Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6512069 Napisano: 23.07.2018 09:24:15 w Inne mniejsze markety
carissma napisał(a):

Nie żebym się czepiała, ale formularz na kończący się dzisiaj Spar jest już nieaktywny emotka emotka Mam karę za zwłokę, ale mimo wszystko uważam, że to nie w porządku ze strony organizatora. Wszak dzień się jeszcze nie skończył emotka

Formularz nie był aktywny przez cały, teoretycznie ostatni (wg. regulaminu) dzień konkursu. Ja też zostałam z niewysłanym zgłoszeniem  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6511885 Napisano: 22.07.2018 11:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
akaska napisał(a):

Jak to jest z tym sparem? Konkurs do 22.07, a na stronie komunikat konkurs zakończony. Jakby nie dało się wyraźnie zaznaczyć w regulaminie, że do 21.07 do północy. 

No właśnie! emotka  Sprawdziłam w bazie i jak byk widzę czerwony napis "konkurs kończy się dzisiaj", w regulaminie też zapis, że konk trwa do 22.07 - szkoda, że tego nie sprecyzowali co do godziny!   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6511406 Napisano: 20.07.2018 09:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Czy jak wygrałem w albedo w dwóch różnych konkursach (ręcznik C4 i lazybag winiary) mogę wysyłać listy w jednej kopercie?

Zrób tylko wyraźne dopiski na kopertach, tak żeby wiedzieli, że to dwa różne konki - najlepiej oznaczyć je różnymi kolorami i dać pełną nazwę  promocji  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6510244 Napisano: 17.07.2018 13:17:12 w Winiary
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

A ja widziałem wpisy osob mających i lazy bag i huśtawkę... 

To byłoby super.  emotka emotka Wiesz, zdołowały mnie wczoraj nieco wpisy laureatów, mających lazy bagi i przekonanych, że już szans nie mają na coś innego. W takim razie nadzieja wraca.  emotka

Ja też mam nadzieję, że z lazy jeszcze wybiorą huśtawki emotka  Nie mam pojęcia jak oni wybierają tych laureatów, bo moja koleżanka ma huśtawkę, a lazy baga już nie. A ktoś chwalił się już rowerami? emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6510231 Napisano: 17.07.2018 13:08:46 w Winiary
Monika11 napisał(a):

na jakim dniu stanęło Winiary ?

Lazy bag z 10.07 - mąż wysłał jedno zgłoszenie, wiec to na pewno za ten dzień   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6509952 Napisano: 16.07.2018 18:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś wysyłał dzisiaj zgłoszenie zwrotu na Surf (Biedronka)? Do której godziny był aktywny formularz? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6508843 Napisano: 12.07.2018 17:16:18 w SZUKAM....
marek262 napisał(a):

szukam info czy mam interweniować czy odpuścić, jeśli interweniować to gdzie( jakieś namiary)?

nie było mnie tydzień w domu podczas tego tygodnia był kurier z paczką gra Lubisie, nikogo nie było w domu, nie odebrał żaden sąsiad, kurier do mnie nie dzwonił i paczka wróciła do nadawcy mam tylko link z nr paczki i info że na drugi dzień był już zwrot, żadnego awizo nie dostałem
czy jest szansa aby zainterweniować w tej sprawie?

Jeśli Ci zależy na nagrodzie to próbuj. Napisz najlepiej do organizatora i wytłumacz sprawę, może wyślą jeszcze raz emotka   Mi niestety przepadło kilka nagród od Smolara - nawet nie odpowiedzieli na maila z prośbą o podanie numeru paczki, nie mówiąc już o ponownej wysyłce. A raz zdarzyło mi się, że organizator sam zadzwonił do mnie i dopytał czy jest jakiś problem z dostarczeniem paczki, bo w systemie wisi "brak adresu" i dostali zwrot. Wszystko zależy od dobrej woli Agencji i ludzi w niej pracujących emotka Wyświetl w wątku >>
1 marek262 0

izkak

#6508724 Napisano: 12.07.2018 13:12:31 w SZUKAM....
pini napisał(a):

Info od sprzedających rowery z goshgirl, po ile one "chodzą", może być priv. W sumie od kupujących również, jakie macie oferty? Dziekuję.

To rowery z niższej półki, bez przerzutek i koszyczka. Myślę, że 500 zł to "dobra cena" dla sprzedającego i kupującego emotka Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

izkak

#6505889 Napisano: 04.07.2018 16:31:39 w Kaufland konkursy
defed próbowałam wysłać i mam taki sam komunikat.  Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

izkak

#6505544 Napisano: 03.07.2018 20:40:45 w Czy informują/ informowali?
Czy Smolar informował już z konkursu Carlsberg w Selgrosie? emotka  Regulaminowo powinni poinformować do 27.06, ale nie widzę zakładki na ich stronie z wynikami... Ktoś dostał eska z informacją o wygranej?  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-carlsberg-w-selgros-181.html#.WzvCRNVzSM8 Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6499489 Napisano: 18.06.2018 14:47:03 w Intermarche
Na nieodebrane oddzwaniają tego samego dnia czy na następny? Telefon mi padł akurat jak dzwonili  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6498332 Napisano: 14.06.2018 20:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

Powiedzcie proszę, bo nie kumam, dostałam maila o wygranej od goshgirls. Proszą oni o kontakt zwrotny, co muszę im odesłać w mailu, tylko Imię i nazwisko? Zakupy robiłam w sklepie partnerskim, teraz nigdzie nie widzę listy sklepów partnerskich, ma ktoś regulamin z takimi? Czy w tych partnerskich jest rower do wygrania, czy tylko w Hebe? Proszę o pomoc, może być wiadomość prywatna emotka

