Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6538642 Napisano: 16.10.2018 09:50:45 w Pomocy!!!!
asana napisał(a):

Czy Almette wysyłają e maila o wygranej ???

Tak, wysyła emotka  Wczoraj maile były szybciej niż wyniki ma stronie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6537541 Napisano: 12.10.2018 13:31:26 w Konkursy firm tytoniowych
Trzymacie jeszcze niewykorzystane kody z L&M czy można wyrzucić śmiało do kosza? Po ostatniej akcji zostało mi kilka, a dzisiaj dostałam kolejne od koleżanki. Zdarzyło się tak, że kody wchodziły w późniejszym konku lub można było je na coś wymienić?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6537054 Napisano: 11.10.2018 12:04:52 w Wkurza mnie...
mamimamu napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że jeden z dwóch wbitych przeze mnie kodów nestle został "zinterpretowany" jako "wykorzystany lub niepoprawny"  emotka  skontaktowałam się z organizatorem i okazało się,że i owszem, został on wykorzystany i nie została do niego przypisana nagroda, ale... do systemu został wprowadzony na dwie godziny przed tym, jak ja dokonałam zakupu opakowania promocyjnego! godzina na paragonie zdaje się potwierdzać moją "rację", ALE skoro nie podawało sie wraz z kodem numeru paragonu, to mogę sobie tą wiedzą... sami wiecie co.... emotka  

U mnie też dziwna sytuacja z kodem emotka   Opakowanie promocyjne mam, kod wpisałam poprawnie i oczywiście po raz pierwszy. Kod został zaakceptowany i wyskoczył mi komunikat "Tym razem nie wygrałeś!". Niestety, po wpisaniu danych w formularzu (żeby grać o nagrodę główną) otrzymałam taki oto komunikat: 



Oczywiście na mailu informacji o przyjęciu zgłoszenia brak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6536968 Napisano: 11.10.2018 09:24:22 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

kokii napisał(a):

Pojawiły się wyniki o półroczną pensje: httpp/api.5minut.pl/sites/default/files/upload/salary_ranking.pdf

To raczej nie wyniki , bo wygrywa jedna osoba , tu jest lista 10 osób które są brane pod uwagę przez jury.
Ale fajnie że podali hasła można sprawdzić czy są regulaminowe.

Gratulacje dla "nominowanych", tudzież zwycięzców! W sumie chyba nikt nie widział regulaminu, więc wszystko możliwe... 

Ja w każdym razie się nie załapałam i na pensję muszę popracować inaczej emotka Ech, życie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6534507 Napisano: 03.10.2018 15:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

katake napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ja myślę, że to były prace na 100 zł do Netto, zawsze dodawali od drugiej pozycji, tylko informatyk się pomylił i teraz nie wiedzą co zrobić, dlatego milczą  emotka

Oby nie emotka

Oby tak

onka37  ,poważnie?  emotka  Moim zdaniem też były prace , które zasługiwały "na  więcej", ale absolutnie nie życzę nikomu z laureatów, by jego praca teraz, po publikacji wyników została nagrodzona czymś innym niż bonem! Wyobraź sobie, że to Twoje zdjęcie wisi przy głównej, już się ucieszyłaś a tu.... zonk. Ja coś takiego kiedyś przeżyłam i nie życzę tego nikomu!  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6534271 Napisano: 03.10.2018 10:56:34 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Czy to pierwszy taki przypadek? emotka A klasyczne i już standardowe, od lat, ograniczenia Żywca do pięciu dziennie kodów z kapsli już zapomniałaś?
Było tego zresztą więcej, Smolar po prostu zaczyna równać do średniej... emotka

