Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6707256 Napisano: 03.06.2020 17:41:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

nie emotka

Dobra mam, w starej wersji był Woolite, Cillit Bang, Finish, Air Wick, Vanish i Calgon  emotka

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3aHL9zLl4DQJ:https://www.wyczyscnagrody.pl/akcje/013_Regulamin.pdf+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl 

Wyświetl w wątku >>
1 avanti99 0

izkak

#6707250 Napisano: 03.06.2020 17:26:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

widze, ze w leclercu zmienił sie regulamin a ja juz kupilam Woolite.

A masz może starą wersje regulaminu? Ja też mam Woolite na paragonie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6707212 Napisano: 03.06.2020 14:58:07 w Czy informują/ informowali?
Czy Albedo dzwoniło już z ewentualnej rezerwy Bref w C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6707025 Napisano: 02.06.2020 16:36:30 w SZUKAM....
dwaburekoty napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):Szukałam... info o biletach do KINA, które niedługo tracą ważność. Może ktoś też szuka, więc podsyłam takie info:
MULTIKINO: Termin ważności kuponów i kodów ważnych do 30.06.2020 zostanie wydłużony o czas zamknięcia kin np. jeżeli kina są zamknięte dwa miesiące, to termin ważności wydłużamy do 31.08.2020.
KINADS: W związku z epidemią koronawirusa i zamknięciem kin, ważność biletów tracących ją w tym okresie zostaje wydłużona o 30 dni od daty wznowienia działalności kin.
HELIOS: Kupony i zaproszenia, którym w trakcie zamknięcia kin mija termin ważności, zostaną przedłużone o okres, w którym kina będą nieczynne
CINEMA CITY: Wszystkie Karty Podarunkowe oraz Vouchery ważne na dzień 11.03 zostaną przedłużone o czas w którym kina były zamknięte. Prosimy o kontakt z nami po ponownym otwarciu kin.

Podsumowując emotka  Kinads wydłużają ważność voucherów o miesiąc od momentu otwarcia kin, a reszta o czas, w którym były zamknięte, czyli aktualnie to 2 miesiące


a niech mi ktoś wytłumaczy Heliosa... Jest napisane, że to dotyczy voucherów, których okres ważności MIJA W TRAKCIE kwarantanny. czyli jeśli działalność kin będzie wznowiona od np. 28.06, a ja mam voucher do 30.06, to i tak mam tylko 2 dni a wykorzystanie? mam nadzieję że nie... Ktoś coś więcej wie?

Mam taką samą sytuację - bilety ważne do 30.06. Pisałam do Heliosa i dostałam odpowiedź, że mam się kontaktować po wznowieniu działalności kina. Na chwilę obecną nie udzielają informacji o przedłużeniu ważności aktywnych voucherów. Podsumowując: nie wiadomo czy przedłużą czy nie  : Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6706581 Napisano: 31.05.2020 19:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

Mipioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Oral B Carrefour... numer w smsie to numer transakcji z dołu czy numer wydruku z góry?Bo mam to i to na paragonie emotka  

Wykonać pracę konkursową polegającą na wysłaniu wiadomości SMS.Napisz śmieszną rymowankę o swoim ulubionym bohaterze(treść SMS-a zwana jest Pracą). Pracę należy poprzedzić prefiksem FSW i numerem transakcji(numer wydruku)

NR wydruku to górny  emotka

dzięki.
bo tak siedzę i się zastanawiam co napisać
na górze numer wydruku na dole transkacji i zmylili mnie emotka

Czyli ten z dołu?
Czy z góry ?
bo “nawias” zaprzecza

w ostateczności osobiscie napisałem ten z góry. Kiora chyba zawsze chce ten u góry.

Ja z kolei piszę dolny/ transakcji bo on jest podpisany jako nr transakcji. Toczka w toczkę jak w regulaminie, bo biorący udział w konkursie nie musi wiedzieć jaki numery lubi Kiora emotka

Koleżanka pytała u źródła (organizatora), dostała odpowiedź, że ma być numer z góry paragonu naprzeciwko daty zakupu, czyli nr wydruku. 

Rozumiem, że tam nie ma limitu znaków?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6706113 Napisano: 29.05.2020 12:06:40 w SZUKAM....
Czy wasze bony do Euro-Sklepu są podbite pieczątką Smolara? Czy tylko jest nazwa sklepu i nr bonu z tyłu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6705873 Napisano: 28.05.2020 14:32:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Albedo wykonuje "drugie" połączenie na wcześniej nieodebrane? Czy raczej wysyła SMS z info (na koniec)?

Miałam dzisiaj drugie (Bref) Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6705381 Napisano: 26.05.2020 15:04:44 w Czy informują/ informowali?
Za jakie dni poszło Nestle z ITM? Informowali już za 22.05? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6704544 Napisano: 22.05.2020 10:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

Kujawski z Lidla, w regulaminie jest ze produkt musi być dobrze opisany na paragonie, a u mnie obojętnie jaki nie kupię jest olej rzepakowy, czyli w przypadku wygranej trzeba będzie biegać po pieczątki? Jak jest u was na paragonach opisany?

