Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kemli

kemli

#6249326 Napisano: 02.09.2016 16:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Skoro tacy chcemy być uczciwi to proponuje wprowadzić bany dla osób które grają na cała rodzine i sasiadow. Bo to tez przecież nieuczciwe emotka


Mi wątek nie przeszkadzał. Zdarzyło mi się (kiedyś) sprZedac paragony, jakieś odkupić. Zdarzało się tez odkupic kilka razy wygrana. Ale za dużo z tym zachodu wiec przeszłam ja "jasna stronę mocy".
I rownież jestem za ankieta. Bo sama jestem z tych którzy nie lubią prowadzić dyskusji z ludźmi których nie znam. I wynika to z tego ze nie mam zamiaru się denerowac czytając niektóre wypowiedzi. Bo o rzeczowa i kulturalna dyskusje czasem cieżko zwłaszcza w internecie.
Życzę wszystkim miłego dnia emotka


P.S. Tak. To pierwsze to ironia.
Wyświetl w wątku >>

kemli

#6248829 Napisano: 01.09.2016 18:20:00 w Wkurza mnie...
goldbutterfly napisał(a):

Hmm... W sumie to tak, troszkę nie na temat ale: Mój wujek jest ornitologiem. Zanim postawią jakieś wiatraki, określa, czy w danym regionie żyją jakieś chronione gatunki ptaków, a jeżeli tak, to jaka ich ilość występuje i czy owe wiatraki nie będą dla nich zagrożeniem. Tam, gdzie wiatraki są postawione (często bez właściwych pozwoleń, bądź z pozwoleniami otrzymanymi za łapówki) ginie mnóstwo ptactwa. Ludzie z ekipy okrążają wiatraki i zbierają martwe zwierzątka - często ogromne ilości :-/

Smutne... emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6248596 Napisano: 01.09.2016 12:58:08 w Kaufland konkursy
 Pewnie zbierają paragony na bony. W końcu 25 zł piechota nie chodzi emotka   Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

kemli

#6248469 Napisano: 01.09.2016 09:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A mi się bardzo podoba zdjęcie z hamakiem w tle Pani Marii (chyba) R. Niby nic wyszukanego, super-hiper kreatywnego ale jakoś bije z niego takie ciepło. Ze wszystkich zdjeć to jedno jakoś tak mi utkwiło w głowie. emotka  i może właśnie o to chodzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6248203 Napisano: 31.08.2016 18:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

chasia napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

chasia napisał(a):

chasia napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Jak ktos napisal z moich znajomych ze sobrze jakby wygraly SNIADANIA a nie "sniadania" ☺  

No właśnie!
Czy chodziło im o zdjęcie śniadania, czyli tego co się je, czy całej tej (nie raz) śmiesznej otoczki  emotka

No ale jakby oceniali śniadanie, nie otoczkę, to skończyłoby się na wyborze miedzy jajecznicą a pasztetem lub parówką... emotka

Mozna zrobic ladna zdjecie sniadania a nie zeobic zdjecia gdzie jesynie co widac to zwykle coasteczka wsrod kwiatow i czlowiek na zdjeciu.

Dokładnie!
Nie zgodzę się, że z samych dań są same parówki czy jajecznice. Jest kilka fajnych zdjęć samego jedzenia.

No tak, ale na zwycięzcę większość typuje garbusa w zielone kropki...

Wiem co wygrywalo wczesniej u nich w konkursie bekvita ☺ wolalbym zeby nagrodzili ladna owsianke czy torcok ciasteczkoey niz takie kompozycje ale ta agencja tego nie nagrodzi co duzo isob by chcialo

a gdzie można zobaczyć galerie tych zdjęć? Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6248145 Napisano: 31.08.2016 16:37:44 w SZUKAM....
ultrixx napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kemli napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

kemli napisał(a):

Ja pózniej jeszcze przeglądałam załączniki we wszystkich sklepach i w polomarkecie została kawa nescafe. Może warto by do nich napisać albo zadzwonić. Finalnie kupiłam zestaw galaretek.


