Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mdepfs

mdepfs

#6306940 Napisano: 02.01.2017 21:30:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie biała bransoletka. Niestety za bardzo mi się nie podoba emotka  opakowanie ładniejsze od zawartości emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

mdepfs

#6305995 Napisano: 30.12.2016 14:42:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Baronie why? tell me why emotka eh ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6305221 Napisano: 28.12.2016 14:28:43 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na samą siebie. Nie mam w ogóle siły się zmobilizować do konkursów. W listopadzie wyjazd, więc ten miesiąc w ogóle nam przepadł, teraz grudzień, Święta, Sylwester... kolejna olewka z mojej strony. Chcę już Nowy Rok, aby nie mieć wymówek na moje lenistwo i wziąć się do roboty ! Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

mdepfs

#6303350 Napisano: 21.12.2016 00:01:54 w Nasze wygrane w minionym roku
Zaczęłam grać jakieś dobre 10 lat temu, miałam w trakcie bardzo długą przerwę  i tak naprawdę wróciłam do grania w lipcu 2015 roku.
Porównując 2015 (połówka tak naprawdę) to 2016 jest miazgą. Jestem bardzo szczęśliwa, a jak wiadomo, jeszcze 10 dni przede mną emotka

ZREALIZOWANE CELE:
- toster SMEG i robot kuchenny SMEG (marzyłam o nich chyba od czasów studenckich emotka )
- playstation 4 (na własny użytek, jedna sztuka w zupełności mi starczyła)
- Go pro 4 (bo po prostu nam by się przyda, i nie myliliśmy się emotka  )
- grill Weber (bo nie mieliśmy, a chcieliśmy)

ZASKOCZENIA:
- wygranie telewizora w Lay's najprostszym hasłem, to był dla mnie szok, żeby wszystko przychodziło tak łatwo!
- 4,5 tys. od Henryka Kani na wyjazd nad morze (czaiłam się na 2-gie miejsce, bo chciałam ekspres do kawy emotka )
- główna w Liptonie, która przyniosła nam rower
- smasung S6 od Milki za jedyne przesłane selfie na cały konkurs
- 1000 zł od almette (do tej pory w to nie wierzę, że mnie wylosowali)
- mikrofala od Berliso (zapomniałam że brałam udział, a tu pewnego dnia mail)
- zestaw Sony z loterii Graal'a (pierwszy zarejestrowany przez nas paragon)

LEKKIE ROZCZAROWANIA:
- tona (dosłownie prawie emotka ) mentosów w domu a tylko bilety do kina
- koła od danone na krasnoludka (za każdy tydzień zabawy -_- ..)
- 2 razy auto przeszło obok nosa 

CO MNIE CIESZY:
- pierwszy raz wygrałam w konkursie sms ( na szczęście nie jeden jedyny, ale pociągnęło to dobrą passę )
- loterie troszeczkę mnie lubią, bo raz na jakiś czas coś trafiam ! emotka

POZOSTAŁOŚCI:
- bony na wymarzony prezent na 200 zł i na 400 zł
- siekiera fiskarsa (super emotka  przydała się)
- młynki elektryczne
- 200 zł  i 100 zł jako przelewy
- kosmetyki (kilka razy)
- 2 książki
- 2 g złota od Smolara
- okulary
- głośnik
- zestawy przypraw, jedzenia
- bony zakupowe
- biżuteria
- tablet 
- rejestrator jazdy
- bilety do kina

W tym roku też pojechaliśmy na wakacje za wygrany voucher w 2015, ale wpisuje to jako wygraną na 2016, bo tak naprawdę nastąpiła jego realizacja. 

Jestem niesamowicie szczęśliwa. Mam nadzieję, że 2017 będzie jeszcze lepszy! Choć może nie być łatwo emotka  Jednak moja nadzieja nigdy nie umiera ! emotka  Trzeba będzie się spiąć i do roboty ! Wyświetl w wątku >>

mdepfs

#6302424 Napisano: 19.12.2016 12:33:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tylko że ja próbuję z W i bez i d++a emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6302410 Napisano: 19.12.2016 12:18:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację w Smolarze, że nie wyświetlał mu się na stronie z wynikami zwycięski paragon?

Podali mi końcówkę paragonu, bo żaden nie pasował z zarejestrowanych. Po znalezieniu paragonu po końcówce i wpisaniu całości widnieje komunikat:  nie wygrałeś.
Oni twierdzą, że zarejestrowany w loterii wyświetla się jak najbardziej
prawidłowo. A u mnie nie. Nie dopuszczam opcji, że  zrobiłam błąd w
rejestrowaniu, bo zawsze dwa razy sprawdzam. Nie wiem o co kaman, a z
nimi rozmowa jak przez mękę. Całego numeru nie chcą mi podać

jeżeli na początku numeru paragonu masz 0, to na ich stronie tego zera nie wpisuj

nie,  niestety nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6302403 Napisano: 19.12.2016 12:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację w Smolarze, że nie wyświetlał mu się na stronie z wynikami zwycięski paragon?

