Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shell

shell

#6268274 Napisano: 12.10.2016 13:32:06 w Wkurza mnie...
kolejne pudło Ferrero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6268266 Napisano: 12.10.2016 13:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku, bo wyszukiwarka na forum jest beznadziejna, więc spytam tutaj: Gdzie najtaniej można znaleźć Ferrero konkursowe? emotka  

Ja brałem w żabce, było po 9,99, ale wszystko wykupiłem  emotka

I co zrobisz z tymi paczkami? Odsprzedasz czy pójdzie w... klatę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6268265 Napisano: 12.10.2016 13:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku, bo wyszukiwarka na forum jest beznadziejna, więc spytam tutaj: Gdzie najtaniej można znaleźć Ferrero konkursowe? emotka  

Mila i Żabka 100g po 9,99zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6268213 Napisano: 12.10.2016 12:06:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety.

dokładnie:)
a drążąc dalej - gdzie takowe meczy mogły mieć miejsce? czy to już wiadomo wcześniej? jest jakaś rozpiska czy to się dopiero tworzy? emotka

już wiadomo kto gra i z kim oraz gdzie. W tej kolejce będzie 16 meczów, wszystkie pary pod tym linkiem http://www.ligami...erminarz/9,kolejka-5

dziękuję emotka
a trzeba patrzeć na pierwszą drużynę( skąd jest) i tam odbywa się mecz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6268204 Napisano: 12.10.2016 12:01:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu?

może Borussia D. - Legia

emotka emotka  jeżeli tak to chciałabym wygrać i żeby mi dali zamiast biletu kasę ze względu na zamknięcie stadionu dla kibiców emotka

ale stadion ma zamknięty Legia, a nie Borussia. A po za tym dają 4000zł na transport/hotel itd. Jak nie pojedziesz na mecz to będziesz miała 4000zł i do sprzedania 2 bilety.

dokładnie:)
a drążąc dalej - gdzie takowe meczy mogły mieć miejsce? czy to już wiadomo wcześniej? jest jakaś rozpiska czy to się dopiero tworzy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6268176 Napisano: 12.10.2016 11:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lay's
Czy ktoś - może jakiś pan - próbował się doliczyć / przewidzieć co to może być za mecz 5.kolejki w listopadzie, o którym mowa w reg. konkursu Lay's jako nagroda główna I etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

shell

#6268003 Napisano: 11.10.2016 23:20:04 w Biedronka
magnus napisał(a):

andii napisał(a):

shell napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

vazzz napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

sosy w torebkach 1.19 taki pieczeniowy jasny/ciemny- samo zdrowie emotka

zupy chłodnik w paczkach 0,89 sztuka emotka

A gdzie można znaleźć te chłodniki? Przeszukałam całą Biedronkę i nie mogłam znaleźć ;/

u mnie też nie ma

a galaretki tylko z pianka? i gdzie je znalezc?

jest taka specjalny regałkartonowy Winiary z produktami Winiary i na samej górze powinna być
galaretka z pianką. W moich biedronka stoi przy kasach.

dzieki, juz wole te galaretki niz kostki czy sosy w proszku

U mnie w tej chwili najtaniej wychodzi Sos za 1,49zł emotka U mnie 4 biedronkach już nie ma galaretek z pianką.

A u mnie to takie cuda, jak galaretki z pianką, swoją obecnością nigdy Biedronek nie zaszczyciły. emotka

od 13.10 w biedronie te zupy winiary w paczce po 1,19

U mnie jest budyń wszelaki po 1,09 zeta

brałabym emotka Wyświetl w wątku >>

shell

#6267895 Napisano: 11.10.2016 20:18:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

alamak napisał(a):

Może ktoś się podzieli co wygrywa w Lay's?  ;-)  Na wesoło, rymowanki, zachwalanie chipsów, coś piłkarskiego czy jeszcze coś innego? Bo pomysły mi się wyczerpują a piłki niet!

po prostu musisz się wstrzelić w odpowiednią godzinę  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

shell

#6267880 Napisano: 11.10.2016 19:59:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

shell

#6267874 Napisano: 11.10.2016 19:44:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Gdzie są teraz tanio ferrero rocher? emotka

100g 9,99PLN Mila Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267826 Napisano: 11.10.2016 18:08:54 w Biedronka
kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

vazzz napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

sosy w torebkach 1.19 taki pieczeniowy jasny/ciemny- samo zdrowie emotka

zupy chłodnik w paczkach 0,89 sztuka emotka

A gdzie można znaleźć te chłodniki? Przeszukałam całą Biedronkę i nie mogłam znaleźć ;/

u mnie też nie ma

a galaretki tylko z pianka? i gdzie je znalezc?

jest taka specjalny regałkartonowy Winiary z produktami Winiary i na samej górze powinna być
galaretka z pianką. W moich biedronka stoi przy kasach.

dzieki, juz wole te galaretki niz kostki czy sosy w proszku

U mnie w tej chwili najtaniej wychodzi Sos za 1,49zł emotka U mnie 4 biedronkach już nie ma galaretek z pianką.