W moim małym, konkursowym świecie niestety to pierwszy taki przypadek jeśli chodzi o konkurs emotka  W loteriach udział biorę sporadycznie, a w Żywcu nie grałam, więc zapisów z regulaminu sobie nie przypomnę emotka   W sumie nie będę już jęczeć, po prostu zacznę dokładniej czytać regulaminy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6534261 Napisano: 03.10.2018 10:20:30 w Wkurza mnie...
Od kiedy Smolar wprowadził dzienne limity zgłoszeń do konkursów? emotka  Właśnie utopiłam paragon Okocim... Produkt kupiony, dowód zakupu jest, Smolarze why? Nie chce wam się czytać zgłoszeń? W ogóle jaki w tym sens skoro i tak 1 gospodarstwo domowe = 1 nagroda. Oczywiście wkurzam się sama na siebie, bo regulamin przejrzałam "na szybko" emotka
Wkurzają mnie te ciągłe ograniczenia, konkursowicz zakuty w regulaminowe kajdany! Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6533280 Napisano: 30.09.2018 18:15:32 w Konkursy firm tytoniowych
alan84 napisał(a):

mi juz drugi raz nir przyszedl zamowiony voucher allegro po 10 zl. nie opisuja na emaile...

Ja też czekam na 2 kody, wcześniej przychodziły na maila w ciągu 15 minut  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6533206 Napisano: 30.09.2018 11:40:29 w Konkursy firm tytoniowych
niunia-k napisał(a):

Do kiedy trwa ten konkurs Pallmall bo już się pogubiłam ... niby do końca miesiąca a wyświetla się że jak uzbieram kody to mogę zagrać w październiku  emotka

Ja też się pogubiłam emotka  Regulaminu na stronie nie ma, jest tyko ten do extra cut...
W dodatku "Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31.09.2018"  - czyli nigdy?  emotka  

Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

izkak

#6532172 Napisano: 26.09.2018 17:12:49 w Czy informują/ informowali?
Na forum widziałam jeden wpis w "Informują" dotyczący konkursu Wiejskie Ziemniaczki. Czy ktoś jeszcze został laureatem tego konkursu? Dzwonili z kasą/zestawami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6532077 Napisano: 26.09.2018 14:34:45 w Lay's
pokrzywa30 napisał(a):

kate86 napisał(a):

izkak napisał(a):

Nowe wyniki Doritos na stronie - 20-23.09   emotka

Mogłabyś je tutaj wkleić? niestety wielu osobom one z dziwnych przyczyn się nie wyświetlają...:(

Również proszę o wklejenie emotka

 mia wkleiła listę na https://www.e-kon...tos-intermarche.html emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6531978 Napisano: 26.09.2018 12:23:20 w SZUKAM....
alamak napisał(a):

Co dziś wozi dhl?

Disney Lidl od Kiory emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6531924 Napisano: 26.09.2018 11:19:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

izkak napisał(a):

Są już wyniki do konkursu: https://konkursdoritos.pl/#zwyciezcy


Ciekawe, gdzie te wyniki? Widzę tylko komunikat:
  emotka

Odpowiedz sobie sam, na pewno znasz odpowiedź  emotka  Nie wiem dlaczego wyniki u jednych osób się otwierają, a u innych nie. Ja podobny problem miałam z odczytaniem wyników z konkursu Lemon Lemon. 
Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

izkak

#6531900 Napisano: 26.09.2018 11:02:24 w Lay's
Nowe wyniki Doritos na stronie - 20-23.09   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6531609 Napisano: 25.09.2018 11:43:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

czy na konkursy fotograficzny netto musza byc paragony z danego etapu?
w regulaminie pisze tylko o paragonie, nie ma o etapach,
help

Jeśli w regulaminie nie jest określone, że paragon ma być z danego etapu, to możesz grać na paragon z datą zakupów zrobionych od pierwszego dnia konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6531410 Napisano: 24.09.2018 18:53:28 w Lay's
mariolakal napisał(a):

U mnie wyświetla się lista 23 osób... Czy nie miało być 10 nagród dziennie ?  emotka

Konkurs trwa od 17.09, a od 18.09 był w bazie. To wiele tłumaczy emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6531393 Napisano: 24.09.2018 18:06:25 w Lay's
Hej, czy z Doritos poszły już maile za 18.09?   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6530320 Napisano: 20.09.2018 16:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
okrysia napisał(a):

