Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mdepfs

mdepfs

#6172718 Napisano: 14.03.2016 19:08:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

karolkas napisał(a):

lola.lola napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

dede napisał(a):

Dzisiaj na ciachnijselfie zrobiłam z siebie wariata emotka  Mam nadzieję, że  się opłaci emotka

Ja już mam teorię taką, że jak widzą kolejny raz tą samą gębę to nawet jeśli zdjęcie jest mega kreatywne to i tak nie wygra....
Wiem. O gustach się nie dyskutuje... może nie trafiam w gust jury (raczej napewno), a może moich zgłoszeń już poprostu noe biorą pod uwagę? Może spróbuję zagrać na siostrę emotka

z drugiej strony mogą pomyśleć "Boże, tyle zdjęć już wysłała - dajmy jej nagrodę za wytrwałość" i na to liczę emotka

na moją facjatę też już chyba patrzeć nie mogą emotka


Ale dziewczyny, co wy wiecie o kreatywności i poświęceniu jak tu Pan się żali, że specjalnie przejechał 300 km W JEDNĄ STRONĘ, żeby zrobić selfie w jacuzzi a Milka i tak go nie doceniła emotka :D emotka  

emotka emotka emotka  uwielbiam (made my day) Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172687 Napisano: 14.03.2016 18:08:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
belriso mikrofala 4 etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172685 Napisano: 14.03.2016 18:07:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Ja próbowałam ich przechytrzyć zakładając blond perukę - niestety, nie dają się emotka  

pesel nie kłamie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172607 Napisano: 14.03.2016 15:53:46 w Czy informują/ informowali?
informowali z activii w żabce? chyba w piątek były obrady, mają co prawda 5-7 dni pewnie, ale może coś w piątek przegapiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172572 Napisano: 14.03.2016 14:43:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat emotka  nie uwierzysz, ale też takie chciałam zrobic emotka  jednak do kina nie dotarłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172565 Napisano: 14.03.2016 14:39:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia nie za bardzo mogę powtórzyć, bo w tym tygodniu dosłownie "mieszkam" w pracy 0_0
Zobaczymy, co powiedzą na drugi paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172563 Napisano: 14.03.2016 14:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

mdepfs napisał(a):

mdepfs napisał(a):

karolinamat napisał(a):

mdepfs napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

mdepfs nie tylko Ty... emotka  

no coż, chyba im zbrzydnę, ale nie odpuszczę tego zdjęcia, jest moim zdaniem za fajne. Nie mam już pomysłów na inne, jedynie zjem kg Milki, ale będę walczyć do upadłego ^^

Ale nie ślij 2 x tego samego bo wg regulaminu odrzucają

o rany, naprawde?
tego nie doczytałam... ide emotka
zostaje mi ładne profilowe na fb .... tylko.

hej, ale w regulaminie napisane jest: "To samo Zdjęcie można w Konkursie wykorzystać wyłącznie jeden raz – w ramachjednego Zgłoszenia." czyli jak bede mieć 2 paragon to moge zgłosić to samo foto????

Hmmmm tak tego nie interpretowałam emotka Tylko wiadomo że jedno zgłoszenie to jeden paragon i nie można go więcej wykorzystać.... tylko co z tą fotką bo swoje z chęcią też bym puściła bo też nieskromnie uważam że miałam kilka fajnych... ale się już poddałam ;/

idę po ciastka i mam 2-gie zgłoszenie, a kto mi zabroni to same zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172555 Napisano: 14.03.2016 14:31:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

karolinamat napisał(a):

mdepfs napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

mdepfs nie tylko Ty... emotka  

no coż, chyba im zbrzydnę, ale nie odpuszczę tego zdjęcia, jest moim zdaniem za fajne. Nie mam już pomysłów na inne, jedynie zjem kg Milki, ale będę walczyć do upadłego ^^

Ale nie ślij 2 x tego samego bo wg regulaminu odrzucają

o rany, naprawde?
tego nie doczytałam... ide emotka
zostaje mi ładne profilowe na fb .... tylko.

hej, ale w regulaminie napisane jest: "To samo Zdjęcie można w Konkursie wykorzystać wyłącznie jeden raz – w ramachjednego Zgłoszenia." czyli jak bede mieć 2 paragon to moge zgłosić to samo foto???? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172551 Napisano: 14.03.2016 14:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

mdepfs napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

mdepfs nie tylko Ty... emotka  

no coż, chyba im zbrzydnę, ale nie odpuszczę tego zdjęcia, jest moim zdaniem za fajne. Nie mam już pomysłów na inne, jedynie zjem kg Milki, ale będę walczyć do upadłego ^^

Ale nie ślij 2 x tego samego bo wg regulaminu odrzucają

o rany, naprawde?
tego nie doczytałam... ide emotka
zostaje mi ładne profilowe na fb .... tylko. Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172539 Napisano: 14.03.2016 14:11:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka emotka emotka Milka mnie nie kocha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172537 Napisano: 14.03.2016 14:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

mdepfs nie tylko Ty... emotka  

no coż, chyba im zbrzydnę, ale nie odpuszczę tego zdjęcia, jest moim zdaniem za fajne. Nie mam już pomysłów na inne, jedynie zjem kg Milki, ale będę walczyć do upadłego ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172525 Napisano: 14.03.2016 13:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takie ładne, estetyczne (tak mi się wydaje) selfie na Milkę w niedzielę zrobiłam a tu buuum , marzenie pękło niczym balonik na zwycięskim zdjeciu z 13tego emotka oh com on emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172510 Napisano: 14.03.2016 12:59:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

jokan napisał(a):



podziwiam osoby, które cykają fajne i ladne zdjęcia:), i wiem, ze to jest ciezka praca zrobić fajne zdjecie i dobra aranzacja - powodzenia!

