Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bonitta

bonitta

#6505800 Napisano: 04.07.2018 13:53:57 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie kupię kody Cheetos lub wymienię. Na wymianę mam Winiary oraz paragon na ten konkurs https://www.e-kon...che-polomarket.html, lub zapłacę gotówką Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6505548 Napisano: 03.07.2018 20:49:11 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka kodów cheetos Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6505547 Napisano: 03.07.2018 20:43:47 w Paragony na trwające konkursy
trebor1 napisał(a):

Winiary za 10pln (albedo), to w dowolnym sklepie?

W dowolnym Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6499229 Napisano: 17.06.2018 20:38:30 w Informują
Przed sekundą sms z loterii Biedronka coca cola o piłce z rezerwy Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

bonitta

#6492554 Napisano: 26.05.2018 16:57:20 w SZUKAM....
renatak0 napisał(a):

Co ma niebieską zawleczkę z kodem a nie jest to piwo Żywiec?

Może Harnaś? Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

bonitta

#6492097 Napisano: 24.05.2018 19:46:46 w Kupię...
Kupię plecak Kanken z ostatniej promocji Lays lub inny kolor, proszę o propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6489264 Napisano: 14.05.2018 13:26:44 w Lay's
bezaczek7 napisał(a):

A ja zadowolona kupiłam 2 małe paczki nowych smaków, przecie z przodu jak byk opis "Pokaż swoje piłkarskie emocje, szukaj szczegółów na www.lays.pl". Szkoda tylko, że z tyłu brak rysunków nagród, przez co i kodu w środku... emotka Też piłeczka, tak samo wygląda "całość", to mnie zmyliło. Nie zwróciłam uwagi na tył paczki ani na to, że powinno być napisane "Graj o piłkarskie nagrody". Mój błąd emotka Ale już wiem, że ostre chilli się chowa przy ostrych skrzydełkach emotka

A ostrzegałam tydzień temu w tym wątku o tym... Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

bonitta

#6488954 Napisano: 13.05.2018 10:57:29 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Mam pytanie: czym różni się testowanie ShowMax na TestMeToo od normalnego 14 dniowego okresu próbnego, który jest dostępny dla wszystkich? Zaskoczyło mnie to, że muszę podać dane karty bankowej, żeby zostać testerem. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6488713 Napisano: 11.05.2018 19:55:15 w Lay's
superloser napisał(a):

bonitta napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

ivanotta napisał(a):

roger111 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a mnie zaraz pewnie piorun strzeli.. mam kod z nowej paczki, który nie działa  emotka
Ktoś miał podobny przypadek?
i drugi kod ta sama sytuacja. "Nie znaleziono kodu"  emotka  

U mnie nie wychodzą kody z małych solonych stixów. Papryka jest OK emotka

ja mam 2x 150g zielona cebulka. Info poleciała do organizatora i czekam, co dalej. 

U MNIE ZIELONA CEBULKA TEZ NIE WCHODZI...

Moje 10 kodów z małych lays stix, zarejestrowanych przez organizatora, nie doczekało się ani potwierdzenia na mail (ale może w przypadku gdy organizator rejestruje tak jest) ani oczywiście wygranej. Szkoda, że nie dają w takim przypadku szansy na samodzielne rejestrowanie a jedynie proszą o zdjecie kodu i dane i rejestrują kod za ciebie.

A poprosiłaś? 

Owszem, ale nie było takiej możliwości, kod od agencji otrzymują tylko te osoby, które w swojej paczce nie miały żadnego kodu a powinien on być. Wtedy wysyłają kuriera po paczkę bez kodu i po otrzymaniu jej przesyłają kod na mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6488695 Napisano: 11.05.2018 18:49:29 w Lay's
kawazczekolada napisał(a):

ivanotta napisał(a):

roger111 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a mnie zaraz pewnie piorun strzeli.. mam kod z nowej paczki, który nie działa  emotka
Ktoś miał podobny przypadek?
i drugi kod ta sama sytuacja. "Nie znaleziono kodu"  emotka  

U mnie nie wychodzą kody z małych solonych stixów. Papryka jest OK emotka

ja mam 2x 150g zielona cebulka. Info poleciała do organizatora i czekam, co dalej. 

U MNIE ZIELONA CEBULKA TEZ NIE WCHODZI...

Moje 10 kodów z małych lays stix, zarejestrowanych przez organizatora, nie doczekało się ani potwierdzenia na mail (ale może w przypadku gdy organizator rejestruje tak jest) ani oczywiście wygranej. Szkoda, że nie dają w takim przypadku szansy na samodzielne rejestrowanie a jedynie proszą o zdjecie kodu i dane i rejestrują kod za ciebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6488549 Napisano: 11.05.2018 13:38:25 w Visa Konkursy
Czy mogę prosić o kontakt osoby, które wygrały wyjazd? PW, mam jedno pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6488247 Napisano: 10.05.2018 14:58:27 w Lay's
Małe paczki nowych smaków, takie z nadrukiem piłki wokół napisu Lays nie biorą udziału w promocji mimo info na opakowaniu. Info jest tylko o promocji, a w środku kodu brak. Pisałam do agencji - nie biorą udziału. Piszę ku przestrodze bo łatwo się zmylić, ja kupiłam na szczęście dwie tylko. Być może dotyczy to również dużych paczek tych nowych, limitowanych smaków ale tego nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6487671 Napisano: 08.05.2018 20:52:49 w Visa Konkursy
bonitta napisał(a):

joan napisał(a):

bonitta napisał(a):

Czyli wysokość kieszonkowego to niewiadoma emotka  Przypuszczam, że to będzie 250 Euro, tyle ile jest przypisane do nagród koszulkowych.


