Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika umbrella

umbrella

#6190800 Napisano: 30.04.2016 18:21:56 w Biedronka
Mysia napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Mysia napisał(a):

kerocna napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

kerocna napisał(a):

Czy w konkursie Candy King w Biedronce http://www.e-konk...ka.html#.VxjsHXqBZKE zapis "Żelki" na paragonie jest wystarczający? emotka

jeśli masz ileś gram/deka z ceną 27,90 za kg,to są te, droższych w Biedrze nie ma emotka

Dokładnie taka cena emotka , dziękuję za odpowiedź. emotka

Ja poprosiłam o adnotację, ale "sympatyczna" pani kasjerka odmówiła nieprzyjemnym tonem "a po co to pani?" więc też mam żelki.. emotka

w takiej sytuacji się mówi: " Bo ja się z tego muszę rozliczyć!" i najlepiej tonem nieznoszącym sprzeciwu emotka  A  komu Ty się musisz rozliczyć to już Twoja sprawa emotka  

Może kiedyś wypróbuje tą metodę emotka

Dokładnie, ja też zawsze mówię, że muszę się rozliczyć emotka
Ostatnio w Mili jak kupowałam Belvitę i poprosiłam kasjerkę o adnotację i pieczątkę to powiedziała, to że to może tylko kierowniczka, a jak przyszła kierowniczka to powiedziała, że ona może pieczątki tylko na fakturach przybijać emotka ...  ale w końcu uległa, ciężkie życie konkursowicza ... Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190427 Napisano: 29.04.2016 12:30:16 w TESCO konkursy
sylzab2294 napisał(a):

Z jakich dni macie wygrane?

U mnie "niespodzianka" z ostatniego dnia 23:55 - ja jak zawsze na ostatnią chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190423 Napisano: 29.04.2016 12:25:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

amif napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wszyscy dostali maile z Wielkanocnych specjałów w Kauflandzie o jednej godzinie? Moja siostra jest na liście (to na pewno ona, zbyt nietypowe dane, żeby to była pomyłka) i nie dostała maila, ja dostałam o 11:36. 

u mnie @ 11:32

11.38 emotka

czy o cos pytaja w tym mailu, czy to jest tylko info?

11.35  tylko info o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190401 Napisano: 29.04.2016 12:00:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
"Tajemnicza nagroda" od Jacobs  emotka   i bon do Kauflandu ( potwierdzony mailowo ) Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190373 Napisano: 29.04.2016 11:27:30 w Połączenia nieodebrane
mia napisał(a):

koala33 napisał(a):

Chyba jeszcze piętnastu info o nieokreślonej nagrodzie nie było, ale może akurat wszystkie z forum  emotka  w każdym razie Pani mi przyznała, że po prostu mają dziś ostatni dzień informowania, choć już to robili dwa tygodnie temu. Dodała też, że w tym konkursie nie ma czegoś takiego jak rezerwa i jeśli zweryfikują paragon negatywnie, to nagroda nie przechodzi na następną osobę. Wypytałam, bo aż sama nie mogłam uwierzyć, że informują nadal. Chyba rozbili na dwie tury. Ale czemu to miało służyć...? emotka

A niech dostanę tego karniaka, ale nie zdzierżę:
Nie ma rezerwy? U Karlsbada zawsze była... Coraz lepiej. emotka

koala33 napisał(a):

mia napisał(a):

koala33 napisał(a):

umbrella napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

umbrella napisał(a):

694-543-xxx  przed chwilą... ktoś wie co to mogło być ?  Już ten nr widziałam gdzieś na forum więc na 99% z jakiegoś konka

karlsbad - tesco jacobs

Dzięki , faktycznie Karlsbad, właśnie przed chwilą dzwonili znowu, ( czyżby rezerwa ? ) ale nie chcieli powiedzieć jak nagroda ...  emotka

Też miałam przed chwilą od nich telefon i zbita z tropu od razu zapytałam czy to rezerwa, ale pani zaprzeczyła. Po prostu informują. Rodzaju nagrody również nie chciała zdradzić, więc jestem pełna nadziei... emotka

U mnie tez dzwonili i nie powiedzieli co... Ale wiecie, nie chcę was martwić, jednak coś dziwnie dużo by nagle tych ekspresów się na forum pojawiło...emotka I z jakiej paki tyle czasu po konkursie?

