Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Adelka77

Adelka77

#6136525 Napisano: 23.12.2015 14:16:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie czy ktoś z Was ma doświadczenia z agencją HyperCREW Sp. z o. o., z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Naściszowskiej 11?
Pytam w kontekscie konkursu Bankowa ewolucja - czy komuś udało sie wygrac. Trochę mi dziwnie wyglad, bo na stronie publikują zwyciezców w postaci imię i pierwsza litera nazwiska. W pierwszym etapie na stronie ukazaly sie dane zgodne z moimi i miałam nadzieje, ze mi sie udalo. Namowilam znajomych, bo akurat mam duzo bankowcow w otoczeniu i teraz są znow trzy imiona odpowiadające moim znajomym (w tym dwa rzadkie) ale ponownie na prezentacji imion na stronie konkursu sie skonczylo. Znow nikt nie zostal poinformowany mailowo o nagrodzie. Probowalam kontaktowac sie telefonicznie z agencja pod zadnym numerem nie odbieraja:( Wyświetl w wątku >>
0 0

Adelka77

#6104281 Napisano: 30.10.2015 23:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mam duże wątpliwości czy oni te życzenia czytają....aktualnie prowadzę dyskusje na fb z mlekpolem na razie prywatną ale nie mają argumentów i każda odpowiedź z ich strony to suche odesłanie do regulaminu zakończone uśmiechem....

Wyświetl w wątku >>
0 0

Adelka77

#6104280 Napisano: 30.10.2015 23:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

giulietta napisał(a):

magisterek napisał(a):

Łaciate życzenia na miare 20.000 zł!

Od 20 lat nikt już pytania nie zadaje, kto najlepsze mleko daje. Bo
wiadomo każdemu, że żadne nie dorówna łaciatemu. Nic nie zastąpi nam
Twoich łat, więc żyj nam 100 lat.

Gratulacje!

proste i bardzo fajne emotka  można? można emotka  a nie plagiaty... gratulacje 20.000 emotka

Dokładne, i satysfakcja na pewno jest inna gdy samemu się coś wymyśli od początku do końca emotka  BRAWO emotka


Tylko mam nadzieje, że oni naprawdę to czytają a nie komputer losuje, bo tyle jest tych prac, że przewertować to wszystko to kawał pracy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0