Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bonitta

bonitta

#6464804 Napisano: 17.02.2018 21:58:45 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

chcę coś sprzedać na olx - deskę snowboardową i koleś tak napisał do mnie: "Ja mam możliwość wysłania do Pani kuriera poprzez firmę w której pracuje tylko jest kwestia jak sie umówimy za przelew za deskę bo za pobraniem
nie mam możliwości"
czy to jakis podstęp, że to on chce wysłać do mnie kuriera po tą deskę?

Myślę, że nie, pod warunkiem, że zapłaci Ci za deskę z góry. Sama kiedyś w ten sposób kupowałam, wcześniej zapłaciłam za przedmiot, a sprzedającemu wygenerowałam list przewozowy.

Sama tak kupuję bo mam taniego kuriera więc wolę sama wysyłać. Jednak najpierw płacę z góry zanim kurier przyjedzie i odbierze. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6460329 Napisano: 06.02.2018 12:47:35 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam pomocy w Milce, w zamian paragony na konkursy w Polo, Biedronce lub doładowanie telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6458872 Napisano: 02.02.2018 10:25:33 w Paragony na trwające konkursy
Oddam paragon z Grzańca Galicyjskiego pierwszej chętnej osobie która napisze POD POSTEM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6456949 Napisano: 27.01.2018 17:31:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon SOMAT biedronka w dobrej dla sprzedającego i mnie cenie emotka   mogę też za somat kupić produkty na konkurs Listerine w Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6454741 Napisano: 20.01.2018 12:59:56 w Kupię...
Kupię kubek termiczny z actimela oraz walizke kabinową o wymiarach maksymalnych 56x35x23 cm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6453522 Napisano: 17.01.2018 14:28:57 w Kupię...
Kupię walizkę kabinową, ważne dla mnie by mieściła się w wymiarach 53x35x23 cm emotka  wersja budżetowa, firmowe i przez to drogie mnie nie interesują, może być nawet lekko używana ale w stanie bardzo dobrym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6453159 Napisano: 16.01.2018 17:46:24 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

bonitta napisał(a):

dolly napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka  

emotka
to może jednak otwórz i wpuść mu powietrze... emotka

Świniaki są bardzo wrażliwe na zmiany temperatur wbrew pozorom (futro), spotkałam się z opinią, że lepiej im zimą nie robić wielkich wietrzeń a najlepiej otwierać okno w pomieszczeniu obok a u świnek tylko drzwi na oścież. O dobrego weta do gryzoni trudno, sama mam myszoskoczki i szczury (kiedyś świniaki miałam) i do weterynarza jeździmy 120 km w jedną stronę. 

emotka 120km.do weterynarza? emotka mieszkasz na końcu świata,czy tam gdzie psy szczekają tą mniej szlachetną czescią ciała? emotka emotka

Tam gdzie te psy emotka  serio niestety, mieszkam na wsi, w najbliższym większym mieście weta od gryzoni brak, jeździmy do kolejnego większego miasta a i tak się cieszę, że nie do Wawy bo by było 300 km emotka Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

bonitta

#6453136 Napisano: 16.01.2018 17:09:51 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka  

emotka
to może jednak otwórz i wpuść mu powietrze... emotka

Świniaki są bardzo wrażliwe na zmiany temperatur wbrew pozorom (futro), spotkałam się z opinią, że lepiej im zimą nie robić wielkich wietrzeń a najlepiej otwierać okno w pomieszczeniu obok a u świnek tylko drzwi na oścież. O dobrego weta do gryzoni trudno, sama mam myszoskoczki i szczury (kiedyś świniaki miałam) i do weterynarza jeździmy 120 km w jedną stronę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6451810 Napisano: 12.01.2018 10:18:16 w Karlsbad
Przed chwilą miałam telefon na nieodebrane z wczoraj, sklep na S. ostatni dzień konkursu zgłoszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6449091 Napisano: 04.01.2018 21:48:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coś z 3 etapu Minionkow GP oraz największa dziś wygrana - mąż i ja dostaliśmy wizy do USA dzięki czemu już na początku lutego ruszamy do Salt Lake City (konkurs VISA), chwaliłam się dawno ale dopiero dziś po przyznaniu wiz jestem w stu procentach pewna wyjazdu emotka  Gdyby ktoś miał pytania odnośnie przyznawania wiz w Wawie to służę swoim doświadczeniem emotka Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6449074 Napisano: 04.01.2018 20:49:32 w Visa Konkursy
rebelmen napisał(a):

april napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Dzwonią emotka  Ale nie udało się odebrać...Z powrotem nie mogę się do nich dobić...jak żyć, co robić? emotka  Próbować dalej, czy sami oddzwonią? help!