Chyba jeszcze piętnastu info o nieokreślonej nagrodzie nie było, ale może akurat wszystkie z forum  emotka  w każdym razie Pani mi przyznała, że po prostu mają dziś ostatni dzień informowania, choć już to robili dwa tygodnie temu. Dodała też, że w tym konkursie nie ma czegoś takiego jak rezerwa i jeśli zweryfikują paragon negatywnie, to nagroda nie przechodzi na następną osobę. Wypytałam, bo aż sama nie mogłam uwierzyć, że informują nadal. Chyba rozbili na dwie tury. Ale czemu to miało służyć...? emotka

Ale w pierwszej turze chyba nikt nie miał informacji o tajemniczej nagrodzie, tylko dopiero dzisiaj i jak na razie tylko 4 osoby z forum, więc może jednak o ekspresach dopiero dziś informują ... mam taką nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190339 Napisano: 29.04.2016 10:28:59 w Połączenia nieodebrane
gopablo1 napisał(a):

umbrella napisał(a):

694-543-xxx  przed chwilą... ktoś wie co to mogło być ?  Już ten nr widziałam gdzieś na forum więc na 99% z jakiegoś konka

karlsbad - tesco jacobs

Dzięki , faktycznie Karlsbad, właśnie przed chwilą dzwonili znowu, ( czyżby rezerwa ? ) ale nie chcieli powiedzieć jak nagroda ...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190335 Napisano: 29.04.2016 10:20:16 w Połączenia nieodebrane
694-543-xxx  przed chwilą... ktoś wie co to mogło być ?  Już ten nr widziałam gdzieś na forum więc na 99% z jakiegoś konka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190182 Napisano: 28.04.2016 20:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dydys napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

no to już wiaodmo... maile poszły o 17 emotka

A skąd wiadomo?

zedytowała post dziewczyna która napisała ze miała maila o 16 emotka

Ah. Dzięki emotka

u mnie maile były dokładnie o 16.59, Więc może stąd te nieścisłości. Ja zgłoszeń wysłałam 7 czy 8, więc córka ma ciacha do szkoły do końca roku  emotka  Wysłałam różne, i z facjatą i na łące. Wygrały kompozycje kulinarne. emotka

Ja wysłałam 3 zgłoszenia i żałuję, że tylko tyle bo moje dzieci uwielbiają Belvitę, więc się nie zmarnuje. Wygrało kulinarne, owocowe , z ciastkami w tle, bez facjaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190175 Napisano: 28.04.2016 20:41:19 w Kaufland konkursy
ophaal napisał(a):

amif napisał(a):

Mysia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

sosna napisał(a):

arya napisał(a):

Czy już wszystkie maile poszły z konkursu wielkanocnego ?  emotka

Już wszystko wiem. Wielkie zero  emotka

A ja nie wiem, więc pytam: czy były e-maile?

były te maile czy nie? Bo są moje inicjały oraz miasto się zgadza emotka

Wygląda na to, że nie było emotka

u mnie @ nie ma a na 99% na liście ja to ja emotka

U mnie to samo, inicjały i miasto się zgadza, maila brak, nie wiem czy ja to ja Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6190173 Napisano: 28.04.2016 20:33:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
emotka     Wow!!!   ROWER od Belvity - Le Grand Lille 3   emotka

( może ktoś chętny, dane adresowe trzeba wysłać do 7 dni, wymienię na bony : Kauf, DUKA, Camaieu, Yes ..itp , potrzebuję też laptopa emotka , pw ) Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6189929 Napisano: 28.04.2016 13:16:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piękna miska na sałatkę DUKA ( o wart. 199 zł !!! ) + duży słoik majonezu Winiary
z konkursu Wielkanocnego WINIARY  - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6188713 Napisano: 26.04.2016 09:30:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

moniazr napisał(a):

vivi napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wracając do projektu Monte - czy ktoś z Was dostał dziś do wypełnienia ankietę tzw specjalną? Ja dostałam , mój facet nie. Nie wspomnę już o tym,że nie dostałam żadnego punktu za raporty...