Drugi raz robiłaś zakupy czy pierwszy? Ja już kupiłem produkty w poniedziałek, zdjęcie zrobiłem - na zdjęciu była zakupiona kawa, a teraz się okazuje, że Nescafe nie wchodzi w grę emotka  

To zadzwoń do nich i zapytaj. Szkoda paragonu i zdjęcia. Mnie coś w sklepie tknęło i chciałam sprawdzić listę produktów czy kawa na pewno jest. I zonk bo nie ma. To kupiłam galaretki. Chociaż nastawiałam się na kawę...

To ja mam paragon do wyrzucenia z ITM  (a zgłoszenie wczoraj wysłane)-  kupiłam kaszki Nestle a to chyba mają być te  produkty  co są na ulotce.....

W ITM wg Pani powiadamiającej z pierwszego etapu mogą być dowolne produkty z Nestle (ja mam np. mineralną)

a organizator ten sam? Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6247994 Napisano: 31.08.2016 12:10:14 w SZUKAM....
Hamiltonian napisał(a):

kemli napisał(a):

Ja pózniej jeszcze przeglądałam załączniki we wszystkich sklepach i w polomarkecie została kawa nescafe. Może warto by do nich napisać albo zadzwonić. Finalnie kupiłam zestaw galaretek.


Drugi raz robiłaś zakupy czy pierwszy? Ja już kupiłem produkty w poniedziałek, zdjęcie zrobiłem - na zdjęciu była zakupiona kawa, a teraz się okazuje, że Nescafe nie wchodzi w grę emotka  

To zadzwoń do nich i zapytaj. Szkoda paragonu i zdjęcia. Mnie coś w sklepie tknęło i chciałam sprawdzić listę produktów czy kawa na pewno jest. I zonk bo nie ma. To kupiłam galaretki. Chociaż nastawiałam się na kawę... Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6247989 Napisano: 31.08.2016 12:05:10 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

kemli napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

kemli napisał(a):

Czy na ktorys z konkurosw chwytaj chwile z nestle w spisie prodoktow jest nescafe i princessa? Jestem przekonana ze jak wczoraj sprawdzalam to byly... A dzis same majonezy i zupy z proszku.emotka


Co to ma być emotka  Również kupiłem m. in. kawę Nescafe i batony, których teraz nie ma wśród produktów wymienionych w załączniku.
Posiada ktoś dawny regulamin/załącznik? Ciapa - ja - nie zapisałem sobie emotka

Co teraz? Mam nadzieję, że uznają paragon z zakupem przed zmianą załącznika 

Ja pózniej jeszcze przeglądałam załączniki we wszystkich sklepach i w polomarkecie została kawa nescafe. Może warto by do nich napisać albo zadzwonić. Finalnie kupiłam zestaw galaretek.

ja też emotka galaretki i majezony emotka

A wysyłasz focie z lokowaniem produktu czy raczej bez?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6247987 Napisano: 31.08.2016 12:02:20 w SZUKAM....
Hamiltonian napisał(a):

kemli napisał(a):

Czy na ktorys z konkurosw chwytaj chwile z nestle w spisie prodoktow jest nescafe i princessa? Jestem przekonana ze jak wczoraj sprawdzalam to byly... A dzis same majonezy i zupy z proszku.emotka


Co to ma być emotka  Również kupiłem m. in. kawę Nescafe i batony, których teraz nie ma wśród produktów wymienionych w załączniku.
Posiada ktoś dawny regulamin/załącznik? Ciapa - ja - nie zapisałem sobie emotka

