Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mdepfs

mdepfs

#6259575 Napisano: 25.09.2016 14:22:25 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka


Jedyny komentarz, jaki ciśnie się na usta, jest już w stopce emotka

nie musisz komentować, bo wszystko doszło na czas , nie będzie rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6259016 Napisano: 23.09.2016 13:11:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
shell (soczyste selfie) dalej dzwoni początek 530 ... , rejestrator jazdy emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

mdepfs

#6258154 Napisano: 22.09.2016 10:25:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
soczyste za mało soczyste? emotka  albo  w ogóle tego nie dostali eh.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256836 Napisano: 19.09.2016 23:41:19 w Wkurza mnie...
aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka

U mnie identyczna sytuacja. Dzwoniłaś do organizatora promocji Almette?

jutro jak nie dojdzie to dzwonię .. emotka

Zmartwiło mnie to, bo pani na poczcie gwarantowała, że priorytet polecony na pewno dojdzie w poniedziałek. A dostałaś może jakiegoś maila bądź sms z linkiem do strony z oświadczeniami po powiadomieniu o wygranej? Wyczytałam o tym w regulaminie, ale nic takiego nie dostałam i początkowo sądziłam, że chodzi o niedopełnienie tego typu formalności. emotka

to chodzi o formularz, który jest na końcu regulaminu. Więc zapewne sobie go znalazłaś,wydrukowałaś i wysłałaś emotka  u mnie w ogóle jakieś jaja. Nadałam 15ego a na śledzeniu jest że 14ego... nikt nic nie wie. Pięknie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256833 Napisano: 19.09.2016 23:37:42 w Wkurza mnie...
kemli napisał(a):

mdepfs napisał(a):

w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka

jutro na pewno dojdzie  emotka  bądź dobrej myśli emotka

dziękuję <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256829 Napisano: 19.09.2016 23:34:27 w Wkurza mnie...
aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka

U mnie identyczna sytuacja. Dzwoniłaś do organizatora promocji Almette?

jutro jak nie dojdzie to dzwonię .. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256807 Napisano: 19.09.2016 23:01:01 w Wkurza mnie...
w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256801 Napisano: 19.09.2016 22:52:40 w Czy informują/ informowali?
shell  - soczyste selfie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6256780 Napisano: 19.09.2016 22:26:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

mdepfs

#6255970 Napisano: 17.09.2016 23:36:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grał ktoś w superfisha? tego nie da się uczciwie ułożyć w 7 sekund, ani nawet w 9.. tzn. ja nie umim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6255965 Napisano: 17.09.2016 23:10:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
0 0

mdepfs

#6255961 Napisano: 17.09.2016 22:58:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

mia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

a ja bym bardzo chciała zobaczyć zwycięskie zdjęcie deichmanna emotka  ktoś wie które to?

O właśnie, ja też - nie brałam udziału (przynajmniej na razie), ale chciałabym poznać gust komisji. emotka
Ktoś może zarzucić linkiem? emotka

Edit:
Dziękuję komuś (nawet nie zdążyłam zapamiętać nicku), kto wrzucił na moment link ze zdjęciem. Co prawda zaraz usunął; nie wiem dlaczego, bo zdjęcie bardzo ładne i nie kontrowersyjne wg mnie. emotka

można jeszcze raz poprosić emotka  ?

zwyciężczyni miała dodanych kilka zdjęć więc nie wiadomo które wygrało

Szczerze mówiąc to sama nie jestem pewna, które zdjęcie wygrało  ;) Wydaje mi się, że to które wygrało bon w drugim tygodniu :
http://www.wyglad...7F-B6FF-281296C5DBEE

a ja myślę, że inne tzn to na ławce emotka wygrało

A ja podejrzewam to z walizkami emotka

a dasz linka do tego z walizkami? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6255944 Napisano: 17.09.2016 22:03:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

a ja bym bardzo chciała zobaczyć zwycięskie zdjęcie deichmanna emotka  ktoś wie które to?

