Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Pitach

Pitach

#6285472 Napisano: 16.11.2016 20:49:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest już główna ! Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285468 Napisano: 16.11.2016 20:42:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Pitach napisał(a):

Ja widzę 23 nagrodzone wypowiedzi - może do końca dnia pojawi się całość...

Edit: już 25 - coś się dzieje emotka

chyba są już wszystkie emotka
zaintrygowała mnie odpowiedź Karoliny: Marzę jak szalony, by spełnić marzenie mojej żony...

Tak - też na to zwróciłam uwagę już podczas dodawania swoich zgłoszeń.Ten sam tekst jest dodany także od "Jerzego" - będzie niezła wtopa jeśli to zgłoszenie zgranie coś więcej,niż kawę... Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285452 Napisano: 16.11.2016 20:15:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

JACOBS
Właściwie dopiero teraz doczytałam ten zapis... "Warunkiem odbioru Nagrody Głównej w Konkursie jest przesłanie własnego zdjęcia przedstawiającego jak Uczestnik cieszy się z wygranej Nagrody Głównej"

Czyli dowolne szczęśliwe zdjęcie? emotka

na to wychodzi emotka

ja się zastanawiam jak traktować zapis o tym,że wygrywając w jednej edycji,automatycznie nie można wygrać w kolejnych - to dotyczy tylko głównej czy dodatkowych ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285437 Napisano: 16.11.2016 19:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja widzę 23 nagrodzone wypowiedzi - może do końca dnia pojawi się całość...

Edit: już 25 - coś się dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285412 Napisano: 16.11.2016 18:51:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Pitach napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Pitach napisał(a):

Wyświetlają się wam wyniki Jacobsa ?

nic mi sie nie wyswietla, strona nie laduje sie...;/

U mnie tak jak wspomniałam wyżej - 13 wpisów zamiast 50 i nagrody głównej.
Może dopiero wrzucają wyniki?...
Ma ktoś namiar na ich fb? Nie mogę znaleźć emotka

No właśnie! Na tel. ok. 10 wpisów, na kompie nie ładuje się wcale.

A może wysyłają maile i zwycięzcy są dodawani dopiero po potwierdzeniu ?

Odpada - widzę tam mój wpis,ale maila nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285405 Napisano: 16.11.2016 18:44:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Pitach napisał(a):

Wyświetlają się wam wyniki Jacobsa ?

nic mi sie nie wyswietla, strona nie laduje sie...;/

U mnie tak jak wspomniałam wyżej - 13 wpisów zamiast 50 i nagrody głównej.
Może dopiero wrzucają wyniki?...
Ma ktoś namiar na ich fb? Nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6285395 Napisano: 16.11.2016 18:31:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyświetlają się wam wyniki Jacobsa ?
Ja widzę tylko 13 wpisów - tak ma być?
Gdzie można zobaczyć,kto zdobył główną ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6276540 Napisano: 28.10.2016 12:25:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
lola.lola napisał(a):

maria1980 napisał(a):

donia7 napisał(a):

defed, monissss gratulacje dla Was!

I ja gratuluje emotka  

Ja również, brawo!  emotka emotka

Gratulacje !!!!! emotka  brawo !! emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

Pitach

#6275979 Napisano: 27.10.2016 13:44:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
grandprix napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Bony Kaufland + koszulka z autografem Włoszczowskiej  emotka

I u mnie

mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6275853 Napisano: 27.10.2016 11:31:48 w Kaufland konkursy
staszek napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Jaki jest cel wysyłania zgłoszeń minutę przed zakończeniem? Niech mnie ktoś oświeci emotka

Taki, żeby w ogóle wysłać jak się wcześniej tego nie zrobiło emotka

Cel jest zawsze jeden i ten sam,bez względu na to,czy wysyła się minutę przed końcem czy tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6275675 Napisano: 27.10.2016 00:32:08 w Kaufland konkursy
Prawdziwy rzut na taśmę - 23:59 emotka Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

Pitach

#6274933 Napisano: 25.10.2016 16:12:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
MartaZey napisał(a):

A widzieliście wyniki z Fiata 500 styl.pl?
http://www.styl.pl/raporty/raport-stylowe-zakupy/stylowy-fiat/news-konkurs-wygraj-stylowego-fiata-500,nId,2263330
Moim zdaniem ustawka jak nic - nikomu nie znane nazwisko bez doświadczenia konkursowego pisze nagle taką odpowiedź, że jury mdleje i przyznaje mu samochód....

Ty tak na serio ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6273254 Napisano: 21.10.2016 15:32:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Niebieska_Laguna napisał(a):

Pitach napisał(a):

marzenier napisał(a):

W temacie obrazkowych odpowiedzi słownych,nurtuje mnie pytanie,ile takowych "wyjątkowo kreatywnych" odpowiedzi od "wykazyjacych się niezwykłą świeżością i niebanalnym podjęciem do tematu uczestników" poszło na konkurs z audi w Kauflandzie?

Strach się bać.

Kaufland zapowiedział, że będzie brał pod uwagę tylko teksty, a w formularzu nie było miejsca na wklejenie foto, wątpię też, żeby otwierali linki do innych stron, gdzie są zamieszczane cudaczne prace.

I ja im wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6273247 Napisano: 21.10.2016 15:24:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzenier napisał(a):

W temacie obrazkowych odpowiedzi słownych,nurtuje mnie pytanie,ile takowych "wyjątkowo kreatywnych" odpowiedzi od "wykazyjacych się niezwykłą świeżością i niebanalnym podjęciem do tematu uczestników" poszło na konkurs z audi w Kauflandzie?

