Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6692661 Napisano: 26.03.2020 14:03:57 w Czy informują/ informowali?
pikantny napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Rusz się i wygrywaj nagrody z Kubusiem - o wszystkich nagrodach już poinformowali? emotka   

Moim zdaniem nie, ale całe to wyłonienie laureatów jest mocno podejrzane. Pani mi powiedziała że nie dostanę nagrody, bo jestem tylko rezerwą. Niby informowali w jednym czasie i laureatów i rezerwe. Mówię jej - ale to dziwne, na co ona krzyczy mi do słuchawki, a co na forum konkursowym pisali?! Tej agencji już podziękuję.

Nie rozumiem. Przecież babeczka z agencji nie wie czy wszyscy z laureatów odeślą dane i paragony, więc mówienie, że nie dostaniesz nagrody jest co najmniej nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że o ewentualnej rezerwie powinno się informować PO zakończeniu spraw związanych z weryfikacją dokumentów właściwych laureatów. 

Btw, ja też mam wrażanie, że nie wszystkie nagrody poszły. Jednak dużo osób nie chwali się wygranymi na forum, co jest zrozumiałe, bo większość agencji krzywo patrzy na nas konkursowiczów emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6692075 Napisano: 24.03.2020 09:59:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Agent emotka
Za to ja zrobiłam psikusa swojemu DPD-kowi, jak o 14:30  wyskoczyłam z mieszkania rozczochrana ... w piżamie. Chłopaczynie życie stanęło przed oczami  emotka pewnie myślał, że kwarantanna emotka bo przeważnie w domu mnie nie ma.

Haha, jak to dobry kurier to szanuj i nie strasz chłopa!  emotka  Bo jak pójdzie na L4  i przyjedzie do Ciebie taki jak mój nowy GLS to strach się bać. Nic nie wie, paczki nie zostawi dla innego domownika, "ta karteczka mi nie potrzebna" (protokół), nie zadzwoni, że jedzie... Ech. Szkoda gadać.  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

izkak

#6692071 Napisano: 24.03.2020 09:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Jakbyś odkryła jakiś trik na to emotka  daj znać emotka haha 

Mój kurier uciekł z miejsca zdarzenia, zostawił paczkę i krzyknął z auta żebym się nie przejmowała protokołem  emotka  emotka  Nie zdążyłam nawet zareagować i coś odpowiedzieć, pędził jak struś! Wyświetl w wątku >>

izkak

#6691637 Napisano: 22.03.2020 15:06:17 w Konkursy firm tytoniowych
dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Ja wymieniłam voucher na bilety do kina Helios, ważne do końca czerwca. Byłam nawet na seansie, zaniim zamknięto wszystko z powodu wirusa. Pozostałe bilety czekają na lepsze czasy, choć nie wiadomo co przyniesie jutro. Wyświetl w wątku >>
1 dante84 0

izkak

#6691064 Napisano: 19.03.2020 13:34:24 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

Cześć, czy z konkursu RUSZ SIE Z KUBUSIEM sklepy PIOTRUŚ PAN już poinformowane?

Z sieci Piotruś Pan informowali 17 i 18.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6690749 Napisano: 18.03.2020 10:58:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Mam pytanie odnosie konkursu  FANTASIA W GROSZEK I EURO SKLEP, czy jak wysyłaćie zgłoszenie sms to dostajecie potwierdzenie tzn. sms zwrotny? Mi przyszło coś takiego "odpowiedź przed" . Ktoś też tak ma?

 case dasz znać czy zgłoszenia dochodzą?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6690346 Napisano: 16.03.2020 15:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogala napisał(a):

Góralki zawieszają konkurs na 2 tygodnie https://www.konkurs.wafelkigoralki.pl/

Jest jakieś info na stronie? Nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6689828 Napisano: 13.03.2020 13:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Fantasia Groszek bez ograniczenia znakow ? Dobrze widzę?

Tak, dobrze widzisz! :)  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

izkak

#6688932 Napisano: 10.03.2020 11:32:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blendery z MR Auchan też dzisiaj dochodzą  - DPD emotka   Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

izkak

#6688859 Napisano: 09.03.2020 23:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

czy z Rimmel Hebe przychodzą zwrotki?

Wysyłałam dziś po 22:30 i na Play nie mam zwrotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688784 Napisano: 09.03.2020 17:58:49 w Wkurza mnie...

izkak

#6688781 Napisano: 09.03.2020 17:26:48 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

O ile mnie pamięć nie myli, zmieniono wtedy błyskawicznie regulamin, wstawiając tam bezpardonowo kosze piknikowe i niczego przy tym nie wyjaśniając.  emotka emotka

