Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Pitach

Pitach

#6271630 Napisano: 18.10.2016 21:25:59 w Wkurza mnie...
jankowska napisał(a):

Pitach napisał(a):

Moja niemoc w Lay's emotka
Staję na głowie,na rzęsach,na uszach...a od 14 dni jedna wielka figa emotka
Nie potrafię znaleźć klucza do zdobycia piłki emotka

U mnie to samo emotka

Niby mamy jeszcze trochę czasu,żeby rozwalić system...ale brak rezultatów strasznie mnie frustruje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6271413 Napisano: 18.10.2016 14:58:48 w Wkurza mnie...
Moja niemoc w Lay's emotka
Staję na głowie,na rzęsach,na uszach...a od 14 dni jedna wielka figa emotka
Nie potrafię znaleźć klucza do zdobycia piłki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264555 Napisano: 05.10.2016 13:03:19 w Biedronka
Czy ktoś ich pytał o wygrany numer paragonu ? Podają bez problemu ? Wysłałam więcej niż jedno zgłoszenie i teraz nie wiem,który wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264484 Napisano: 05.10.2016 11:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Czy ktos ma jakies informacje na temat promocji cenowych na Calgon? emotka

Biedronka: 9,90 zł - 9,99 zł (?)
Jakoś w tych widełkach emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

Pitach

#6264461 Napisano: 05.10.2016 11:05:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

Pitach napisał(a):

xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Pitach napisał(a):

Pytanie do osób,które wygrały piłkę w Lay'sach: CO wy tam napisaliście ? emotka  Może być PW emotka
Gratuluję wam wszystkim emotka

też bym chciała wiedzeć. Mam jeden pomysł, ale nie chcę ślepo pisać.

właśnie o to w tym chodzi że trzeba pisac slepo i wpaśc na swój autorski pomysł emotka Lidzia ma różne gusta emotka paczka Lay's kosztuje raptem ~2zł więc można zaszaleć

Wysłałam 3 zgłoszenia - 1 pudło,na resztę wyników czekam emotka
Wiem,że można trafić w gust dosłownie wszystkim - poprzednie konkursy bardzo dobrze to pokazały.
Nie mam nic przeciwko szaleństwom,ale wolałabym jednak te dwuzłotówki wydawać na coś innego,bo chipsów nie jem emotka  

Wygrani z pierwszego dnia też słali na ślepo, bo skąd mieli wiedzieć, co się spodoba...Trzeba samemu próbować, a skoro się nie je czipsów, to trzeba przerzucić się na inny konkurs emotka Nikt tu raczej nie poda zwycięskiej odpowiedzi na tacy...

Nie oczekiwałam od nikogo podawania zwycięskiej odpowiedzi emotka
Liczyłam na jakąś dyskusję,bo poprzednie konkursy pokazały,że chętnie bierzemy udział w Lay'sach,a specyfika tego zadania jednak różni się od poprzednich.
Dzięki za sugestię,chwilowo się nie przerzucę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264455 Napisano: 05.10.2016 10:54:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Pitach napisał(a):

Pytanie do osób,które wygrały piłkę w Lay'sach: CO wy tam napisaliście ? emotka  Może być PW emotka
Gratuluję wam wszystkim emotka

też bym chciała wiedzeć. Mam jeden pomysł, ale nie chcę ślepo pisać.

właśnie o to w tym chodzi że trzeba pisac slepo i wpaśc na swój autorski pomysł emotka Lidzia ma różne gusta emotka paczka Lay's kosztuje raptem ~2zł więc można zaszaleć

Wysłałam 3 zgłoszenia - 1 pudło,na resztę wyników czekam emotka
Wiem,że można trafić w gust dosłownie wszystkim - poprzednie konkursy bardzo dobrze to pokazały.
Nie mam nic przeciwko szaleństwom,ale wolałabym jednak te dwuzłotówki wydawać na coś innego,bo chipsów nie jem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264432 Napisano: 05.10.2016 10:20:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do osób,które wygrały piłkę w Lay'sach: CO wy tam napisaliście ? emotka  Może być PW emotka
Gratuluję wam wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264420 Napisano: 05.10.2016 10:10:46 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pitach napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moje czytanie regulaminów nie do końca emotka
naszukałam się kropli beskidu po sklepach, w koncu udalo sie kupic, oczywiscie wyslalam smsa, dziś sms ze wygralam i... oczywiscie moj sklep nie bierze udzialu w promocji emotka ale glupia jestem buuu

