Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6171591 Napisano: 11.03.2016 11:58:18 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Streamline emotka


I mnie niezmiennie, od kilku konkursów emotka

Już nie mam do nich siły emotka Jeszcze nigdy u nich nic nie wygrałam emotka Pomysły mi się skończyły co na nich może podziałać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6171439 Napisano: 11.03.2016 00:19:01 w SZUKAM....
bloomcia napisał(a):

nkba napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?

Ja jak miałam taki przypadek (kilka razy) to pani pisała na paragonie zwrot i podpisywała się a sobie brała ksero paragonu. Wydaje mi sie na 99%, ze nie mogą zabrać. Przecież paragon zastępczy mogą wydrukować dla siebie i go opisać. Nie biorę udziału w Sadze ale może można zgłosić nr faktury, a nie paragonu. Jeśli tak można to idź do sklepu niech Ci do tego zastępczego fakturę wydrukują emotka

Ech, dla tych 7zł zwrotu nie opłaca mi się tam jechać, to w sąsiednim mieście. Niemniej jednak zastanawia mnie to na przyszłość. Chcę wiedzieć jak się zachować gdyby kiedyś zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja (z upartą babką w BOKu).

Teraz sobie przypomniałam, że raz był taki pojedynek "która bardziej uparta" emotka Kazałam poprosić kierownika, pani nie była miła od samego początku (jakby za karę tam była) więc powiedziałam (i trochę popyskowałam), że nie wyjdę jak nie dostanę paragonu. I dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6171426 Napisano: 10.03.2016 23:40:33 w SZUKAM....
bloomcia napisał(a):

Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?

Ja jak miałam taki przypadek (kilka razy) to pani pisała na paragonie zwrot i podpisywała się a sobie brała ksero paragonu. Wydaje mi sie na 99%, ze nie mogą zabrać. Przecież paragon zastępczy mogą wydrukować dla siebie i go opisać. Nie biorę udziału w Sadze ale może można zgłosić nr faktury, a nie paragonu. Jeśli tak można to idź do sklepu niech Ci do tego zastępczego fakturę wydrukują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6171380 Napisano: 10.03.2016 21:12:00 w Wkurza mnie...
A poza tym od kiedy posiadanie dzieci i męża jest oznaką "że jest się ok"? Ale mnie to wkurzyło!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6171377 Napisano: 10.03.2016 21:09:33 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

....
A to, że ktoś napisał na pw do cudaczka, że skoro nie ma męża i dzieci to z nią musi być coś nie tak, to... nawet nie mam komentarza na to emotka

No to nieźle emotka   Cudaczek emotka ode mnie! Wcale nie muszę być tego samego zdania co Ty ale je szanuję emotka To Twój wybór i nikomu nic do tego!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6171190 Napisano: 10.03.2016 15:11:43 w SZUKAM....
lily91 napisał(a):

olivkap napisał(a):

Ja nie dostałam potwierdzania właśnie na mężczyznę, więc może coś w tym jest.

Może macie to samo nazwisko i adres? Bo na fb pisali, że na jedno nazwisko jedna nagroda...

A niby dlaczego jedno nazwisko jedna nagroda? Miało być dla każdej pełnoletniej kobiety przecież?  No chyba, że to samo imię i nazwisko. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6170126 Napisano: 08.03.2016 12:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

monia676 napisał(a):

joan napisał(a):

constanza napisał(a):

Kurczę, odświeżylam stronę po wysłaniu zgłoszenia i było 5003. Znając życie to byłam 5001 emotka  ale w mailu pisali o weryfikacji i wysyłce nagrody. Chyba, ze każdy dostaje z automatu takiego, nawet teraz jak sie pula nagród wyczerpała?


