 

no ja właśnie też kierowałam się regulaminem, ale brat stwierdził (bez zaglądania w regulamin), że przecież wystarczy wieczko. Zobaczymy kto ma rację emotka

cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całe opakowanie?

Czy wieczko od ptasiego mleczka sprawia wrażenie, że zostało oderwane od opakowania serka homogenizowanego na przykład?
Moim zdaniem wystarczy wieczko i tylko takie wysyłam emotka

to daj znać czy zaakceptowali samo wieczko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6489094 Napisano: 13.05.2018 22:48:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1mariusz napisał(a):

ace napisał(a):

czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całę opakowanie?

na wszelki wypadek zachowałam całe i takie CAŁE wcisnęłam do koperty i jutro wysyłam .

ok dzięki emotka To też zachowam całe. Choć brat już zdążył rozczłonować na 2 części i jedną wyrzucił emotka Ale już wyciągnął z makulatury emotka ciekawe czy w 2 czesciach będzie ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6489092 Napisano: 13.05.2018 22:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w ptasim mleczku wystarczy zachować przykrywkę z kodem? czy koniecznie musi być całę opakowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6488574 Napisano: 11.05.2018 14:34:21 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

awi napisał(a):

Napisałam: dane konta i adres. Zastanawiam się czy nie można kupić czegoś na raty, wziąć chwilówki na "słupa". Przepisy w tych kwestiach ulegają stopniowo "rozluźnieniu" i nie wiem jak to wygląda obecnie. Niby peselu nie podaję ale może można już bez peselu? Nie myślcie sobie że mam paranoję - sprzedaję i podaję dane - tylko pytam, bo może czegoś nie wiem i  jestem naiwna? Przecież nie oglądam telewizji...

Wiesz... może ja jestem upierdliwy, nie przeczę. Ale niech mnie ktoś przekona, że podawanie cudzego adresu wystarczy, by się za kogoś podszyć tak skutecznie, by na te dane dawali pożyczkę? Litości. Nie ogarniam. Istnieją dokumenty tożsamości, jeśli nawet ktoś to załatwia korespondencyjnie, to przecież na ten adres przychodzi pismo z banku czy coś... umowy zawarte poza miejscem działalności można w 14 dni zerwać zgodnie z prawem, więc nawet jak ktoś w pierwszym odruchu podpisze odbiór przesyłki z umową od kuriera, a po przeczytaniu zorientuje się, że coś nie halo, bo przecież nie występował o pożyczkę... Heloł?!
Od słupa w banku też zażądają chyba dokumentu tożsamości, czy nie? Można sobie wejść do banku ze zdjęciem kuzynki i powiedzieć: "Złociutka, wypłać mi z jej konta tysiąc złotych, proszę! ...no to chociaż osiemset?" a kasjerka: "Mogę najwyżej trzysta!" emotka i daje do ręki słupowi na gębę albo piękne oczy?
Przepraszam, nie rozumiem tego. Nie kupuję.
P.S. Numer rachunku bankowego to nie Pesel, na marginesie.
P.P.S. Jeśli ktoś ma mi zrobić przelew, WYSTARCZY sam numer rachunku, nie mam żadnego obowiązku podawać innych danych, nawet nazwiska! Przepisy już na to pozwalają. Bywały przypadki, że nieuczciwy pracownik firmy kontrahentowi podawał SWÓJ rachunek, zamiast rachunku firmy, dostawał pieniądze, a firma się z nim sądziła, bo Sąd uznał, że wierzyciel spełnił swą należność, dokonał wpłaty wierzytelności w dobrej wierze, nie wiedząc o oszustwie. No ale to patologia, bo jak bardzo trzeba być ograniczonym (piszę o tym pracowniku) by ufać, że to nie wyjdzie na jaw? To jest jakby inna bajka.

