Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6417322 Napisano: 17.10.2017 13:57:53 w Czy informują/ informowali?
thechamp napisał(a):

mysz-s napisał(a):

mysz-s napisał(a):

wie ktos może do jakiego dnia jest poinformowany konkurs crunchips? Może być pwhttps://loteriacrunchips.pl/#home

i w jaki spsoób informują?dzownią czy sms?

sms Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6415845 Napisano: 13.10.2017 12:36:45 w Pomocy!!!!
krzyszu napisał(a):

Dawno temu dodałem post w temacie Wygrane na wymianę, sprzedaż i teraz ciągle przychodzi mi powiadomienie jak ktos doda odpowiedź w tym temacie. Jest możliwość usuniecia tych powiadomień?

Wejdź na ten wątek i do góry jest opcja "anuluj powiadomienia" Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6414893 Napisano: 11.10.2017 13:03:40 w SZUKAM....
dzikuska21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Ile ściągają prowizji w kartach z nobiles bricomarche , życzenia ? https://www.e-kon...he.html#.Wd3VHYYwjqA
W regulaminie widziałam 50gr , potwierdzi ktoś ? 
Będę płaciła więcej i nie chcę robić w sklepie scen  emotka


Za płatność w sklepie nic nie zabierają (przynajmniej mi nic nie ściągneli) te 50 groszy jest chyba za wypłatę z bankomatu

W bankomacie BGŻ można wypłacić całość, bez prowizji. Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

@gnieszk@

#6414044 Napisano: 09.10.2017 19:33:23 w Pomocy!!!!
nkba napisał(a):

Szukam info czy ktos miał styczność z takim eskiem "subskrypcja serwisu FUN została rozpoczęta. Otrzymasz trzy wiadomości tygodniowo. Opłata za każsy SMS przychodzący wynosi 6,15 PLN a VAT.... bla bla bla Pink Mobile...". Koleżanka (niekonkursowa) takie badziewie dostała i nie wie co z tym zrobić? Pomoże ktoś?

między (...) a bla bla bla powinno być aby zrezygnować z subskrypcji wyślij sms o treści ... na numer... Nie ma??
opcja 2 - blokada premium  (jak nie konkursowa...) Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

@gnieszk@

#6413170 Napisano: 07.10.2017 16:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Ile czasu na wyniki mamy czekac z calgon? Ktos pamieta?:)

Jest termin w "Na co czekamy" Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6412429 Napisano: 05.10.2017 21:32:17 w Czy informują/ informowali?
tadziuuu napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Macie maile z maślanki? II etap?

Z jakiego konkursu ta maślanka? emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-nie-jestem-byle-kim-nie-jem-byle-czego.html Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

@gnieszk@

#6412418 Napisano: 05.10.2017 21:13:01 w Czy informują/ informowali?
sylwika76 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Żabka Lays informowali już do końca za wszystkie dni?

Na stronie są wyniki do 01.10

z 02.10 i 03.10 też informowali???

 No właśnie nie sądzę, z reguły wyniki na stronie i maile idą mniej więcej w parze... Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

@gnieszk@

#6412413 Napisano: 05.10.2017 21:05:57 w Czy informują/ informowali?
kameleon1982 napisał(a):

Żabka Lays informowali już do końca za wszystkie dni?

Na stronie są wyniki do 01.10 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6412367 Napisano: 05.10.2017 20:20:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kask i u mnie -sprzedam. Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

@gnieszk@

#6411768 Napisano: 04.10.2017 21:11:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

glena napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy Wasza karta z Carex działała od razu czy musieliście ją jakoś aktywować? Ja wyciągnąłem swoją z koperty i pobiegłem do bankomatu, niestety wyskoczył błąd i komunikat, że skontaktuj się z wydawcą karty emotka

Trzeba zadzwonić na infolinię konkursu albo wysłać maila (namiary są na tej kartce, do której przyklejona jest karta) i oni wtedy aktywują (ale trzeba potem monitorować na stronie banku, czy już jest zasilona, bo to może kilka dni potrwać)

Karty z CAREX dochodzą przesyłką pocztą rejestrowaną, czy zwykłym listem?

Poczta - polecony. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6411765 Napisano: 04.10.2017 21:08:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glena napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Czy Wasza karta z Carex działała od razu czy musieliście ją jakoś aktywować? Ja wyciągnąłem swoją z koperty i pobiegłem do bankomatu, niestety wyskoczył błąd i komunikat, że skontaktuj się z wydawcą karty emotka

Trzeba zadzwonić na infolinię konkursu albo wysłać maila (namiary są na tej kartce, do której przyklejona jest karta) i oni wtedy aktywują (ale trzeba potem monitorować na stronie banku, czy już jest zasilona, bo to może kilka dni potrwać)

U mnie jakiś tydzień po telefonie karta została zasilona. A ja mam pytanie czy w jakimś bankomacie da się wypłacić z niej kasę bez prowizji? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6411680 Napisano: 04.10.2017 19:10:27 w Wkurza mnie...
nikos napisał(a):

superloser napisał(a):

nikos napisał(a):

ZAWSZE czytam regulamin tym razem myślę przeczytam później, kupiłam w Intermarche kawę której nie ma na liście.  Z plakatu DOWOLNA kawa to dowolna, a nie z listy  emotka

Masz dobrze DOWOLNA.Lista jest tylko przyklady, BO KAŻDA KAWA w sprzedaży w okresie promocyjnym, jest Produktem Promocyjnym.