Ja dostałam ankietę, punktów za raporty brak

Ja też dostałem ankietę, punktów za raporty brak.

U mnie identycznie. 

U mnie to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6187287 Napisano: 22.04.2016 08:56:57 w Drogerie SPH/Natura/Hebe/Dayli i inne
marlena083 napisał(a):

zubi napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kartę Hebe z konkursu Zott?

tak

ja również...

ja też cierpliwie czekam ( z ostatniego etapu ) Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6187284 Napisano: 22.04.2016 08:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

kate87 napisał(a):

magnus napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś z Was pisał zapytanie do Albedo w sprawie nr paragonu z Kamisa? Na jakiego maila? Bo napisałam do nich wczoraj a nie odpisują i nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy na innego maila wysłać zapytanie emotka

Tak, na ten z którego przyszło info o wygranej, odpowiedź była na drugi dzień

poczekaj do jutra. mi odpisali na nast dzień, ale może dużo tych zapytań mają ( w końcu każdy prawie wysyłał na siebie meża/zone mame, tate, babcie...:)

prawie... Ja słałem tylko jedno zgłoszenie na siebie...

ja też jedno zgłoszenie, tylko na siebie - nie wszyscy praktykują granie na rodzinę, nawet jak nagród jest b. dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6186165 Napisano: 19.04.2016 22:22:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
agatt napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

mam i ja młynek emotka

i ja

i ja Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6186163 Napisano: 19.04.2016 22:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

brudny napisał(a):

mczarna napisał(a):

brudny napisał(a):

Halszka napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Halszka napisał(a):

Czy w Danio wygrywają pseudonimy jak w Leniwcu -niuniusie i głodusie? Czy jakieś typowo gangsterskie?
Czy może trzeba wysłać 1500 zgłoszeń żeby mieć szanse?
Jakie macie doświadczenia? emotka

W 1. rundzie wysłałam 2 zgłoszenia i wpadł aparat. Jakie było imię to nie pamiętam ale na pewno nie słodkie emotka

Dziękuje za odp. Gratulacje! emotka

Ja wysłałem w ciągu tygodnia grubo ponad 200 i mam powerbank...

Ale po co aż tyle? Właśnie takimi ilościami sami sobie rzucamy kłody pod nogi i utrudniami życie...

bo miałem ochotę i wenę? emotka

No właśnie...To mi się przypominają facebookowe konkursy na jakieś hasła, ludzie nie mają umiaru, a potem jest 3000 komentarzy i ciężko wyłapać te fajne.

Ja wysłałam tylko 2 zgłoszenia i mam powerbank, więc nie ma reguły, ale stawiałabym na jakość nie na ilość.
A imiona raczej groźne niż słodkie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6184784 Napisano: 16.04.2016 18:33:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
titinunu napisał(a):

toka napisał(a):

somersby  z fb

i u mnie:)

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6184560 Napisano: 15.04.2016 17:47:27 w Kupię...
Kupię (tanio) plecak Kinder z "Mistrzowskie Towarzystwo" - obiecałam synkowi, punkty zebrane a pula już wyczerpana - trochę za późno obudziliśmy się ze zbieraniem punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6183340 Napisano: 13.04.2016 09:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

Jeanettka napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Jak to jest z mikrofalówkami z Belriso hot-7 i 8 etap,czy ktoś z was już dostał??

niestety jeszcze nie emotka

moja siostra czeka -wygrała w  7 etapie

Ja też czekam jeszcze na :
mikrofalę z 8 etapu i
kartę Hebe z 5 etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6182752 Napisano: 11.04.2016 19:11:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
5 kg czekoladek z Wawelu
Zestaw z Mokate z konkursu Wielkanocnego
Karty Hebe - nadal brak Wyświetl w wątku >>
0 0