Tak, wyślij im maila zwrotnego z imieniem i nazwiskiem. Za jakiś czas dostaniesz kolejnego maila z informacją, że nagroda już czeka na odbiór  emotka  Zarówno w Hebe , jak i w tych innych drogeriach były rowery do wygrania. Regulaminu nie mam, ale z tego co pamiętam to na każdy sklep Hebe był 1 rower, a z  tych innych drogerii wybierać mieli ze wszystkich zgłoszeń, które otrzymały nagrody 1 stopnia tj. lampki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6497668 Napisano: 13.06.2018 19:17:47 w Intermarche
zawszebeznagrod napisał(a):

Brzeg już był?

Ktoś potwierdzi czy dzwonili? Czy wszystko z Brzegu odpłynęło?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6494586 Napisano: 05.06.2018 10:39:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Colgate/Palmolive Biedronka - kurier GLS, tym razem bez konieczności wpisywania nr dowodu  emotka Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, joan 0

izkak

#6493995 Napisano: 02.06.2018 13:59:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Robiłam wczoraj zakupy w Brico na konkurs urodzinowy. Nagrody leżały bez ładu i składu w foliach, poskładane byle jak. Zapytałam sprzedawcę, czy wysokość kwoty na paragonie ma wpływ na wygraną w konkursie, otrzymałam odpowiedź: "Pani! To losowanie będzie! Myśli Pani, że komuś będzie chciało się to czytać?". Przy kasie zapytałam o kupon konkursowy, to dziewczyna, która mnie kasowała otworzyła oczy ze zdumienia, że nie wie o co chodzi i musiała zawołać kierowniczkę, która wręczyła mi kartki na konkurs. Wpisując odpowiedzi, zerkałam na ludzi w kolejce do kasy. Nikt nie był poinformowany o konkursie (loterii???), wszyscy brali paragony i wychodzili. 
U Was też tak dziwnie to wygląda? Oczywiście, cieszę się, że tak mało ludzi bierze udział w tej akcji, chociaż jeśli faktycznie to loteria, to mam małe szanse tak czy siak.

W sklepie w którym robiłam zakupy kasjerki wydawały wszystko zgodnie z regulaminem tj. paragon + kupon, a przy zakupach > 500 zł,  2 kupony emotka   Kupony nie były wystawione, więc  łapczywy konkursowicz nie mógł zgarnąć całego pakietu dla siebie  emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6493991 Napisano: 02.06.2018 13:50:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

W konkursie urodzinowym Bricomarche, który to numer paragonu?

Pytałam w sklepie, Pani kasjerka kazała mi wpisać numer transakcji (ten z dołu) - podobno taką instrukcję dostali od osoby, która dostarczyła kupony do sklepu. W poprzednich "urnowych" konkursach też wpisywałam ten numer i nigdy nie miałam problemu z odbiorem nagrody  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

izkak

#6493462 Napisano: 30.05.2018 17:43:33 w Auchan
kreatia napisał(a):

wracam do gry po urlopie, wczoraj zwrotki były-nie były. A powiedzcie mi jak wygląda sprawa dzisiaj. są czy nie są? emotka
mam całe 0, także ten...

Ja wysyłałam dzisiaj rano,  zwrotki brak.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

izkak

#6492184 Napisano: 25.05.2018 08:18:01 w SZUKAM....
picola napisał(a):

izkak - wystarczy tylko mailowe żądanie usunięcia danych, nie musisz podawać podstawy prawnej

Dziękuję za odpowiedź! W takim razie zabieram się do pisania! emotka   Wyświetl w wątku >>
1 picola 0

izkak

#6492157 Napisano: 24.05.2018 23:04:48 w SZUKAM....
Mam pytanie dotyczące RODO. Wiem, że przepisy dają nam  prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”). Chciałabym skorzystać z tego prawa i usunąć swoje dane z kilku sklepów internetowych. Czy wystarczy jeśli wyślę do tych firm wiadomości e-mail z żądaniem usunięcia moich danych? Czy muszę powoływać się w tych wiadomościach na jakiś konkrety artykuł Rozporządzenia o ochronie danych osobowych?  Jeśli ktoś z Was jest zorientowany w temacie to bardzo proszę o odpowiedź, żeby nie zaśmiecać forum może być PW emotka

PS. Wiele osób narzeka na SPAM związany z obowiązkiem informacyjnym wynikający z RODO, a ja się z tego SPAMU nawet cieszę!  Zapomniałam już o tych wszystkich forach dla nastolatek emotka , kontach na portalach  i sklepach internetowych w których kiedyś zrobiłam zakupy. Teraz ze wstydem czytam te maile...   szastałam swoimi danymi na prawo i lewo emotka , czas nad tym zapanować!   emotka    Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

izkak

#6491480 Napisano: 22.05.2018 21:34:37 w SZUKAM....
glena napisał(a):


Czy z GoshGirl w Hebe (etap kwietniowy) po odesłaniu danych wszyscy już dostali info o możliwości odbioru nagrody? Widziałam jakieś wpisy na ten temat, ale nie wiem, czy to ten sam etap. Do mnie nic nie dotarło...

Odesłałam im swoje dane, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi zwrotnej. Możliwe, że jeszcze nie rozesłali wszystkich nagród do drogerii emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0