Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nkba

nkba

#6193620 Napisano: 09.05.2016 13:36:01 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

A Skarb za kwiecień informował?

nie, tez czekam

dzięki za odp. emotka to czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193615 Napisano: 09.05.2016 13:29:38 w Czy informują/ informowali?
A Skarb za kwiecień informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193601 Napisano: 09.05.2016 13:12:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
olunka napisał(a):

a ja przyszłam ponarzekać na lays, chyba nigdy tej pufy nie trafie emotka

I ja się przyłączam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193538 Napisano: 09.05.2016 11:46:37 w Połączenia nieodebrane
  • ktoś kojarzy 500 420 xxx?
Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193373 Napisano: 08.05.2016 22:56:26 w Czy informują/ informowali?
amelka2013 napisał(a):

Czeka ktoś na wyniki z Bakusia?

Ja się łudzę więc czekam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193372 Napisano: 08.05.2016 22:55:12 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

kalka napisał(a):

Ja już ryczę ... 
Ja, obca baba czuję jak coś ściska za gardło, kiedy pomyślę o tym nieszczęściu, a co przeżywają rodzice dzieciątka...!?

emotka Żal każdego człowieka, który przedwcześnie odchodzi, a najbardziej - Dziecka.

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma na świecie nic gorszego niż śmierć własnego dziecka emotka Słów mi brak... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193139 Napisano: 07.05.2016 19:33:23 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

kajeczka napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że jak ludzie jedzą w restauracji, to wysiąkane chusteczki czy to serwetki wrzucają do talerza!!

a co, mają je zjeść, jak nie ma żadnego kosza, żeby je wyrzucić,mówię to z własnego doświadczenia emotka


Zawsze są kosze, a jak nie ma to trzeba zasygnalizować obsłudze. I pamiętaj nie wrzucaj chusteczek na talerz bo później ktoś będzie jadł po Tobie te zarazki!

Skończ waść, wstydu oszczędź emotka  każdy kto ma styczność z gastronomią (kuchnia, tudzież kelnerstwo) wie, że talerze, sztućce etc są wyparzane... Odkąd pamiętam zbierałam na tacy talerze z chusteczkami, serwetkami etc i jakoś epidemia nie wybuchła emotka  
-----------
wkurza mnie powiadomienie o nowych wiadomościach, których nijak nie mogę przeczytać ( ktoś też tak ma? )  emotka

A może tu chodzi o to,że zawsze coś z resztkami jedzenia z talerza można zrobić...emotka  Jak zagilona chusteczka leży na takim talerzu to już lipa..., choć w tym kraju wszystkiego można się spodziewać...

dokładnie o tym samym pomyślałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193043 Napisano: 07.05.2016 00:02:02 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

Bardzo wam dziekuje za szybki odzew, mam nadzieje, ze ktos jednak bedzie mial dokladnie ten zestaw emotka  no bo kurcze tak to jest, jak sie zakoduje nazwe, a nie zapamieta, ze trzeba kod kreskowy, a nie nr paragonu. Swoja droga dziwne zasady emotka

moim skromnym zdaniem nawet baaardzo dziwne... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193039 Napisano: 06.05.2016 23:49:45 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

Mam nadzieje, ze dobry link (przypadkowe zdjecie wynalezione w google) princess twilight sparkle i princess cadance w jednym opakowaniu  https://www.googl...rc=SKbEyEW3HYHVWM%3A jesli ktos mial taki zestaw albo ma bliziutko c4, to bardzo prosze o sprawdzenie. Jakos nie wpadlam na to, zeby sprawdzic raz jeszcze i tylko paragon zachowalam. Nawet jesli mama obdarowanej sie odezwie, to podejrzewam, ze pudelko moglo zostac i tak wyrzucone emotka

ja mam ale z jednym konikiem i kod na pewno jest inny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6193037 Napisano: 06.05.2016 23:40:38 w SZUKAM....
mczarna napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy kody kreskowe na opakowaniach konkretnych kucykow sa takie same? Podejrzewam, ze tak. Moje kucyki poszly na prezent i jak na razie mama obdarowanej sie nie odzywa, czy bylby ktos uprzejmy podac mi kod kreskowy z opakowania kucykow do poskladania (ogony, skrzydla itp, w  zestawie bransoletka) kolor rozowy i fioletowy? Kupowalam na wyjezdzie, w moich sklepach zabawkowych nie ma takich emotka  bardzo prosze dobra dusze o pomoc i podanie prawidlowego kodu, moze ktos ma akurat takie w domu. Byly na promocji w c4 pare dni temu. Z gory slicznie dziekuje emotka

Podałabym ale moje były bez bransoletki i nie wiem czy to te same, kupowałam w Biedrze i w C4.
P.S.Nie wspomnę juz o Biedronkowej akcji z pluszakami , m.in Rarita, kod niby zły...Miał ktoś tak?

moje też nie miały bransoletki (Biedra) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192531 Napisano: 05.05.2016 22:40:26 w Biedronka
xpac napisał(a):

giulietta napisał(a):

xpac napisał(a):

nkba napisał(a):

działa Wam strona eurowygrana.pl?

działa emotka

z tego linku, bo w reg. na początku podpięta jeszcze stara promocja z abc  https://www.eurowygrana.pl/

Byli w trakcie zmieniania strony dlatego padła, 20 min wcześniej była jeszcze szata graficzna z ABC

dokładnie tak emotka Dzięki wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192515 Napisano: 05.05.2016 22:21:32 w Biedronka
xpac napisał(a):

nkba napisał(a):

działa Wam strona eurowygrana.pl?

działa emotka

JUŻ OK emotka dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192510 Napisano: 05.05.2016 22:06:26 w Biedronka
0 0

nkba

#6192502 Napisano: 05.05.2016 21:49:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Ja bym chciał pufę emotka

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192409 Napisano: 05.05.2016 19:26:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

[quote=
toolip123]

noisy0000 napisał(a):

czyli toolip123 osoby, które nie posiadają konta nie mogą brać udziału w konkursach?

