Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6450090 Napisano: 08.01.2018 12:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

odpowiedz z Belvity z FB: emotka

Witamy. Joanno, aby zgłoszenie zostało zatwierdzone, musisz przejść wszystkie wymagane kroki. Wszystkie informacje znajdziesz w dostępnym regulaminie

W regulaminie jest mowa o wysłaniu w prywatnej wiadomości odpowiedzi konkursowej (max 200 znaków), adresu e-mail, numeru paragonu i kasy oraz akceptacji regulaminu/wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych. Nie ma informacji o bocie, więc w teorii zgłoszenia z tymi danymi powinny być brane pod uwagę. Niestety w praktyce różnie to bywa i obawiam się, że nasze zgłoszenia wysłane jako zwykłe wiadomości zostaną po prostu zignorowane...  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6450071 Napisano: 08.01.2018 12:37:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Ja wyslalam zgloszenie przez koputer, na fanpage Belvity kliknelam wyslij wiadomosc i zaczela sie "rozmowa" z botem, najpierw kliknelam rozpocznij, pozniej ze biore udzial w konkursie, pozniej wyslalam tekst (napisali, ze za dlugoi, chociaz byl ok, skrocilam o kilka znakow), pozniej nr paragonu i nr systemowy, akceptacja regulaminow i podziekowanie za udzial w konkursie.

Nie wiem z czego to wynika, ze u was sie to nie pojawilo - ten bot...

A czy miałaś już jakąś konwersację z Belvitą? Czy była to Twoja pierwsza wiadomość do nich? Ja miałam już wcześniejsze wiadomości z poprzednich konkursów i mi się bot z przyciskiem "weź udział" nie wyświetlił na komputerze emotka   Dopiero po zalogowaniu się w aplikacji na telefonie wyświetliło mi się info z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6450017 Napisano: 08.01.2018 11:43:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Hej,
Nie wiem czy był poruszany temat belvity wcześniej
Wysłałam zgłoszenie normalnie przez msg na FB, ale z komputera stacjonarnego. Napisałam wszystkie oświadczenia, numery paragonu i zgłoszenie. Za każdym razem automat od razu wyświetlał to co napisałam.
Potem zauwazyłam że na msg w telefonie jest specjalny przycisk "weź udział w konkursie" i zaczyna się automatyczna konwersacja. 
Czy moje wcześniejsze zgłoszenie będzie brane pod uwagę? Belvita nic nie odpisuje, z automatu tylko wyświetlają wiadomości... emotka

z tego co pamoetam na komputerze tez pierwsze pytanie jak sie zaczynalo rozmowe z belvita bylo czy chcesz wziac udzial w konkursie czy wysylasz wiadomosc. wiec ze spokojem, bierze udzial

ja takiego pytania nie miałam emotka

ja tez wysylalam wczoraj, normalnie wyslalam i bylo od razu odczytane, zadnych pytan do mnie nie bylo, nie bylo zadnego automatu

Ja logując się do aplikacji w telefonie mam przycisk "Weź udział w konkursie", taki jak na zdjęciu. Wczoraj puściłam zgłoszenie właśnie z telefonu i wszystko poszło gładko. Jednak pierwsze zgłoszenie wysyłałam z laptopa i tam takiego przycisku nie było. Wysłałam odpowiedź, dane paragonu, maila. Wiadomość została odczytana, ale nie dostałam potwierdzenia, że zgłoszenie zostało przyjęte do konkursu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6449981 Napisano: 08.01.2018 11:01:44 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Czy na paragonach z circle k wszyscy macie takie dziwne numery paragonów?

W sensie, że łamane 12345/1234? Ja wszystkie takie mam i wysyłam razem z "/"  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6449336 Napisano: 05.01.2018 14:07:10 w Czy informują/ informowali?
Czy IQ z Tyskie Tesco informowało za ostatni tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6448770 Napisano: 04.01.2018 13:28:14 w Czy informują/ informowali?
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na Karlsbad Milka ITM nieodebrane z wtorku? Nie wiem czy do nich dzwonić? Ale na jaki nr?

Ja czekam, mam nadzieję, że nie zapomną oddzwonić...  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6448749 Napisano: 04.01.2018 13:12:39 w Czy informują/ informowali?
bethan napisał(a):

awe napisał(a):

czy karlsbad odezwał się dziś do kogoś w sprawie wygranej w intermarche? mam nieodebrane z wczoraj i cisza...

U mnie podobna sytuacja.

Czy Karlsbad z Milki ITM już oddzwaniał na nieodebrane z poniedziałku? Widzę, że zaczęli już informować z Leclerca... Mam nadzieję, że o nas nie zapomnieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6447886 Napisano: 02.01.2018 15:00:24 w Czy informują/ informowali?
misiamisiam napisał(a):

czy Lidzia z Lidla poinformowała już do końca konkursu?