"KUJAWSKI OLEJ RZEP. F   6,99 zł" = Kujawski 3 ziarna 750 ml emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6704378 Napisano: 21.05.2020 13:11:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):


Zadzwoniłam, mają sprawdzić  w bazie. Pani powiedziała, że konkurs jeszcze dzisiaj jest.

Cytrusek77 dostałaś już odpowiedź? Ja też nie dostałam zwrotki i nie wiem czy sms dotarł do albedowej bazy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703867 Napisano: 19.05.2020 11:10:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Ktoś pisał do Avon w sprawie konkursu? Na jaki adres mailowy? Może ten [email protected] ?

Pisałam przez formularz na stronie https://www.avon.pl/kontakt i dostałam taką odpowiedź: 

Dziękuję za kontakt z nami. W celu sprawdzenia poprawności wysłaniazgłoszenia, bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie internetowej:
www.avonnawakacje.pl pojawia się zdjęcie pod formularzem zgłoszeń.
Oczywiście na stronie mojego zgłoszenia nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703449 Napisano: 17.05.2020 11:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

izkak napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka

Hej sprobuj zmniejszyć zdjęcie poniżej 1mb wtedy idą bez problemu. Byc może chodziło im o wielkość do 1mb a nie do 10, nie wiem, ale u mnie poszlo dopiero poniżej 1 mb. Pozdrawiam

Dzięki! Avon odpisał mi, żeby obserwować galerię, jeśli zdjęcie tam będzie to znaczy, że się dodało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703351 Napisano: 16.05.2020 11:11:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6703150 Napisano: 15.05.2020 11:50:33 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

Na Bref w Biedronce wystarczy kupić jeden produkt (np. kulki)? Pytam, bo w regulaminie jest zakup produktów  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-teraz-bref-czysci-cala-lazienke-w-sieci-biedronka.html#.Xr5Nr0RzSM8 

skoro nie ma kwoty, to wystarczy jeden produkt
uzyli produktów, bo tam sa albo zawieszki albo płyny czy spraye - także do wyboru

Dzięki, już mnie ogłupiają te regulaminy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

izkak

#6703117 Napisano: 15.05.2020 10:10:56 w SZUKAM....
Na Bref w Biedronce wystarczy kupić jeden produkt (np. kulki)? Pytam, bo w regulaminie jest zakup produktów  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-teraz-bref-czysci-cala-lazienke-w-sieci-biedronka.html#.Xr5Nr0RzSM8  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6702318 Napisano: 11.05.2020 13:20:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Czy z Nairobii (konkurs w Hebe) wysyłali jakieś potwierdzenia otrzymania danych? emotka

Nic nie dostałam na wp. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

izkak

#6702019 Napisano: 09.05.2020 15:38:59 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

izkak napisał(a):

Jak wypłacić 20 zł z Kaktusa?  emotka  W mailu informującym o wygranej nie ma żadnej instrukcji emotka  

W bankomacie Euronet wybrałam „Wypłata bez karty”, ustawiłam język polski, wpisałam nr kodu, wpisałam kwotę 20 zł, a na ekranie pojawił się komunikat, że można wybrać od 50 zł.  Co robię źle? Ten kod do wypłaty to BLIK? 

Nie  ze wszystkich bankomatów Euronetu można wypłacić wygrane 20 zł w tej loterii.  Żeby znaleźć taki bankomat, trzeba w wyszukiwarce na
stronie Euronetu zaznaczyć
"Loteria - Kaktus Shake", swoje województwo i miasto i kliknąć na "wyszukaj usługę":
https://euronet.pl/index.php?https://euronet.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

 29renata dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

izkak

#6702002 Napisano: 09.05.2020 13:43:25 w SZUKAM....
Jak wypłacić 20 zł z Kaktusa? emotka  W mailu informującym o wygranej nie ma żadnej instrukcji emotka  

W bankomacie Euronet wybrałam „Wypłata bez karty”, ustawiłam język polski, wpisałam nr kodu, wpisałam kwotę 20 zł, a na ekranie pojawił się komunikat, że można wybrać od 50 zł.  Co robię źle? Ten kod do wypłaty to BLIK?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6701890 Napisano: 08.05.2020 15:16:55 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Czy ktoś wie jakie rowery były do wygrania w Venus Hebe? 

Na plakacie jest ten: https://www.decathlon.pl/rower-miejski-elops-520-id_8378613.html 

Wyświetl w wątku >>

izkak

#6700243 Napisano: 30.04.2020 15:30:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

Czy czteropak Warki zalicza się jako 4 piwa? Na paragonie jest piwo warka 1 raz 9.99

To wróżenie z fusów, więc najlepiej zapytać organizatora. Jedne agencje akceptują taki zakup i traktują go tak jak 4 piwa, a inne stanowczo upierają się, że zgrzewka to jeden produkt emotka Najlepiej zapytać u źródła - mi raz nagroda przepadła za czteropak, więc warto skonsultować się z organizatorem przed wysłaniem zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0