Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6559186 Napisano: 27.12.2018 11:33:29 w Konkursy firm tytoniowych
Mam pytanie do osób, które brały udział w konkursie P&S. Czy udało Wam się wygrać więcej niż 1 nagrodę dzienną (stówkę) ? Zgodnie z regulaminem można było wygrać jedną nagrodę, jednego dnia. Nie było ograniczeń co do ilości wygranych nagród dziennych. Tyle w teorii, a jak w praktyce? No i czy macie tajemną wiedzę, czy bony do Itaki już poszły? Może być info na PW emotka   

Z przykrością stwierdzam, że Albedo nie do końca spisało się w roli organizatora. Zwycięskie odpowiedzi miały być wrzucane co tydzień, a na stronie wiszą wciąż te z końca października... Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6558937 Napisano: 24.12.2018 10:00:45 w Życzenia na święta i nie tylko
Wesołych Świąt! emotka  Wszystkim forumowiczom składam najserdeczniejsze życzenia - niech rok 2019 będzie obfitował w same cudowne konkursowe niespodzianki! emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6558261 Napisano: 20.12.2018 13:16:15 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z Kamis Polo? Informowali do końca, czy stanęli na jakimś dniu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6558214 Napisano: 20.12.2018 11:36:48 w Konkursy firm tytoniowych
andziulka21 napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy działa Wam strona z Pall Mall? emotka  Od 3 dni nie mogę się zalogować, czyszczenie ciasteczek nic nie daje emotka  Po wpisaniu hasła wywala mnie na stronę startową emotka  

U mnie nie działa od wczoraj emotka

Czy dostajecie nagrody na bieżąco? Bo czekam już dość długo na swoje emotka

Ja wysyłałam zgłoszenie na bon do  Decathlonu, ale się chyba nie załapałam. Niestety te nagrody za punkty nie są gwarantowane, wybierają kilka najlepszych zgłoszeń w tygodniu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6558190 Napisano: 20.12.2018 10:25:05 w Konkursy firm tytoniowych
Czy działa Wam strona z Pall Mall? emotka  Od 3 dni nie mogę się zalogować, czyszczenie ciasteczek nic nie daje emotka  Po wpisaniu hasła wywala mnie na stronę startową emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6557841 Napisano: 18.12.2018 21:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek czy możesz napisać z którego tygodnia informował dzisiaj Stock?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6557690 Napisano: 18.12.2018 14:38:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6557222 Napisano: 17.12.2018 11:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Owszem, sprawdza, jeśli ma podejrzenia. W niektórych sieciach idzie z tym łatwiej, w innych trudniej, ale generalnie jak w centrali słyszą, że chodzi o fałszowanie ich paragonów, to i na jeden telefon potrafią je zweryfikować.
Nawiasem - a jaki inny sposób agencja powinna zbierać paragony, wyjaśnij mi? Nie mówię o konkursie, gdzie jest ich do zebrania 30 czy 50 - bo tu spoko, można pocztą, tylko o akcji typu Activia, gdzie za każdy produkt wysyłana jest mailem nagroda gwarantowana, ilości zgłoszeń idące w dziesiątki tysięcy. To jednak chyba cała sztuka w posiadaniu czujnego moderatora - prędzej czy później każdy taki artysta wpadnie.

monkakk - żeby to było takie proste...

case A może dodacie po prostu w formularzu miejsce na skan i szczegółowe dane z paragonu już w momencie przesyłania zgłoszenia? Coś na wzór tego co zrobiło IQ w promocji Delecty/Bakallandu? Uwierzcie, że jak dacie dobrze opisany wzór paragonu, co, gdzie i jak wpisać to nawet osoby, które pierwszy raz będą brały udział w takiej akcji sobie poradzą.  Ja myślę, ze skany są dla nas, klientów super - listy coraz droższe, przesyłka musi dojść w wyznaczonym terminie, a czasem okazuje się, że i agencja nasz list gdzieś zgubi... Szkoda, że niektórzy swoimi machlojkami psują zaufanie organizatorów, a w konsekwencji utrudniają życie uczciwym graczom emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

izkak

#6556653 Napisano: 14.12.2018 15:56:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

a Kamis PoloMarket tylko jedna osoba z forum wygrala? w informuja bylo, ze sms rano...

