Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6615151 Napisano: 01.07.2019 00:03:04 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 

Ja taki ogrodnik - amator - zapaleniec emotka Ale nigdy nie widziałam czegoś takiego emotka W jeden dzień szlag mi go trafił emotka A ta susza to jest makabryczna. U mnie też trawnik (a raczej wszystko to co na krótko przycinane emotka )  też już w większości wysuszone... Moje porzeczki kolor mają ale w smaku tylko kwas - spalone, a nie dojrzałe, wcześniej truskawki i poziomki tak samo, tylko te dzikie co u mnie w lasku rosną to smaczniejsze emotka Mam nadzieję, że chociaż agrest się uchowa do pojedzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6615119 Napisano: 30.06.2019 23:31:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Jeśli chodzi o Develey to mam ciekawostkę.
Kliknijcie na listę sklepów, w których można wygrać rowery.
W pliku można znaleźć wiele ciekawych danych emotka

Chodzi Ci o ilość paragonów i losów na dany sklep? Tak jest od początku. I w poprzedniej ich loterii też tak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6615118 Napisano: 30.06.2019 23:28:20 w Wkurza mnie...
Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć? Wyświetl w wątku >>

nkba

#6615114 Napisano: 30.06.2019 23:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pc174 napisał(a):

nkba napisał(a):

estrelitta napisał(a):

pc174 napisał(a):

amastowa napisał(a):

Prad napisał(a):

Do kiedy można było zgłaszać paragony w "Kasa na grilla" Develey?

no właśnie, niby do dzisiaj, przed chwilą zasiadłam, aby zgłosić paragony, a tu komunikat, ze zakonczyli zbieranie paragonów emotka

Czas trwania Loterii – Loteria zaczyna się w dniu 25.04.2019 r., a kończy w dniu 05.08.2019 r., przy czym ostatnie przyznanie Uczestnikom Losów odbędzie się do końca dnia 30.06.2019 r.

Ale sobie polecieli w kulki  emotka

Ja też zostałam z dwoma paragonami - trza posłać reklamację 

Stronka działa emotka

Po kliknięciu na "weź udział" pojawia się napis "ZAKOŃCZONO ZBIERANIE PARAGONÓW".

A rzeczywiście, przepraszam za wprowadzenie w błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6615110 Napisano: 30.06.2019 23:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

pc174 napisał(a):

amastowa napisał(a):

Prad napisał(a):

Do kiedy można było zgłaszać paragony w "Kasa na grilla" Develey?

no właśnie, niby do dzisiaj, przed chwilą zasiadłam, aby zgłosić paragony, a tu komunikat, ze zakonczyli zbieranie paragonów emotka

Czas trwania Loterii – Loteria zaczyna się w dniu 25.04.2019 r., a kończy w dniu 05.08.2019 r., przy czym ostatnie przyznanie Uczestnikom Losów odbędzie się do końca dnia 30.06.2019 r.

Ale sobie polecieli w kulki  emotka

Ja też zostałam z dwoma paragonami - trza posłać reklamację 

Stronka działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6614151 Napisano: 27.06.2019 15:32:58 w Czy informują/ informowali?
Czy Bic Intermarche z rowerkami powiadomiony już? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6613930 Napisano: 27.06.2019 08:40:17 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

nkba napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja nie wiem, te Bakusie zamieniły się z Prima i teraz po północy tylko wskakują, czy jak?! Ugrać żadnego nie można...  emotka emotka

Aj, nie mów nic emotka Mam trójkę maluszków do obdarowania, a wbiłam pod rząd chyba ze dwadzieścia pare i #$%^*&^%$ emotka Jak tak udaje mi się z maskotkami, których są tysiące to jak mam coś ugrać w loteriach z ciekawymi nagrodami? No jak? emotka emotka

dlatego  w to nie gram, trafię jednego to będę kupować dalej aby dla całej 3 trafić a moje dzieci bakusi nie jedzą wolą jogurt naturalny z owocami, słonecznikiem, rodzynkami jak sobie sami zrobią i znowu ja lub mąż byśmy zmuszeni byli te puste kalorie zjadać emotka  
a jakby szczęście dopisało to radość byłaby kilka dni a potem kolejne kurzołapki emotka

ale Tobie życzę powodzenia emotka

A wiesz jak to się chce uśmiech z jednym zębem wywołać to się te Bakusie do pracy bierze i wcina emotka emotka

Za cenę dwudziestu paru zakupionych bakusiów to można chyba nie najgorszą maskotkę kupić?Zdrowy to ten serek pewnie nie jest, być może, jak Danio, słodzony syropem glukozowo-fruktozowym, gdyby miał superwzięcie u klientów firma dodawałaby maskotki do produktu np. za zakup 2 lub 3.

