Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6497530 Napisano: 13.06.2018 15:25:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

Halszka napisał(a):

edi999a napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

https://www.e-kon...mi.html#.Wx_-4_ZuIdV
W Piwniczance po dwóch losowaniach jak widzę prym zdecydowanie wiedzie Tarnów.  emotka
Niestety, wody tej w niektórych sieciach sklepowych w niektórych regionach kraju nadal brak.  emotka

Mnie się wydaje że ludzie tam ta wodę piją na codzień bo jest więcej. 
U mnie na sklep zgrzewka konkursowa co to jest 6 kodów emotka

U mnie są zgrzewki konkursowe , ale tu gdzie mieszkam jest to woda nr 1 (większość znajomych ją pije) no i mieszkam w regionie rozlewni emotka

A tak, z ciekawości jaka cena za 1,5l butelkę wody w regionie rozlewni? Ciekawe czy taniej, w Auchanie ok. 2,50

to drogo jak na wodę...z czegos musza te nagrody fundowac....a ile ma mineralow na 1 litr?

cena jest adekwatna do jakości. minerałów o ile dobrze pamiętam coś ok 1700-1800. Ale do tego mają idealną proporcję wapnia do magnezu. Ja tam bardzo się cieszę z tej loterii bo bardzo lubię smak Piwniczanki emotka Wolę ją niż kranówę typu Żywiec Zdrój czy Kropla Beskidu emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6497104 Napisano: 12.06.2018 19:23:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

defed napisał(a):

Wysokość mieszkania też gra rolę: im wyżej, tym mniej owadów. U mnie na 4p. to nawet komarom nie chce się latać, więc całe lato śpię przy otwartym oknie, bez wspomagaczy typu Rajd

u mnie się mięsa nie je a muchy są. Ale ja mieszkam na 1 piętrze

Potwierdzam - jadam mięso i muchy są, mimo iż to 10 piętro emotka

może razem uda nam się jakiś schemat ułożyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6496957 Napisano: 12.06.2018 15:25:21 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

Rrrretyyy.. jak mnie wkurzają upierdliwe, wszędobylskie muchy!!!! te małe, co są najbardziej denerwujące, bo łażą po człowieku i trudno je ubić  emotka emotka


Mam swoją teorię w temacie much (uwaga -> nie dotyczy owocówek!) Poobserwowałam cudze mieszkania w mieście i oto jedyna prawidłowość: muchy występują wyłącznie u mięsożerców emotka To może być oczywiście przypadek, nie dam sobie ręki uciąć ani nawet palca emotka

Wysokość mieszkania też gra rolę: im wyżej, tym mniej owadów. U mnie na 4p. to nawet komarom nie chce się latać, więc całe lato śpię przy otwartym oknie, bez wspomagaczy typu Rajd  emotka
BTW, kiedyś zaskoczyły mnie mrówki na 6p.! Małe, czerwone, faraonki chyba, alpinistki jedne! Zrobiły sobie szlak wspinaczkowy na pionie kuchennym na rurach z wodą  emotka

u mnie się mięsa nie je a muchy są. Ale ja mieszkam na 1 piętrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6496823 Napisano: 12.06.2018 10:05:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pracuje w sklepie to wiem co to jest emotka  najlepsze pytania: a to wino to na pewno słodkie? A próbował pan? (Tak każdego wina próbuje przed sprzedaniem)
A ta kiełbasa to świeża? (Wczoraj dostarczona odpowiedziałem) a gościu do mnie, wie pan, nie ma nikogo w sklepie ... może mi pan prawdę powiedzieć.... 
osttanio sprzedając nasiona pietruszki pani pyta: czy one są już (nasiona) opryskane środkiem żeby do nich nie przychodziły ślimaki emotka  
a hitowe pytania jak jest sezon na śliwki emotka : a one robaczywe są? emotka   


The best! emotka

Co do owoców, to w sobotę kupiliśmy czereśnie na targu, a opisane były jako "czereśnie bez robaków". Najwidoczniej każdej kulce zrobili badanie USG emotka

wiedzą czym pryskają, a pewnie tak spryskane, że nawet bakteria się na nich nie utrzyma, a co dopiero robol emotka

a co do czereśni to kupując kilka lat temu spytałam się faceta czy aby nie robaczywe, na co gość do mnie: Pani, mięso w takiej cenie? hehe Wyświetl w wątku >>

ace

#6496817 Napisano: 12.06.2018 09:58:44 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Być może chodziło jej o to czy dana rzecz może jest niepraktyczna, nie sprawdza się.. cokolwiek. (...)