Miałam taką samą sytuację emotka  odesłałam im paragon bez większej wiary w sukces i po kilkunastu dniach dostałam od nich pisemne powiadomienie,że zgodnie z regulaminem nie mogą mi przyznać nagrody emotka
Pierwsza wygrana w loterii u Smolara i taka wtopa...

dzieki za ten wpis! w takim razie nie ma co wydawac kasy na znaczek.

o jakim konkursie mowa?

https://www.radosczwygranej.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6264282 Napisano: 04.10.2016 22:08:17 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

moje czytanie regulaminów nie do końca emotka
naszukałam się kropli beskidu po sklepach, w koncu udalo sie kupic, oczywiscie wyslalam smsa, dziś sms ze wygralam i... oczywiscie moj sklep nie bierze udzialu w promocji emotka ale glupia jestem buuu

Miałam taką samą sytuację emotka  odesłałam im paragon bez większej wiary w sukces i po kilkunastu dniach dostałam od nich pisemne powiadomienie,że zgodnie z regulaminem nie mogą mi przyznać nagrody emotka
Pierwsza wygrana w loterii u Smolara i taka wtopa... Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6263891 Napisano: 04.10.2016 13:35:06 w PLAGIATY
poprostuanette napisał(a):

Pitach napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Pitach napisał(a):

agicho napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

jestem ciekawa czy zimą tez rozbierze do czerwonych gaci i położy na... zielonej trawce emotka

 Raczej nie musi się fatygować bo jedno i to samo ujęcie przerabia w programie emotka
Swoją drogą jak agencja zareagowałaby gdybyśmy wszyscy posłali w tym klimacie zdjęcie na konkurs...nawet zainwestowałabym w czerwone gacie,skoro działają jak płachta na byka i agencje łapią się na to emotka mieliby niezły orzech do zgryzienia emotka

To jest świetny pomysł,serio  emotka

hahaha tylko pamietajmy o czerwonych spodenkach i identycznej koszulce emotka

Gorzej,gdyby akurat ten jeden konkurs foto,na który się wszyscy solidarnie poświęcimy,gość od czerwonych gaci zwyczajnie sobie odpuści emotka

zawsze mozna w ten sposób zrobic jak będzie widoczna galeria emotka

Słusznie emotka  
rozmarzyłam się przez moment....
Galeria foto pełna tysięcy takich samych zdjęć,na których wszelkiej maści produkty konkursowe układają się w wielki,rozkrzyczany napis: STOP CWANIAKOM emotka
A później nastaje złota era,gdzie każdy z nas ma taką samą szansę na główne,a eldorado w czerwonych gaciach odchodzi w siną dal... Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6263859 Napisano: 04.10.2016 13:18:08 w PLAGIATY
poprostuanette napisał(a):

Pitach napisał(a):

agicho napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

jestem ciekawa czy zimą tez rozbierze do czerwonych gaci i położy na... zielonej trawce emotka

 Raczej nie musi się fatygować bo jedno i to samo ujęcie przerabia w programie emotka
Swoją drogą jak agencja zareagowałaby gdybyśmy wszyscy posłali w tym klimacie zdjęcie na konkurs...nawet zainwestowałabym w czerwone gacie,skoro działają jak płachta na byka i agencje łapią się na to emotka mieliby niezły orzech do zgryzienia emotka

To jest świetny pomysł,serio  emotka

hahaha tylko pamietajmy o czerwonych spodenkach i identycznej koszulce emotka

Gorzej,gdyby akurat ten jeden konkurs foto,na który się wszyscy solidarnie poświęcimy,gość od czerwonych gaci zwyczajnie sobie odpuści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6263837 Napisano: 04.10.2016 13:05:13 w PLAGIATY
agicho napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

jestem ciekawa czy zimą tez rozbierze do czerwonych gaci i położy na... zielonej trawce emotka

 Raczej nie musi się fatygować bo jedno i to samo ujęcie przerabia w programie emotka
Swoją drogą jak agencja zareagowałaby gdybyśmy wszyscy posłali w tym klimacie zdjęcie na konkurs...nawet zainwestowałabym w czerwone gacie,skoro działają jak płachta na byka i agencje łapią się na to emotka mieliby niezły orzech do zgryzienia emotka

To jest świetny pomysł,serio emotka Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

Pitach

#6262349 Napisano: 30.09.2016 19:03:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

kasia580 napisał(a):

Kto testuje Ekspresy do kawy ?  tak z ciekawości pytam ..

Nadal chyba nie ma wyników.