Nic nie szkodzi - wierz mi, że z pewnością ktoś nie przeczytał regulaminu i posłał zgłoszenie na dane mężczyzny emotka

no już nawet w MDW są wpisy blender na mnie i na męża emotka

Nawet na każdego z domowników emotka

wioleczka83  u mnie też zgłoszenie poszło ok numeru 3500 i nie mam informacji, ze wygrałam 

Ja wysłałam jak było około 2400 zgłoszeń i maila brak emotka a siora od razu dostała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6168614 Napisano: 03.03.2016 22:42:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
karolinamat napisał(a):

Morti84 napisał(a):

Wszystkim wielkie dziękuję za gratulacje emotka karolinamat - żadnych filmików, żadnych laurek, żadnych wyklejanek itp. emotka wszystko zgodnie z regulaminem ( duży plus dla agencji ). Usiadłem napisałem wierszem za co kocham Lody Koralowe i się udało.. jak do tej pory moja największa wygrana emotka

Tym bardziej Brawo TYemotka

Brawo,brawo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6167932 Napisano: 02.03.2016 17:31:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mysia napisał(a):

mgrzel gratulacje głównej a Avonu emotka

gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6167699 Napisano: 02.03.2016 12:42:15 w Kaufland konkursy
mama2006 napisał(a):

alea napisał(a):

Poszły już wszystkie smski ? czy można sie jeszcze łudzić >?

chyba wszystkie emotka Kaufland przestał mnie kochać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6167453 Napisano: 01.03.2016 23:21:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

współczuję Streamline emotka  i te kradzione zdjęcia i muzyka... emotka

Żeby to tylko tu , na każdy konkurs tak leci a potem wyników brak, podane imie albo i nie i szafa gra.
Kolejny konkursik
https://www.youtu.../watch?v=f6v4jhEZmxk

i następne
https://www.youtu.../watch?v=nr1DtzeBy-I

to dosłownie och..jeć można!!!! pomijam fakt niezgodności z regulaminami! Jeśli ktoś uważa, że te filmiki są fajne to chyba powinien dać sobie spokój z konkursami!!!!! A jeszcze w dodatku jak organizator coś takiego nagradza to wybaczcie... słów mi brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6167100 Napisano: 01.03.2016 14:27:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

liga100 napisał(a):

logos89 napisał(a):

liga100 napisał(a):

Ja mam pytanie ogolne dotyczace konkursow? W zeszlym roku wygralam bon w konkursie, teraz otrzymałam do tej nagrody PIT 8c. Nie rozumiem dlaczego zostalwystawiony? Wygralam juz wiele razy i nigdy nie otrzymywalam do nagrod PIT 8C. Miał ktos juz taki przypadek? Co w takiej sytuacji?

pierwsze słysze. ja też często wygrywałam bony ale nigdy mi żaden PIT 8C nie przyszedł. Może w konkursie było tak, że to ty płacisz podatek a nie organizator? 

w regulaminie jest napisane ze organizator placi podatek dochodowy od nagrody wiec dlatego tym bardziej jest to dziwne. Probowalam kontaktowac sie z organizator ale niestety nikt nie odpowiada emotka

Nie wiem jaki to konkurs i jakie były zasady, ale np. na doradcasmaku.pl za większość nagród dostaje się PIT 8C.

Jeżeli otrzymałaś nagrodę, która nie podlegała pod podatek zryczałtowany, a opodatkowaniu podlega (wg skali podatkowej) to wtedy dostajesz PIT-C, aby samemu rozliczyć ten przychód w swoim rozliczeniu rocznym. W takich przypadkach organizator nie ma możliwości pobrania zaliczki na podatek w ciągu roku, bo ustawa go to tego nie upoważnia. Jest jeszcze jedna możliwość: organizator coś pokręcił emotka

I pamiętaj, że jeśli masz PIT-8C to zeznanie roczne PIT-36 a nie 37!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6167098 Napisano: 01.03.2016 14:26:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

liga100 napisał(a):

logos89 napisał(a):

liga100 napisał(a):