Mnie takie durne pytania przypominają te ze sklepów.
Piekarnia. Przy kasie klientka pyta sprzedawczynię "A ten chleb żytni pełnoziarnisty to smaczny jest?" I jakiej odpowiedzi się spodziewa? Że ohydny? emotka

ja kilka lat temu jak kupowałam "świeżą" rybę na stoisku w C4, poprosiłam o pół kilo, dajmy na to dorsza, to pan spojrzał na tego dorsza, zrobił minę pt. "nieświeża" i powiedział, że on na moim miejscu by go nie brał... Inne ryby sprzedawał bez robienia min emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, venix 0

ace

#6495815 Napisano: 08.06.2018 12:56:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBilona napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):


O którym zdjęciu mówisz?

Główna wygrana (Iphone) w ostatnim tygodniu w Snickersnamajowke

Oczywiście,że mają wyczucie. To artyści, ładnie rysują, a jakie on robi rzeźby!  Zawsze żałuję, że pomysłu nie potrafię przekuć na coś extra z braku talentu i wyczucia. W snickersie rewelacja, rewelacja. Po prostu przejrzeli galerię i zobaczyli brak roweru w majówkowych wojażach i tyle. Jedno zdjęcie bez kombinacji, czyste , fajne i najzwyklejsze. Zawsze jak coś robię to myśle o nich bo mam tendencję do przekombinowywania i przeładowywania zdjęcia. U nich elementów minimalnie aby nie rozpraszać widza i ni8e zniechęcać do oglądania

A tu nie ma złamania regulaminu? par. 15.2.b? Bo tak mi się w pierwszej kolejności to napis na ich koszulkach rzucił w oczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6494995 Napisano: 06.06.2018 09:42:46 w Wkurza mnie...
madzia1-s napisał(a):

ikropka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Kupilam Coccolino za 9,99 bo nie doczytałam ze zakup ma byc za min 10 zł  emotka

Ja wycofałam się z zakupu tuż po zeskanowaniu produktu, na półce była wyższa cena. Wszędzie Coccolino po 9,99. Widział ktoś gdzieś droższy?

w Rossmanie 10.79 emotka  

co to za konkurs? Wyświetl w wątku >>

ace

#6493876 Napisano: 01.06.2018 20:51:52 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Dostałam dziś taką wiadomość na gadu gadu z numeru "10"

Uwaga! Zmiana właściciela GG!
Drogi Użytkowniku GG! Uprzejmie informujemy, że w związku ze sprzedażą komunikatora GG, Xevin Consulting Ltd wypowiada Tobie Umowę o świadczenie usługi komunikatora GG, ze skutkiem na dzień 31.07.2018 r. Począwszy od 01.08.2018 r. wszelkie usługi związane z komunikatorem GG będą świadczone przez England.pl Sp. z o.o. W dalszym ciągu będziesz mógł korzystać z komunikatora GG na dotychczasowych zasadach - jeżeli wyrazisz taką wolę, wówczas England.pl Sp. z o.o. zostanie administratorem Twoich danych osobowych.
Jeżeli chcesz w dalszym ciągu korzystać z komunikatora GG, zaakceptuj nowy regulamin: (tutaj link)
Jeżeli po okresie wypowiedzenia nie będziesz chciał/a dłużej korzystać z komunikatora GG, usuń konto lub zdecyduj później. Na podjęcie ostatecznej decyzji masz czas do 31.07.2018.

Czy ktoś jeszcze to dostał? Nie chcę klikać w podejrzany link.

o to gg jeszcze istnieje? hihi Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6493872 Napisano: 01.06.2018 20:44:53 w WC - rozmowy o wszystkim
kumulacja napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Dzisiaj dowiedziałam się, że mój brat chciałby przejść na dietę wegetariańską. Ale nie wie, jak się do tego zabrać emotka
Dlatego pytam Was, czy znacie jakieś ciekawe strony na facebooku i inne, dobre książki czy czasopisma.
Bo nie chciałabym, aby sobie zaszkodził. Pragnę, żeby był zdrowszy i się odmłodził.
Wierzę w Wasze cenne wiadomości.


Ja polecam książkę Wege. Dieta roślinna w praktyce. (https://bonito.pl...oslinna-w-praktyce). Nie można zarzucić, że jakiś oszołom zielony ją napisał, bo wydana przez wydawnictwo lekarskie, więc dobra dla niedowiarków, którzy twierdzą, że zielona dieta to anemia i talerz pod tytułem #żrętrawę. Według mnie może być bardzo pomocna. Choć wydaje mi się, że na diecie wegetariańskiej trudno sobie zaszkodzić (w sensie jakimiś niedoborami), co innego wegańska, tu już trzeba bardziej uważać Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6493869 Napisano: 01.06.2018 20:35:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że sezon na truskawki jeszcze się dobrze nie zaczął, a już się kończy! Wyświetl w wątku >>

ace

#6493525 Napisano: 30.05.2018 23:31:35 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam...

