Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika victorious

victorious

#6091613 Napisano: 11.10.2015 06:11:19 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

Myślicie, że to już koniec hucznych konkursów urodzinowych w Biedrze? Może ma ktoś jakieś przecieki?

Ile można świętować urodziny, strasznie potem boli głowa. emotka A twój avatar codziennie z drinkiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6091612 Napisano: 11.10.2015 05:19:13 w SZUKAM....
niunia-k napisał(a):

Szukam konkursu który mógł być prowadzony przez Starcom nie kojarzę nic ostatnio a dostałam sms że taka firma nadała coś DHL do mnie emotka emotka

Ostatni konkurs organizowany przez Starcom to "Back to school - Coca-Cola". Trzeba było ułożyć rebus z Coca-Colą.
emotka link Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6091610 Napisano: 11.10.2015 04:07:33 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

Wkurzyło mnie Allegro. Zawsze był w wyszukiwarce taki myk, ze można było zobaczyć aukcje zakończone. Jak coś sprzedawałam, to mogłam zobaczyć, czy schodzi, za ile, czy może odpuścić sobie wystawianie itp. W każdym razie przydatne to dla mnie było.
No i co?
I oczywiście nie ma...
Kurde no...

Możliwość przeglądania archiwalnych aukcji zostanie przywrócona w drugiej połowie października, po protestach użytkowników. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6091604 Napisano: 11.10.2015 00:37:38 w skojarzenia
0 0

victorious

#6091285 Napisano: 10.10.2015 05:59:01 w skojarzenia
masełko - kalorie Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6090598 Napisano: 09.10.2015 04:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Mojej siostrze też się nie udało. Na liście nagrodzonych brakuje zdaje się jeszcze 52 zwycięzców Ipadów oraz 5 aparatów i kilku tysięcy biletów do kina. Nawet na vouchery do kina się połakomili, ech. Sponsorowi powinno zależeć,aby wszystkie nagrody trafiły w ręce Uczestników Konkursu, a nie były przywłaszczone przez Agencję. Skandal.

Listy laureatów nagród I i II stopnia są zapełnione zgodnie z regulaminem. Dziesięć samochodów i po sto Ipadów, konsol i aparatów. Inna sprawa, że lista powstawała etapami od niedzieli do poniedziałku i były różne przetasowania. Zgłoszeń było na pewno mniej niż 5310, czyli każdy prawidłowo nadesłany numer paragonu powinien zostać nagrodzony przynajmniej kompletem biletów. Ile nagród zostanie w "Albedo" nigdy się nie dowiemy, bo jest jeszcze weryfikacja zwycięzców. A nie wiadomo, czy wśród osób na liście nie ma tych, które pomyliły nr paragonu z numerem systemowym. Skandalem zaś są takie zapisy w regulaminach konkursów, które dopuszczają możliwość pozostawienia nagród organizatorowi. Zawsze powinna być lista rezerwowa, a gdyby jeszcze zostały jakieś nierozdane nagrody, to wystarczyłby zapis, że agencja ma obowiązek przekazać je domowi dziecka ze swojej okolicy. Ale tego powinien w pierwszej kolejności pilnować fundator nagród, bo wszelkie nieprawidłowości uderzają w jego reputację i podważają zaufanie do marki. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6090593 Napisano: 09.10.2015 03:07:05 w skojarzenia
wstręt - Quasimodo Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6090592 Napisano: 09.10.2015 02:41:43 w Biedronka
asiunia260 napisał(a):

Czyżby formularz w mocy zaczął przyjmować zdublowane paragony? emotka  czemu akurat teraz, kiedy ja chciałam sprawdzić, który paragon wygrał  emotka

Aby sprawdzić, który paragon jest "wygrany" wystarczy wysłać maila do "Avanti". Podaj numery paragonów z danego dnia, a oni wskażą ten właściwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6090572 Napisano: 08.10.2015 23:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

prośbę mam do osób, co grały w wedel w stokrotce. Czy ten początek tekstu ("Smak dziecięcej radości to...") należy potraktować jako prefiks, czy tylko dalszą część hasła można wpisać? 

Wyjątek z regulaminu: paragraf drugi:
3.W Konkursie ważne są wyłącznie SMS-y zaczynające się od słów: „smak dzieciecej radosci to”, z uwzględnieniem zasad określonych w pkt. 4. 4. W treści SMS-a wysłanego przez Uczestnika Konkursu Organizator dopuszcza użycie małych oraz wielkich liter. Nie dopuszcza się natomiast używania polskich znaków. Poszczególne słowa w treści SMS-a mogą być oddzielone spacją albo znakiem albo napisane łącznie. Ilość znaków w wiadomości SMS nie może przekraczać 160 znaków, przykład SMS-a: „smak dzieciecej radosci to czekolada”. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6090546 Napisano: 08.10.2015 23:10:51 w Sport
Dzisiaj Polacy zagrali jak Niemcy, czyli do ostatniej sekundy. emotka Za to Niemiaszki dali ciała i polegli na zielonej wyspie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6089812 Napisano: 08.10.2015 03:05:40 w Biedronka
Urbanek napisał(a):

tylko do wczoraj był kolejny etap Persila emotka   coś krótko i się przeliczyłem, paragon przepadłemotka emotka

