Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6458320 Napisano: 31.01.2018 22:45:32 w Smolar
darog napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Mam pytanie czy u Was Smolar też tak bardzo zalega z wysylka nagród?  emotka


??????????????
loteryjny co się stało od Twojego wpisu z dnia 27.01.2018??
cyt Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada  emotka "

Ale ja się nie skarzylem tu na Smolara tylko pytałem czy inni też czekają a to różnica kolego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6457761 Napisano: 30.01.2018 15:06:35 w Smolar
Mam pytanie czy u Was Smolar też tak bardzo zalega z wysylka nagród?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6456888 Napisano: 27.01.2018 12:20:24 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Zależy o co mu chodzi, mi np. też się nie podobają i uważam je za niezgodne z prawem, zapisy mówiące o udostępnianiu informacji, które udostępnia się jedynie za zgodą prokuratury i samego "właściciela informacji", a wątpliwą przyjemnością byłoby dla mnie to, że jakaś tam pani w agencyjce reklamowej obraca informacjami o mnie.

Bo to się zrobiło modne wsrod agencji, zapisy o udostepnianiu numerow telefonow itd, ale watpie, zeby Smolar z tego korzystał - pewnie i nie chce im się i nie maja czasu itd emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

loteryjny

#6456882 Napisano: 27.01.2018 12:06:26 w Smolar
darog napisał(a):

andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

emotka  Może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj? Coś mi tu śmierdzi emotka


...no i może to wyglądać np na to- że Smolar np miał zapłacić podatek..i go nie zapłacił i mają np kontrole jakąś z jakiegoś urzędu???

Ja np co tydzięń przez 5 tyg pytałem ich o to na czyje zlecenie działają i kto jest sponsorem konkretnego konkursu - bo tego w regulaminie nie ma,,a chciałbym poskarżyć się do zleceniodawcy-więc prosze o dane adresowe..

W końcu odp cos w stylu "DOŚĆ!!! regulamin jest sporządzony zgodnie z prawem...reklamacja pisemna listem poleconym...ble ble ble.." I kto jest sponsorem zleceniodawcą nie odp..na mail..trzeba list polecony słac by się dowiedziec gdzie wysłać skarge na Smolara..

Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

loteryjny

#6456651 Napisano: 26.01.2018 14:20:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tesco Tiger III stopień emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6455760 Napisano: 24.01.2018 08:24:30 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Były smsy z Orlen Red Bull? 

byly wczoraj ok godz. 16.41  emotka   emotka

a z jakich dni?

15-21.01 na pewno, 22.01 nie grałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6455757 Napisano: 24.01.2018 08:16:37 w Czy informują/ informowali?
aanneettaa napisał(a):

Były smsy z Orlen Red Bull? 

byly wczoraj ok godz. 16.41 emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6454780 Napisano: 20.01.2018 16:17:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
gocha542 napisał(a):

Główna Smolar „Loteria na stacjach Circle K”  emotka  emotka emotka

i u mnie również - wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6454094 Napisano: 18.01.2018 20:10:47 w Smolar
0 0

loteryjny

#6454035 Napisano: 18.01.2018 17:51:52 w Smolar
dużo osób nie dostało jeszcze xboxa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453855 Napisano: 18.01.2018 11:04:10 w Smolar
zielona123 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu  emotka  W większosci są to losowania.

Ah, to dobrze, że chociaż zdjęcia im się chciało obejrzeć emotka  I to ta teoria, yhym, to dlatego nie mogłam odkryć magicznego klucza do wygrania w Smolarze emotka

Bo wg mnie w Smolarze nie ma specjalnego klucza na hasłówki, to pewnie czysty chaos i jak pisałem czasem losowania emotka  no troszkę inaczej sprawa wygląda z ich loteriami emotka  

To w loteriach nie losują?  emotka  Wygrałam kiedyś stówę z liptona w loterii, to znaczy, że spodobał im się mój numer paragonu?  emotka

losują, losują tylko nie lubią np. masowych zgłoszen z jednego numeru tel. itd emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453783 Napisano: 18.01.2018 01:19:52 w Smolar
edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu  emotka  W większosci są to losowania.