Ja próbowałam oddzwonić ale ciągle było zajęte, po niecałej godzinie zadzwonili jeszcze raz  emotka

Nie martwcie sie zadzwonia ponownie.

Zadzwonią nawet 4 i 5 raz emotka Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6447398 Napisano: 31.12.2017 19:06:56 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na żabka pringles Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6444635 Napisano: 20.12.2017 19:47:08 w Visa Konkursy
dwaburekoty napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czyli główne nagrody są wybierane że zgłoszeń, które nie wygrały nagród dziennych?

Z tego co  miła Pani mi powiedziała, każde zgłoszenie może wygrać max. jedną nagrodę spośród dziennych, tygodniowych i głównych. Czyli albo dzienna, albo tygodniowa, albo główna.

To nieprawda, ja wygrałam kartę Spotify i glówną tym samym zgłoszeniem, jednym zresztą. Wyświetl w wątku >>
1 rkvi 0

bonitta

#6444433 Napisano: 20.12.2017 13:23:24 w SZUKAM....
Szukam podpowiedzi z Heinekenem, zlitujcie się emotka  tyle kodów na forum rozdałam z Laysow i innych, niech mi ktoś da cynk emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6442987 Napisano: 16.12.2017 15:29:44 w SZUKAM....
ankasss napisał(a):

czy w przypadku wygranej z visy, wystarczy tylko potwierdzenie płatności kartą ( wydrukowane  z rachunku bankowego)?


W sytuacji potwierdzenia z rachunku bankowego mogą poprosić o zdjęcie karty, możesz zasłonić cyfry poza ostatnimi 4, dane muszą być widoczne Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6441660 Napisano: 13.12.2017 18:54:50 w Visa Konkursy
synk napisał(a):

bonitta napisał(a):

Ja wygrałam Utah z drugiego tygodnia, to chyba faktycznie ostateczny termin na rozdanie głównych a to dlatego, że najpóźniej 10 stycznia muszę dostarczyć do organizatora numery wiz, moje i męża. Wczoraj złożyłam podanie o wizy (160 dolarów od łebka - masakra) i termin na rozmowy z konsulem mamy na 3 stycznia. Jeśli konsul odmówi wiz (a może) to nagroda przepada i jesteśmy w plecy o 320 dolarów emotka  Na ten moment cieszę się z tego tylko połowicznie bo martwię się formalnościami, organizator w żaden sposób nie wpływa na konsula (bo nie może). I teraz jak ktoś wygra 27 grudnia, powiadomią go załóżmy 5 stycznia, to już nie zrobi nic. Wylot jest 6 lutego. Także wydaje mi się, że faktycznie te wyjazdy będą rozdawane teraz (mnie powiadomiono 11 grudnia a zgłoszenie z 25 listopada). 


W Krakowie można było wyhaczyć termin rozmowy za tydzień (było to miesiąc temu). Co do skuteczności rozmowy, jeden kolega dostał, drugi dostał zakaz do czerwca2018 - bo wtedy mija mu okres karencji za nielegalny pobyt. Ten co dostał nigdy wcześniej wizy nie miał i nie starał się. Tydzień czasu czekali na odpowiedź (nie wiedzieli czy tak, czy nie), choć zazwyczaj negat dają od razu.


Mam nadzieję, że u nas nie bedzie się do czego przyczepić, nigdy nie byliśmy w stanach, ani nasze rodziny, w kraju zostawiamy dzieci (w tym jedno maleńkie) mąż ma firmę, która co prawda kokosów nie przynosi ale strat też nie wykazuje. Mam nadzieję, że konsul dostrzeże te więzi łączące nas z Polską na tyle mocno by dać nam wizę chociażby na te 7 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6441615 Napisano: 13.12.2017 17:19:15 w Visa Konkursy
cc_investigator napisał(a):

bonitta napisał(a):

erwu76 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dodatkowo spośród Zgłoszeń przesłanych do Organizatora w czterech pierwszych tygodniach trwania Konkursu, Komisja w oparciu o kryteria atrakcyjności, kreatywności oraz oryginalności, wybierze 12 (dwanaście) Zgłoszeń, których autorom zostanie przyznane prawo do Nagrody Głównej.

To fragment z regulaminu Visa. Czy to oznacza, że o Koreę już nie ma co grać? Konkurs zaczął się 16.11.....

Na stronie konkursu w zakładce "Zwycięzcy" są rozpisane wszystkie tygodnie. Dziś ostatni dzień tygodnia czwartego, czyli teoretycznie szansa jeszcze jest.

Z kolei na naszym forum już ktoś napisał, że wygrał wyjazd do Utah, ale to też nie znaczy, że wszystkie wyjazdy rozdane.