Ja mam pytanie ogolne dotyczace konkursow? W zeszlym roku wygralam bon w konkursie, teraz otrzymałam do tej nagrody PIT 8c. Nie rozumiem dlaczego zostalwystawiony? Wygralam juz wiele razy i nigdy nie otrzymywalam do nagrod PIT 8C. Miał ktos juz taki przypadek? Co w takiej sytuacji?

pierwsze słysze. ja też często wygrywałam bony ale nigdy mi żaden PIT 8C nie przyszedł. Może w konkursie było tak, że to ty płacisz podatek a nie organizator? 

w regulaminie jest napisane ze organizator placi podatek dochodowy od nagrody wiec dlatego tym bardziej jest to dziwne. Probowalam kontaktowac sie z organizator ale niestety nikt nie odpowiada emotka

Nie wiem jaki to konkurs i jakie były zasady, ale np. na doradcasmaku.pl za większość nagród dostaje się PIT 8C.

Jeżeli otrzymałaś nagrodę, która nie podlegała pod podatek zryczałtowany, a opodatkowaniu podlega (wg skali podatkowej) to wtedy dostajesz PIT-C, aby samemu rozliczyć ten przychód w swoim rozliczeniu rocznym. W takich przypadkach organizator nie ma możliwości pobrania zaliczki na podatek w ciągu roku, bo ustawa go to tego nie upoważnia. Jest jeszcze jedna możliwość: organizator coś pokręcił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6166768 Napisano: 29.02.2016 21:52:34 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Poleci mi ktoś sprawdzony program do rozliczenia Pitu?

e-deklaracje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6166702 Napisano: 29.02.2016 19:49:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mysia napisał(a):

judytkak gratulacje emotka

super nagroda emotka Gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6166659 Napisano: 29.02.2016 18:42:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
michałek13 napisał(a):

asia670 napisał(a):

kate87 napisał(a):

magnus napisał(a):

kasiulll gratulacje, super wygrana emotka emotka

I jeszcze ode mnie:D Spełnij swoje marzenia:)

i ode mnie też-emotka

Gratulacje emotka  Szczere ale z nutką zazdrości takiej pozytywnej emotka  Ja pojechałabym na mega wakacje emotka

super nagroda emotka gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6165261 Napisano: 25.02.2016 19:29:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Super wygrana!!! Gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6165253 Napisano: 25.02.2016 19:17:56 w Konkursy ABC
frodo napisał(a):

leejunfan napisał(a):

Czy ktoś może wie, czemu tak długo trwa cisza z konkursami abc?

Może to cisza przed burza emotka

z deszczem nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6164526 Napisano: 24.02.2016 14:32:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
kosztelka napisał(a):

Niniejszym oświadczam, że z dniem 25 lutego 2016 roku będę załączać prace plastyczne do swoich wypowiedzi.
I chociaż moje rysunki są zbliżone do głowonogów, a makietę mojego czołgu można pomylić z makietą wibratora,
to nie ustąpię w bojach. Jednocześnie przyrzekam, iż przyznam się do wygranej plastycznej, jeśli takowa nastąpi.

I ja też! Amen! Może nie jest to w zgodzie z moim sumieniem, żeby na k..restwo odpowiadać k...restwem, ale jak mogę tym spełnić marzenia swoje i najbliższych to wale dzisiaj po szydełka i po druty, spruję kilka sweterków, żeby w porę mieć zaplecze logistyczne! Jak nadarzy się okazja to całą rodziną bierzemy się za dzierganie! Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6164292 Napisano: 24.02.2016 07:27:18 w Biedronka
dorothy napisał(a):

Chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs Koral przez formularz, nie wpuszcza bo pojawia się komunikat, że konkurs został zakończony ale wg regulaminu ma trwać do dziś do północy... emotka

No to zaj...iście! Wszystkie paragony zostawiłam na dzisiaj !!!  emotka dobrze, ze można przez sms lub FB jeszcze... Chyba, że tez nie dzialają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0