Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#7144187 Napisano: 02.12.2023 21:42:10 w WC - rozmowy o wszystkim
iwona0103 napisał(a):

mia napisał(a):

Jako napis osobiście proponuję analogiczny jak dla Renatki (delvitto).
"Do zobaczenia, Domiko! <3  Przyjaciele z e-konków. "

Daty też te same emotka   emotka

Jeny faktycznie... I to obie emotka  Zarówno śmierci jak i pogrzebu Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

@gnieszk@

#7144097 Napisano: 02.12.2023 11:44:40 w PODZIĘKOWANIA
rare85
Dziękuję za przemiły gest emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

@gnieszk@

#7143820 Napisano: 01.12.2023 13:28:03 w Żegnamy zmarłych

@gnieszk@

#7143597 Napisano: 30.11.2023 19:13:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może pytał u źródła czy jeśli w loterii Lidl jest na paragonie alkohol to należy w formularzu wpisać pomniejszoną o niego wartość paragonu czy całość? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7143564 Napisano: 30.11.2023 18:03:21 w Kupię...
0 0

@gnieszk@

#7143214 Napisano: 29.11.2023 17:55:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
misiamarysia napisał(a):

sesyjnie1
arabela79
igora9
onazielona86
i inni zwycięzcy emotka

BRAWO WY!!!


WIELKIE gratulacje 5 tyś emotka


Dołączam się do gratulacji 🙂 Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7143197 Napisano: 29.11.2023 16:50:49 w SZUKAM....
Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czym wysyłają karty z Gratisobrania?

DHL


Dziękuję za odpowiedź. A przychodzi wcześniej jakieś powiadomienie? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7143193 Napisano: 29.11.2023 16:45:25 w SZUKAM....
Czym wysyłają karty z Gratisobrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7143166 Napisano: 29.11.2023 15:57:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Helloł, kody na pizze są niepoprawne, przynajmniej u mnie.
Ktoś ma też taki problem?

dobra już wiem, kody działają tylko z odbiorem osobistym(Rzekomo, nie sprawdzałam;p)

Serio? To bez sensu zupełnie. W zeszłym roku można było zamówić z dostawą.

Serio, bo nie szło mi w ogóle, więc napisałam do nich.
Myslałam, że kody z..bane wysłali, ale wychodzi na to, że nie.


W zesżłym roku było podobnie: kod trzeba było użyć w aplikacji i zamówić z odbiorem osobistym... Pamiętam bo poszliśmy do Pizzy Hut i gość mnie oświecił że mam przez aplikację. Stałam w Pizzy Hut i zamawiałam pizzę z odbiorem osobistym emotka Na dodatek się dopłacało do tej pizzy bo kosztowała 66 zł a voucher był na 50 zł...


Ale można było zamówić z dostawą do domu, a teraz nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7143151 Napisano: 29.11.2023 15:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Helloł, kody na pizze są niepoprawne, przynajmniej u mnie.
Ktoś ma też taki problem?

dobra już wiem, kody działają tylko z odbiorem osobistym(Rzekomo, nie sprawdzałam;p)

Serio? To bez sensu zupełnie. W zeszłym roku można było zamówić z dostawą. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7141770 Napisano: 23.11.2023 15:25:27 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

donia7 napisał(a):

margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.


Płaciłaś kartą?

Tak... emotka


Do reklamacji powinno wystarczyć potwierdzenie zapłaty. Wydrukuj sobie z banku i spróbuj.
https://businessi...jest-mozliwa/l8e8e3j Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7141766 Napisano: 23.11.2023 15:18:22 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

margobb napisał(a):

donia7 napisał(a):

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Kupiłam córeczce puzzle w Smyku z Trefla z Koci Domek Gabi (te duże za 40 zł). Okazało się, że w środku są całkiem inne puzzle z innych bajek (3 rodzaje). W treflu nie odbierają. Gdzie mogę to zareklamować? emotka