A u mnie to takie cuda, jak galaretki z pianką, swoją obecnością nigdy Biedronek nie zaszczyciły. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267822 Napisano: 11.10.2016 18:06:15 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

shell napisał(a):

1. Czy przy oddawaniu butelek po piwie trzeba kupić piwo by oddali kaucję? emotka
2. Kiedy ma mieć premiera PS 5 ( o ile takowa w ogóle jest przewidywana ) ? emotka

1.Ale jak oddasz butelkę,to będziesz musiał kupić ponownie butelkę aby zakupić piwo w butelce.
Aby przyjąć butelki najczęściej chcą paragon z wcześniejszym zakupem piwa z butelkami.
2.Dwa tygodnie temu była premiera nowej wersji PS4 więc wątpię aby szybko po tym była nowa wersja.

1. Paragon mam - konkursowy emotka Poza tym znają mnie w sklepie emotka emotka emotka
Jak oddam 2 butelki i kupię wtedy 2 butelki to zamiast np 2,50 zł zapłacę 2,20zł za butlę?

2.Wow emotka Nie wiedziałam, że są WERSJE Pe-eSów emotka
To w Lay'sach naszych kochanych emotka można teraz wygrać tę najnowszą wersję? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267807 Napisano: 11.10.2016 17:51:32 w SZUKAM....
1. Czy przy oddawaniu butelek po piwie trzeba kupić piwo by oddali kaucję? emotka
2. Kiedy ma mieć premiera PS 5 ( o ile takowa w ogóle jest przewidywana ) ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267730 Napisano: 11.10.2016 15:48:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

shell napisał(a):


edzia21 napisał(a):

shell napisał(a):

defed napisał(a):

Czy robił ktoś analizę nazwisk laureatów piłek z Lay's? Czy któreś z nazwisk pojawia się na liście 2x?  emotka

Tak, na pewno jest takie jedno-  chyba z pierwszy 2-3 dni emotka
Pewnie małżeństwo albo rodzeństwo emotka
Pozdrawiam! emotka

nie, to syn z matką emotka  

no i super

W laysach jest ograniczenie 1 typ nagrody na 1 osobę , nie gospodarstwo domowe - więc analiza powtarzających się nazwisk jak rozumiem jest dla własnej wiedzy? emotka

Z mojej strony to wyglada tak, ze sprawdzalam na poczatku konkursu, czy mozliwe jest wygranie na to samo nazwisko. Okazalo sie ze jest i super emotka  

Ps. Ja to w ogole uwazam, ze powinny wygrywac teksty najlepsze i tyle. Nawet jak wygrani mieliby powtarzac sie emotka  i to dotyczy kazdego konkursu. Wyświetl w wątku >>

shell

#6267690 Napisano: 11.10.2016 15:00:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

edzia21 napisał(a):

shell napisał(a):

defed napisał(a):

Czy robił ktoś analizę nazwisk laureatów piłek z Lay's? Czy któreś z nazwisk pojawia się na liście 2x?  emotka

Tak, na pewno jest takie jedno-  chyba z pierwszy 2-3 dni emotka
Pewnie małżeństwo albo rodzeństwo emotka
Pozdrawiam! emotka

nie, to syn z matką emotka  

no i super Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267689 Napisano: 11.10.2016 14:59:03 w Informują
pkp - upominek z nr kier. 22 Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267687 Napisano: 11.10.2016 14:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Czy robił ktoś analizę nazwisk laureatów piłek z Lay's? Czy któreś z nazwisk pojawia się na liście 2x?  emotka

Tak, na pewno jest takie jedno-  chyba z pierwszy 2-3 dni emotka
Pewnie małżeństwo albo rodzeństwo emotka
Pozdrawiam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6267647 Napisano: 11.10.2016 14:20:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

dang21 napisał(a):

Barimor napisał(a):

A jak to jest teraz w laysach, jesli nie wygrałem pilki to mogę wygrać konsolę?

lepiej, jakbyś wygrał piłk

Możliwe że konsole będą wybierać z piłek,ale nie wierzę żeby główne wybierali z konsol,jak myślicie..

Ja myślę, że główne będą z konsol emotka emotka Wyświetl w wątku >>

shell

#6267627 Napisano: 11.10.2016 13:58:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kolejne pudło Ferrero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0