Masakra emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6688778 Napisano: 09.03.2020 17:17:32 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Absolutnie zgadzam się z Twoim oburzeniem. emotka Co więcej, zawsze przy takich dyskusjach przytaczam jako klasyczny przykład dawny konkurs z Tesco, gdzie na plakacie reklamowym były do wygrania kosze piknikowe, a w regulaminie - rowery i - jak się potem okazało - to plakat był ważny, a regulamin po prostu pozostał z jakiejś starej akcji i nie zmieniono w nim paru istotnych szczegółów.  emotka  Agencji nie wspomnę, jednak pamiętam BARDZO DŁUGĄ ciszę w słuchawce telefonu, kiedy zapytałam organizatora o powody tych różnic, o których oczywiście organizator nie wiedział, chociaż konkurs prawie już dobiegał końca.  emotka emotka

bruce a czy w tym przytoczonym przez Ciebie przypadku zmieniono nagrody na te rowery? Czy organizator potwierdził "wpadkę", ale i tak wydał kosze, bo przecież "na plakacie były kosze"?  emotka  To są właśnie wkurzające konkursowe absurdy. W sumie szczęście w nieszczęściu, że koleżanka wysłała mi zdjęcie tych farb, bo gdyby wysłała zgłoszenie i wygrała te bilety to byłby ogromny ból jeśli agencja odrzuciłaby jej paragon z powodu niezgodności z regulaminem...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6688770 Napisano: 09.03.2020 16:40:24 w Wkurza mnie...
Columbit emotka  Info z plakatu "kup dwie DOWOLNE farby", w regulaminie lista farb:  Casting CremeGloss, Colorista, Excellence Creme, Glam Bronde Préférence, Recital Preference, Magic Retouch. 



Jutro startuje nowy konkurs L'oreal, tym razem w C4. Zgodnie z regulaminem należy "dokonać zakupu dowolnego produktu do oczyszczania i pielęgnacji twarzy marki L’Oreal Parisw sklepie Carrefour". Tymczasem info w gazetce i na stronie www organizatora:

Tak, ja WIEM, że wiążący jest regulamin
 i taką wiedzę posiada większość forumowiczów-konkursowiczów. Wiem, że trzeba zapoznać się z regulaminem PRZED wzięciem udziału w konkursie. Ale do jasnej C., dajcie szansę też zwykłym ludziom, którzy w sklepie nie buszują w internecie szukając regulaminu akcji, a sugerują się właśnie gazetką czy plakatem.

Moja "niekonkursowa" koleżanka kupiła dzisiaj 2 farby L'oreal w Hebe, wysłała mi mms-a ze zdjęciem produktów i podpisem "tak jak mówiłaś, szczęściu trzeba pomóc!" Było mi ogromnie przykro, bo niestety musiałam uświadomić ją, że zwykłych "Preference" nie ma w regulaminie emotka  Ona ma kosztowną nauczkę, a ja wyrzuty sumienia, bo powiedziałam jej o konkursie, nawet dałam link do bazy z e-konków, gdzie też jest błąd w opisie tego konka z Celine! emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6688476 Napisano: 07.03.2020 12:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś już kupował kawę Astra w Dino? Ile kosztuje najtańszy produkt? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688450 Napisano: 07.03.2020 09:08:28 w Konkursy firm tytoniowych
Hej, sprawdźcie swoje maile i foldery spam emotka  Byłam na ok. 220 miejscu, a wczoraj na maila dostałam voucher, więc ranking został przesunięty  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688011 Napisano: 05.03.2020 11:53:43 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam, czy w najbliższym czasie będzie jakiś konkurs/loteria z kawą? (najchętniej Nescafe lub Mokate)

Aktualnie trwa loteria Woseba w ITM i konkurs Astra w Dino. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6687021 Napisano: 02.03.2020 08:52:34 w Konkursy firm tytoniowych
asper01 napisał(a):

izkak napisał(a):

Kogoś juz nieźle poniosło wczoraj z tym quizem emotka  1 sekunda na  bodajże 15 pytań...  "mistrz klawiatury"  emotka emotka


No a 2, 3 czy nawet 5 jest możliwe? Ciekawe czy oni coś z tym zrobią. A nagrody za 400 zł. Aż strach pomyśleć co by było przy aucie...:)

No pewnie, że nie jest możliwe, dlatego liczę, że się przesunie ranking o kilkanaście oczek po weryfikacji czasów. Tylko czy komisji będzie się chciało... Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6687013 Napisano: 02.03.2020 08:23:08 w Konkursy firm tytoniowych
Kogoś juz nieźle poniosło wczoraj z tym quizem emotka  1 sekunda na  bodajże 15 pytań...  "mistrz klawiatury" emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6685644 Napisano: 25.02.2020 14:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

violka88 napisał(a):

Pomocy, chodzi okonkurs piwa Jack

do kiedy można wysyłać dane laureata???? Czy z przedostatniego etapu możecie jeszcze odesłać formularz laureata. 
Oni twierdzą ze jest czas tylko 72 h a na stronie formularza laurrata jest info ze 5 dni. Czyli do dziś!!!! Co zrobić aby nagroda nie przepadła ? Czy ktoś miał podobny problem ??? 
Jeszcze raz proszę o pomoc

Regulamin mówi o 72 godzinach, ale rzeczywiście na formularzu jest info o 5 dniach kalendarzowych, dlatego moim zdaniem nagroda Ci nie przepadnie;) A formularza już nie możesz wypełnić? Spokojnie. Napisz do nich grzecznego maila z opisem i zapytaj, co w tej sytuacji możesz zrobić, żeby nagroda Ci nie przepadła, bo Ci zależy i tyle emotka  

W etapach I - IV, faktycznie było napisane, że 5 dni. Od etapu V jest poprawka na regulaminowe 3 dni. Screen z formularza z VII etapu, 3 dni:
Wyświetl w wątku >>
0 0