My tez kupiliśmy puzzle w Smyku i okazało się, że jednego nie ma. Nie było możliwości, aby zgubił się u nas w domu. Zawiozłam je do sklepu i oddali mi kasę.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
To już po ptakach, bo paragon wywaliłam zaraz po wyjściu ze sklepu. W życiu bym nie pomyślała, że może mi się przydać do chorych puzzli emotka  Tym bardziej, że starszej córce ciągle puzzle Trefla kupowaliśmy i nie było problemu. Ale tak sobie myślę, że przejdę się i tak do tego Smyka i wspomnę o tej sytuacji jednej sprzedawczyni, bo ona wydaje się spoko.


Płaciłaś kartą? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7141123 Napisano: 21.11.2023 16:22:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

@gnieszk@

#7140747 Napisano: 20.11.2023 14:59:14 w Informują
Informują z Konkurs "Smak wygranej z Dallmayr" Lidl

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
sms Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7140698 Napisano: 20.11.2023 13:38:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dallmayr 200 zł - sprawdzone w wynikach  emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7140276 Napisano: 18.11.2023 10:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

atlantydek napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Czy jeżeli w kaufie wygrałam 100 zł to w kolejnym etapie może wygrać mój mąż na ten sam adres?

Może, a nawet musi wygrać, jeśli chce zachować ten adres  emotka

A w tym samym etapie czy mąż i żona może wygrać ? Oczywiście mieszkają pod tym samym dachem  emotka

Niestety, na czas weryfikacji konieczna jest rozłąka emotka

Jest ograniczenie na gospodarstwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7140274 Napisano: 18.11.2023 10:07:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

atlantydek napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Czy jeżeli w kaufie wygrałam 100 zł to w kolejnym etapie może wygrać mój mąż na ten sam adres?

Może, a nawet musi wygrać, jeśli chce zachować ten adres  emotka

A w tym samym etapie czy mąż i żona może wygrać ? Oczywiście mieszkają pod tym samym dachem  emotka

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7140187 Napisano: 17.11.2023 19:11:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu Gratisobranie - czy jeśli karta kaufland była na męża a ja wysłałam zgłoszenie na siebie emotka  ( przez nieuwagę pomyliłam karty) to mam szansę na nagrodę?
czy oni mocno się czepiają czy właściciel paragonu wysyła zgłoszenie? 
Tak się pocieszam, iż na karcie jest ten sam adres... mamy tylko inny telefon No i inne imię emotka
A Wam udało się wygrać na paragon innej osoby a zgłoszenie było na kogoś innego emotka ???!


W ogóle na to nie patrzą. Może być numer karty kogokolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#7140171 Napisano: 17.11.2023 18:20:09 w Dziś cieszę się z.....
zezowaty_kot napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cieszę się, że skończyło się to g*upie Gratisobranieemotka

Mam to samo, poczułam ogromną ulgę, że już nie muszę (czułam, że muszę z powodu super nagród i  nie darowałabym sobie, gdybym nie podjęła walki). Ale tak mnie to gratisobranie zmasakrowało, wdeptało w ring i opluło, że na długo będę nosić na twarzy znamiona tej porażki emotka
Plus jest taki, że mi się ten KFL spodobał i w sumie to teraz jeździmy tam na zakupy. Paradoksalnie emotka


Czułam taką samą presję.
Najlepszym podsumowaniem tego konkursu/agencji jest cyt. "Gratulację!" w mailu. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#7140163 Napisano: 17.11.2023 17:46:49 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!!


A w jakim sklepie kupiłaś?

Oczywiście,tylko w Biedronce może to zdarzyć się.
Napisałam już maila do Organizatora i wysłałam skan paragonu.
Zobaczę co mi odpiszą !!!


To w sumie jest możliwe że ktoś miał paragon z takim samym numerem. NIP jeden dla sieci a sklepów masa. Wyświetl w wątku >>