Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Prad

Prad

#6267993 Napisano: 11.10.2016 22:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Lubelli jest jakieś ograniczenie na osobę/gospodarstwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6265753 Napisano: 07.10.2016 14:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A to ta gwarantowana wygrana dla pierwszego tysiąca zgłoszeń jest w każdym etapie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6264128 Napisano: 04.10.2016 17:28:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Prad napisał(a):

Tak Was pytam i nie mogę się nadziwić w temacie Winiary... Czy dobrze rozumiem, że do 1000 osób wysłali o jednej porze sms z prośbą o telefon podczas którego informują, że sami oddzwonią?????

emotka  Tak  emotka

Masakra...
wychodzi na to ze przez 1,5 dnia bylo ponad 1000 zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
1 konrads6 0

Prad

#6264087 Napisano: 04.10.2016 16:29:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak Was pytam i nie mogę się nadziwić w temacie Winiary... Czy dobrze rozumiem, że do 1000 osób wysłali o jednej porze sms z prośbą o telefon podczas którego informują, że sami oddzwonią????? Wyświetl w wątku >>

Prad

#6263387 Napisano: 03.10.2016 15:48:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

aerdna napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Prad napisał(a):

Czy w paczce sprzątaczce jeden paragon bierze udział w losowaniach do samego końca lub do momentu przyznania nagrody bo nie mogę doczytać tego w regulaminie? i czy znów kolejne losy zgłoszone na jedna osobę są tak dziwnie zliczane?

a co to znaczy dziwnie zliczane bo nie bardzo rozumiem?

No właśnie nie ma tego w regulaminie. Więc 1 paragon = 1 los, 10 paragonów = 10 losów.

acha no tak, ale i tak można wygrać tylko jedną nagrodę każdego stopnia 

dziwne to znaczy że drugi paragon dawał 2 losy a 3 chyba 4 czy jakoś tak

A co według Was dzieje się z niewylosowanymi paragonami z danego dnia, przepadają czy przechodzą na kolejny dzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6263337 Napisano: 03.10.2016 14:50:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w paczce sprzątaczce jeden paragon bierze udział w losowaniach do samego końca lub do momentu przyznania nagrody bo nie mogę doczytać tego w regulaminie? i czy znów kolejne losy zgłoszone na jedna osobę są tak dziwnie zliczane? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262968 Napisano: 02.10.2016 20:45:58 w Biedronka
mama2006 napisał(a):

siostra kupiła produkty  na loterię Winiary i zwrot Dove i zapłaciła voucherem ( zwrot  za kawę). Na paragonie do zapłaty wyszło 0,06 zł.Jak myślicie, czy taki paragon może  zgłosić na te konkursy? Pomoże ktoś?

Ja taki zgłosiłam na Winiary o Dove się nie wypowiem ale na logikę mogą się przyczepić.

Ktoś próbował uzyskać zwrot za kawy więcej niż raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262914 Napisano: 02.10.2016 17:53:14 w Biedronka
magchem napisał(a):

tak mi zwrócili w formie dwóch bonów. tylko muszą być dwie różne kawy

Ja kupilam 2 takie same i dostalam zwrot za 2 bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262886 Napisano: 02.10.2016 15:36:50 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

Prad napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Prad napisał(a):

Wiecie jaką gwarancję mają multicookery?

 U mnie gwarancja dołączona była na rok z kawałkiem, a powinna być na dwa lata, ale to wcześniejsze "użytkowanie" miało to do siebie, że gwarancja krótsza.

W pudełku miałaś kartę gwarancyjną? Hmm ja swojej nie znalazłam...

Tak w pudełku,a miałaś jakieś inne ślady użytkowania?

Ja dostałam z opisem stan doby (plamy) których notabene nie było ale w pudełku brakowało książek kucharskich i jak się okazuje instrukcji. Przeszukałam jeszcze multicooker męża gdzie stan był idealny i faktycznie jest tam gwarancja tylko że nie podbita więc dalej nic nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262874 Napisano: 02.10.2016 14:30:53 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

Prad napisał(a):

Wiecie jaką gwarancję mają multicookery?

 U mnie gwarancja dołączona była na rok z kawałkiem, a powinna być na dwa lata, ale to wcześniejsze "użytkowanie" miało to do siebie, że gwarancja krótsza.

W pudełku miałaś kartę gwarancyjną? Hmm ja swojej nie znalazłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262869 Napisano: 02.10.2016 14:02:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
Wiecie jaką gwarancję mają multicookery? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262145 Napisano: 30.09.2016 14:10:54 w Czy informują/ informowali?
aleks1983 napisał(a):

Prad napisał(a):

aneta81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aneta81 napisał(a):

jAK INFORMMUJĄ O WYGRANEJ RĘCZNIKÓW CAREX?

telefonicnie, ja nie odebrałam bo nie zdażyłam i oddzwoniłam

ok, dzięki

na adres [email protected] wysyłam tylko paragon czy cos jeszcze bo strasznie źle panią słyszałam?

