Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kemli

kemli

#6253220 Napisano: 12.09.2016 16:11:05 w Czy informują/ informowali?
a jak z kinder bueno? dzwonia? wysylaja smsy? maile? wie ktoś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6253199 Napisano: 12.09.2016 15:39:39 w Czy informują/ informowali?
bc14 napisał(a):

czy ktoś potwierdzi,ze zostal poinformowany z 10-11 z radia złote przeboje?

11 był Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6253171 Napisano: 12.09.2016 15:13:36 w Gratulacje! Dla wygranych!

kemli

#6252713 Napisano: 10.09.2016 23:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

Czy informowali z kasztelana chyba z tesco co byly do wygrania te namioty plażowe?

informowali w piątek Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6252709 Napisano: 10.09.2016 23:09:01 w SZUKAM....
alamak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

alamak napisał(a):

Czy iphone z głodnych kibiców ma gwarancję?

Iphone ma gwarancje po numerze seryjnym od apple

Dzięki, a wiesz może jak mogę się dowiedzieć ile miesięcy trwa ta gwarancja?
Jak wpisuję nr ser. to wyskakuje mi info, że tel. nie jest aktywowany...

apple daje gwarancje 12 miesiecy na swoj sprzet. od momentu zarejestrowania telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6252541 Napisano: 10.09.2016 10:02:57 w SZUKAM....
czy można zobaczyć gdzieś wyniki ankiety dotyczącej paragonów? swój głos oddałam i już jej nie widzeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6251874 Napisano: 08.09.2016 23:12:52 w SZUKAM....
czy jak do lidla wchodzi jakaś promocja (ubrania, zabawki etc) to wykladają towar wieczorem dzien wczesniej? tak samo jak jest to w biedronce? Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6251531 Napisano: 08.09.2016 13:04:53 w Czy informują/ informowali?
gopablo1 napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

kemli napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

Czy informowali z konka Chwytaj chwilę z nestle? emotka

Chyba do piątku maja czas?

Chyba tak emotka ciekawe czy dziś puszczą.


"....Laureat Konkursu zostanie poinformowany o przyznaniu mu nagrody nie później niż do dnia 8.09.2016 roku...."
wg regulaminu do dzisiaj mają czas 

Oo. To czekamy emotka  musiałam coś pomylić:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6251485 Napisano: 08.09.2016 12:10:15 w Czy informują/ informowali?
dorota8331 napisał(a):

Czy informowali z konka Chwytaj chwilę z nestle? emotka

Chyba do piątku maja czas? O Ile się nie mylę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6250336 Napisano: 05.09.2016 23:06:02 w Wkurza mnie...
temat dość kontrowersyjny ale... wkurza mnie to, że ludzie się nie myją. i śmierdzą. emotka  pracuję w polskiej służbie zdrowia i można by rzec, że to chleb powszedni. niby tak elementarna rzecz a jednak. i w ogóle nie wyobrażam sobie jak niby miałabym komuś zwrócić na to uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6250056 Napisano: 05.09.2016 13:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

benasia napisał(a):

nie wiem czy wszyscy zainteresowani widzieli ANKIETĘ O WĄTKU PARAGONY, której nie widac u wszystkich od razu - może warto jakies info rozesłac z automatu do wszystkich.


a gdzie jest?

Nad sekcja 'ostanie na forum'. Tam gdzie inne ankiety. Ale chyba nie każdemu się pojawia bo moja mama nie miała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6250055 Napisano: 05.09.2016 13:06:38 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Aleks83 nie potrafię na niego za takie coś  nie nakrzyczeć ,no szlag mnie trafia,że tak można potraktować małe zwierzątko,bo gra jest ważniejszaemotka

Kaki napewno są 'nalogi' gorsze niż grania ale reaguj póki jest młody. Mam znajoma co całymi dniami gra. Znajomych coraz mniej, bo zawsze gry były ważniejsze. Studia olała. Prawie całe swoje życie przeniosła do 'wirtuala'. Najpierw obowiązki a potem przyjemności. Świat gier jest bardzo zgubny. Chociaż dawkowany z umiarem potrafi być świetnym miejscem. 
zycze powodzenia w rozmowie z synem. Oby incydent z chomikiem już nigdy się nie powtórzył emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6249918 Napisano: 04.09.2016 23:50:19 w SZUKAM....
maryja70 napisał(a):

szukam co z wynikami kasztelan tesco

no chyba nie było. oni mają chyba jeszcze troche czasu... Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6249897 Napisano: 04.09.2016 22:18:52 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

Studenciaki. Myślą, że 120 zł za napisanie 40 stron pracy magisterskiej to atrakcyjna stawka. Ba, jeszcze chcieliby przypisu na każdej stronie oraz wykorzystania zebranej przez nich literatury. Po tym, jak wysłałam takiej osobie znaczny fragment i oddzwoniła z mordą od ucha do ucha, że nie ma wszędzie przypisów, postanowiłam olać jej pracę. Sama zrobi lepiej, a ja już naiwnie nie dam się złapać na kolejną biedną i zapracowaną studenciarę. emotka

120? ja słyszałam, że za licencjat biorą ludzie po 1000 a za magisterke 1500. oczywiście mowa o pracy nie-badawczej. ja jestem mega dumna z siebie, że sama napisałam i licencjat i magisterke. wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne, trzeba tylko siaść na cenzura i sie za to wziąć emotka Wyświetl w wątku >>

kemli

#6249590 Napisano: 03.09.2016 14:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

barcza napisał(a):

kemli napisał(a):

defed napisał(a):

assal napisał(a):

Barcza: W zeszłym roku dziewczyna na forum też miała podróbki. Sprzedała komuś paragon, ktoś na paragon zagrał, wygrał główną i była wpadka. Tyle mogę napisać. 