Maskotkę owszem ale nie bakusiową emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6613921 Napisano: 27.06.2019 07:37:39 w Wkurza mnie...
mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja nie wiem, te Bakusie zamieniły się z Prima i teraz po północy tylko wskakują, czy jak?! Ugrać żadnego nie można...  emotka emotka

Aj, nie mów nic emotka Mam trójkę maluszków do obdarowania, a wbiłam pod rząd chyba ze dwadzieścia pare i #$%^*&^%$ emotka Jak tak udaje mi się z maskotkami, których są tysiące to jak mam coś ugrać w loteriach z ciekawymi nagrodami? No jak? emotka emotka

dlatego  w to nie gram, trafię jednego to będę kupować dalej aby dla całej 3 trafić a moje dzieci bakusi nie jedzą wolą jogurt naturalny z owocami, słonecznikiem, rodzynkami jak sobie sami zrobią i znowu ja lub mąż byśmy zmuszeni byli te puste kalorie zjadać emotka  
a jakby szczęście dopisało to radość byłaby kilka dni a potem kolejne kurzołapki emotka

ale Tobie życzę powodzenia emotka

A wiesz jak to się chce uśmiech z jednym zębem wywołać to się te Bakusie do pracy bierze i wcina emotka emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6613891 Napisano: 26.06.2019 23:43:07 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Ja nie wiem, te Bakusie zamieniły się z Prima i teraz po północy tylko wskakują, czy jak?! Ugrać żadnego nie można...  emotka emotka

Aj, nie mów nic emotka Mam trójkę maluszków do obdarowania, a wbiłam pod rząd chyba ze dwadzieścia pare i #$%^*&^%$ emotka Jak tak udaje mi się z maskotkami, których są tysiące to jak mam coś ugrać w loteriach z ciekawymi nagrodami? No jak? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6613624 Napisano: 26.06.2019 11:59:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Normalnie chyba się rozpłakam.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6613562 Napisano: 26.06.2019 10:13:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

nkba

#6613465 Napisano: 25.06.2019 22:51:17 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, czy jest wśród nas miłośnik pszczół? Pszczelarz, który kocha te owady i może pomóc wiedzą i doświadczeniem? Chyba coś złego dzieje się z moimi pszczółkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6613353 Napisano: 25.06.2019 17:19:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Karlsbad... zaczynasz mnie wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6613171 Napisano: 25.06.2019 12:02:48 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Od początku loterii Koral tylko RAZ nie zerknęłam na datę i.. sru! szansa na wzięcie udziału przepadła emotka

Miałam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nkba

#6612043 Napisano: 21.06.2019 14:28:09 w Czy informują/ informowali?
kerocna napisał(a):

nkba napisał(a):

Zakręciłam się z tymi kawami emotka Czy kawowe inspiracje wszystkie rodzaje nagród poinformowane?

Tak, poszły wszystkie rodzaje nagród.

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6612027 Napisano: 21.06.2019 13:36:51 w Czy informują/ informowali?
Zakręciłam się z tymi kawami emotka Czy kawowe inspiracje wszystkie rodzaje nagród poinformowane? Wyświetl w wątku >>
1 margo1 0

nkba

#6610772 Napisano: 17.06.2019 15:10:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No o się milką tydzień zaczął emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6609947 Napisano: 14.06.2019 11:43:56 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

I coś takiego jest ogólnie dostępne... Masakra emotka Wyświetl w wątku >>

nkba

#6609934 Napisano: 14.06.2019 11:26:05 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

ziolko napisał(a):

U mnie to samo... nawet jak są 2 komary w okolicy to obowiązkowo muszą przylecieć do mnie emotka  
Nie wiem, czy mam jakiś specyficzny zapach ciała, czy co, w każdym razie ciągle coś mnie ugryzie.

Podobno komary i kleszcze lubią niektóre grupy krwi i zapach a innych nie. U nas np codziennie syn i mąż są pogryzieni a ja nie mam nic. Na wakacjach w tamtym roku wszystkich pogryzły pluskwy tylko mnie nie. Odkąd pamiętam robale się mną nie interesują. emotka

Zazdraszczam emotka   bo mnie j....bią ile wlezie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6609126 Napisano: 12.06.2019 11:50:15 w Czy informują/ informowali?
Czo ostatnie dni tuńczyka Princes poinformowane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0