Ja wygrałam Utah z drugiego tygodnia, to chyba faktycznie ostateczny termin na rozdanie głównych a to dlatego, że najpóźniej 10 stycznia muszę dostarczyć do organizatora numery wiz, moje i męża. Wczoraj złożyłam podanie o wizy (160 dolarów od łebka - masakra) i termin na rozmowy z konsulem mamy na 3 stycznia. Jeśli konsul odmówi wiz (a może) to nagroda przepada i jesteśmy w plecy o 320 dolarów emotka  Na ten moment cieszę się z tego tylko połowicznie bo martwię się formalnościami, organizator w żaden sposób nie wpływa na konsula (bo nie może). I teraz jak ktoś wygra 27 grudnia, powiadomią go załóżmy 5 stycznia, to już nie zrobi nic. Wylot jest 6 lutego. Także wydaje mi się, że faktycznie te wyjazdy będą rozdawane teraz (mnie powiadomiono 11 grudnia a zgłoszenie z 25 listopada). 

Moje doświadczenia są co prawda sprzed 5 lat, ale bardzo w uzyskaniu wizy pomogło nam pismo od organizatora w języku angielskim z informacją, że wygraliśmy wycieczkę w takim i takim konkursie organizowanym przez ... Przedstawiciel konsula dzwonił pod podany numer telefonu i potwierdzał ten fakt. Wizę dostaliśmy, wtedy kosztowała 100 USD/os.


Prosiłam tych ludzi od VISA ale oni nie mogą mi dać nic praktycznie, bo tak naprawdę prawo do nagrody nabędę dopiero gdy przekażę im numery wiz... Dostałam co prawda potwierdzenie rezerwacji w hotelu ale wystawione tylko na mnie, nie ma tam nic o osobie towarzyszącej a jedziemy albo razem albo wcale. Jutro jeszcze spróbuję się z nimi skontaktować, czasu jest bardzo, bardzo malutko, nie ma żadnej możliwości przesunięcia terminu, na dodatek okres świąteczny i noworoczny po drodze.. Wiem z opinii innych, że VISA bardzo dba o nagrodzonych, może zgodzą się na jakieś pismo polecające emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6441602 Napisano: 13.12.2017 17:05:12 w Visa Konkursy
erwu76 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dodatkowo spośród Zgłoszeń przesłanych do Organizatora w czterech pierwszych tygodniach trwania Konkursu, Komisja w oparciu o kryteria atrakcyjności, kreatywności oraz oryginalności, wybierze 12 (dwanaście) Zgłoszeń, których autorom zostanie przyznane prawo do Nagrody Głównej.

To fragment z regulaminu Visa. Czy to oznacza, że o Koreę już nie ma co grać? Konkurs zaczął się 16.11.....

Na stronie konkursu w zakładce "Zwycięzcy" są rozpisane wszystkie tygodnie. Dziś ostatni dzień tygodnia czwartego, czyli teoretycznie szansa jeszcze jest.

Z kolei na naszym forum już ktoś napisał, że wygrał wyjazd do Utah, ale to też nie znaczy, że wszystkie wyjazdy rozdane.

Ja wygrałam Utah z drugiego tygodnia, to chyba faktycznie ostateczny termin na rozdanie głównych a to dlatego, że najpóźniej 10 stycznia muszę dostarczyć do organizatora numery wiz, moje i męża. Wczoraj złożyłam podanie o wizy (160 dolarów od łebka - masakra) i termin na rozmowy z konsulem mamy na 3 stycznia. Jeśli konsul odmówi wiz (a może) to nagroda przepada i jesteśmy w plecy o 320 dolarów emotka  Na ten moment cieszę się z tego tylko połowicznie bo martwię się formalnościami, organizator w żaden sposób nie wpływa na konsula (bo nie może). I teraz jak ktoś wygra 27 grudnia, powiadomią go załóżmy 5 stycznia, to już nie zrobi nic. Wylot jest 6 lutego. Także wydaje mi się, że faktycznie te wyjazdy będą rozdawane teraz (mnie powiadomiono 11 grudnia a zgłoszenie z 25 listopada).  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6440284 Napisano: 11.12.2017 15:02:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję Kochani, teraz nie będę mogła spać ze strachu, że nie dostaniemy z mężem wizy do Stanów Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6440259 Napisano: 11.12.2017 14:28:36 w Visa Konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

bonitta napisał(a):

mastah napisał(a):

Czy potwierdzenie płatności przy płaceniu w marketach, które de facto wychodzi z kasy fiskalnej jest ok? Bo regulamin mówi tylko o potwierdzeniu dokonania transakcji.

Jest ok, wysyłałam takie i w sobotę był mail o pozytywnej weryfikacji

Czy ta główna to z I etapu? emotka


Zgłoszenie wysłane 25 listopada Wyświetl w wątku >>