Nie ma co się dziwić, druga połówka mdepfs jest fotografem więc zrobienie pięknego zdjęcia to pestka emotka

reasech był ale niekompletny emotka  nie jest fotografem, a robi w drewnie emotka  a fotografia to czysta pasja - nie zarabia na tym

To nie reasarch, ciachnijselfie ma ustawione na profilowe a natknęłam się na niego na fp Liptona emotka

reasarch był oczywiście w pozytywnym znaczeniu napisany, ale nie ukrywamy się, bo po co emotka  nie mamy nic do ukrycia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172500 Napisano: 14.03.2016 12:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

jokan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

hej emotka  potwierdzam. Wpadł mi rower, a zgłoszenie wysyłałm przez insta. Kontaktują się wiadomością priv na insta i proszą o maila. po jakimś czasie odsyłają wiadomość z formularzem do wygranej, gdzie dowiadujemy się dopiero wtedy co nam wpadło. tak samo na fb. Priv i prośba o maila.

PS: Walczę od paru dni z Milką i ciągle mnie odrzucali  emotka Z racji, że moja druga połówka wygrała za 1 strzałem , moje ambicje wzrosły.. więc jutro liczę na nagrodę emotka  bo chyba w końcu mam to 'coś' emotka   



podziwiam osoby, które cykają fajne i ladne zdjęcia:), i wiem, ze to jest ciezka praca zrobić fajne zdjecie i dobra aranzacja - powodzenia!

Nie ma co się dziwić, druga połówka mdepfs jest fotografem więc zrobienie pięknego zdjęcia to pestka emotka

reasech był ale niekompletny emotka  nie jest fotografem, a robi w drewnie emotka  a fotografia to czysta pasja - nie zarabia na tym Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172428 Napisano: 14.03.2016 10:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mdepfs napisał(a):

lola.lola napisał(a):

dede napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konka Lipton. Czy wysyłając zgłoszenie z instagrama trzeba mieć konto fb w razie wygranej żeby podać dane? emotka

Jedną z laureatek w pierwszym etapie była osobą z forum i w przypadku zgłoszenia przez instagram dostała odpowiedź w prywatnej wiadomości też na insta. Także pewnie tam podaje się dane.

Swoją drogą przez cały tydzień prace były ze średniej półki a w weekend wpadło dużo ładniutkich emotka

hej emotka  potwierdzam. Wpadł mi rower, a zgłoszenie wysyłałm przez insta. Kontaktują się wiadomością priv na insta i proszą o maila. po jakimś czasie odsyłają wiadomość z formularzem do wygranej, gdzie dowiadujemy się dopiero wtedy co nam wpadło. tak samo na fb. Priv i prośba o maila.

PS: Walczę od paru dni z Milką i ciągle mnie odrzucali  emotka Z racji, że moja druga połówka wygrała za 1 strzałem , moje ambicje wzrosły.. więc jutro liczę na nagrodę emotka  bo chyba w końcu mam to 'coś' emotka   



podziwiam osoby, które cykają fajne i ladne zdjęcia:), i wiem, ze to jest ciezka praca zrobić fajne zdjecie i dobra aranzacja - powodzenia!

dziękuję emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6172364 Napisano: 13.03.2016 22:32:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

dede napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konka Lipton. Czy wysyłając zgłoszenie z instagrama trzeba mieć konto fb w razie wygranej żeby podać dane? emotka

Jedną z laureatek w pierwszym etapie była osobą z forum i w przypadku zgłoszenia przez instagram dostała odpowiedź w prywatnej wiadomości też na insta. Także pewnie tam podaje się dane.

Swoją drogą przez cały tydzień prace były ze średniej półki a w weekend wpadło dużo ładniutkich emotka

hej emotka  potwierdzam. Wpadł mi rower, a zgłoszenie wysyłałm przez insta. Kontaktują się wiadomością priv na insta i proszą o maila. po jakimś czasie odsyłają wiadomość z formularzem do wygranej, gdzie dowiadujemy się dopiero wtedy co nam wpadło. tak samo na fb. Priv i prośba o maila.

PS: Walczę od paru dni z Milką i ciągle mnie odrzucali  emotka Z racji, że moja druga połówka wygrała za 1 strzałem , moje ambicje wzrosły.. więc jutro liczę na nagrodę emotka  bo chyba w końcu mam to 'coś' emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6171874 Napisano: 11.03.2016 18:06:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zakręciłam kubkiem i... %^**%$#%^&*^%$$##%^ ! i została mi tylko gorzka kawa w kubku o_o Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6171851 Napisano: 11.03.2016 17:27:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalafior napisał(a):

mdepfs napisał(a):

widziałam, że w poprzednich etapach padły na forum nagrody, więc pytanie do osób, które wygrały: informują zgodnie z regulaminem czy od razu w dzień komisji? 

o jaki konkurs pytasz?

o avona emotka  zapomniałam napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6171824 Napisano: 11.03.2016 16:48:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
widziałam, że w poprzednich etapach padły na forum nagrody, więc pytanie do osób, które wygrały: informują zgodnie z regulaminem czy od razu w dzień komisji?  Chodzi o Avon, gupia ja zapomniałam napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6171817 Napisano: 11.03.2016 16:31:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
actimel mnie nie lubi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0