Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6192003 Napisano: 05.05.2016 00:11:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

bethan napisał(a):

mczarna napisał(a):

 trzeba go trzymać pod odpowiednim kontem.

Tylko w jakim banku? emotka

gdzieś była w necie instrukcja jak czytać tak nadrukowane kody jak w lay'sach, ale to pikuś przy odpowiednim kącie i świetle emotka  ale jak czytać kody w Bakusiu?....... 

o właśnie!!! Ja kilka opakowań prześwietliłam latarką i za nic nie można było odczytać emotka Mądra (?) wymyśliłam, ze jak zeskrobie etykietę to odczytam... i d..pa! Kod zeskrobał się razem z etykieta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6191623 Napisano: 04.05.2016 12:02:11 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

W nowej gazetce Kaufland z promocjami "extra XXL" - krzyżówka z wygranymi "extra XXL" (10 bonów po 200 zł + 10 paczek z produktami Exquisit) oraz zapowiedź nowego konkursu z grami FIFA 2016 (200 sztuk) do wygrania. emotka

wow!!! Super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6191514 Napisano: 04.05.2016 00:15:12 w Zbieramy kasę!

nkba

#6190658 Napisano: 29.04.2016 23:08:42 w MC - Agencja inna niż wszystkie
giulietta napisał(a):

darog napisał(a):

giulietta napisał(a):

darog napisał(a):

fragles napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Panie Sławku, my tu na nasze Plumbike czekamy emotka emotka

Wiem, że cena kusząca...ale co zrobisz,jak nic nie zrobisz? emotka

Pan Sławek przeprasza, ale wyruszył z rodziną i znajomymi na majówkę nowymi rowerami emotka

a może chodzi o komunie? zaraz już i miał po prostu pan Sławek takie zamówienie...

to jak zwykle niemożliwe, żeby ktoś z nas nie wygrał  emotka  
1. wino tanie nie było
2. sms miał iść ze strefy alkoholowej sklepu (co rejestrowały latające nad strefą drony) stąd też większość zgłoszeń wysłanych spoza strefy zostało odrzuconych emotka
3. oj nieładnie.....  emotka   http://demotywato...ie-rob-komus-nadziei

giulietta..to nie skumałaś że hasło trzeba było na trzeźwo napisać?  a nie po wyjściu ze sklepu  i w odurzeniu?? oni już dość takich sms mieli...

emotka  przecież ja wysłałam dobrze emotka   a odrzucone smsy wysłane spoza strefy zwiększyły dodatkowo nasze szanse to gdzie te rowerki?  

a ja głupia na Mola miałam nadzieję emotka Pewnie chusteczkami ociera sobie czułko jak na Waszych rowerach śmiga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6190286 Napisano: 29.04.2016 08:12:16 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

monia24 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

Coca-cola dziś coś milczy..

Podejrzewam że 3 etap skończyli a 4 będą dzwonić pewnie po niedzieli emotka

Po poniedziałku emotka  

a jak mają wolne to po wtorku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6190058 Napisano: 28.04.2016 17:12:41 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

nkba napisał(a):

silvia8 napisał(a):

logos89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ewikewik no wlasnie miał coś na kształt kartki.... Rozpisane towar przyniósl dobry... Ale paragony już nie emotka  

logos89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Mój tata.... Mówię mu w jednym sklepie kup mi 4 rzeczy po 2 na jeden paragon... Pojechał kupił dobrze... W itm miał kupić 2 kamisy na 1 paragon i co... Przywiózł dwa paragony po 1 produkcie.... Ale jak mu tłumaczę jak ma kupić to on wie..... 
Zaś go muszę uczyć jak się kupuje.... Uczyłem mamę chyba miesiąc to teraz tatę emotka  

To coś podobnego jak z moją mamą. Mówie jej jak zobaczysz w sklepie delme premium to kup, a ona mi przynosi za 2 miesiące kiedy już zakończono zwroty. 

To moja się już wkręciła... Czasem jak mówię kup mi to i to to sama nawet jedzie specjalnie tylko pisze na kartce co i jak... A potem jeszcze ze sklepu dzowni.... Tata się dopiero wkręca... Przez 8 lat może mi zrobił 3/4 rachunki konkursowe emotka  i już 2 razy źle ...

