Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika do.ta.3

do.ta.3

#6204374 Napisano: 31.05.2016 11:05:30 w Biedronka
jomajd86 napisał(a):

kreatia napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Off już pozamiatany? Jakoś mało osób się pochwaliło emotka

też się właśnie zastanawiam

no właśnie co z tym off trochę dziwne

nikt się nie chwalił zestawami. Wydaje mi się, że na zestawy mogą dziś polecieć eski

i oby tak było emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6202211 Napisano: 25.05.2016 22:30:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
słuchawki od Biedronki (tak blisko telefonu) 
podwójny bilet na koncert Bajm - będzie na prezent dla męża na urodziny  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200417 Napisano: 21.05.2016 11:15:18 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ludzie, którzy kupują masowo tony najmniejszych produktów konkursowych, a potem w płacz, że jakichś kodów nie widać. kupujta jeszcze mniejsze rozmiary dla myszy, by było więcej zgłoszeń, to wtedy wszystko odczytacie. w ogóle przeraża mnie takie masowe granie na produkty, których się nie używa i które później lądują w śmiechach. pazerność ludzka granic nie za. nie lepiej sobie kupić większą paczkę tych nieszczęsnych laysów, zobaczyć widoczny kod i NAPISAĆ DOBRE ZGŁOSZENIE? a chipsy oddać komuś, kto je lubi i je? o losie...  :/

Kody w małych paczkach są identycznej wielkości jak kody w dużych paczkach. I to nie jest tak, że we wszystkich małych paczkach znaki są nieczytelne, jak i we wszystkich dużych czytelne.
To jest mega wkurzające, że wypuścili takie buble konkursowe. Jest kilka typów zgrzewów, co pewnie zalezy od detali wykończenia maszyny pakującej - ale metoda tłoczenia kodów nie zostala na wszystkich zgrzewach przetestowana. 

kupiłam ostatnio paczkę Laysów limitowana edycja o smaku kurkowym paczka duża i kod ledwo widoczny- jakby za delikatnie wytłoczony- także zależy pewnie od maszyny która wybijała  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200389 Napisano: 21.05.2016 09:58:49 w Biedronka
ace napisał(a):

brudny napisał(a):

ace napisał(a):

Jako ze juz po konkursie jedz i wygrywaj, moze ktoskto wygrał cos tam napisze jakim tekstem? Tzn rymy czy proza? Na śmiesznie czy na poważnie? Ciekawość mnie zżera emotka

ja napisałem żartobliwie jak to chipsy (topchipsy konkretnie emotka  ) pomagają w komunikacji i słuchawka wpadła... emotka  bez rymów, czy innych udziwnień

Super emotka  Dziękuje za odpowiedz i gratuluje!

wierszyk dotyczący komunikacji ale samochodowej- transport plus dodałam wstawkę o TopChipsach (żarrobliwie) i wpadła słuchawka ciekawi mnie co napisali Ci co wygrali Lumię POCHWALCIE SIĘ  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200287 Napisano: 20.05.2016 20:17:54 w Biedronka
xjustx napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Kto mi wytłumaczy konkurs OB...? Bo trochę zgłupiałam. Na str. Biedronki jest regulamin z konkursem na Instagramie, ale na tym konkursowym banerku jest napisane, ze zdjęcie mam dodać przez aplikację konkursową. Wchodząc na fejsie na tą aplikację jest prawie ten sam regulamin, ale dodatkowo oprócz zdjęcia wymagają jeszcze opisu wakacji 500 znaków. Ten konkurs idzie dwutorowo? Jeden jest fotograficzny, a drugi opisowy? Ten banerek jest mylący, zakłada że ten na fejsie jest właściwy, ale tak jak pisałam - na podstronie Biedry otwiera się ten z Instagramem.

podbijam...
gdzie wrzucacie zdjęcia?

wg mnie trzeba to zdjęcie wrzucić na fb, na stronie obPolska jest odnośnik do tego konkursu który ewidentnie jest prowadzony na Facebooku https://www.faceb...pp/1778315192390514/ Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200286 Napisano: 20.05.2016 20:13:54 w Wkurza mnie...
Ferdia napisał(a):

aerdna napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kurcze, dopiero po obejrzeniu tylu zwycięskich zdjęć z Belvity doszło do mnie ,że aby wygrać to trzeba koniecznie mieć bałagan na drewnianym stole i jeść prosto ze słoika w oślepiającym słońcu ,taka moja refleksja przegranej...

