Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#7053169 Napisano: 13.10.2022 16:58:41 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

czy w aplikacji Rossmann można znaleźć jeszcze info na temat rabatu w programie Rossne? Wcześniej było a teraz szukam i nigdzie nie widzę... usunęli to czy co?

Wejdź w zakładkę Profil - dolny prawy róg a potem od góry pod mailem masz drugą zakładkę - ROSSNĘ i tam masz poniżej sugerowanych produktów do kupienia.  Wyświetl w wątku >>

madllen

#7052618 Napisano: 11.10.2022 21:10:08 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

Wkurza mnie traktowanie przez niektórych tego wątku jak pamiętnik emotka

O tak !  Też mam takie odczucia  emotka  Aż mi lżej, że w końcu ktoś odważył się to napisać  emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#7052258 Napisano: 10.10.2022 21:00:47 w SZUKAM....
sssylwiaaa napisał(a):

Czy podczas zakupów "rzucił Wam się w oczy" szampon Head&Shoulders w okazyjnej cenie? W Rossmanie kosztuje 19,99 zł emotka

Jedynie w kuponach w Biedronce w apce jak się wylosuję, raz na jakiś czas się pojawiają. Jak dobrze pamiętam to 10 zł za sztukę przy zakupię dwóch.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7051057 Napisano: 04.10.2022 15:35:56 w SZUKAM....
elmas napisał(a):

Szukam kogoś, kto będzie dziś w Żabce i, w przeciwieństwie do mnie, lubi piwo Blanc 1664 emotka

Napisz do andii może jeszcze dziś będzie w Żabce  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

madllen

#7050896 Napisano: 03.10.2022 21:17:10 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

holala napisał(a):

ziolko napisał(a):

holala napisał(a):

ziolko napisał(a):

Jak informują z Hebe z tego codziennego quizu? 
I po jakim czasie

kolo 11/12 kolejnego dnia - wiadomosc w aplikacji

Dziękuję. Czyli klops emotka  

nie ma co, u mnie tez pasmo porazek.

Trzeba bardzo szybko odpowiedzieć. Ja wygrałam kilka razy ale to były ze 3 sekundy Max na odp. 

W takim razie podstawa to szybki Internet i telefon, bez tego nie ma szans. Zatem już wiem, czemu ani razu nie wygrałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7050581 Napisano: 02.10.2022 15:16:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

Czy w loterii Tic tac otrzymujecie potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila? 

Tak przychodzi. Sprawdź SPAM Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7050351 Napisano: 30.09.2022 21:52:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kod Burn Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7050172 Napisano: 30.09.2022 12:39:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

madllen

#7049647 Napisano: 28.09.2022 09:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

madllen napisał(a):

syksonka napisał(a):

A bony do Carrefoura z Kubusia ktoś ma? Tyle było a na forum cicho🤔

W wątku informuje jest wpis,  że były maile,  niestety  emotka

Nie wiem czy były @ z bonami, bo ja akurat wygrałam wyższą nagrodę.

O to marzenia o ekstra nagrodzie przekreślone ale wciąż nadzieja na cokolwiek wróciła.. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7049640 Napisano: 28.09.2022 09:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
syksonka napisał(a):

A bony do Carrefoura z Kubusia ktoś ma? Tyle było a na forum cicho🤔

W wątku informuje jest wpis,  że były maile,  niestety  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7049636 Napisano: 28.09.2022 08:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

adrian napisał(a):

ciotkabernatka napisał(a):

Dzięki za pomoc.
Ech, no to u mnie widocznie jest jakiś błąd właśnie emotka

Miałem podobny problem, przez co nie wysłałem zgłoszenia, a dziś rano już mi się wyświetlił kod. Widzę, że konkurs będzie przedłużony do 29 września. Teraz tylko trzeba poczekać, aż przestawią nową datę w chatbocie KitKat.

No nieźle.. człowiek leci do Żabki o 22:30 kupić batony, a oni przedłużają konkurs emotka

Ktoś inny też poleciał jak piszesz a kod się nie wyświetlał po zakupie i udziału wziąść nie mógł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#7047024 Napisano: 14.09.2022 19:45:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

pecia napisał(a):

Serki ROLMLECZ gdzie można kupić?

Wszędzie emotka
Lidl, polomarket, carrefour, makro - to na pewno, bo tam kupowałam

Nawet w Biedronce są a raczej dla większości jest w pobliżu.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6881017 Napisano: 07.09.2022 01:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):


Bramki zaczynają Ci się podobać jak zaczynasz w nie trafiać emotka  Np. mi się dzisiaj bardzo podobają, bo mam zestaw nestle i bilety do energy z Haribo emotka  Ale poza takimi strzałami też psioczę na bramki emotka

Trudno aby wygrywanie się nie podobało.  emotka Mam tu na myśli, że "idea", mechanizm mi się nie podoba. Choćby Namysłów Dino jest  przykładem loterii , za którym tęsknię. Kupujesz raz i czekasz na losowanie a nie kusi Cię aby kupować kolejny raz, bo może tym razem uda Ci się trafić w bramkę.. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880994 Napisano: 06.09.2022 21:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
⁸mietowa napisał(a):

madllen napisał(a):

mietowa napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi. 

Dla mnie nigdy nie były, nie są ani nie będą atrakcyjne. Jak ktoś tu napisał bramki to samo zło emotka
Ps. Dla jasności dodam, że owszem sama zagram, bo w sumie niemal nie byłoby w czym brać udział,  jeśli chodzi o loterie. "Normalne" loterie to coraz  rzadziej się pojawiają niestety..

Chyba nie jesteś nowicjuszem emotka

Stażem z pewnością nie ale z dorobkiem wygranych owszem wciąż tak się czuję emotka  
Serio nawet na początku nie była to  dla mnie atrakcyjna forma loterii, wręcz przeciwnie sporo czasu w ogóle nie grałam.  
  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

madllen

#6880991 Napisano: 06.09.2022 21:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi. 

Dla mnie nigdy nie były, nie są ani nie będą atrakcyjne. Jak ktoś tu napisał bramki to samo zło emotka
Ps. Dla jasności dodam, że owszem sama zagram, bo w sumie niemal nie byłoby w czym brać udział,  jeśli chodzi o loterie. "Normalne" loterie to coraz  rzadziej się pojawiają niestety.. Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880912 Napisano: 06.09.2022 16:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kupilam na loterie eti dare 3 batony w Carrefour.Gdy wpisuje ten numer z paragonu  tym lamancem czyli ten sześciocyfrowy łamane przez czterocyfrowy, to mi pisza, że nieprawidłowy. To może w tej sytuacji mam pominąć te cyfry po łamaniu?

Chyba lepiej pominąć "/"
Ja tak zgłosiłem

Możliwe...ale moim zdaniem najlepiej napisać do agencji aby w razie czego mieć "podkładkę" dlaczego zrobiło się tak a nie inaczej i tym samym oszczędzić sobie nerwów w przypadku ewentualnej wygranej i jej weryfikacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6880892 Napisano: 06.09.2022 14:48:00 w Wkurza mnie...
emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka   Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880652 Napisano: 05.09.2022 16:55:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
abonament Spotify - Durex Żabka  emotka (mail. o 15.24) Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880622 Napisano: 05.09.2022 15:16:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestawów produktów BIC  - Konkurs w Hebe  emotka  sms. przed chwilą  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6880293 Napisano: 02.09.2022 21:41:09 w Smolar
fan-mandaryny napisał(a):

A co się w tym formularzu podawało? Paragon też trzeba było załączyć?

Tak, paragon też. Wyświetl w wątku >>