Co teraz? Mam nadzieję, że uznają paragon z zakupem przed zmianą załącznika 

Ja pózniej jeszcze przeglądałam załączniki we wszystkich sklepach i w polomarkecie została kawa nescafe. Może warto by do nich napisać albo zadzwonić. Finalnie kupiłam zestaw galaretek. Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6247731 Napisano: 30.08.2016 17:42:28 w SZUKAM....
Czy na ktorys z konkurosw chwytaj chwile z nestle w spisie prodoktow jest nescafe i princessa? Jestem przekonana ze jak wczoraj sprawdzalam to byly... A dzis same majonezy i zupy z proszku.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6247317 Napisano: 29.08.2016 22:25:53 w Czy informują/ informowali?
a DC z rowerami informowali z ostatnich dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246733 Napisano: 27.08.2016 14:01:31 w SZUKAM....
pytanie do wszystkich mamusiek- jak oceniacie kosmetyki allerco, które były jakiś czas temu do wytestowania w kampani streetcom? godne polecenia i sprezentowania maluszkowi? czy jakiś totalny szit? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246514 Napisano: 26.08.2016 17:16:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

alamak napisał(a):

A do kiedy trzeba odebrać te bony?

7 dni roboczych od powiadomienia o wygranej...

a w sobote/niedziele mozna odbierac? Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246508 Napisano: 26.08.2016 17:09:52 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

huda napisał(a):

delfinka - jak pocieszyłaś syna? Z ciekawości pytam.

Ja mam 2 latka i aż drżę na myśl, co się będzie działo za te 10-13 lat skoro już dziś dzieci są takie "dorosłe"

Mój syn jej odpisał; niestety nie jestem w stanie spełnić twoich oczekiwań,bo śmierdzi ci z buzi. Dlatego cieszy mnie to,ze  to już koniec...wiesz on ma Zespół Aspergera,wiec niestety wali prosto z mostu

syn mistrz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246488 Napisano: 26.08.2016 16:19:26 w Wkurza mnie...
Ostatnio w odmętach jutuba natrafiłam na filmik "młodej seksmasterki". Dziewczynka była mocno niepełnoletnia. Mówiła, że dzieci lubią robić "to". I że nie posiada jeszcze wibratorów, ale za to zna inne fajne "triki". 
Nawet nie potrafię tego skomentować. emotka
Jeżeli ktoś z was jest rodzicem to polecam zainteresować się co wasze dzieci oglądają w internecie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246457 Napisano: 26.08.2016 15:29:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

może po zakończeniu ktoś uchyli rąbka tajemnicy co miał branie  w auchan?

ja wygrałam 2x mało ambitnymi tekstami z dużą dozą wazelinki jaki to auchan nie jest naj, och i ach. emotka  wcześniej posyłałam rożne fajne rymowanki i nic emotka

dodam, że nigdy nie wysyłałam po 12. raczej godziny wieczorne. Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6246419 Napisano: 26.08.2016 14:33:47 w Kaufland konkursy
delfinka101 napisał(a):

Jak mam paragon z wczoraj to mogę jeszcze zagrac prawda? To już kolejny etap?

od 25 jest etap 2. wiec tak Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6245714 Napisano: 24.08.2016 23:07:07 w Kaufland konkursy
uffff, poszly cztery zgloszenia emotka  chociaż ostatnie mój mózg "wyrzygał" emotka  nigdy wiecej tyle paragonow na ostatni dzien konkursu! ja uciekam spac juz a wszystkim myślącym życzę powodzenia i wytrwałości! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6245635 Napisano: 24.08.2016 20:40:05 w Kaufland konkursy
A ja mam kilka pomysłów emotka  jednak wysiłek fizyczny (rolkowe-love emotka ) zawsze pomaga mi się zresetować i oczyścić umysł emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

kemli

#6245633 Napisano: 24.08.2016 20:35:51 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

kemli napisał(a):

Szukam kogoś kto wie jak wygląda legalność jeżdżenia na rolkach/rowerze po serwisówce wzdłuż autostrady? Generalnie nie jest zamknięta na cztery spusty. Ludzie tam dojeżdżają samochodami i traktorami do swoich pól. Mogę dostać mandat za rekreacyjne jeżdżenie na rolkach tam? emotka  

U nas na serwisówkach koło obwodnicy i autostrady tak jeżdżą i my też emotka  nie jeden raz przejeżdżała straż miejska i nic.Chyba pijaczkow szukają tam emotka

Dziękuję za odpowiedź! W takim razie też będę sobie tam pomykać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0