Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika victorious

victorious

#6084787 Napisano: 01.10.2015 02:38:10 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy myślicie, że w mocy nagród "przejdzie" mirinda 1,75 l + cheetosy ? W regulaminie jest mowa o dwupaku, a w mojej biedrze pojawiły się dziś pojedyncze z nalepką konkursową, więc zakupiłam z rozpędu jedną sztukę aby odpocząć od tropicany...  emotka

Skoro jest Pepsi 1,75l i 7up też 1,75l, to czemu nie miałaby przejść Mirinda? Poza tym nie traktuj listy produktów, jak Dekalogu. Konkurs trwa dwa miesiące i pewne zmiany są dopuszczalne. Ważne, że produkt jest "firmowy". Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6084735 Napisano: 30.09.2015 23:00:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może masz konkurs w swoim banku na liczbę płatności kartą. emotka Do promocyjnych nie są przydatne, bo nie ma tam nazw produktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6083968 Napisano: 29.09.2015 22:54:41 w Biedronka
bartula napisał(a):

Czy te 5 dni roboczych na moc nagród to się liczy dzisiejszy dzień jako pierwszy czy dopiero jutrzejszy?

Jeżeli mail przyszedł dzisiaj, to masz czas na odesłanie oświadczenia do następnego wtorku. Zawsze jest równo tydzień na wysłanie danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6083825 Napisano: 29.09.2015 19:50:29 w Biedronka
benasia napisał(a):

ace napisał(a):

benasia napisał(a):

Wg mnie to nie kwestia banów - po prostu dużo osób gra: paragony są tanie, towar łatwo dostępny. Tyle osób deklarowało na początku,że grać nie będzie bo co to tylko 50zł a teraz większość forum gra w Moc.

Szczerze ja tez bym tu nie dorabiała teori spiskowej. Jakos nie wydaje mi sie by im sie chciało sprawdzać ile razy kto wygrał w przeciągu ilu dni... Za dużo nagród by prowadzić czarna listę i pamietać by "sciągnąć" osobę z niej po okresie "kwarantanny" ... 

dokładnie  emotka

To nie są żadne teorie spiskowe, tylko fakty. A w dobie komputeryzacji twoje wątpliwości, jak to trudno sprawdzić, czy ktoś już wygrał są śmieszne. Wyślij maila do "Avanti" i spytaj czy wybierając nagrodzone hasła ( o ile nie losują ) mają na liście dane autora, czy też nie. Jeżeli mają, to znaczy, że wybór nie jest uwarunkowany jedynie jakością sloganu reklamowego. Według mnie hasła powinny być jedynie ponumerowane, a dopiero po wyborze najlepszych odczytywano by personalia autorów. Tak, jak postępuje się przy konkursach literackich, gdzie prace są oznaczane godłem autorów, żeby nie było żadnych podejrzeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6083799 Napisano: 29.09.2015 19:05:48 w Biedronka
moskala22 napisał(a):

fiolecik2012 napisał(a):

migi napisał(a):

fiolecik2012 napisał(a):

benasia napisał(a):

brudny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

luko922 napisał(a):

No nareszcie jakaś biedronka, na nowe nazwisko. PRZYPADEK? emotka

Właśnie po kolejnym dniu bez wygranej też stwierdziłem, że trzeba na znajomych grać. Swoją drogą trochę to dziwne, że mam cały regał ich produktów, a oni nie chcą dać nagrody "bo nazwisko się powtarza"... Kupiłem- mam prawo wygrać. Pomijam, że mogą być inne powody braku wygranej, choć wątpię...

ta, mam to samo, nie ma co wysyłać na siebie, bo pomijają ... trochę głupota, w końcu powinno im zależeć, żeby produkty z półek znikały emotka
czas zrobić przerwę.

Ja nazwiska nie zmieniam i jakoś idzie - jak to mówią czasem słońce, czasem deszcz     emotka

Ja właśnie się też zastanawiam na kogo by tu zagrać, bo od ponad tygodnia moje nazwisko pomijają emotka

zauważyliście, że sporo osób pojawiło się, które od około tygodnia mają pustki w mocy ? emotka  przypadek? :> 

Jesteśmy na jakiejś "czarnej liście " chyba trzeba dać sobie spokój z Mocą,  tylko trochę mi szkoda bo dzieciaki i tak chcą chrupki codziennie ...