A koleżance z pracy mówiłam, że jest zwrot Dove i coś tam wspomniałam, że można wygrać też w carex - nagrody, a ta przychodzi z  paragonemcarexa i mówi " to gdzie to mam wpisać, żeby dostać zwrot?" emotka  tak mnie wszyscy uważnie słuchają emotka  

Bo najszybciej uczą się dzieci. Gdy stoję w kolejce do kasy synek przybiega z paragonem i głośno obwieszcza, że znalazł na konkursemotka

Mam to samo emotka Moja mała któregoś razu powyciągała paragony pozostawiane w wózkach pod marketem i z dumą mi przyniosła emotka Była taka dumna bo dużo ich znalazła emotka Kochane dziecko emotka Po kryjomu wyrzuciłam emotka

Mam nadzieję że wcześniej sprawdziłaś pod kątem zakupów konkursowychemotka

hmmm... rzuciłam oczkiem emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189976 Napisano: 28.04.2016 14:28:16 w Pomocy!!!!
aleksiak napisał(a):

mia napisał(a):

Mam wielką prośbę w imieniu mojej córki studentki o wypełnienie ankiety...
http://moje-ankie...30/sec-ljZd2TTy.html
Im więcej osób im wypełni tym lepiej. Oczywiście jest anonimowa.
Można omijać niektóre pytania, można swoje wersje odpowiedzi czy wątpliwości wpisywać w komentarzach.
Z góry dziękuję za każde wypełnienie. emotka

gotowe emotka

proszę bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189952 Napisano: 28.04.2016 13:46:26 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

logos89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ewikewik no wlasnie miał coś na kształt kartki.... Rozpisane towar przyniósl dobry... Ale paragony już nie emotka  

logos89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Mój tata.... Mówię mu w jednym sklepie kup mi 4 rzeczy po 2 na jeden paragon... Pojechał kupił dobrze... W itm miał kupić 2 kamisy na 1 paragon i co... Przywiózł dwa paragony po 1 produkcie.... Ale jak mu tłumaczę jak ma kupić to on wie..... 
Zaś go muszę uczyć jak się kupuje.... Uczyłem mamę chyba miesiąc to teraz tatę emotka  

To coś podobnego jak z moją mamą. Mówie jej jak zobaczysz w sklepie delme premium to kup, a ona mi przynosi za 2 miesiące kiedy już zakończono zwroty. 

To moja się już wkręciła... Czasem jak mówię kup mi to i to to sama nawet jedzie specjalnie tylko pisze na kartce co i jak... A potem jeszcze ze sklepu dzowni.... Tata się dopiero wkręca... Przez 8 lat może mi zrobił 3/4 rachunki konkursowe emotka  i już 2 razy źle ...

A koleżance z pracy mówiłam, że jest zwrot Dove i coś tam wspomniałam, że można wygrać też w carex - nagrody, a ta przychodzi z  paragonemcarexa i mówi " to gdzie to mam wpisać, żeby dostać zwrot?" emotka  tak mnie wszyscy uważnie słuchają emotka  

Bo najszybciej uczą się dzieci. Gdy stoję w kolejce do kasy synek przybiega z paragonem i głośno obwieszcza, że znalazł na konkursemotka

Mam to samo emotka Moja mała któregoś razu powyciągała paragony pozostawiane w wózkach pod marketem i z dumą mi przyniosła emotka Była taka dumna bo dużo ich znalazła emotka Kochane dziecko emotka Po kryjomu wyrzuciłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189876 Napisano: 28.04.2016 12:18:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest jakiś konek ogólnopolski z Garnierem? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189643 Napisano: 27.04.2016 21:26:20 w Biedronka
Dziękuję delvitto i assal emotka Tak mówiłam jej żeby wysłała taki jak jest i wyjaśniła emotka To prawda, że nie ma nic do stracenia. Myślę, że jak agencja w porządku to będzie ok emotka Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189628 Napisano: 27.04.2016 20:59:14 w Biedronka
brudny napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy w Vipbilety oni sprawdzają w jakiś sposób paragon z systemem sklepowym? Koleżanka była na wyjeździe w Polsce, kupiła Colę, wysłała zgłoszenie i wygrała kartę. Problem w tym, że paragon częściowo wyblakł (zalała go po prostu) i nie widać nazwy towaru. Nie opyla jej się jechać po duplikat bo paliwsko wyniesie więcej niż karta. I tak sobie wymyśliłyśmy, że może agencje w jakiś sposób te skany dodatkowo weryfikują... (oprócz weryfikacji wzrokowej emotka )Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? w sensie "ingerencji" w system paragonowy sklepu?

nie sądzę, żeby się w to bawili, więc raczej przepadnie jeśli w ogóle nie da się odczytać...

No akurat nazwa towaru najbardziej ucierpiała emotka Wszystkie inne dane są widoczne emotka czyli będzie jedna rezerwa ... Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189598 Napisano: 27.04.2016 20:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

dziękuję  Dziewczyny emotka  powiedzcie na jaki adres odsyłałyście?