bardziej chyba powinni się obawiać np właściciele nieruchomości. Przecież dzisiaj KW są dostępne w formie elektronicznej, do której ma dostęp absolutnie każdy. A tam są wszystkie dane, imię, nazwisko, pesel, imiona rodziców, a jak posiadłość dziedziczona to i nazwisko matki. Zwykle na takich działkach stoją domy które są miejscem zameldowania delikwenta, więc jest i adres. A spotkałam się już kilka razy i z podanym numerem dowodu (choć to akurat jednak rzadkość)... Więc teoretycznie wystarczy na pałę wpisywać kilka przypadkowych numerów i już ma się te dane. Wyświetl w wątku >>
1 awi 0

ace

#6488405 Napisano: 10.05.2018 22:13:42 w SZUKAM....
aneta19790411 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy z karty z Jana Niezbędnego da się wybrać z bankomatu całą kwotę? Bez płącenia prowizji?

niestety... 5 zł prowizji za każdą wypłatę..

ach szkoda emotka . Dziękuję za odp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6488199 Napisano: 10.05.2018 13:26:48 w SZUKAM....
Czy z karty z Jana Niezbędnego da się wybrać z bankomatu całą kwotę? Bez płącenia prowizji? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6486072 Napisano: 30.04.2018 22:45:57 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

po znajomości udało mi się wkręcić w kolejkę w biurze paszportowym i zdobyć trzy numerki!!! Jezu w stanie wojennym łatwiej było postarać się o te książeczki...

Dziś cieszę się, że mieszkam w jakimś w miarę normalnym mieście, gdzie ta procedura przebiega zwykłym trybem i bez znajomości gotowy paszport dostaję do ręki w dwa tygodnie od złożenia wniosku, jeszcze z uprzejmym powiadomieniem przez telefon "Zapraszamy do odbioru, książeczka czeka, udało się skrócić cykl". emotka

Kurcze ja jak swój wyrabiałam to bez kolejek, a odbiór po 9 dniach... Jak to mój kolega się śmieje, jedyny urząd w Polsce w którym wszystko idzie szybko i sprawnie emotka Takie miłe wspomnienie o Polsce po wyemigrowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484703 Napisano: 25.04.2018 08:38:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedyś zadziałało. Może i dziś podziałą wpis tutaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484697 Napisano: 25.04.2018 08:25:56 w Pomocy!!!!
ankasss napisał(a):

ace napisał(a):

Coś mi się wydaje, że to mój ulubiony wątek ostatnio emotka Taka sierotka ze mnie ostatnio, że ciągle potrzebuję pomocy emotka
Mam takie pytanie. Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie? Może ktoś jest jakimś HRowcem, albo niedawno rezygnował z pracy?

A właśnie sprawa mojego miecza zakończyła się pozytywnie (upiekło mi się tym razem emotka ). Miecz wrócił do mnie w nienaruszonym stanie emotka

Z tego co kojarzę ma to znaczenie dla urzędu pracy, jeśli będziesz się chciała zarejestrować. I pobierać zasiłek dla bezrobotnych.

na początku też tak myślałam. Ale potem jak poczytałam to muszą być jakieś konkretne przesłanki by jednak miało to znaczenie. Czyli redukcja etatów, rezygnacja ze względu na przeprowadzkę i coś tam jeszcze. A ja się w to nie wpasowuję, a rozwiązanie za obustronną zgodą w innych przypadkach jest brane pod uwagę tak jak wypowiedzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6484324 Napisano: 24.04.2018 08:11:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

assal napisał(a):

Jeśli po raz kolejny ktoś z Korala będzie decydował, wygrają prace, gdzie są emocje, rodzina, radość, klimat lata, zabawa...
Zwyczajne, mało wycudowane, ale pasujące do filozofii tej marki. 

 


To mój typ emotka Ale ja mam dziwny gust. Wszystkich rozdziawionych,leżących przebierańców odrzucam na wstępie emotka

mnie też się mega to zdjęcie spodobało jak tylko weszłam na zgłoszenia emotka Ten gif przez nich zrobiony już nie, ale to zdjęcie jest bomba! Wyświetl w wątku >>
2 mia, @gnieszk@ 0