Ja mam chyba jakiegoś bana, wygrałam raz pierwszego dnia i potem nic, a moja siostra, jej mąż i nasza mama wygrywaja każdym zgłoszeniem (każdy z nas posłał po 4 zgłoszenia)

Tak to już jest w Polsce, że prawo ( regulamin ) sobie, a życie sobie. A "życzliwi" też się pewnie przysłużyli. Żeby było uczciwie, to w momencie wybierania nagrodzonych haseł dane osobowe nie powinny być widoczne, a tak zapewne nie jest. Stąd bardzo łatwo o pomijanie osób, którym już się udało wygrać. Szkoda tylko, że zapisy regulaminu mówią coś zupełnie innego. Trzeba było wprowadzić ograniczenie do jednej wygranej na osobę, wtedy nikt nie miałby pretensji. A tak teoretycznie można wygrać nawet kilka razy dziennie, a w praktyce wybierane są "nowe" osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6083248 Napisano: 29.09.2015 02:30:12 w skojarzenia
polityka - wybory Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6083247 Napisano: 29.09.2015 02:21:37 w Biedronka
magnus napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

benasia napisał(a):

Dzięki Edzia   emotka

visserarthur dziś widziałam Cif w Biedronce i jakas promocja jest: jak 2 szt się kupi to taniej wychodzi niż 1 szt - ale po ile dokładnie to nie wiem bo mnie akurat Cif nie interesował   emotka

8,98 za 2szt

Za 8,98 było chyba mleczko 700ml- to mówicie, że one są 2 w cenie jednego...?

2szt  po 500ml kosztują 8,98

U mnie nie ma takiej promocji emotka , mleczko 700 ml - 8,59 zł

Co to znaczy, u mnie nie ma. emotka Akcja "Kup więcej za mniej" dotyczy wszystkich "Biedronek" od 21.09. do 04.10.2015 roku.
Przy zakupie dwóch mleczek po 500ml, cena jednostkowa wynosi 4,99zł. Czyli za litr - 8,98zł, a zatem prawie o 1/3 taniej w porównaniu z tym 700ml. No chyba, że u ciebie naród się  rzucił i wykupił cały zapas. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6082940 Napisano: 28.09.2015 17:16:20 w Biedronka
falus napisał(a):

Idzie moc nagród emotka

Dzisiaj długo obradowali, chyba jednak czytają. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6082939 Napisano: 28.09.2015 17:15:09 w Informują
Podają wyniki "Mocy nagród" z 24 września. emotka Dzisiaj długo obradowali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6082507 Napisano: 28.09.2015 00:04:13 w Biedronka
holala napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Czy w Waszych Biedronkach jest jeszcze Lipton Ice Tea? U mnie kompletnie wymiotło.

Tylko jeden tydzień, niestety i nie będzie dostawy, bo pytałam. Są Tropicany już bez promocji 2,99 i 3,99 oraz dwupaki Mirindy po 5,99

nie sadzilam, ze tak je wymiecie... a bardzo lubie lipton zielona, moglam wczesniej pomyslec emotka i kupic pare do konkursu. tydzien temu jeszcze gdzies mi mignela pepsi bez cukru 0,85 - ale nie pije tego, wiec nie zaprzatalam sobie nia glowy. 

A w dodatku ta przystępna cena, która znacznie obniża wartość paragonu konkursowego. emotka U mnie brać, wybierać, decydować. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6081784 Napisano: 26.09.2015 01:15:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Czytając Wasze posty cieszę się, ze w żadnym z konków Wedla nie wzięłam udziału...  /zbyt drogie dla mnie i te problemy z numerami paragonów.../
PS. Jest jednak jeden plus, że numer paragonu trzeba było podać, a więc życzę Wszystkim uczciwym forumowiczom  powodzenia ! Przynajmniej tutaj "gracze" bez paragonów nie będą mieli szans... emotka

Może i drogie, ale wygrać samochód za 20 zł - bezcenne. emotka A przegraną można zawsze osłodzić ptasim mleczkiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6080865 Napisano: 24.09.2015 23:03:16 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

Wkurza mnie galeria etap II z Tyskiego. Jak mogła zostać nagrodzona mapa czegoś tam, zdjęcie legitymacje dziewczyny czy facet z gestem Kozakiewicza. Takich zdjęć jest dziesiątki, nie spełniają wymogów regulaminowych, a są nagradzanie. Ta agencja kpi z konkursowiczów, szkoda pisać... emotka

Ale akurat Władysław Kozakiewicz wykonał swój słynny gest właśnie po zwycięstwie na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie. Złoty medal i rekord świata to jednak są sukcesy i pewnie ten gość ze zdjęcia nawiązywał do tego. A poza tym rozstrzygnięcia w wielu konkursach mają charakter uznaniowy i zawsze ktoś będzie niezadowolony. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6080605 Napisano: 24.09.2015 17:27:33 w Biedronka
dotusia napisał(a):

roll106 napisał(a):

na konkurs z kosmetykami piszecie o danym produkcie czy ogólnie o ich produktach ? emotka

ja ogólnie... nawet nie podajesz numeru paragonu i nie wiadomo, co się kupiło emotka

Gdyby trzeba było podać numer paragonu, to i tak nikt by z niego nie wywnioskował, jakie produkty zostały kupione. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6079955 Napisano: 24.09.2015 02:26:07 w Biedronka
kammaro napisał(a):

brudny napisał(a):

Ciekawi mnie ilość paragonów, zakładając, że było z 30 tyś zgłoszeń a numery systemowe przeważnie mieszczą się w przedziale od 1 do 9999 to ile razy trafiliśmy na zdublowane numery i czy w ogóle będę one brane pod uwagę.