... albo na drewnianej tapecie emotka

i jeszcze trzeba mieć kwiaty (mogą być w jedzeniu)... albo chociaż doniczkę z kawałkami łodyg

dokładnie  
a że zdjęcie miało mieć temat Śniadanie na Trawie to już nie było tak istotne (oczywiście nie u wszystkich) Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200035 Napisano: 20.05.2016 11:38:02 w Amino
3. Zadaniem Uczestnika jest sumowanie dowolnej ilości posiadanych Kwot. Jeżeli suma Kwotwynosi dokładnie pełne: 100 lub 200 lub 300 lub 400 lub 500 lub 600 lub 700 lub 800 lub 900
lub 1.000 zł to uczestnik wygrywa nagrodę o wartości sumy Kwot. Przykłady:

a. Uczestnik posiada Kwoty: 210 zł, 290 zł. Suma Kwot wynosi dokładnie 500 zł.Uczestnik wygrywa nagrodę 500 zł,
b. Uczestnik posiada Kwoty: 26 zł, 26 zł, 48 zł. Suma Kwot wynosi dokładnie 100 zł.
Uczestnik wygrywa nagrodę 100 zł.

c. Uczestnik posiada Kwoty: 48 zł, 65 zł. Suma Kwot wynosi dokładnie 113 zł.Uczestnik nie wygrywa nagrody.
d. Uczestnik posiada Kwoty: 26 zł, 48 zł, 65 zł, 65 zł. Suma Kwot wynosi dokładnie 204
zł. Uczestnik nie wygrywa nagrody.

e. Uczestnik posiada Kwoty: 220 zł, 260 zł, 290 zł, 330 zł. Suma Kwot wynosi dokładnie1100 zł. Uczestnik nie wygrywa nagrody gdyż najwyższa wartość jednej nagrody nie
może być wyższa niż 1000 zł.

wg regulaminu  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6200012 Napisano: 20.05.2016 11:11:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
słuchawki Biedronka konkurs Jedź i Wygraj  - FedEx 
a młynków brak  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6199932 Napisano: 20.05.2016 09:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jakie sa odczucia zwycięzców tv w lays? Patrzac obiektywnie wygraliscie fajnymi zgloszeniami, z pomysłem czy raczej niekoniecznie? Może być pw, jeśli nie chcecie pisac o tym na forum. Ja mogę obiecać, ze pochwalę się zwycięskim hasłem, jeśli w końcu stanie się cud i  trafię ten wymarzony tvemotka

Ja wygrałam pufę,a tv niet. Sorry,ale wątpię,aby oni to w ogóle czytali, skoro już są wyniki nawet z wczoraj emotka

Ja 2 pufy, ale rowniez szczerze wątpię, dlatego wlasnie pytam czy zdaniem zwyciezcow to aby nie jest loteria. Intuicja mi podpowiada, ze granie w lays jest bez sensu, bo  niestety loterie omijaja mnie szerokim łukiem, a jednak te tv kuszą. Pewnie bym sobie dala spokoj gdybym tak bardzo nie chciala trafic fajnego telewizorka. Nie na handel, ale dla siebieemotka

Twierdzę,że to taka zakamuflowana loteria emotka

coś w tym jest co piszesz  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6199930 Napisano: 20.05.2016 09:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carissma napisał(a):

mama2006 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy wszyscy dostaliście młynki z Kamisa? tak dawno wszystko wysłałam i nawet nie ma mnie na liście emotka

U mnie ani smsa, że wysłali, ani młynka, a na liście może i jestem, ale w sumie kto wie, za mało informacji emotka

ja wygrałam 2 młynki, nie ma mnie na liście i młynków nadal brak

Ja wygrałam jeden młynek. List dotarł do agencji 27.04. Nie ma mnie na liście, nie dostałam smsa, młynka brak

Ja wygrałam młynek, na liście jestem
list dotarł do nich (potwierdzenie mam) także też czekam cierpliwie w sumie to muszą wysłać tych młynkow 2500 także trochę im to zajmie  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6199920 Napisano: 20.05.2016 08:48:37 w Amino
moje kwoty 182 i 429 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6199664 Napisano: 19.05.2016 18:05:45 w Amino
Dzisiaj kupiłam dwie zupki, w domu zauważyłam że  kwoty były włożone kodami do góry i po dłuższej chwili łatwo było zobaczyć nominały bez otwierania zupki
 takie moje spostrzeżenie 
poza tym to ma ale duże nominały także ... Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

do.ta.3

#6199276 Napisano: 19.05.2016 10:31:31 w Wkurza mnie...
zamykają na miesiąc moją Biedronkeemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6199055 Napisano: 18.05.2016 18:31:48 w Wkurza mnie...
mój internet w plusie bo chodzi jak "zamulony" Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6198693 Napisano: 18.05.2016 10:30:34 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