Nie, został jeszcze dzień 27, 28, 29, 30 i 31 oraz nagroda główna  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6447757 Napisano: 02.01.2018 12:17:47 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

pytanie czy Lidka pisze maila o wygranej? chodzi mi o Lidl widzę swoje inicjały Ale info jeszcze nie ma

Tak, zazwyczaj najpierw jest lista, a później maile  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

izkak

#6446027 Napisano: 27.12.2017 14:47:06 w Czy informują/ informowali?
joka napisał(a):

Milka Stokrotka już do kogoś dzwonili ?  emotka

Tak, informowali przed świętami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6444955 Napisano: 21.12.2017 14:24:49 w Lay's
Lidka mogłaby już wrzucić wyniki z Elfów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6444934 Napisano: 21.12.2017 13:34:19 w SZUKAM....
W jakim bankomacie wypłacę bez prowizji pieniądze z karty wygranych w:
1. Loterii Nobiles - 120 zł, karta VISA Sodexo z paskiem magnetycznym
2. Konkurs Jogobella (urodzinowy) 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6444840 Napisano: 21.12.2017 11:08:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
rkvi napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie do laureatów konkursu słodkie mikołajki w Lewiatanie
czy wygrał ktoś wysyłając zgłoszenie przez stronę?
ja wysyłałam przez formularz na ich stronie i znów nagrody brak emotka

U mnie za to nagroda jest, choć tam nie grałam, grałam w Leclercu  emotka

No i właśnie tego się obawiałam... U koleżanki też wygrana z Leclerca. Ten sam prefiks, ten sam numer, konkurs w tym samym czasie. To jakiś absurd emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, lager 0

izkak

#6441474 Napisano: 13.12.2017 13:51:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Claudia77 napisał(a):

Allegro- porażka na całej linii, nawet karty niet, a tak się starałam...buuu 

Łączę się w bólu. Dopisuję się też do listy wielkich przegranych w Heinekenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6441441 Napisano: 13.12.2017 13:17:15 w Czy informują/ informowali?
Wie ktoś może, czy Prince Polo informowało już z dodatkowego losowania?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6441434 Napisano: 13.12.2017 13:13:24 w Czy informują/ informowali?
sylwika76 napisał(a):

czy Stokrotka Żywiec Zdrój  już informowała?

Jeszcze nie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6438409 Napisano: 07.12.2017 10:50:45 w SZUKAM....
Z którego tygodnia poszły dzisiaj smsy z Pudliszek (karty Ikea)? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6437810 Napisano: 06.12.2017 13:53:00 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Na jakiej podstawie jest gwarancja na zmywarkę GORENJE z Leclerca od Smolara? Pisał ktoś do nich w tej kwestii? PW proszę  emotka

Ja żadnego protokołu/oświadczenia nie dostałam emotka  Jeśli ktoś dostał taki dokument proszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6437155 Napisano: 05.12.2017 10:59:27 w Czy informują/ informowali?
Kozunia1982 napisał(a):

Czy wiecie coś na temat konkursu "Błyśnij z produktami Henkel" - elcerc Wrocław? Była specjalna edycja konkursu dla tego sklepu. Wyniki miały 27.11 + 4 dni an poinformowanie. Nikt się nic nie chwalił? Pozamiatane już... a raczej pozmywane? emotka  

Też czekam emotka   Nic mi nie wiadomo na temat wygranych, ale możliwe, że wyniki już były. Wyświetl w wątku >>

izkak

#6436482 Napisano: 03.12.2017 19:01:28 w Lay's
superloser napisał(a):

Karty złe  emotka  
Kamerki to dopiero  emotka  

Konkurs z kamerkami był jedynym konkursem organizowanym przez Avanti w którym nie brałam udziału. Jak dla mnie nagroda zupełnie nietrafiona - tania i kiepskiej jakości. Z chęcią wzięłabym udział, gdyby do wygrania było mniej kamer, ale o lepszych parametrach emotka

Jeśli Lidka chciałaby się pobawić w Św. Mikołaja, to ja poproszę o noworoczne konkursy w których do wygrania będą:
- pieniądze, duuuużo pieniędzy emotka  
- pakiety wyjazdowe dla kibiców na MŚ w Rosji emotka
- vouchery na zakupy meblowe np. Ikea, żeby mieć na czym leżeć/siedzieć podczas oglądania filmów i meczów z Lay's  emotka   

No i korzystając z okazji życzę Pani Lidce, żeby jej współpraca z Frito-Lay kwitła i była dla nas owocna emotka Wyświetl w wątku >>