Mam pytanie do osób biorących udział w konkursie NETTO -fotograficzny, paragonowy.
Wiem w/g regulaminu alkohol, papierosy ...nie są objęte.
ale zakupy mam ponad 50.00 zł, ale w tym piwo 3,49.
czy taki paragon może brać udział?? po odjęciu piwa regulaminowe minimum 23.00 zł jest spełnione

Pytałam o to organizatora i uzyskałam odpowiedź, że mogę na taki paragon wziąć udział w konkursie. Całkiem inną odpowiedź widziałam na profilu Netto na Fb, więc jeśli będziesz mieć wątpliwości to po prostu napisz do organizatora tak jak ja - w razie wygranej masz podkładkę, że Twój paragon jest ok emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6530056 Napisano: 19.09.2018 17:32:19 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie zajmują stanowiska, których nie powinni zajmować. Że wykonują pracę, o której nie mają pojęcia. Że klient wie więcej od nich. W mojej Biedrze babki nie potrafią obsługiwać kart podarunkowych i jeszcze próbują mi wmówić, że one nie przyjmują takich... a kierowniczka też stwierdziła, że pierwsze słyszy. No po prostu szok, jak można obejmować stanowisko kierownika sklepu i nie wiedzieć nic na temat kart podarunkowych... Od czego są Ci ludzie? Biorą ich z ulicy czy jak? Zero zaangażowania... To sama na poczcie, wielce zdziwione, że można paczkę opłacić przez internet i przyjść tylko nadać. Wołają jedną, drugą, trzecią, potem kierowniczkę i debatują nad tym jak jakieś filozofki. Żeby tak być do tyłu z usługami i sposobami działania własnej firmy? Najgorsze, że zgłaszanie takich uwag nic nie daje, i te osoby dalej zajmują te swoje stanowiska i dalej guzik wiedzą. Nie wiem czy to ja mam pecha do takich osób czy to po prostu urok małego miasteczka, że ktoś raz na ruski rok przyjdzie z kartą podarunkową albo z paczką opłaconą online... Nie wiem jakim cudem ludzie dostają te stanowiska, bo jak przeglądam oferty pracy, to wymagania mają jak z kosmosu, a potem trafiają się takie kwiatki.

W marketach nie ma za dużej selekcji na st. kierowniczych , biora kogi się da , bo nie ma chętnych . Nawet nie ma czasu szkolić tych ludzi , wiec co się dziwić 

Dokładnie. To bardzo często nie jest wina tych ludzi, którzy bezpośrednio mają kontakt z klientami. Ja wiele razy pomagałam Pani na poczcie coś tam "ogarnąć", bo ona nie miała żadnego szkolenia i o niektórych sprawach nawet nie wiedziała (Envelo). W marketach też bardzo często nie ma okresu "wdrożenia do pracy" i pracownik wiedzę musi czerpać od nowych kolegów z pracy, którzy w większym lub mniejszym stopniu mają na niego wylane. Ja wiem, że teraz jest tak, że nikt za przysłowiową rączkę nie będzie nikogo prowadził, ale uczono mnie na studiach, że warto szkolić pracowników i wiem, że w życiu to się sprawdza. Niestety zakłady oszczędzają na wszystkim, a zwłaszcza na ludziach. Jeszcze nie daj Boże, by się okazało, że kasjerka mądrzejsza od kierownika... A jeśli chodzi o rekrutację to wiemy jak to czasem jest: szwagier koleżanki siostry przyniósł CV, szkołę skończył, jakieś doświadczenie ma... szykuj Grażynko umowę, zatrudnimy go emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6529942 Napisano: 19.09.2018 13:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Lidl Kiora - tam wystarczy dane przez stronę wysłać? A co z oświadczeniem z regulaminu?

Ja wysłałam tylko przez ten formularz ze strony - zgodnie z instrukcją z SMSa. Możliwe, że po wstępnej weryfikacji para...ów poproszą o dosłanie oświadczenia.  Wyświetl w wątku >>