Wyniki już były. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6252806 Napisano: 11.09.2016 15:42:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

lager napisał(a):

MartaZey napisał(a):

a ja mam pytanie - czy w przypadku konkursów promocyjnych kupujecie po 1 produkt czy wiele? No i jakie dokończenia zdan najczęściej wygrywają - rymowanki, śmieszne czy wzniosle?:)

Na facebooku wygrywasz praktycznie wszystkie konkursy to co tak się pytasz jakbyś grała od wczoraj?

emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, belca 0

Pitach

#6249205 Napisano: 02.09.2016 13:51:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
elmo napisał(a):

Topaz 200 zł z konkursu "Tornister marzeń" 

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

Pitach

#6249190 Napisano: 02.09.2016 13:29:29 w Połączenia nieodebrane
leman8 napisał(a):

Pitach napisał(a):

510 213 241

Topaz emotka

Dzięki emotka  oddzwaniają na nieodebrane ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6249111 Napisano: 02.09.2016 12:10:35 w Połączenia nieodebrane
510 213 241 - tel 15 minut temu,ktoś coś kojarzy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6248661 Napisano: 01.09.2016 13:53:05 w Kaufland konkursy
delvitto: who knows ?...

Jeśli o mnie chodzi,kompletnie mi zwisa i powiewa,co taki kasjer/kasjerka zrobią ze znalezionym paragonem - zniszczy,zagra,odda koledze - jej/jego sprawa.Po prostu drażni mnie hipokryzja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6248648 Napisano: 01.09.2016 13:45:05 w Kaufland konkursy
delfinka101 napisał(a):

Pitach napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Konkurs z Audi i dopisek na stronie konkursowej:

UWAGA: warunkiem odebrania nagrody jest okazanie oryginału paragonu 
i jego poprawna weryfikacja w systemie sprzedaży Kaufland.

Bardzo podoba mi się ten dopisek!!!

Mnie również ale widziałam za to jak kasjerki chowają paragony sobie...

A ja kompletnie nie rozumiem "hejtowania" kasjerów za to,że zabierają paragony - co z tego? Dlaczego konkursowicz,który przetrzepuje wszystkie wózki i całą powierzchnię marketu w poszukiwaniu paragonów jest cacy,a kasjerka be ?Chyba Ci się pomyliło co to znaczy hejtowanie..

Nie,nic mi się nie pomyliło - stąd cudzysłów w  mojej wypowiedzi.
W twojej wypowiedzi dostrzegłam wyraźną dezaprobatę dla takiego zachowania i to mnie skłoniło do takiej,a nie innej refleksji.Nie nazwałam Twojego wpisu hejtem - miałam na myśli ogólne zjawisko. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6248620 Napisano: 01.09.2016 13:19:33 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

Pitach napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Konkurs z Audi i dopisek na stronie konkursowej:

UWAGA: warunkiem odebrania nagrody jest okazanie oryginału paragonu 
i jego poprawna weryfikacja w systemie sprzedaży Kaufland.

Bardzo podoba mi się ten dopisek!!!

Mnie również ale widziałam za to jak kasjerki chowają paragony sobie...

A ja kompletnie nie rozumiem "hejtowania" kasjerów za to,że zabierają paragony - co z tego? Dlaczego konkursowicz,który przetrzepuje wszystkie wózki i całą powierzchnię marketu w poszukiwaniu paragonów jest cacy,a kasjerka be ?

Może temu: (mnie osobiście to nie przeszkadza, ale może innym już tak)



  1. W Konkursie nie mogą brać udziału osoby zatrudnione przez Organizatora, a także członkowie ichrodzin, tj. wstępni i zstępni w pierwszym stopniu pokrewieństwa (tj. rodzice i dzieci) orazmałżonkowie i rodzeństwo. 

    A w którymś punkcie jest napisane że organizatorem jest kaufland... Czyli kasjerka jest pracownikiem Kauflandu emotka  

Tak - to tyle,jeśli chodzi o teorię,która - jak wszyscy wiemy - rzadko chodzi w parze z praktyką.

Myślę,że dla znacznej większości kasjerów,te paragony są szansą na odebranie bonów,które na pewno w jakiś sposób pomagają podreperować domowy budżet.Wynagrodzenia na takich stanowiskach nie są oszałamiające i rozumiem stosowanie zasady - każdy orze jak może emotka

Prawda jest taka,że świadomie pozostawiony paragon staje się własnością niczyją,a w nabyciu praw do niego obowiązuje stara zasada - kto pierwszy,ten lepszy emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0