Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika victorious

victorious

#6078109 Napisano: 21.09.2015 23:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

cocomero napisał(a):

To jeszcze ja zapytam o biedronkową Moc Nagród emotka
W oświadczeniu dla laureatów jaką datę mam wpisać - wysłania pracy, wygrania czy odesłania? Rozsądek podpowiada, że aktualną datę, ale wolę się upewnić.

ja tam piszę daty z @  emotka

Na każdym dokumencie, a oświadczenie laureata jest dokumentem, wpisuje się aktualną datę i składa podpis. W innym przypadku jest to antydatowanie, a to w niektórych przypadkach jest przestępstwem. ( np. przy testamentach ) Rozsądek zatem podpowiada Ci dobrze i warto go słuchać, a nie opierać się na cudzych, nie zawsze "dobrych" radach. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6075941 Napisano: 18.09.2015 00:47:09 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

Mógłby ktoś podrzucić adres strony na której sprawdza się adres/siedzibę banku po numerze konta? emotka

Np. www.numerkonta.com albo www.jakitobank.pl. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6075136 Napisano: 17.09.2015 01:59:37 w Biedronka
pistacja9 napisał(a):

Jeśli ktoś wrzuca paragon luzem to koperty się sprawdzą, a jak przypięte to nie ma sensu emotka

Jak ktoś wrzuca paragon luzem, to może zapomnieć o przekazie. emotka Nikt w "Avanti" nie opanuje tysięcy latających swobodnie paragonów. Ja również przypinam paragony zszywkami, a dodatkowo na każdym oświadczeniu dopisuję ołówkiem datę wygrania nagrody, która przecież nie musi być tożsama z datą na paragonie. Trzeba ludziom ułatwiać pracę, to może bardziej docenią nasze hasła. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6075128 Napisano: 17.09.2015 00:41:35 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

"Wykonanie zadania konkursowego poprzez kreatywne napisanie hasła reklamowego jednego z zakupionych produktów, októrym mowa w pkt 11a)"

ale jeżeli kupię sobie pepsi w biedronce dziś, a jutro kupię tropicanę i na jej paragon zagram (wczesniej na pepsi nie grając) opisując pepsi, to też będzie to zgodne z zacytowanym fragmentem regulaminu. zakupiłam bowiem produkt, o którym mowa. nigdzie nie jest napisane, że trzeba "napisać hasło reklamowe produktu zakupionego i udokumentowanego konkretnym paragonem, który wyśle się w zgłoszeniu". jeżeli ma być ściśle, to ściśle twierdzę, że można pisać hasła każdego z produktów promocyjnych.  może i trochę pokrętne, ale logiczne.  :)

Logiki w tym nie ma za grosz. Opisujesz bowiem zalety "Pepsi" na paragon "Tropicany" mimo, że posiadasz paragon "Pepsi" z poprzedniego dnia. A co wtedy robisz, z tym niewykorzystanym paragonem na "Pepsi". Rozumiem, że pewnie reklamujesz "Tropicanę". emotka   A nie prościej jest opisać ten produkt, który jest na paragonie. Poza tym ma to jeszcze jedno, bardzo logiczne, uzasadnienie. Układając hasło reklamowe, zwykle zachwalamy dany produkt, a łatwiej jest to zrobić, jeżeli się go spróbowało, bo się go kupiło. A inaczej mogłabyś np. wychwalać "Tropicanę" na paragony "Pepsi", nie wiedząc jak naprawdę smakuje. A tak naprawdę, to jest to dyskusja całkiem akademicka, bo najprawdopodobniej weryfikacja paragonów będzie obejmowała tylko ich numery i zakup produktów promocyjnych, a nikt nie dołoży sobie pracy, żeby jeszcze sprawdzać, czy hasło dotyczy ściśle tego, co jest na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6075123 Napisano: 17.09.2015 00:22:51 w Biedronka
cytrynkowa napisał(a):

kurcze wysłałam na męza i na mnie wygrałam na oa i teraz nie wiem który mój a który jego paragon!!! poradzicie?

Na stronie konkursowej "Mocy nagród" jest zakładka "KONTAKT". Za jej pomocą można wysłać maila do organizatora. W treści podaj np. swoje dane, dzień zgłoszenia do konkursu i oba numery paragonów. Poproś o wskazanie, który z nich "wygrał". "AVANTI" odpisuje dość szybko. Podadzą ci numer twojego wygranego paragonu, a ten drugi będzie "mężowski". A na przyszłość warto zapisywać kogo dotyczy dany paragon, będzie mniej pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6074920 Napisano: 16.09.2015 18:54:50 w Biedronka
vickichelm napisał(a):

Poratujcie ... Mam pytanie o Moc Nagród . Jeśli e-maila o wygranej otrzymałam 10.09 to 5 dni roboczych liczę od tej daty czy od dnia następnego? Dziś jest ostatni dzień czy jutro?emotka

W tym konkursie mamy równo tydzień na odesłanie oświadczenia. Niezależnie bowiem od dnia tygodnia, w którym otrzymamy maila, zawsze po drodze wypadnie sobota i niedziela. Najłatwiej zatem jest zapamiętać zasadę, że jeżeli mail dostaniemy w poniedziałek, to termin upływa w kolejny poniedziałek, itd.

Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6074268 Napisano: 16.09.2015 04:32:12 w skojarzenia
kuszenie - wąż Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6072149 Napisano: 13.09.2015 02:39:44 w Biedronka
bezaczek7 napisał(a):

jokan napisał(a):

po ile sa zupy Amino w Biedronce? czy po 1,09 zł ?

u mnie szóstego były po 0,89zł

Promocja była do 9 września, teraz są znowu po 1,09 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6069240 Napisano: 08.09.2015 14:05:45 w Biedronka
moniap82 napisał(a):

w mocy nagród trzeba wysłać zgłoszenie w dniu zakupu?

Niekoniecznie, dzień i godzina wysłania zgłoszenia musi być późniejsza, niż na paragonie. Można zatem wysłać nawet za miesiąc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6067928 Napisano: 06.09.2015 16:49:11 w skojarzenia
milioner - bogactwo Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6063703 Napisano: 31.08.2015 12:35:43 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Nie ma ograniczenia na gospodarstwo ani na osobę ale czy w jednym dniu można wygrać 2 razy? 

Dokładnie o to samo chciałam zapytać.

Skoro nie ma żadnych limitów to znaczy, że jedna osoba może wygrać nawet 500 razy dziennie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6060371 Napisano: 24.08.2015 10:48:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jest i u mnie rower z "pieskiego" konkursu. emotka Od miłego kuriera z DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6059028 Napisano: 20.08.2015 12:52:49 w Biedronka
jokan napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Pomocy !
Wysłałam na Leona odpowiedź i przyszła mi zwrotka,że numer tego paragonu został już zgłoszony do konkursuemotka  przecież ja pierwszy raz zgłaszałam
Co mam zrobić???


moze wpisz numer systemowy, ten na dole?

Nic nie zrobisz, taki numer jest już w systemie. Powód jest prosty: mamy ponad 2500 "Biedronek", a w każdej przynajmniej po kilka kas. Numer paragonu nie jest niepowtarzalny, bo oznacza on kolejną transakcję na danej kasie. System nie odróżnia sklepów i stąd takie przygody. Jest to brak w regulaminie, zresztą charakterystyczny dla wielu konkursów. Prefiks powinien dodatkowo zawierać np. godzinę transakcji, wtedy byłaby mała szansa na zduplikowanie zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6058492 Napisano: 19.08.2015 12:23:54 w SZUKAM....
Można wysyłać w oryginalnym opakowaniu, tylko tak zapakowane, żeby się kurierowi nie rozleciało po drodze. emotka Adresat będzie miał mniej pracy przy rozpakowaniu i od razu zobaczy, że to grill. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6057700 Napisano: 17.08.2015 18:02:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Książka "Narkopolis" Jeeta Thayila z booklips.pl. emotka Poczta Polska - list polecony. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6057299 Napisano: 15.08.2015 23:46:22 w Dziś cieszę się z.....
U mnie też - spadł deszcz. ( takie haiku emotka   ) Po dwóch tygodniach suszy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6056440 Napisano: 12.08.2015 19:52:09 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
asper01 napisał(a):

Mały plecak Pingwiny z Madagaskaru. Skąd to ?


Jak to skąd, Madagaskar to taka wyspa koło Afryki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6056281 Napisano: 12.08.2015 15:19:34 w Biedronka
magdalena_g napisał(a):

W Leonie nie ma ograniczenia do 160 ??


W regulaminie nie ma żadnego zapisu o długości SMS, zatem można się rozpisywać. emotka   Prefiks jest długi: "HORTEX.Biedronka.numer paragonu.Kto Leona ma..." ; zajmuje około 40 znaków, czyli na twórczość zostałoby tylko 120. Niektórym wystarczy, ale "pisarzom" nie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6055770 Napisano: 11.08.2015 15:14:14 w Informują
Mail z konkursu "Aktywnie z psem" ; potwierdzenie wygranej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6054835 Napisano: 10.08.2015 01:24:05 w SZUKAM....
mahuska napisał(a):

Szukam kogoś kto mi napisze 2 zdania po angielskuemotka proste hehe


Do tego wystarczy ci tłumacz Google.  emotka   Wpisz sobie w wyszukiwarce słowo "tłumacz", a potem możesz wybierać z tylu języków, ile jest na świecie. Jakość tłumaczenia jest całkiem dobra. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0