O właśnie, ja też - nie brałam udziału (przynajmniej na razie), ale chciałabym poznać gust komisji. emotka
Ktoś może zarzucić linkiem? emotka

Edit:
Dziękuję komuś (nawet nie zdążyłam zapamiętać nicku), kto wrzucił na moment link ze zdjęciem. Co prawda zaraz usunął; nie wiem dlaczego, bo zdjęcie bardzo ładne i nie kontrowersyjne wg mnie. emotka

można jeszcze raz poprosić emotka  ? Wyświetl w wątku >>

mdepfs

#6255645 Napisano: 16.09.2016 17:47:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
a ja bym bardzo chciała zobaczyć zwycięskie zdjęcie deichmanna emotka  ktoś wie które to? Wyświetl w wątku >>

mdepfs

#6254805 Napisano: 15.09.2016 11:52:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przepraszam wszystkich, których wprowadziłam w błąd wczoraj wpisując, że doszedł 1 tys. od almette. Źle klikłam na telefonie i tak wyszło. oczywiście miałam na myśli dział mdw . emotka
miłego. Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6254513 Napisano: 14.09.2016 20:00:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
tak jak pisałam wcześniej - 1 tys od almette za 09.09 (nie wiem czemu post zniknął ?!) i zestaw pocieszenia od Vegety. A tak fajnie by było tu tysiąc i tu emotka  ale i tak almette made my day emotka Wyświetl w wątku >>

mdepfs

#6253899 Napisano: 13.09.2016 17:21:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alusia29 napisał(a):

HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

siedzę w pracy i mam zachcianki emotka
co dobrego (picie/jedzenie) można kupić, aby przy okazji zgłosić na jakiś konkurs. Sklep musi być dowolny, bo najbliżej mam Piotra i Pawła. Jedyne co przychodzi mi to mentosy i kinder bueno, ale chyba nie mam na to aż takiej ochoty emotka
Ktoś coś podrzuci "na ząb" emotka  ? 

almette  emotka

oj almette już po 13 dniach mi się przejadł emotka  zresztą zapas w lodówce stale rośnie, nie ubywa emotka  

to może coca cola na loterię smolara?

no to już cieplej emotka  może i bym się nawet napiła ^^

do picia to jeszcze żywiec zdrój 

a na zagrychę wiejskie ziemniaczki emotka

a te ziemniaczki to co to za konkurs? nie znam
Ale lay'sy z colą ^^o tak dziś jak znalazł Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6253887 Napisano: 13.09.2016 17:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

siedzę w pracy i mam zachcianki emotka
co dobrego (picie/jedzenie) można kupić, aby przy okazji zgłosić na jakiś konkurs. Sklep musi być dowolny, bo najbliżej mam Piotra i Pawła. Jedyne co przychodzi mi to mentosy i kinder bueno, ale chyba nie mam na to aż takiej ochoty emotka
Ktoś coś podrzuci "na ząb" emotka  ? 

almette  emotka

oj almette już po 13 dniach mi się przejadł emotka  zresztą zapas w lodówce stale rośnie, nie ubywa emotka  

to może coca cola na loterię smolara?

no to już cieplej emotka  może i bym się nawet napiła ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6253883 Napisano: 13.09.2016 16:57:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

mdepfs napisał(a):

siedzę w pracy i mam zachcianki emotka
co dobrego (picie/jedzenie) można kupić, aby przy okazji zgłosić na jakiś konkurs. Sklep musi być dowolny, bo najbliżej mam Piotra i Pawła. Jedyne co przychodzi mi to mentosy i kinder bueno, ale chyba nie mam na to aż takiej ochoty emotka
Ktoś coś podrzuci "na ząb" emotka  ? 

almette  emotka

oj almette już po 13 dniach mi się przejadł emotka  zresztą zapas w lodówce stale rośnie, nie ubywa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6253880 Napisano: 13.09.2016 16:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siedzę w pracy i mam zachcianki emotka
co dobrego (picie/jedzenie) można kupić, aby przy okazji zgłosić na jakiś konkurs. Sklep musi być dowolny, bo najbliżej mam Piotra i Pawła. Jedyne co przychodzi mi to mentosy i kinder bueno, ale chyba nie mam na to aż takiej ochoty emotka
Ktoś coś podrzuci "na ząb" emotka  ?  Wyświetl w wątku >>
0 0