Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shell

shell

#6272305 Napisano: 20.10.2016 09:39:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Przestalo mi dzialac powiadomienie,ktore przychodzilo, gdy ukazywaly sie wyniki konkursu,ktory mialam "zaznaczony"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272303 Napisano: 20.10.2016 09:36:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

Mam taką odpowiedz od organizatora-myślę,że to rozwieje wątpliwości
Dzień Dobry Do zgłoszenia w loterii potrzebny jest paragon niefiskalny – czyli potwierdzenie zapłaty kartą. PozdrawiamKoordynator Projektu 

Wszystko ma sens. Tak samo byli w loterii Visa bodajze, bo chodzilo o platnosci kartą. 
I dlatego w tej loterii ja wpisuje, np. nr paragonu tez z tego niefiskalnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272133 Napisano: 19.10.2016 20:07:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Z jaką prędkością informują z Lay's ? Następnego dnia ?

Zależy emotka   Z czw info bylo chyba w pon, (ew. czasem rano w pt).
Z pt/sb/ndz - info we wtorek. 
Dzis sroda i wrzucili liste z poniedzialkowych zgloszen. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272083 Napisano: 19.10.2016 18:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Teraz to bardziej mnie wkurza to, że wpisuję w pole numer rachunku (dowodu sprzedaży) coś, co na paragonie podpisane jest nr dowodu sprzedaży, ale ma 3 cyfry i wyskakuje błąd w formularzu, że jest nieprawidłowe. No kurde  emotka

Ale czy tu nie chodzi o nr paragonu po prostu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272076 Napisano: 19.10.2016 18:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

shell napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ej, czy to możliwe, że numer AID do loterii bez gotówki powtarza się w każdym sklepie ten sam? :X

W ogóle nie mam MID na paragonach z Inter, a AID jest taki sam, jak przed chwilą wklepywałem z TESCO, ze stacji kontroli pojazdów i z Urzędu Miejskiego...  emotka emotka emotka

mam tak samo
myślę, że ten AID to musi mieć związek z kartą płatniczą albo... sama nie wiem emotka

Ja wpisuję TID, bo skrót z angielskiego wskazuje, że to on właśnie jest Terminalowym IDentyfikacyjnym numerem  emotka

Ja MID lub AID -zależy co mam na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272064 Napisano: 19.10.2016 18:08:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Ej, czy to możliwe, że numer AID do loterii bez gotówki powtarza się w każdym sklepie ten sam? :X

W ogóle nie mam MID na paragonach z Inter, a AID jest taki sam, jak przed chwilą wklepywałem z TESCO, ze stacji kontroli pojazdów i z Urzędu Miejskiego...  emotka emotka emotka

mam tak samo
myślę, że ten AID to musi mieć związek z kartą płatniczą albo... sama nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

shell

#6272016 Napisano: 19.10.2016 16:39:43 w SZUKAM....
agniehaha89 napisał(a):

shell napisał(a):

skąd są wygrane kapsułki Dolce Gusto?

z fb
 https://www.faceb.../?type=3&theater

dzięki
myślałam że z
https://www.e-kon...193120/#.WAeFmsmVkeI Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272014 Napisano: 19.10.2016 16:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzieś na forum , dobra dusza, wrzuciła takie fajne zdjęcie porównujące "S" i "5" z kodów Almette, bo można się pomylić - są tak podobne - może ktoś podesłać zdjęcie jeszcze raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6272003 Napisano: 19.10.2016 16:06:36 w SZUKAM....
skąd są wygrane kapsułki Dolce Gusto? Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6271959 Napisano: 19.10.2016 14:47:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piłka Lay's 1. etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6271604 Napisano: 18.10.2016 20:32:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

shell napisał(a):

Nowa loteria dot. płatności kartą.

Próbowałam wczytać się w regulamin. Tam jest napisane, że nagrody są losowane od 22.10 - Samsungi -za poprzedni dzień.
A co z 18, 19, 20 października? To wlicza się do puli losowania 22.10 czy tylko do puli losowania auta? emotka Bo z reg. wcale nie wynika, żeby te dni sumowały się...
Tak samo bilety będą losować od 22.10 emotka 

Chyba na to wyglada, bo loteria trwa 38 dni, a nagrod dziennych jest 35. 
Z ciekawosci rano zgłaszałam mialam numer 75, teraz juz jest 123pare emotka

Yyy... emotka chyba 1230 emotka
Ja zgłaszałam po 19 i było 1011. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6271598 Napisano: 18.10.2016 20:20:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nowa loteria dot. płatności kartą.