No I poszlam zglosic. Zajelo mi to bagatela prawie 4godz. Ponad 2.5 godz czekania w kolejce (przez 2 godziny bylam pierwsza osoba w kolejce), a zgloszenie zajelo ok godziny ... masakra! Wyświetl w wątku >>

ace

#6493441 Napisano: 30.05.2018 15:32:06 w Wkurza mnie...
Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6493344 Napisano: 30.05.2018 11:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało się wygrać w poprzednich edycjach loterii Banku SGB? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6492806 Napisano: 28.05.2018 11:02:00 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

no już za późno, bo wczoraj byłam tak spanikowana, że zgłosiłam. Kobitka przyjęła wszystko, a dopiero później pojawiły się mi w głowie pytania. Zniżek nie tracę, bo jeszcze nie mam, a samochód ubezpieczony od końca stycznia, więc cała bezszkodowość moja to 4 miesiące emotka


Czasami zniżki są ukryte, sporo firm na dzień dobry daje -15%. A zawsze, kiedy coś drgnie z Twoim ubezpieczeniem, grozi Ci zwyżka emotka Nie wiem, co teraz, bo nie byłam w takiej sytuacji - jeśli będzie Ci się chciało, opisz proszę potem na forum, co i jak się wydarzy; może tym samym udzielisz wskazówek komuś innemu w potrzebie emotka

Jasne dam znać emotka Mam nadzieję że w fili ubezpieczyciela coś mi powiedzą jak to wygląda... No nic ostatecznie człowiek uczy się na błędach, coś stracę, ale zyskam wiedzę emotka
dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6492802 Napisano: 28.05.2018 10:53:42 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

Powiedzcie mi, czy jak pojadę do serwisu w sprawie założenia kołpaków to oni wymieniają wszystkie czy tylko jeden (ew. 2 jeśli drugi będzie uszkodzony) czy cały zestaw? Bo w sprzedaży widzę tylko całe komplety (pomijając olx i allego na których pewnie w 95% pochodzą z kradzieży). A pytam bo ukradli mi jeden kołpak, a drugi odczepili, a mam ubezpieczenie ac. Ale rozumiem, że jeśli koszt wymiany będzie niższy niż podana kwota w ubezpieczeniu (u mnie to chyba 300zł) to i tak pokryję wymianę z własnej kasy? I jak to działa? Jeśli wymiana będzie kosztowała więcej niż 300zł to oni zwrócą mi całą kwotę czy tylko tą różnicę powyżej 300zł? Wiem, że najłatwiej by było zadzwonić i się zapytać, ale dodzwonienie się na infolinię (do odpowiedniej osoby) graniczy z cudem. Po pracy zahaczę o jakiś oddział to może mi powiedzą, ale ja od wczoraj mam zszargane nerwy i chciałabym wiedzieć już emotka


Zastanów się, czy jest sens taką pierdołę w ogóle zgłaszać z AC - czy to czasem nie przerywa Twojego okresu "bezszkodowości", skutkując w przyszłości zwiększeniem opłaty ubezpieczeniowej?

no już za późno, bo wczoraj byłam tak spanikowana, że zgłosiłam. Kobitka przyjęła wszystko, a dopiero później pojawiły się mi w głowie pytania. Zniżek nie tracę, bo jeszcze nie mam, a samochód ubezpieczony od końca stycznia, więc cała bezszkodowość moja to 4 miesiące emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6492797 Napisano: 28.05.2018 10:44:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Powiedzcie mi, czy jak pojadę do serwisu w sprawie założenia kołpaków to oni wymieniają wszystkie czy tylko jeden (ew. 2 jeśli drugi będzie uszkodzony) czy cały zestaw? Bo w sprzedaży widzę tylko całe komplety (pomijając olx i allego na których pewnie w 95% pochodzą z kradzieży). A pytam bo ukradli mi jeden kołpak, a drugi odczepili, a mam ubezpieczenie ac. Ale rozumiem, że jeśli koszt wymiany będzie niższy niż podana kwota w ubezpieczeniu (u mnie to chyba 300zł) to i tak pokryję wymianę z własnej kasy? I jak to działa? Jeśli wymiana będzie kosztowała więcej niż 300zł to oni zwrócą mi całą kwotę czy tylko tą różnicę powyżej 300zł? Wiem, że najłatwiej by było zadzwonić i się zapytać, ale dodzwonienie się na infolinię (do odpowiedniej osoby) graniczy z cudem. Po pracy zahaczę o jakiś oddział to może mi powiedzą, ale ja od wczoraj mam zszargane nerwy i chciałabym wiedzieć już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6492773 Napisano: 28.05.2018 09:27:26 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

potrzebowanie na kołpaki?
Gdy miałam jeszcze "Malucha" porwali mi siedzenia lotnicze-kierowcy i pasażera.Po 2 dniach sąsiadowi ukradli wszystkie siedzenia.Sąsiad kupił nowe i po tygodni

teraz kradną wszystko co się da i ma jakąs wartość (antenki z dachu samochodu też odkręcają, bo łatwo odkręcić w parę sekund, a wartość antenki to ok 200-250zł). Kiedyś w ogóle jak kradli kołpaki to wszystkie, ale wykminili sobie, że jak ukradną wszystkie to ktoś sobie kupi wszystkie kołpaki nówki, a jak ukradną jeden lub dwa to się nie będzie opłacało kompletu kupować i kto wie, może odkupi pojedynczy kołpak z własnego samochodu...
1mariusz napisał(a):