Piszą dowolna a zaraz po tym dwukropek i lista. Można zrozumieć  dwojako, na liście są kawy, które kupiłam, ale mielone i o niższej gramaturze, a ja mam ziarniste. No nic w takim razie odczytuje regulamin tak jak Ty emotka  Dziękuję za pomoc emotka

Cytuję wpis sprzed dwóch dni:
Nie muszą znajdować się na liście:
"Dzień dobry, dowolnej czyli tej o której Pani pisze również.
Wymienione kawy służą jako pomoc ale jak widać nie wszystkie zostały ujęte.
Pozdrawiamy,
Zespół InCubi"
Także nikos spokojnie, paragon jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

@gnieszk@

#6411397 Napisano: 04.10.2017 13:34:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukunamuniu napisał(a):

Czy w loterii ALMETTE można zgłosić kilka kodów, a jeden nr paragonu (czyli zakup kilku produktów na jeden paragon), czy strona takiej możliwości nie przepuszcza i 1 kod= 1 paragon?

W almette podajesz tylko kod, nie podaje się numeru paragonu, należy go jedynie zachować (będzie potrzebny w razie wygranej ). Na jednym paragonie możesz mieć kilka serków. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6411280 Napisano: 04.10.2017 11:33:33 w WC - rozmowy o wszystkim
cherry_coke napisał(a):

Czy może ktoś mi powiedzieć czy ta cała Śniadaniowa to jadalna jest? emotka  

Jadalna emotka , taka jak inna Rama, Roslinne itd. Można też użyć do pieczenia ciasta zamiast margaryny w kostce. Skład właściwie ten sam tylko konsystencja inna. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6411067 Napisano: 03.10.2017 22:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

z których dni były dzisiaj @ z     Żabki?

Na stronie są wyniki do 28.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6410845 Napisano: 03.10.2017 14:33:33 w Auchan
rutka napisał(a):

superloser napisał(a):

luko922 napisał(a):

A czy ktoś wie, czy paragon z dzisiaj muszę zgłosić do NAJBLIŻSZEGO losowania? Czy mogę później? Bo nie mam czasu w ogóle teraz na regulamin, a może ktoś już ogarniał? 

Paragon REJESTRUJESZ w dniu zakupu. Tak mi pani na Obsłudze klienta powiedziała.Wczesniej tez tak było.

w regulaminie nic na ten temat nie ma więc mozna pózniej a nie t6ego samego dnia

Dokładnie, w regulaminie jest tylko, że zakupu należy dokonać w dniach 02-30.10 oraz, że zgłoszenia należy dokonać w tych dniach. Nie jest napisane, że należy zgłosić paragon w dniu zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6410695 Napisano: 03.10.2017 11:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

Kochani, nie wiem jak się przyznać.... ale będzie rezerwa z Nestle Kaufland "Na którą Toyotę masz ochotę" - moja niestety odjechała...Mam nadzieję, że przyjedzie do kogoś z Was.

Paragon nie przeszedł weryfikacji, bo płatki Nestle Cornflakes nie brały udziału. Byłem zły, że na majonez z Winiar był rabat i wyszło mniej niż 20 zł przy kasie, to się wróciłem i spontanicznie chwyciłem płatki, bo te najbardziej kojarzą mi się z NESTLE. Nie wiem czy palnąć sobie w łeb samemu, czy poczekać aż zrobi to żona  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6410645 Napisano: 03.10.2017 10:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

to ja nawet nie wiem (gapa emotka ) czy wydrukowałam dobre, dzieki, musze sprawdzić, pozdr.

http://www.carex-loteria.pl/assets/files/oswiadczenie100_i_1000.pdfTo jest na stówki i tysiąc zł. To z peselem itd. na 10000 emotka

nie wiem skad to wydrapalas, ale ja na stronie widze tylko jedno, z numerem dowodu i peselem emotka

Jak klikniesz oświadczenie na stronie to zwróć uwagę, że masz na pasku dwie zakładki. Pierwszą z tym na 10000 i drugą z tym na 100 i 1000. Wszystko legalnie emotka . Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

@gnieszk@

#6410638 Napisano: 03.10.2017 10:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

jokan napisał(a):

czy na Carex wypelniacie cala tabelke? po co im numer dowodu i pesel, przeciez do urzedu wystarczy pesel nie?

Z carexa są dwa różne oświadczenia na 100, 1000zł i osobne na 10 000, po kliknięciu w formularz otwierają się 2 zakładki.

to ja nawet nie wiem (gapa emotka ) czy wydrukowałam dobre, dzieki, musze sprawdzić, pozdr.

http://www.carex-loteria.pl/assets/files/oswiadczenie100_i_1000.pdf
To jest na stówki i tysiąc zł. To z peselem itd. na 10000 emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

@gnieszk@

#6410494 Napisano: 02.10.2017 19:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

mczarna napisał(a):

Hehehe,no dobra,to ja chcę listę tych "promocyjnych"...

W moim również zdrapek nie było , ale zakupy zrobiłam.

A znajdują się te sklepy na liście z ich strony?
http://www.lewiatan.pl/zakupy-w-lewiatanie/znajdz-sklep.html
Myślałam, że te wszystkie biorą udział... Wyświetl w wątku >>
0 0