Ja trafiłam na zdublowane już 10 razy  emotka


Ale tu chodzi o konkurs "Wedla", a nie "Moc nagród". Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dwie osoby wygrały na taki sam numer paragonu, nawet z tego samego dnia. Wystarczy, że obie udokumentują zakup "swoimi" paragonami. Tutaj bowiem system nie blokował możliwości wpisania takiego samego numeru, jak to jest w "Mocy nagród". A co do liczby zgłoszeń, to nie sądzę, żeby było ich aż 30.000. To dawałoby średnią blisko trzech rejestracji na każdą minutę trwania konkursu, co jest raczej niemożliwe. Poza tym, jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę, więc mnożenie zgłoszeń nie zwiększało szans na kolejne wygrane, a tylko "czyściło" kieszeń.

Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6079922 Napisano: 24.09.2015 00:07:22 w Biedronka
Dwie minuty przed północą, ale grunt to zmieścić się w limicie czasu. emotka Oby, zgodnie z przysłowiem, ostatni byli pierwszymi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6079874 Napisano: 23.09.2015 23:02:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasia20 napisał(a):

Czy jako numer paragonu na Wedel w Biedronce trzeba podac numer systemowy znajdujący się na dole a nie tak jak np w Mocy nagród ten u góry?

Ten dolny, bo taki jest zapis w regulaminie. Życzę autka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6078723 Napisano: 22.09.2015 19:03:16 w Biedronka
mahuska napisał(a):

Na Tyskie nie przechodza fotki z dziećmi??

Nie, bo to konkurs organizowany przez producenta napojów alkoholowych. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6078158 Napisano: 22.09.2015 00:09:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Victoria33 napisał(a):

Ważne by nie była to data wcześniejsza od daty powiadomienia o wygranej.

Właśnie o to chodzi, a giulietta niestety nie ma racji. Data wypełnienia oświadczenia nie może być taka sama, jak data wygrania nagrody. Z bardzo prostej przyczyny: o wygranej możemy dowiedzieć się najwcześniej następnego dnia, bo dopiero wtedy zbiera się jury. Np. dzisiaj mamy już 22 września, a nie ma jeszcze wyników z 18. i kolejnych dni. Najprościej jest wpisywać datę wypełnienia oświadczenia i złożenia podpisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6078146 Napisano: 21.09.2015 23:58:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

Ja zawsze piszę datę wypełnienia oświadczenia. Robię źle?emotka

Robisz bardzo dobrze, zgodnie z logiką i prawdą. Możesz mieć czyste sumienie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6078125 Napisano: 21.09.2015 23:28:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

victorious napisał(a):

giulietta napisał(a):

cocomero napisał(a):

To jeszcze ja zapytam o biedronkową Moc Nagród emotka
W oświadczeniu dla laureatów jaką datę mam wpisać - wysłania pracy, wygrania czy odesłania? Rozsądek podpowiada, że aktualną datę, ale wolę się upewnić.

ja tam piszę daty z @  emotka

Na każdym dokumencie, a oświadczenie laureata jest dokumentem, wpisuje się aktualną datę i składa podpis. W innym przypadku jest to antydatowanie, a to w niektórych przypadkach jest przestępstwem. ( np. przy testamentach ) Rozsądek zatem podpowiada Ci dobrze i warto go słuchać, a nie opierać się na cudzych, nie zawsze "dobrych" radach.

akurat moje rady są dobre emotka  a data @ jest tą aktualną  emotka  

Owszem jest aktualna, ale tylko od przyjścia maila do północy. Następnego dnia jej "aktualność" ulega dezaktualizacji. emotka Tak naprawdę, w tym konkursie każda data od otrzymania maila do dnia wysyłki oświadczenia będzie poprawna, bo nikt nie sprawdzi, kiedy ktoś wypełnił oświadczenie. Warto jednak mieć nawyk, że kiedy się podpisujemy, to wpisujemy taką datę,  jaka jest w rzeczywistości, a nie z "sufitu". Wyświetl w wątku >>
0 0