Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shell

shell

#6197817 Napisano: 17.05.2016 09:22:28 w SZUKAM....
Nadal nie otwiera mi się aplikacja Kubusia.. Kto mi pomoże? emotka

Czy może ktoś napisać ile jest "wart" jeden kod i "po ile" są poszczególne nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197668 Napisano: 16.05.2016 19:54:44 w SZUKAM....
rwas napisał(a):

shell napisał(a):

Dziękuję Wam emotka Nie mogę tylko znaleźć konka ze zwrotem kasiory w bazie emotka

dosia
http://www.e-konk...ja-gwarantowana.html
bryza
http://www.e-konk...zy-gwarantowany.html

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197335 Napisano: 16.05.2016 12:33:04 w SZUKAM....
Dziękuję Wam emotka Nie mogę tylko znaleźć konka ze zwrotem kasiory w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197330 Napisano: 16.05.2016 12:12:26 w Kaufland konkursy
Będzie konk od czwartku? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197329 Napisano: 16.05.2016 12:11:14 w Kaufland konkursy
stefania7 napisał(a):

Czy można gdzieś zobaczyć wyniki z ostatniego budżetu Kauflanda?

Pierwsze słyszę o czymś takim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197327 Napisano: 16.05.2016 12:09:28 w SZUKAM....
szukam:
*konkursu z proszkiem
*konkursu z Lovela, Jelp
*Konkursu z płynem do naczyń i mydłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197032 Napisano: 15.05.2016 00:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

jokan napisał(a):

shell napisał(a):

jokan napisał(a):

shell napisał(a):

jokan napisał(a):

kupilam dzisiaj 2 male paczki Laysow, i co ? w jeden jest kod, a w drugiej nie ma emotka , to ma byc ten kod na zgrzewie w srodku opakowania?

tak, spróbuj podświetlić ekranem telefonu (nawet w ciemnym pokoju)

ale po co, jak w jednej bez nieczego widac, a drugiej nie ma nic wytłoczone emotka

jest wytłoczone ale słabiej widać albo nawet wcale
nie chcesz to nie podświetlaj emotka

oświetlone z gory na dół, i ze wszystkich stron i nie widzę, to są kody literowe tak?

zrób zdjęcie z lampą emotka

o matko i córko, jest ! i tylko pod jedną lampką biurkową go widać, ale nie wiem czy poprawnie spisałam...no cóż, okaże się, na FB czytałam, że nie trzeba zachowywac opakowań

Jeśli przeszło zgłoszenie to kod jest dobry - w razie pomyłki w odczytywaniu, system nie przyjmuje hasła. Opakowania można wyrzucić. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6197030 Napisano: 15.05.2016 00:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

snowflake napisał(a):

jokan napisał(a):

potwierdzam, na malej z zieloną cebulką kompletnie niewidoczny kod, dopiero pod kątem i to pod jedną lampką biurkową...

u mnie tak jest z paprykowymi  emotka  w świetle dziennym absolutnie nic nie widać emotka

O dokładnie! Cebulkowe, małe, przeklinam je! Jeden kod odczytałam, drugi czeka na lepsze oczy!

Pisałam o tym już w pierwszym tygodniu konkursu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196984 Napisano: 14.05.2016 22:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

shell napisał(a):

jokan napisał(a):

kupilam dzisiaj 2 male paczki Laysow, i co ? w jeden jest kod, a w drugiej nie ma emotka , to ma byc ten kod na zgrzewie w srodku opakowania?

tak, spróbuj podświetlić ekranem telefonu (nawet w ciemnym pokoju)

ale po co, jak w jednej bez nieczego widac, a drugiej nie ma nic wytłoczone emotka

jest wytłoczone ale słabiej widać albo nawet wcale
nie chcesz to nie podświetlaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196981 Napisano: 14.05.2016 22:14:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kupilam dzisiaj 2 male paczki Laysow, i co ? w jeden jest kod, a w drugiej nie ma emotka , to ma byc ten kod na zgrzewie w srodku opakowania?

tak, spróbuj podświetlić ekranem telefonu (nawet w ciemnym pokoju) Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196899 Napisano: 14.05.2016 17:21:10 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

shell napisał(a):

shell napisał(a):

Nie mogę wejść na https://kropka.kubus.pl/ 
Używam Firefox, ale mam komunikat:
You need a browser which supports WebGL to run this content. Try installing Firefox.

Potrzeba jakiejś wtyczki? Jakiej?

emotka

Tu na Fb podali:
"Strona chwilkę się ładuję, cierpliwości. Emotikon wink Przystosowana jest do przeglądarek Mozilla 42+, Google Chrome 46+, Apple Safari 9,0+, MS, MS Edge +, minimalna specyfikacja komputera: Procesor i5, RAM : 8GB, karta graficzna minimum 2048 DDR3. Jeśli korzystasz z jednej z nich, a strona działa nieprawidłowo napisz na kropka@kubus.pl "

Dzięki za info emotka
 Tyle, że właśnie zaktualizowałam przeglądarkę ( Mozilla) na 46+ (!) i nadal nie działa...
Cały czas mam : You need a browser which supports WebGL to run this content. Try installing Firefox.

Edit: Hmm...a moze działa tylko na 42+ (?). Tyle, że zazwyczaj tym bardziej na wyższej wersji powinno śmigać.

Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196840 Napisano: 14.05.2016 14:38:52 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

Nie mogę wejść na https://kropka.kubus.pl/ 
Używam Firefox, ale mam komunikat:
You need a browser which supports WebGL to run this content. Try installing Firefox.

Potrzeba jakiejś wtyczki? Jakiej?

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196621 Napisano: 13.05.2016 20:52:06 w Pomocy!!!!
Nie mogę wejść na https://kropka.kubus.pl/ 
Używam Firefox, ale mam komunikat:
You need a browser which supports WebGL to run this content. Try installing Firefox.

Potrzeba jakiejś wtyczki? Jakiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196445 Napisano: 13.05.2016 16:07:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland 1bonik i Elmex III stopień Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6196002 Napisano: 13.05.2016 09:00:40 w Paragony
Sprzedam lub wymienię dwa paragony na konkurs Kaufland (gry Fifa16) https://www.e-kon...ji.html#.VzVz4-RquC4 - zapomniałam zagrać emotka
Może ktoś potrzebuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6195756 Napisano: 12.05.2016 16:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doris1 napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

(...) Zauważyłam, że co jakiś czas znikają w ofercie mojego Kauflanda dane marki produktów, jakby nie umieli się dogadać z przedstawicielami czy co...? W tym miesiącu chciałam kupić Hochlanda - nic nie było (serki topione, ser żółty, almette - wszystko wywiało!)emotka


Hochlanda nie ma u mnie od baaardzo długiego czasu i jajek zerówek również brak. Kaufik przerzucił się na tzw. marki własne.

i kawy Jacobs u mnie brak emotka

U mnie ketchupow dla dzieci np Pudliszki, a dali okropny Kamisowski... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6194623 Napisano: 10.05.2016 19:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BUHAHAHA emotka
serio żeby dostać pralinki muszę im odesłać nawet nr PESEL?! cyrk...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6194620 Napisano: 10.05.2016 19:52:15 w SZUKAM....
stefania7 napisał(a):

constanza napisał(a):

Szukam kogoś z nad morza lub znającego okolice Ustki. Potrzebuje sie dostać do Ustki, pociągu z Warszawy brak emotka  moze są jakies lokalne ze Supska czy z jakiegoś innego okolicznego miasta?bo juz nie wiem czy faktycznie nic tam nie jeździ czy ja nie umiem znaleźć. Jak nie to pozostaje autobus tylko pytanie skąd ze Slupska czy są moze jakies lepiej skomunikowane z Ustka miejscowości?

Tu masz rozkład jazdy pociągów z Ustki http://rozklad-pk...de=yes&start=yes
czyli coś jeździ, skoro jadą w jedną, to jadą pewnie i w drugą stronę emotka  Tylko z tego co widzę, to one kursują w sezonie wakacyjnym. Teraz pewnie jakieś pksy ze Słupska czy coś podobnego.

Poszukaj w Słupsku busów. Tych małych. Na stronie Słupska pewnie będą ogłoszenia, że kursują. Dodatkowo:
Jest taka strona e-podroznik czy coś takiego - spróbuj tam wpisać interesujące Cię połączenie. Może Cię to poratuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6194609 Napisano: 10.05.2016 19:34:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dodatkowo Wam powiem, że ja wysłałam 4 zgłoszenia. 2 na siebie, 1 na siostrę, 1 na mamę. Wiedziały o konkursie, kupiły te czekoladki, bo lubią i dały mi paragony. Więc pojechałam ostro czterema zgłoszeniami. Każde po około 400-500 znaków. Pralinki  były po 9,90 i po 12,90. Wygrało jedne ze zgłoszeń, które wysłałam na siebie - dostanę pralinki emotka ( podzielę się z rodziną emotka ) - ale wszystkie były moim zdaniem super, a nieczęsto jestem z siebie TAK zadowolona, ale temat mi podszedł i lekko mi się pisało. Nie spodziewałam się SPA, choć liczyłam choć na jedno emotka , ale co do pralinek to jestem zdziwiona, bo choć za poetkę się nie uważam, to jednak myślałam, że trafię więcej niż jeden taki zestaw słodyczy emotka Może przydzielili mi pralinki bo wysłałąm na siebie 2 zgłoszenia? emotka Cholerka wie emotka Cieszę się z wygranej emotka - będzie czym obdzielać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6194603 Napisano: 10.05.2016 19:25:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

shell napisał(a):

joan napisał(a):

shell napisał(a):

Jest lista zwyciezcow Lindor? Poproszę link.


Nie wiem, czy w ogóle będzie. Nigdy nie widziałam listy laureatów u Jeta.


Bo piszecie o jakis nazwiskach i jakis wypowiedziach na FB a ha tego nie widze. 


Po lewej, "posty gości".

Dzięki! emotka

Ta Pani od komentarza ocenia widzę wszystkich jedną miarąemotka
W dodatku Ona pisze o stałych konkursowiczach ale skoro sama jest na forum tzn. że sama jest ( wg. tej swoje miary) stałą konkursowiczką, w dodatku, jakąś niewygrywającą więc tutaj tym bardziej Jej teoria pada emotka

Ja wygrałam ale stałą konkursowiczką nigdy nie nazwę swojej osoby hahaha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0