Strach się bać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6273246 Napisano: 21.10.2016 15:23:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
monkakk napisał(a):

Pitach napisał(a):

monkakk napisał(a):

bethan napisał(a):

monkakk napisał(a):

Dla mnie to organizator ponosi tu 100% odpowiedzialności za poprawność tego konkursu, a nie dziewczyna która wykazała się większą kreatywnością niż sam napisany przez nią tekst.

Nie nazwałabym tego kreatywnością ale zwykłym cwaniactwem. Perfidnym tym bardziej, że autorka tak jak piszesz: nie od dziś siedzi w konkursach i wie z czym to się je (i z czym nie powinno).

Słowa te były skierowane do dziewczyn które o tym piszą tu na forum emotka

monkakk: ja rozumiem,że to Twoja koleżanka i być może sama masz w poważaniu zasady fair-play,ale błagam - nie mów,że cwaniactwo i "wykazywania się większą kreatywnością" to TO SAMO.

nic takiego nie napisałam, to Twój wniosek -  na szczęście  to forum jest od wyrażania własnej opinii taką wyraziłam i nie zamierzam jej zmieniać - ja temat na tym kończę emotka  

"(...)dziewczyna która wykazała się większą kreatywnością niż sam napisany przez nią tekst." -  o jakim tekście mówisz ? O tym,którego nie ma ? Bo skoro organizator nie podaje go do publicznej wiadomości,to mam prawo zakładać,że w ogóle go w tym zgłoszeniu nie było.

Kombinowanie,jak obejść regulamin jest i zawsze było cwaniactwem,a Ty to nazywasz wykazywaniem się większą kreatywnością.To żaden wniosek - zwykłe czytanie ze zrozumieniem emotka Wyświetl w wątku >>

Pitach

#6273234 Napisano: 21.10.2016 15:06:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
monkakk napisał(a):

bethan napisał(a):

monkakk napisał(a):

Dla mnie to organizator ponosi tu 100% odpowiedzialności za poprawność tego konkursu, a nie dziewczyna która wykazała się większą kreatywnością niż sam napisany przez nią tekst.

Nie nazwałabym tego kreatywnością ale zwykłym cwaniactwem. Perfidnym tym bardziej, że autorka tak jak piszesz: nie od dziś siedzi w konkursach i wie z czym to się je (i z czym nie powinno).

Słowa te były skierowane do dziewczyn które o tym piszą tu na forum emotka

monkakk: ja rozumiem,że to Twoja koleżanka i być może sama masz w poważaniu zasady fair-play,ale błagam - nie mów,że cwaniactwo i "wykazywania się większą kreatywnością" to TO SAMO. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pitach

#6273064 Napisano: 21.10.2016 11:26:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
dang21 napisał(a):

Pitach napisał(a):

To zdjęcie forumowiczki emotka  nic dziwnego,że siedzi cichutko...

Jeśli ta osoba miała "odwagę" wysłać zdjęcie na konkurs, gdzie trzeba było dokończyć zdanie, to niech teraz ma ODWAGĘ przyznać się do swojej "pracy" emotka

Wiadomo, łatwo jest oszukiwać, ale trudniej przyznać się do oszustwa...Gratulacje emotka

Według Organizatora to nie oszustwo,tylko tak wysoki poziom kreatywności,o wzniesieniu na który większość z nas może tylko pomarzyć... emotka  skoro oni nie widzą problemu,to i autorka czuje się bezkarnie.Warto było przyciąć w wuja? warto emotka

Mnie w sumie bardziej ciekawi ta 'właściwa',pisemna część pracy,do której zdjęcie było tylko niewinnym,chwytającym za serce komisję - dodatkiem.
Praca pisemna naprawdę musiała pupę urywać,bo zdjęcie według mnie - mocno takie sobie emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

Pitach

#6273050 Napisano: 21.10.2016 11:11:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ludzie są różni...
Wcale bym się nie zdziwiła,gdyby część z tej grupy osób,która najgłośniej krzyczy o przestrzeganiu regulaminu,zasadach fair-play i uczciwym podchodzeniu do wszelkiej maści konkursów,sama zgłaszała takie kwiatki,bo "przecież agencje jednak różnie nagradzają i może warto być elastycznym" ? emotka  
"Panu Bogu świeczkę,a diabłu ogarek" - czyż nie ?

Nie brałam udziału w tym konkursie,ale doskonale rozumiem rozczarowanie wszystkich tych,którzy zgłosili te mało kreatywne,zgodne z regulaminem prace.
Niestety,ale w przypadku gdy odpowiedź wysyła się bezpośrednio na maila,to wtedy z góry wiadomo,że nie ma co liczyć na sprawiedliwą i zdrową rywalizację.

Autorkę zdjęcia pozdrawiam serdecznie i życzę szerokiej drogi emotka  to takie wygodne rowery - cieszę się,że masz już dwa emotka   Wyświetl w wątku >>

Pitach

#6273024 Napisano: 21.10.2016 10:49:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
To zdjęcie forumowiczki emotka  nic dziwnego,że siedzi cichutko... Wyświetl w wątku >>
1 dang21 0

Pitach

#6271999 Napisano: 19.10.2016 15:56:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gopablo1 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

joan nie porzucaj nadzieje, bo mi poprzednio też nawet pufy nie przyznali emotka Teraz udało się 1/2 piłka.
Zgodnie z poradami z zeszłego konkursu wstawiłam słowo "chips" emotka

Ja nie miałam w haśle  słowa "chips" a piłkę wygrałam... emotka

ja też nie miałam słowa "chips" i też piłkę wygrałam

Ja miałam i nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0