Myśle, ze to bardzo duża nadinterpretacja, ponieważ ja nic nie wspominałam o możliwości brania udziału w konkursach...Podajac numer konta w formularzu warto od razu napisać imie i nazwisko odbiorcy, zamiast dzwonić, mailować do agencji w poszukiwaniu zagubionego przelewu...Serdecznie pozdrawiam! 
toolip123 napisał(a): Będą w stanie zweryfikować, ponieważ Noisy sama sie przyzna - w przeciwnym razie przelew nie przejdzie, gdyż imię i nazwisko musi zgadzać sie z numerem konta (sic!)

Najpierw zasugerowałeś, że nagroda nie dojdzie do mojej siostry skoro podała swoje dane a mój numer konta. W takim razie nie wiem co ta informacja wnosiła do dyskusji.

 
Bank nie może sobie decydować czy zaksięguje przelew na rachunek czy nie! Przelew przychodzi na dany rachunek, a nie na danego odbiorcę!!! Prosty przykład: błąd w numerze konta nie powoduje, że przelew nie dotrze na ten rachunek, pod warunkiem, że taki numer rachunku istnieje!

Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192399 Napisano: 05.05.2016 19:20:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję telewizorków i zestawu Visa i tego czegoś o czym Mysia jeszcze nie pisze  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192357 Napisano: 05.05.2016 18:28:52 w Biedronka
marzenier napisał(a):

luko922 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

No ale jak komuś zależy jedynie na tych lepszych nagrodach, to pomijając kwestie etyki czy uczciwości, bardziej opłaca mu się wysyłać z różnych numerów tel te same numery paragonów. 

Ta, jasne...
Pomijając kwestię etyki
czy uczciwości, jest jeszcze coś takiego jak logika, wskazana szczególnie w konkursach z rezerwą. emotka

Pomijając wszystkie inne względy, przy koszcie paragonu 1 zł z groszami kombinowanie z wielokrotnym wysyłaniem tego samego nr paragonu ma niewiele wspólnego z logiką;)

No jak dla kogo. Bo za 10zł przy załóżmy 5 numerach tel możesz mieć 50 zgłoszeń, albo tyle samo zgłoszeń za 50zł. Dla mnie to jest różnica emotka  No nieważne, zacząłem temat, bo zastanawia mnie jak bardzo ludzie kombinują w loteriach i jak daleko może to iść, ale ci co to robią pewnie się nie odezwą, a szkoda emotka    

Podejrzewa,ze ci co to robią mają takie techniki ze Ci trampki spadną emotka

myślę, że na trampkach by się nie skończyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192355 Napisano: 05.05.2016 18:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Mysia napisał(a):

toolip123 napisał(a):

Mysia napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Mysia napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Moja siostra wygrała w Prince Polo ale nie ma konta, myślicie że może podać swoje dane a moje konto?

ja myślę, że tak emotka

Ok dziękuję emotka  mam nadzieję, że można i nagroda nie przepadnie emotka

wątpię żeby byli w stanie to jakoś zweryfikować emotka



Będą w stanie zweryfikować, ponieważ Noisy sama sie przyzna - w przeciwnym razie przelew nie przejdzie, gdyż imię i nazwisko musi zgadzać sie z numerem konta (sic!) 

musi? sorry jeśli wprowadzam w błąd, ale już mi się zdarzyło że ktoś podawał mój numer konta do przelewu bo nie miał swojego i kasa doszła.. tak samo mi się zdarzyło, że nie miałam danych osoby od której coś kupiłam, podałam nazwę strony czy firmy już nie pamiętam i też doszło.. emotka

Nieprawda, że są w stanie zweryfikować!!! A tajemnica bankowa? A poza tym wysyłając przelew nie ma znaczenia jaki jest odbiorca bo identyfikuje się tylko numer rachunku! Spokojnie podaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192197 Napisano: 05.05.2016 13:29:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ella_111 napisał(a):

nkba napisał(a):

giulietta napisał(a):

bethan napisał(a):

mczarna napisał(a):

 trzeba go trzymać pod odpowiednim kontem.

Tylko w jakim banku? emotka

gdzieś była w necie instrukcja jak czytać tak nadrukowane kody jak w lay'sach, ale to pikuś przy odpowiednim kącie i świetle emotka  ale jak czytać kody w Bakusiu?....... 

o właśnie!!! Ja kilka opakowań prześwietliłam latarką i za nic nie można było odczytać emotka Mądra (?) wymyśliłam, ze jak zeskrobie etykietę to odczytam... i d..pa! Kod zeskrobał się razem z etykieta emotka

czytając je od srodka nie ma żadnego problemu,tylko trzeba dobrze wyczyścić pudełko emotka smacznego

niestety nie da się emotka widać, ale na tyle niewyraźnie, ze nie można odczytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nkba

#6192063 Napisano: 05.05.2016 10:26:04 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

pioge7 chciałam wypełnić, ale widzę jeden mega błąd, który mi to uniemożliwia - w pytaniu: "Proszę wybrać park rozrywki, który Pan/i odwiedził. (możliwość wyboru więcej niż jednej odpowiedzi)" nie ma odpowiedzi ŻADEN   emotka

edit: to dość logiczne biorąc pod uwagę temat ankiety emotka  w każdym bądź razie - chciałam ale nie mogłam emotka  

miałam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0