Tylko skan paragonu

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6262057 Napisano: 30.09.2016 13:00:52 w Czy informują/ informowali?
aneta81 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

aneta81 napisał(a):

jAK INFORMMUJĄ O WYGRANEJ RĘCZNIKÓW CAREX?

telefonicnie, ja nie odebrałam bo nie zdażyłam i oddzwoniłam

ok, dzięki

na adres [email protected] wysyłam tylko paragon czy cos jeszcze bo strasznie źle panią słyszałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6261643 Napisano: 29.09.2016 14:16:36 w Czy informują/ informowali?
Czy Carex o ręcznika informuje wszystkich na raz czy przez kilka dni dzwonią? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6261152 Napisano: 28.09.2016 16:35:26 w Biedronka
andii napisał(a):

Prad napisał(a):

andii napisał(a):

pingu4 napisał(a):

Hej czyli schemat jest taki
Kupie np 2 Jacobs Gold 

przychodzę na następny dzień i prosze zwrot i voucher jest wartości dwóch kaw tak ?

tak!  emotka  wystarczy mieć paragon przy sobie i kartę biedronki emotka

Ode mnie kierowniczka zażądała zwrotu kaw...

heeee  i co oddałaś? emotka  przecież pisze w regulaminie ...W ramach Akcji Promocyjnej, Uczestnik niezadowolony z zakupionego produktu,spośród produktów wskazanych w ust. 1 lit. a-j, może przyjść do dowolnego sklepuBiedronka, okazać pracownikowi kasy paragon dokumentujący zakup produktu oraz
zarejestrowaną kartę „Moja Biedronka”,
która zostanie zeskanowana, a otrzyma zwrot pieniędzy w postaci vouchera o wartości tego produktu, do wykorzystania przykolejnych zakupach na dowolne produkty, z użyciem karty „Moja Biedronka”.

Powiedziałam, że zaraz jej przyniosę ten otwarty słoik i wyszłam a ludzie i tak zaczęli się burzyć że każdy by tak chciał jakby było tak wolno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6261146 Napisano: 28.09.2016 16:21:18 w Biedronka
andii napisał(a):

pingu4 napisał(a):

Hej czyli schemat jest taki
Kupie np 2 Jacobs Gold 

przychodzę na następny dzień i prosze zwrot i voucher jest wartości dwóch kaw tak ?

tak!  emotka  wystarczy mieć paragon przy sobie i kartę biedronki emotka

Ode mnie kierowniczka zażądała zwrotu kaw... Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6259348 Napisano: 24.09.2016 10:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

infatne napisał(a):

Hasbro
Jak odsyłacie dane ? Przez funkcję odpowiedz przyszły mi 2 zwrotni nie można dostarczyć wiadomości. Za równo z gmaila jak i z wp......
Miał ktoś taki problem ?

Może mają skrzynkę zapchaną.

Ja nie mam zadnej zwrotki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6255141 Napisano: 15.09.2016 21:08:44 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Prad napisał(a):

Podpowie ktoś jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange i najlepiej jeszcze przenieść złotówki przyznane za rejestracje karty?

START  na 8002 rok waznosci, a ze złotówkami nie pomogę

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6255117 Napisano: 15.09.2016 20:40:29 w SZUKAM....
Podpowie ktoś jak przedłużyć ważność konta na rok w Orange i najlepiej jeszcze przenieść złotówki przyznane za rejestracje karty? Wyświetl w wątku >>
0 0

Prad

#6254522 Napisano: 14.09.2016 20:33:41 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Szukam osób dużo latających tanimi liniami lotniczymi emotka  Chce się dowiedzieć jak to jest z krzyczącymi dzieciakami.
Jeśli dorosły zacznie rozrabiać, to go wywalą z samolotu- wiadomo. Ale jestem ciekawa jak obsługa patrzy na dzieciaki w wieku przedszkolnym? Czy pilot da radę wystartować i potem szczęśliwie wylądować, gdyby młodemu odbiła palma?  emotka  Czy muszę brać pod uwagę ryzyko wyproszenia przez małego krzykacza? Czy dzieci wymiotują podczas startu/lądowania?
(na Święta planuję podróż ~1000km w 1 stronę i waham się pomiędzy samochodem i samolotem...)

Młody miał 4,5 miesiąca jak leciał pierwszy raz. Obyło się bez płaczu ale z awaryjnym przewijaniem w samolotowej łazience emotka teraz ma trochę ponad 2 lata ale czy nas nie wyproszą z samolotu dam znać w sobotę emotka Generalnie na dzieci patrzą przychylnie i jeszcze częstują słodyczami natomiast ja na taka podróż samochodem bym się nie porwała sama a tym bardziej z dzieckiem.

Szukam informacji czy mogę zarejestrować numer na kartę Orangę przez internet jeśli abonament mam w Plusie? Wyświetl w wątku >>
1 defed 0