Siostra ze szwagrem polecieli na wakacje.Po powrocie mieli niespodziankę-z samochodu pozostawionego na parkingu skradziono im OBIE tablice rejestracyjne!! Potem tylko czekała na wizytę Policji ,że ukradła paliwo na stacji lub napadła np.na bank!! emotka

no to szkoda, że sąsiedzi nie zwrócili uwagi. Mojej koleżance z pracy też ukradli tablice, ale wtedy ukradli tablice samochodom z całej ulicy!
myla napisał(a):

ace napisał(a):

Cholerni zlodzieje (ktorym powinno sie lapy ucinac!!!!!). Ukradli mi kolpaki! 

Mi ostatnio chcieli ukraść całe koła  emotka
tylko ktoś ich chyba przestraszył i tylko poluzowali mi śruby w lewym tylnym. 
Sęk w tym, że nic o tym nie wiedziałam i spokojnie z dwulatkiem jechałam sobie na Dzień Matki aż tu nagle zaczyna mi łomotać w kole. 
Ku*wa jakby mi odpadło przy 90km/h to mogłoby doprowadzić do tragedii.
Łapy takim poucinać to za mało!!!

dla mnie takie coś nie powinno podchodzić pod próbę kradzieży, a pod próbę zabójstwa.

Prawo jest za łagodne! Wyświetl w wątku >>
2 myla, 1mariusz 0

ace

#6492678 Napisano: 27.05.2018 17:49:39 w Wkurza mnie...
Cholerni zlodzieje (ktorym powinno sie lapy ucinac!!!!!). Ukradli mi kolpaki!  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6492296 Napisano: 25.05.2018 12:56:56 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

79magda napisał(a):

Cieszę się, że pożeracze laysów to niewychowane ćwoki i brudasy emotka wszystkie kody, które wbiłam, wpisałam z paczek znalezionych wzdłuż rowerowych tras. Dzięki czemu nie muszę nikogo bliskiego karmić tym szitem, by spełniać swój obywatelski obowiązek, czyli sprzątać planetę i wbijać kody emotka


Degustatorów piwnych wrzucam do tego samego worka. Ilość uzbieranych przeze mnie kapsli poraża, a wszystko odnalezione przypadkowo, bez celowych wycieczek w urodzajne kapslowo tereny. Oby nam szczęście dopisało emotka

Mnie też to cieszy emotka , a zarazem smuci, bo ludzie to takie świnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6492293 Napisano: 25.05.2018 12:53:42 w Dziś cieszę się z.....
bezaczek7 napisał(a):

Cieszę się, że telefon, po entym upadku, ma tylko pękniętą po długości szybkę, ale wszystko działa. Oby tak pozostało, bo on jest/był naprawdę nie do zdarcia, jak na smartfon. Kafelki go nie pokonały, na panele zerkał z rozbawieniem, za to kostka chodnikowa taka drobna okazała się godnym przeciwnikiem. Czekam teraz na wygranie telefonu albo gotówki na telefon emotka

ja mam samsunga xcover chyba jeszcze jedynkę (wygrany of kors). To ile on upadków zaliczył nie da się policzyć. nie groźne mu panele, płytki, beton, a nawet asfalt. Bo kiedyś jak jechałam rowerami ze znajomymi wypadł mi z koszyka, przejechał po asfalcie z 10m - a pojechałby jeszcze dalej pewnie gdyby kolega go nie zatrzymał przejeżdżając po nim XD Jedyny uszczerbek jaki wtedy zaliczył to porysowanie tylnej klapki i odłamanie jednego z ząbków na klapce który ją przytrzymuje z reszta telefonu (do dziś ma tą samą klapkę emotka ). Obudowa po prostu niezniszczalna! Ale elektronika mi powoli siada (zawiesza się coraz częściej) więc muszę zmienić. A mam wygrany samsung s8, ale po co mi tak drogi telefon? a sprzedać w rozsądnej cenie ciężko... Ostatecznie pewnie sobie go zostawię, choć wolałabym młodszą wersję xcovera emotka kupić a w kieszeni by został jeszcze z tysiak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0