Podali mi końcówkę paragonu, bo żaden nie pasował z zarejestrowanych. Po znalezieniu paragonu po końcówce i wpisaniu całości widnieje komunikat:  nie wygrałeś.
Oni twierdzą, że zarejestrowany w loterii wyświetla się jak najbardziej
prawidłowo. A u mnie nie. Nie dopuszczam opcji, że  zrobiłam błąd w
rejestrowaniu, bo zawsze dwa razy sprawdzam. Nie wiem o co kaman, a z
nimi rozmowa jak przez mękę. Całego numeru nie chcą mi podać Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6302055 Napisano: 18.12.2016 11:57:30 w co chcielibyście wygrać?
ostatnio zamarzył mi się odkurzacz, żelazko i nowy komputer, voucher na ciuchy też fajna sprawa emotka  no i książki - dużo książek emotka
Z mniej łatwiejszych emotka  voucher na wakacje w 2017 r., mieszkanie, auto (wciąż czekam na cud, bo nasze nie młodnieje emotka )

Oby tylko piąć się w górę i aby 2017 był bardziej obfity w wygrane <3 Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

mdepfs

#6301448 Napisano: 16.12.2016 15:09:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
serio dr. gerard NIC ? emotka ... eh.. wcale nie jest taki słodki, wręcz bym powiedziała gorzki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6301299 Napisano: 16.12.2016 12:52:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jakoś dużo Was wygrywa w loterii Winiary. Hmm.. Dużo wysyłacie? :> 

dobre pytanie też mnie nurtuje ^^ Wyświetl w wątku >>
1 helcia85 0

mdepfs

#6301235 Napisano: 16.12.2016 11:45:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tylko pytanie czy kiedyś ktoś rozmawiał z organizatorem na ten temat czy nie ma co kija w mrowisko wciskać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6301224 Napisano: 16.12.2016 11:38:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

mdepfs napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy kiedyś ktoś z Was miał taką sytuację, iż wygrał produkty spożywcze, ale dostarczone miały bardzo krótki termin ważności (moje miały 3 dni dosłownie jeszcze w dniu dostarczenia)? Robiliście coś z tym fantem? Nie zjem ponad 2 kg mięsa w 3 dni emotka Trochę niefajnie ze strony organizatora, bo w moim odczuciu dostałam spady -_- ...

Mięso w konkursie?  emotka
Domyślam się, że może chodzić o kabanochy Tarczyńskiego?
Jeśli tak, to nie fajnie ze strony agencji. Kupowałam 4 dni temu w MAKRO kilka paczek, opiewających na datę przydatności do spożycia 24.02.2017...

akurat chodzi o Gzellę emotka a mięsa, w sensie wędliny miałam na myśli i kiełbasy emotka

Nagotuj bigosu i w słoiki emotka

emotka emotka emotka zawsze to jakieś wyjście
Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6301219 Napisano: 16.12.2016 11:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy kiedyś ktoś z Was miał taką sytuację, iż wygrał produkty spożywcze, ale dostarczone miały bardzo krótki termin ważności (moje miały 3 dni dosłownie jeszcze w dniu dostarczenia)? Robiliście coś z tym fantem? Nie zjem ponad 2 kg mięsa w 3 dni emotka Trochę niefajnie ze strony organizatora, bo w moim odczuciu dostałam spady -_- ...

Mięso w konkursie?  emotka
Domyślam się, że może chodzić o kabanochy Tarczyńskiego?
Jeśli tak, to nie fajnie ze strony agencji. Kupowałam 4 dni temu w MAKRO kilka paczek, opiewających na datę przydatności do spożycia 24.02.2017...

akurat chodzi o Gzellę emotka a mięsa, w sensie wędliny miałam na myśli i kiełbasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6301214 Napisano: 16.12.2016 11:32:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kiedyś ktoś z Was miał taką sytuację, iż wygrał produkty spożywcze, ale dostarczone miały bardzo krótki termin ważności (moje miały 3 dni dosłownie jeszcze w dniu dostarczenia)? Robiliście coś z tym fantem? Nie zjem ponad 2 kg mięsa w 3 dni emotka Trochę niefajnie ze strony organizatora, bo w moim odczuciu dostałam spady -_- ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6300936 Napisano: 15.12.2016 17:08:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł od red bulla emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6300935 Napisano: 15.12.2016 17:07:28 w Informują
smolar śle właśnie smsy loteria red bull na orlenie Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

mdepfs

#6299247 Napisano: 12.12.2016 13:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

mdepfs napisał(a):

3 razy już miałam tak w mentosach, że wylosowałam bilety, ale komunikat był graj dalej.. ktoś tak też miał? to znaczy, że już bilety się rozeszły, czy ja mam takiego pecha emotka ?

Przeglądarka się pewnie przycięła, przy wygranej od razu przyszedłby mail gratulacyjny ....

wszystko jest ok. Przeglądarka śmiga i internety jakby co emotka  raz już bilety wygraliśmy, więc wiem że wszystko jest ok. w sensie tak jak kiedyś było. Myślę tylko czy to możliwe aby bilety już się rozeszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6299217 Napisano: 12.12.2016 12:51:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3 razy już miałam tak w mentosach, że wylosowałam bilety, ale komunikat był graj dalej.. ktoś tak też miał? to znaczy, że już bilety się rozeszły, czy ja mam takiego pecha emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6298939 Napisano: 11.12.2016 12:54:56 w SZUKAM....
a ktoś może ma do polecenia dobrą kosmetyczkę w Warszawie / Grodzisk Mazowiecki? Wyświetl w wątku >>
0 0

mdepfs

#6298929 Napisano: 11.12.2016 11:54:06 w SZUKAM....
Szukam osoby, która korzystała z groupona (albo coś w ten deseń) z usługi kosmetyczki (najlepiej Warszawa).
Warto czy nie warto? Potrzebuję jakiejś sensownej opinii, a raczej potwierdzenie, albo obalenie teorii, że osoby z groupona traktują tak se i gorszymi kosmetykami? emotka help me. Wyświetl w wątku >>
0 0