Na ten, z którego przyszło info o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189578 Napisano: 27.04.2016 19:41:10 w Biedronka
Czy w Vipbilety oni sprawdzają w jakiś sposób paragon z systemem sklepowym? Koleżanka była na wyjeździe w Polsce, kupiła Colę, wysłała zgłoszenie i wygrała kartę. Problem w tym, że paragon częściowo wyblakł (zalała go po prostu) i nie widać nazwy towaru. Nie opyla jej się jechać po duplikat bo paliwsko wyniesie więcej niż karta. I tak sobie wymyśliłyśmy, że może agencje w jakiś sposób te skany dodatkowo weryfikują... (oprócz weryfikacji wzrokowej emotka )Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? w sensie "ingerencji" w system paragonowy sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189431 Napisano: 27.04.2016 14:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

nkba napisał(a):

Dzieci się same tam nie pchają tylko pchają je rodzice emotka Więc obrażaj rodziców, a nie dzieci bo niczemu nie zawiniły emotka

Dlaczego ma obrażać rodziców? Jeśli zasady konkursu nie zabraniają zdjęć z dzieciakami, to rodzic może sobie takie zdjęcie dodać. To nie jest konkurs z wódką, piwem, czy papierosami emotka . A o wyborze decyduje ocena jury, a nie sam

Chodziło mi o to, że jak chce pojechać po kimś - to po tych, co te zgłoszenia dodają. Ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale kieruje swoją złość na dzieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189390 Napisano: 27.04.2016 14:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzieci się same tam nie pchają tylko pchają je rodzice emotka Więc obrażaj rodziców, a nie dzieci bo niczemu nie zawiniły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6189085 Napisano: 26.04.2016 20:38:57 w Czy informują/ informowali?
Paula_Paula napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy Tescomagazyn Mola już po zawodach?

też czekam, nikt się jeszcze nie chwalił choć mieli czas do piątku

To jeszcze jest mała nadziejka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6188962 Napisano: 26.04.2016 15:52:19 w Czy informują/ informowali?
Czy Tescomagazyn Mola już po zawodach? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6188821 Napisano: 26.04.2016 12:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Odnośnie Lay'sów:

Dziękujemy za kontakt oraz zainteresowanie konkursem „Footballowa Promocja Lay’s”. Uprzejmie informujemy, iż obecnie strona zgłoszeń konkursu działa poprawie.
Intencją Organizatora było uzupełnianie przez Uczestników dialogu częściowo predefiniowanego poprzez uzupełnienie pola tekstowego treścią maksymalnie 45 znaków wraz ze znakami interpunkcyjnymi i odstępami.
Oczywiście wszystkie zgłoszenia z dnia wczorajszego, gdy występowały przejściowe trudności techniczne na stronie wpływające na formę widocznych grafik,  będą brane pod uwagę przy wyborze Laureatów konkursu.

Szkoda tylko, że najpierw nawymyślałem dialogów, potem pojechałem po chipsy, wróciłem i... dialogi sobie mogę wyrzucić do kosza emotka  

Ale czy ktoś miał wczoraj opcję z 1 dymkiem uzupełnionym, czy nikt?
Bo jeśli nikt - to przynajmniej zgłoszenia są porównywalne...

Ja wysyłałam wieczorem i miałam tylko jeden dymek do uzupełnienia emotka I też miałam wcześniej wymyślone dialogi na dwa dymki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6188773 Napisano: 26.04.2016 11:19:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś jeszcze czeka na nagrody z Ponymanii z I etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6188769 Napisano: 26.04.2016 11:13:13 w Wkurza mnie...
zwierzyniec napisał(a):

r_olo napisał(a):

... pazerność kobiet. Nie wszystkich oczywiście. Ale zaobserwowałem, że choć stosunek konkursów dla mężczyzn do konkursów dla kobiet jest jak 1:10 (nie piszę o konkursach ogólnych, ale same Panie przyznacie, macie te swoje style, obcasy, wizaże, polki itp.) to gdy np. na fejsie pojawi się hasło: "Panowie, mamy konkurs specjalnie dla Was...", na typowo męskim profilu, lub też na neutralnym, na którym dzień wcześniej był konkurs specjalnie dla Pań, to około połowa odpowiedzi pochodzi od kobiet... Dla męża, dla brata, dla taty... Pytanie przykładowe, wolisz się golić jednorazówką, czy maszynką elektryczną? I odpowiedzi: Mój mąż to preferuje... A mój tata to się zawsze... No ja p...le, nie ogarniam tej pazerności, chciwości, braku kultury... Naprawdę jest to żałosne, dlaczego to robicie? I potem te płacze, gdy mądre jury przyznało nagrody tylko facetom, no jak to?! jak tak można?! ani jednej kobiety?! Szczerze, w takiej chwili mam ogromny szacunek do jury, są dla mnie wielcy... To tyle, takie moje przemyślenia, kto chce niech się obraża... P.S. To samo myślę oczywiście o odwrotnej sytuacji, choć zdarza się to o wieeeeele rzadziej...

Źle zaadresowałeś swoje żale emotka . To nie są konkursowiczki, konkursowiczka widząc zadanie wyłącznie dla mężczyzn, przeloguje się na konto męża, brata, ojca i odpowiada jako mężczyznaemotka

Ni dodać, nic ująć .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0