Próbowałam wczytać się w regulamin. Tam jest napisane, że nagrody są losowane od 22.10 - Samsungi -za poprzedni dzień.
A co z 18, 19, 20 października? To wlicza się do puli losowania 22.10 czy tylko do puli losowania auta? emotka Bo z reg. wcale nie wynika, żeby te dni sumowały się...
Tak samo bilety będą losować od 22.10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6271221 Napisano: 18.10.2016 11:02:40 w Czy informują/ informowali?
Czy Carex jeszcze dzwoni z ostatniego etapu?
W reg. jest napisane, że dzwonią w ciągu 5 dni.
Nie wiem czy roboczych czy zwykłych.
Posiedzenie było 12.10. Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6270653 Napisano: 17.10.2016 14:07:57 w Czy informują/ informowali?
czy ktoś dostał info o nagrodzie z tego konkursu Dolce Gusto?
https://www.dolce-gusto.pl/konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6270587 Napisano: 17.10.2016 13:05:47 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ile kosztuje najtańszy produkt na konkurs ORAL B? Byłem dziś w biedronce ale nic nie widziałem emotka

pasty i szczoteczki manualne do zębów - produkty dla dzieci,5,99 szt., stand obok kasy

własnie stojak był koło kasy ale na stojaku były kawy i coś jeszcze i nie widziałem takich produktów. zerknę w innym mieście emotka

u mnie tez "stand" ( tekturowe coś..) koło kasy
produkty wymieszane z innymi kosmetykami
trzeba się naszukać i pogrzebać Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6270584 Napisano: 17.10.2016 13:04:19 w Biedronka
scrabble napisał(a):

dziś są drukowane kupony na dodatkową naklejkę na Świeżaka emotka

Co to za kupony i gdzie one się znajdują? Jak je zdobyć?
U mnie w Biedronkach nie ma takich cudów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6270354 Napisano: 16.10.2016 23:59:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby?  emotka


Zauważ, że nawet niektórzy ludzie (całkiem spora grupa), którzy siedzą w konkursach od lat absolutnie niczego sobie nie zapisują (w kwestii dokonywanych zgłoszeń). Pomyłki są możliwe, nie doszukiwałabym się tutaj złej woli emotka

Nie będę tego komentować, gdyż nie należę do osób "śledzących" dokonania innych forumowiczow, ale takich pomyłek można przecież uniknąć... Wystarczy sobie z tyłu paragonu/kodu/wieczka zapisać datę wysłania...Zawsze tak robię, dzięki czemu wiem, który paragon w razie "W" odesłać i to, że został już wykorzystany... Oczywiście nie dotyczy to tzw. niby-hurtowych zgłoszeń, w których udziału nie biorę... Jeśli mam wygrać to wystarczy jeden SMS...   emotka

A Ty jesteś taka zawsze niby nieomylna??? emotka I NIGDY nie popełniłaś błędu? emotka
Boże...co za ludzie... Napisać coś, przyznać się do błędu -szczerze- ale i tak Ci dowalą emotka
Niby piszesz ogólnie o wszystkich, ale odnosisz się do mojego tematu. Niby "nie będziesz komentować", ale post nasmarowałaś. Hahaha emotka
Dzięki za przypomnienie, jacy są ludzie. Pozdrawiam. Bez odbioru. Wyświetl w wątku >>

shell

#6270353 Napisano: 16.10.2016 23:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

shell napisał(a):

shell napisał(a):

Dziś po 14. dostałam maila od Almette żeby wysłać im papiery - wiecie, weryfikacja albo wykluczenie z gry. emotka
Czy ja mam to wysłać listownie???
Bo nie napisali w mailu...

Osz...! Do jasnej cholewy!
Rzeczywiście ten sam kod zgłosiłam i na mamę i na siostrę! emotka
Tylko, że w odstępie 2 tygodniowym.
Ale gapa ze mnie! To nie było celowe!
Co robić??? emotka

EDIT:
Napisali:
"Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii, WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem oraz
numeru ID zgłoszenia. Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem
Zgłoszenia z Loterii."

Czyli to jest wykluczenie tylko tego jednego losu czy w ogóle tej osoby z gry i wszystkie zgłoszenia idą się...%#^#^# ???

EDIT2:
Chyba tam zadzwonię... emotka

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby?  emotka

Na dwie osoby emotka
Ja zgłaszam na mamę i siostrę ( mail przyszedł na adres mailowy mamy).
Mama widać podała mi smsem kod, który wysłałam. A po 2 tygodniach ( prowadzę zapiski ), przyniosła mi wieczko, które zgłosiłam niechcący ponownie tyle, że padło, że na siostrę.

A Ty serio myślisz, że ja bym tak na ogólnym przyznawała się do CELOWEGO oszustwa??? emotka
Nie dość, że to byłby wstyd to jeszcze głupota!


Wyświetl w wątku >>

shell

#6270313 Napisano: 16.10.2016 22:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Dziś po 14. dostałam maila od Almette żeby wysłać im papiery - wiecie, weryfikacja albo wykluczenie z gry. emotka
Czy ja mam to wysłać listownie???
Bo nie napisali w mailu...

Osz...! Do jasnej cholewy!
Rzeczywiście ten sam kod zgłosiłam i na mamę i na siostrę!emotka
Tylko, że w odstępie 2 tygodniowym.
Ale gapa ze mnie! To nie było celowe!
Co robić??? emotka

EDIT:
Napisali:
"Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii, WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem oraz
numeru ID zgłoszenia. Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem
Zgłoszenia z Loterii."

Czyli to jest wykluczenie tylko tego jednego losu czy w ogóle tej osoby z gry i wszystkie zgłoszenia idą się...%#^#^# ???

EDIT2:
Chyba tam zadzwonię...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shell

#6270310 Napisano: 16.10.2016 22:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziś po 14. dostałam maila od Almette żeby wysłać im papiery - wiecie, weryfikacja albo wykluczenie z gry. emotka
Czy ja mam to wysłać listownie???
Bo nie napisali w mailu... Wyświetl w wątku >>
0 0