Ah, to dobrze, że chociaż zdjęcia im się chciało obejrzeć emotka  I to ta teoria, yhym, to dlatego nie mogłam odkryć magicznego klucza do wygrania w Smolarze emotka

Bo wg mnie w Smolarze nie ma specjalnego klucza na hasłówki, to pewnie czysty chaos i jak pisałem czasem losowania emotka  no troszkę inaczej sprawa wygląda z ich loteriami emotka  

W sensie, że w stricte loteriach nie losują?  emotka  
Świetnie - w opisówkach losują, a w loteriach "czytają"...numery paragonów i telefonów? emotka
Eeee, ja i tak ich ostatnio lubię - i za loterie i za opisówki emotka   emotka

Edzia pw. emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

loteryjny

#6453781 Napisano: 18.01.2018 01:13:13 w Smolar
zielonooka85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A działa Wam strona Smolara? U mnie nie. I zastanawiam się, czy to dzieci mi coś nawciskały w przeglądarce..

Nie działa od rana

Działa. Wystarczy kliknąć w opcje ZAAWANSOWANE i otworzyć stronę smolar (niebezpieczną). 
Nic od wczoraj się nie zmieniło emotka  jakby ktoś "bał się" wchodzić. 

Cóż ślepa jestem.. ale już znalazłam, tylko co jej się nagle stało, że jest niebezpieczna?

Jeeesttttttt bardzo niebezpieczna, lepiej nie wysyłac teraz w Smolarze zgloszen...........     emotka

Kurczę, a ja wysłałam, aż boję się, co wygram  emotka  (Daj Boże!)

nie wysyłaj... emotka to zbyt niebezpieczne.. emotka ja to wezmę na klatę.. ja wyslę.. echhmm emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6453780 Napisano: 18.01.2018 01:09:22 w Smolar
zielonooka85 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu  emotka  W większosci są to losowania.

Ah, to dobrze, że chociaż zdjęcia im się chciało obejrzeć emotka  I to ta teoria, yhym, to dlatego nie mogłam odkryć magicznego klucza do wygrania w Smolarze emotka

Bo wg mnie w Smolarze nie ma specjalnego klucza na hasłówki, to pewnie czysty chaos i jak pisałem czasem losowania emotka  no troszkę inaczej sprawa wygląda z ich loteriamiemotka   Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6453762 Napisano: 17.01.2018 23:16:13 w Smolar
zielonooka85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A działa Wam strona Smolara? U mnie nie. I zastanawiam się, czy to dzieci mi coś nawciskały w przeglądarce..

Nie działa od rana

Działa. Wystarczy kliknąć w opcje ZAAWANSOWANE i otworzyć stronę smolar (niebezpieczną). 
Nic od wczoraj się nie zmieniło emotka  jakby ktoś "bał się" wchodzić. 

Cóż ślepa jestem.. ale już znalazłam, tylko co jej się nagle stało, że jest niebezpieczna?

Jeeesttttttt bardzo niebezpieczna, lepiej nie wysyłac teraz w Smolarze zgloszen...........    emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6453760 Napisano: 17.01.2018 23:12:36 w Smolar
zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu emotka  W większosci są to losowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453657 Napisano: 17.01.2018 19:31:14 w Smolar
loteryjki napisał(a):

loteryjny napisał(a):

ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Drogi Smolarze prosimy bardzo o wyniki loterii Red bull Orlen emotka

jak masz (będziesz mieć) wygraną z 15.01 to się lepiej nie chwal bo w bazie jest od 16.01.

Spoko, gram od wczoraj więc forumowy lincz mnie ominie emotka

W piątek pewnie wyślą bo to ostatni dzień żeby poinformować za 1 dzień

A ja mysle, ze jutro emotka Z pringlesow i zywca circle kiedy ostatnio szlo jakies info? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453653 Napisano: 17.01.2018 19:22:38 w Smolar
ameryka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Drogi Smolarze prosimy bardzo o wyniki loterii Red bull Orlen emotka

jak masz (będziesz mieć) wygraną z 15.01 to się lepiej nie chwal bo w bazie jest od 16.01.

Spoko, gram od wczoraj więc forumowy lincz mnie ominie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453545 Napisano: 17.01.2018 14:56:48 w Smolar
loteryjki napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

ok, widzę jednak nie później niż....dziwny zapis...

Standardowy u Smolara i tak wysyłają większość wygranych wcześniej niż inne agencje. Nie ma co marudzić.

100% racji Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6453503 Napisano: 17.01.2018 14:11:11 w Smolar
Drogi Smolarze prosimy bardzo o wyniki loterii Red bull Orlen emotka Wyświetl w wątku >>