A ja obstawiam 8000 - 10000 zł.Joan 

Joan bardzo byłoby fajnie ale sam wyjazd to już mega nagroda emotka  

Joan kieszonkowe to 450 dolarów, czyli większość wartości nagrody zawiera się w przelocie, zakwaterowaniu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6487567 Napisano: 08.05.2018 14:32:54 w Lay's
edzia21 napisał(a):

bonitta napisał(a):

Dostałam odpowiedź, mam wysłać zdjęcia kodów wraz z widoczną paczką lays, podać dane swoje a oni mnie zarejestrują sami... taaaa... no zrobię tak bo co mam za wyjście.

daj znać później, czy owe zgłoszenie było szczęśliwe  emotka

Szczerze wątpię, żeby było, raczej dam znać, że nie było... zgłoszeń będzie 10 bo tyle paczek tych pioruńskich małych lays stix mam. na swoje utrapienie najwyraźniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6487565 Napisano: 08.05.2018 14:26:57 w Lay's
Dostałam odpowiedź, mam wysłać zdjęcia kodów wraz z widoczną paczką lays, podać dane swoje a oni mnie zarejestrują sami... taaaa... no zrobię tak bo co mam za wyjście. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6487510 Napisano: 08.05.2018 12:44:31 w Lay's
ilonaxx5 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

gienek1 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

A mi pisze kod nieprawidłowy. emotka ślepa nie jestem wpisuję go prawidłowo. Miał ktoś tak?

Tak ja odwróciłam kod i przeszło  emotka

Mi nie wchodza kody z malych paczek Lays stix solone.

Włąsnie z tej paczki małej też mi nie wchodzi kod. Napisałam do nich

u mnie ta sam sytacja emotka

I u mnie a mam 10 paczuszek już pustych małych stixów lays. napisałam do nich, dolączyłam zdjęcie paczek, mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6486459 Napisano: 03.05.2018 17:36:48 w Wkurza mnie...
Pogoda. Jestem nad morzem od 3 dni, codziennie leje, codziennie jest maks 15 stopni a w domu gdzie został mąż - 30 stopni i upały. Kocham Bałtyk, naprawdę kocham, ale taka pogoda gdy w całej Polsce tropikalne upały to zwyczajne przegięcie. Dziś siedzieliśmy na plaży w zimowych kurtkach i butach i lepiliśmy babki z dziećmi (tak, ja też) z piasku, ktory prawie odmrażał nam dłonie (wiatr potęguje odczucie zimna). A kumpela wysyłała mi zdjęcie z mojej miejscowości w słońcu, na leżaczku, w kostiumie. Wkurzam się tak tylko, żeby się powkurzać, bo na pogodę nie mam wpływu a decyzje o wyjeździe podjęłam sama.. Wyświetl w wątku >>

bonitta

#6485789 Napisano: 29.04.2018 11:58:05 w Biedronka
ela napisał(a):

czy papier velvet jest w jakiejs promocji w biedronce?  bo kupilam velvet a teraz sprawdzam i zapłaciłam za 24 rolki 1,79 emotka

Coś jest nie tak z tymi cenami w Biedronce albo jakaś akcja. Wyżej jest somat za 7 zł, teraz velvet za 1,79 a ja dziś zostałam "obdarowana" zrabatowanymi crunchipsami za 25 groszy ! Nie to, że się gniewam ale zero informacji na półkach, że pomniejszają cenę przy kasie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bonitta

#6485737 Napisano: 28.04.2018 20:55:55 w Biedronka
staszek napisał(a):

bonitta napisał(a):

Ale to niemożliwe, ja też dziś wykorzystałam kropki i ceny na paragonie pozostały bez zmian, jedynie sporo poniżej końcowej ceny pojawił się "udzielony rabat" w kwocie jaki się naliczył, ale ceny są takie jak przy produktach na półce. 

U mnie połowę paragonu zajmują rabaty. Też mi się wydaje, że powinno być ok. Na 1 pozycji mam somat za 24,99 czy ktoś będzie wertowal cały, długi paragon żeby sprawdzić czy jest rabat na niego.

Myślę, że jeśli cena przy Somacie jest 24.99, czy ile tam, to jakikolwiek rabat poniżej tej pozycji ( w sensie rabat w okolicach sumy końcowej) nie powinien mieć znaczenia ale pewnie lepiej byłoby napisać do agencji i dopytać... bo to co my sobie zinterpretujemy a co agencja to już inna bajka Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

bonitta

#6485726 Napisano: 28.04.2018 19:10:53 w Biedronka
Ale to niemożliwe, ja też dziś wykorzystałam kropki i ceny na paragonie pozostały bez zmian, jedynie sporo poniżej końcowej ceny pojawił się "udzielony rabat" w kwocie jaki się naliczył, ale ceny są takie jak przy produktach na półce.  Wyświetl w wątku >>
0 0