Ja też się chętnie dowiem, które dni zostały poinformowane emotka   Wyświetl w wątku >>
1 avanti99 0

izkak

#6551150 Napisano: 27.11.2018 12:18:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kim jesteś dla Heinekena? Jesteś przegrywem! emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6550382 Napisano: 24.11.2018 10:56:45 w Wkurza mnie...
krzysiek113 napisał(a):

Tak, posty w stylu za kod z chrupek za złotówkę niech ktos mi wygra Heinekena są żenujące. Ciekawe czy ktoś w ogole Wam odpisuje na te posty - wątpię  emotka

A mnie wkurza Twoje podejście! emotka  Ja też oferowałam kody Lay's za "złotówkę" za pomoc w Heinekenie. Chyba nie sądzisz, że ktoś wygra mi pudło piwa za 1 kod?  emotka To byłby deal jakich mało, ale każdy ma swój rozum i ilość kodów uzgadniamy na PW emotka  Dodam tylko, że forumowicze odpisują - niekoniecznie  z ofertą sprzedaży kartonów, bo niektórzy dają też wskazówki BEZINTERESOWNIE, nie oczekując niczego w zamian emotka  I tak, wkurza mnie, że prośbę o pomoc nazywasz żebraniem. Ja od 2 lat nie trafiam w gust Heinekena, a wiem, że taka paczka sprawiłaby męskiej części moich znajomych  frajdę.  Za każdą pomoc dziękuję, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wygrać i sprawiać sobie oraz komuś radość. Na zdrowie! emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6550296 Napisano: 23.11.2018 19:44:03 w Konkursy firm tytoniowych
anialistopad napisał(a):

O jakie papierosy tu chodzi?

anialistopad chodzi o P&S emotka  Promocyjne opakowania są oznaczone żółtą naklejką "edycja specjalna". Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6550295 Napisano: 23.11.2018 19:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

Mam takie pytanko emotka po ile spczkow z marwitu kupujecie?  Po dwa tak jak pisze na stronie, czy po 3 jak na butelce? 

Ja kupiłam 2 sztuki. Wzięłam sok 250 ml i smoothie.Miałam wziąć dwa soki, ale zrozumiałam, że inne warianty smakowe nie podchodzą pod definicję "różne" produkty.   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6550253 Napisano: 23.11.2018 17:19:42 w Informują
Fantasia C4 "Której wyznasz miłość?" - Nairobia informuje mailowo  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6548239 Napisano: 17.11.2018 10:10:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od 4 lat biorę udział praktycznie w każdym konku/loterii w której do wygrania jest ciśnieniowy ekspres do kawy. Jeśli do końca 2018 roku nie uda mi się go wygrać, powiem "pas" i pójdę do sklepu. Wierzę jednak, że taki wpis może być "samospełniającą się przepowiednią", więc w przypływie rozpaczy wpisuję się w tym wątku.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6548018 Napisano: 16.11.2018 14:23:45 w Czy informują/ informowali?
Czy Monster COD Selgros/Inmedio już poinformowany do końca? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6547508 Napisano: 15.11.2018 11:27:33 w Informują
Okryj się pięknem w sieci Kaufland - Albedo informuje mailowo emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6540935 Napisano: 22.10.2018 14:20:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć emotka

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:
https://www.e-kon...trona/1062/#p6441339

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka

Dzień dobry Panie Tomku! emotka Ja proponuję, żeby pomiędzy Pudliszkami a Żywiec Zdrój, pozyskać i wstawić jakiegoś wysokoprocentowego sponsora emotka  Tak żeby pomiędzy flaczkami, a wodą mineralną był jakiś mocny konkursowy "przecinek" emotka  Niech agencja się rozwija, może już czas wypłynąć na szerokie wódy... emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6539495 Napisano: 17.10.2018 20:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Czy do wygranych kuferków Wawel odsyłaliście jakieś inne dane oprócz paragonu na maila?

Podbijam!  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6539154 Napisano: 17.10.2018 11:37:22 w Konkursy firm tytoniowych
pioge7 napisał(a):

Znalazłem dzis w gazecie ino o konkursie. Nie wiem czy wiecie, dla pewności podeśle stronkę
Http://www.letniczas.pl

Dzięki za info!  emotka  Teraz tylko pytanie, czy promocyjne paczki są jakoś oznaczone? Teściowa kupiła w sklepiku osiedlowym, ale kodu w środku brak, żadnej wkładki też nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0