Jestem porażona - falsyfikaty na handel?  emotka  emotka  Nie, że nie wierzę w wasze informacje... tylko... po prostu SZOK!

no ale to chyba nie była jakaś "stara" forumowiczka?  emotka  aż strach teraz kupować paragony na forum emotka

widzicie do czego ludzie są zdolni straszne emotka

Dobrze byłoby, gdyby w przypadku cenniejszych nagród wszystkie paragony były sprawdzane pod kątem oryginalności - przestałoby się opłacać cwaniaczkom drukowanie

Chyba Smolar weryfikuje oryginalność paragonów. Ale jak z resztą... Pewnie jeżeli chodzi o samochody to tak.  Wyświetl w wątku >>

kemli

#6249568 Napisano: 03.09.2016 13:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

assal napisał(a):

Barcza: W zeszłym roku dziewczyna na forum też miała podróbki. Sprzedała komuś paragon, ktoś na paragon zagrał, wygrał główną i była wpadka. Tyle mogę napisać. 

Jestem porażona - falsyfikaty na handel?  emotka  emotka  Nie, że nie wierzę w wasze informacje... tylko... po prostu SZOK!

no ale to chyba nie była jakaś "stara" forumowiczka?  emotka  aż strach teraz kupować paragony na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6249500 Napisano: 02.09.2016 23:23:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

ewelka1979 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ewelka1979 Gratulacje wyjazdu do Silverstone na jazdę Bolidem na torze emotka Mam nadzieje, że dobrze znacie angielski bo my nie mogliśmy zrealizować nagrody przez słabą znajomość języka. Silverstone wymaga abyś "dobrze" komunikowała się z instruktorem podczas jazdy

no o tym Pani nie informowała nas, wiesz jechać na chwile i nie zrealizować to byłaby kicha, jestem dobrej myśli,
dziękuję za gratulacje- trafione na urodziny męża:)

Do wzięcia udziału w konkursie nie był potrzebny j. angielski..nie wspomniano o tym w regulaminie - więc niech Organizator staje na rzęsach - nagroda musi byc wydana - niech organizuje kogos tam na miejscu w celu jazdy. Poza tym ta nagroda (1 noc) nawet nie weekend to 9 tys zł.. coś dużo jak na przelot i 1 nocleg oraz transfer.. ta jazda Bolidem może 5 tys kosztować??

Sam przejazd moim bolidem (Formuła 1) kosztował prawie 9 tys http://racing-sch...-sisters-track-days/

w regulaminie też nie było zapisu, że wymagają j. angielski na tyle komunikatywnie, że będziesz rozumieć polecenia instruktora w czasie jazdy i na wcześniejszym szkoleniu. Organizator też nie wiedział o języku, dopiero właściciele torów z UK powiedzieli, że takiej osoby nie dopuszczą emotka No i najgorsza sprawa wg regulaminu nagrody nie mogłam wymienić na nic innego
emotka

ciekawe czy wpuszczają osoby które mylą strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kemli

#6249472 Napisano: 02.09.2016 21:50:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

kemli

#6249343 Napisano: 02.09.2016 16:55:16 w Wkurza mnie...
huda napisał(a):

Robię w ochronie środowiska w sekcji hałasowej i raz miałam przyjemność opomiarowywać farmę wiatraków. Co ludzie psioczyli na to ustrojstwo, to masakra (zresztą słusznie). Normy hałasu nie przekroczone, bo to zupełnie inna charakterystyka dźwięku, a norma każe opomiarowywać w innej. Plus cenzura efekt stroboskopowy, od którego idzie dostać brzydko mówiąc cipca. Tereny piękne, ziemia tania i wiele osób dało się złapać na tę atrakcję, bo to "tylko" wiatraki. Nununu...uważajcie. 

tam gdzie obecnie pracuje (służba zdrowia) niedaleko jest skupisko wiatraków. i moja szefowa mówiła, że pacjenci mieszkający w tamtych okolicach strasznie właśnie narzekają na hałas. i zwierzęta ponoć też bardzo niespokojne. z daleka może to i jakoś fajnie wygląda, raz z ciekawości podjechałam tam, żeby poobczajać z bliska te wiatraki. ale są takie duże, przerażające. bałabym się tam mieszkać emotka  jeszcze by mi coś na głowę spadło emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, leona 0

kemli

#6249339 Napisano: 02.09.2016 16:49:57 w Biedronka
joan napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

poczytajcie  ;)
http://advertisin...ziwy-gang-swiezakow/


Znalazłam literówkę emotka A tak poza tym, to fajny wpis. Dzisiaj jedna mama dosłownie rzuciła się na produkty wystawione przy kasach, bo sporo brakowało jej do 40 zł, jej córeczka koniecznie chce pluszową truskawkę emotka

to już chyba lepiej zagryźć te zęby i wydać 50 zł na pluszaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0