Ten konkurs miał pięć etapów, ale niestety różnej długości, co mogło wprowadzać w błąd. Pierwszy tydzień miał 4 dni, trzy kolejne po 7, a ostatni tylko 5. Koniec zgłoszeń wypadł we wtorek, ale losowanie będzie tradycyjnie w piątek. Zatem konkursowiczu trzymaj rękę na pulsie, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy agencja wytnie ci numer i skróci tydzień o 2 dni albo określi, że numerem paragonu nie jest numer paragonu, tylko numer systemowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6089811 Napisano: 08.10.2015 02:50:30 w Wkurza mnie...
misiamisiam napisał(a):

Wiem, wiem... regulamin. Czytałam na samym początku i sobie zakodowałam, że warto brać udział w pierwszym tygodniu bo trwa tylko 4 dni a pozostałe etapy cały tydzień. Zaraz chyba coś mnie trafi, ale nie mogę napisać co bo jest objęte cenzurą. Już dawno nic mnie tak nie wkurzyło. 

W tym konkursie "Smolar" przeprowadził reformę kalendarza. I wyszło z tego, że pierwszy tydzień miał 4 dni, trzy kolejne po 7, a ostatni tylko 5. O ile czas trwania pierwszego etapu miał pewne uzasadnienie, bo konkurs dopiero startował, to V etap mógł spokojnie trwać do 8 października. Bo skoro koniec zgłoszeń wypadł we wtorek, to losowanie powinno odbyć się w środę. A będzie tradycyjnie w piątek. Jedyny plus dla graczy to mniejsza konkurencja, ale dla tych co zostali z zapasem "Persila" i bez nadziei na nową pralkę to marna pociecha. Wniosek z tego taki, że trzeba się pilnować, bo każda agencja ma "swój" własny kalendarz. No chyba, że zamysłem "Smolara" było, żeby konkurs trwał równe 30 dni, bo to taka "okrągła" liczba. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6089026 Napisano: 06.10.2015 23:33:42 w Informują
polarniczka napisał(a):

informuje Żabka Moja szkoła to....sms, ale nie piszą jaka nagroda
z nr 664587970

O tym, co się wygrało ( laptop czy DVD ) poinformują w mailu zwrotnym, po otrzymaniu danych laureata. Stopniują napięcie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6088333 Napisano: 06.10.2015 02:45:12 w skojarzenia
lina - wspinaczka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6086838 Napisano: 04.10.2015 16:23:10 w Biedronka
lusienka napisał(a):

Dlaczego dziś przy zakupach w Biedronce dostałam RABAT na zupki Knorremotka  a że robiłam większe zakupy przy kasie się nie zorientowałam...i co po podliczeniu mam 19,80emotka  paragon do kosza emotka

Dlaczego do kosza? Jest jeszcze Narodowa Loteria Paragonowa. emotka Możesz zamienić ten nieszczęsny papierek na autko. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6086533 Napisano: 04.10.2015 02:11:19 w skojarzenia
mięśnie - zakwasy Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6086446 Napisano: 04.10.2015 00:08:41 w Biedronka
Północ wybiła. emotka Mamy 4 października 2015 roku. Pytanie dnia: będą dziś wyniki z "Wedla" czy też nie? Kto odjedzie Nissanem? Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6086005 Napisano: 02.10.2015 18:38:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zacydrowana koszulka z ostatniego dnia konkursu. emotka Kurier InPost. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6085427 Napisano: 02.10.2015 01:37:46 w Biedronka
lethe napisał(a):

Ja chcialam napisac ze w Biedronce poslalam jedno zglosznie tuz po polnocy a nastepne dopiero wieczorem na inna osobe i w wynikach sa i tak obie nagrodzone PRAWIE OBOK SOBIE - na miejscu okolo 400 . 

Czy to obala jakas teorie? emotka

To znaczy, że pani losującej zwycięzców rozsypały się kartki i już ich nie ułożyła chronologicznie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6084788 Napisano: 01.10.2015 03:34:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

ach te biedronkowe konkursy z autami - człowiek ma nadzieje , łudzi się ze może tym razem....a tu życie--biedronkowe  auto to znowu nie moja bajka ...ktoś z forum napisał mi kiedyś że może za wysoko mierze- ale przecież każdy ma swoje marzenia i o nie walczy - tylko trudno je dosięgnąć

W poniedziałek rozdają Nissany, nie trać nadziei. emotka A 20 "Leonów" jeszcze przed nami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0