iskierka napisał(a):

wkurzają mnie te laysy kupiłam większą ilośc na raz i  jem je na okrągło emotka   chyba wciągają jak kawa .Cera mi się juz pogorszyła ,w nocy mi sie odbija chipsami a wygrac nic nie potrafię. biedronka mnie tez olewa coca -colą emotka
emotka a masz pechu 

no ja tak samo laysy popijam colą emotka  dieta cud  

ja szukam tych laysó co mają małe opakowania bo już też ledwo daję radę a cera faktycznie - oby tylko było to coś warte  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6198671 Napisano: 18.05.2016 10:02:31 w Kaufland konkursy
renatak0 napisał(a):

iszhara napisał(a):

renatak0 napisał(a):

jest konkurs lays+pepsi ,do wygrania piłki +jedna nagroda główna auto

  Tak - tu masz rację. Ja myślałam o konkursie z bonami i TQG. emotka

mogliby w tym konku zarzucić bonami zamiast piłkami ,byłoby fajnie

oj tak bony fajna sprawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6198667 Napisano: 18.05.2016 10:00:13 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

A to musiałem je przegapić. Tak czy owak tymczasowa galeria nagrodzonych jest całkiem fajna i gratuluję zwycięzcą.

mam inne zdanie emotka

bardzo często temat "Śniadanie na trawie" został ominięty szerokim łukiem, oraz do wygrania było osiemdziesiąt parę rowerów a w galerii jest zdjęć ok 20 gdzie reszta 

nic w leclerku trzeba obrać inną strategię 

Galeria zapewne będzie uzupełniona dzisiaj. Na odesłanie paragonu + uzupełnienie danych (mailowo) jest aż 7 dni. W galerii pojawiają się już zdjęcia po uprzedniej POZYTYWNEJ WERYFIKACJI PARAGONU. Pomimo tego, że swoje paragony i dane odesłałam na 2 godziny po ogłoszeniu wyników, żadnego z moich zwycięskich zdjęć nie ma jeszcze w galerii emotka

czyli będę cierpliwie czekać 
nie ukrywam że niektóre zdjęcia rewelacja ale niektóre to wręcz identyczne jak z konkursu w Mili nic zaryzykowałam i się nie udało trudno 

Właśnie dorzucili kilka zdjęć do galerii emotka

i teraz widać więcej trawy  także ok  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6198664 Napisano: 18.05.2016 09:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pitach napisał(a):

vivi napisał(a):

yreks napisał(a):

Pitach napisał(a):

Ech,nie mogę już patrzeć na Lay'sy emotka
Apeluję do jakiejś dobrej duszy o poradę na pw - co trafia w gust tej agencji? Dziecię marzy o pufie,a ja wciąż trafiam jak kulą w płot...

nie tylko Ty, ja również walczę z wiatrakami ,,,

ja również nie odkryłam co rozbawi Szanowne Jury, jeśli ktoś poratuje wskazówką na PW będę bardzo wdzięczna emotka

Trzymam kciuki za wszystkich rozczarowanych i zniechęconych emotka

jak patrzę na te dymki to sama mam ochotę puścić dymka ew bąka bo nic mi do głowy nie przychodzi emotka
VENY BRAK  Wyświetl w wątku >>
0 0

do.ta.3

#6198655 Napisano: 18.05.2016 09:51:09 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

A to musiałem je przegapić. Tak czy owak tymczasowa galeria nagrodzonych jest całkiem fajna i gratuluję zwycięzcą.

mam inne zdanie emotka

bardzo często temat "Śniadanie na trawie" został ominięty szerokim łukiem, oraz do wygrania było osiemdziesiąt parę rowerów a w galerii jest zdjęć ok 20 gdzie reszta 

nic w leclerku trzeba obrać inną strategię 

Galeria zapewne będzie uzupełniona dzisiaj. Na odesłanie paragonu + uzupełnienie danych (mailowo) jest aż 7 dni. W galerii pojawiają się już zdjęcia po uprzedniej POZYTYWNEJ WERYFIKACJI PARAGONU. Pomimo tego, że swoje paragony i dane odesłałam na 2 godziny po ogłoszeniu wyników, żadnego z moich zwycięskich zdjęć nie ma jeszcze w galerii emotka

czyli będę cierpliwie czekać 
nie ukrywam że niektóre zdjęcia rewelacja ale niektóre to wręcz identyczne jak z konkursu w Mili nic zaryzykowałam i się nie udało trudno  Wyświetl w wątku >>
0 0