Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika victorious

victorious

#6095774 Napisano: 17.10.2015 20:43:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

No nie mogę . Victorious z nami od lipca. Ale poucza jakby miał tu 10 lat stażu.  Najlepsza rada to ta żeby najpierw wypić mleko a potem wbić kod. Jakże cenna rada dla naszych hurtowników.  No leżę i nie wstaję.  

Dłuższy staż na forum nie daje ci patentu na mądrość. Zapewniam cię, że znacznie łatwiej wyciąć kod z pustego opakowania niż z pełnego mleka. Ale rozumiem, że ty wolisz ten drugi sposób. Poza tym, nie wniosłaś nic nowego do dyskusji , oprócz osobistych wycieczek. Życzę miłego wieczoru. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095667 Napisano: 17.10.2015 14:43:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

na wedla też najpierw zjadasz wszystkie czekolady, a później wysyłasz zgłoszenie ? emotka  
Jeśli nie wypiłabym 1l mleka dziennie to nie mam prawa wysłać większej ilości zgłoszeń na dany etap? Trochę to bzdurne  emotka  Na FB widziałam, że ludziom na pytanie o zwycięski kod odpowiadali, żeby się kontaktować poprzez wiadomość prywatną to pomogą.

Z logiką u ciebie na bakier. W którym konkursie "Wedla" trzeba odsyłać opakowania po czekoladach czy ptasim mleczku? Tam jest wymóg odesłania paragonu, a produkty możesz zjadać przez kilka lat. Inaczej jest przy "Łaciatym". Oczywiście, że możesz wysłać nawet kilkadziesiąt zgłoszeń w danym etapie, tylko potem nie narzekaj, że nie masz co zrobić z 30 litrami mleka. A kod niestety jest na opakowaniu, co za pech. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095659 Napisano: 17.10.2015 14:30:00 w Biedronka
Masza86 napisał(a):

Ja teraz żałuję, że nie przyłożyłam ręki do pracy córki :zbanowany:, wygrały prace przestrzenne, a w regulaminie jasno było napisane , że prace maja być nie przestrzenne, bo chodziło coś o drukowanie w kalendarzu !!!!!! emotka emotka emotka , i w dodatku niektóre 6 latki rysują lepiej od brata w gimnazjum emotka widać rękę rodziców.

Praca płaska to nie jest tylko rysunek. Wydzieranka, naklejanka, kolaż, wyszywanka, itp. to nadal są prace nieprzestrzenne. Budowla z klocków, to jest przykład pracy przestrzennej, do koperty raczej by nie weszła. Które dziecko zrobiło pracę samodzielnie, a które miało większą lub mniejszą pomoc jest nie do zweryfikowania. Można tylko współczuć rodzicom, którzy już na starcie uczą dzieci jak iść przez życie na skróty. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095653 Napisano: 17.10.2015 14:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

Może Cię zaskoczę,ale czytałam regulamin! Niestety chodzi o to,że w regulaminie jest napisane, że trzeba odesłać kod na zwycięskie życzenia. Z odesłaniem wszystkich kodów, to nie taka prosta sprawa, bo mleko jeszcze nie wypite! ( U mnie w domu więcej schodzi mleka bez laktozy. To zwykłe kupuję raz na miesiąc zgrzewkę ) Byłoby prościej, gdyby w mailu podali kod, który wygrał, ale to moje zdanie:-)

W każdym konkursie trzeba odesłać ten kod, kupon, paragon, itp., który jest przypisany do wygranej. A wcale prościej nie byłoby, gdybyś wiedziała o który kod/kody chodzi. Bo jeżeli "wygrane" kody będą na nieotworzonych kartonach, to niczego to nie zmieni, prawda? Moja rada: trzeba zrobić ciasto na niedzielę, to wtedy mleka szybciej ubędzie. A najprościej jest najpierw zużyć mleko, a potem wysyłać zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095649 Napisano: 17.10.2015 13:50:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał bilety z biedronkowego konkursu Wedla bo widzę, że już kwitnie nimi handel?

Na razie to jest sprzedaż towaru, którego się jeszcze nie ma. "Albedo" tak szybko nie zweryfikuje 3.500 paragonów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095570 Napisano: 17.10.2015 07:58:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwia171009 napisał(a):

Wszystkich nie można wysłać bo niektóre były na drugi etap 

Trzeba wysłać wszystkie użyte w pierwszym etapie, przecież każdy etap ma określone ramy czasowe. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6095568 Napisano: 17.10.2015 07:27:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

A może, jak już formularz będzie aktywny, to także Ci, co wygrali przez stronę będą wpisywać kody i otrzymają w ten sposób komunikat, który kod należy odesłać pocztą?

Osoby, które zgłaszały życzenia przez stronę nie muszą niczego uzupełniać, bo podały już wszystkie dane, łącznie z kodem. Wniosek z tego taki, że warto czasem przeczytać regulamin przed zgłoszeniem, a będzie się miało mniej problemów. Poza tym, na stronie można używać polskich znaków i nie ponosimy kosztów SMS. Odesłać pocztą trzeba ten kod, który jest "wygrany", a jeżeli ktoś ma więcej zgłoszeń niż jedno, to przecież wystarczy odesłać wszystkie użyte kody. ( drugi raz i tak nie można ich wykorzystać ) Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094527 Napisano: 15.10.2015 16:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Monika11 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wszyscy w rodzinie otrzymali dzis smsa z numeru 71958:WAZNE! Bedziemy dzwonic w sprawie Odblokowania Nagrody. Organizator RMSspzoo. Masz 1 dzien promocji 0zl. Potem 1,23zl/dzien. Regulamin subskrypcji m-klub.net
Co to jest? Nikt się tam nie zapisywal.

spam , też mam na telefonach

Czy faktycznie pobierało Wam kasę z telefonu? Też dziś to dostałam. Ktoś wspominał że może Makro za tym stoi - ja nigdy nie brałam udziału w ich konkursach to pewnie nie to. Znalazłam z necie jakieś porady żeby wysłać sms o treści START BLOKADA lub STOP ale nie chcę całkowicie zablokować sobie dochodzących do mnie smsów premium. Poradźcie ...

Numer telefonu jest w bazie, zapewne z innego konkursu. Albo legalnie albo nie do końca. Pieniędzy z konta telefonu nie ubywa, bo tu chodzi o to, żeby dopiero rozpocząć subskrypcję. Stąd SMS i telefony oraz kuszenie nagrodami. Komenda STOP jest zbędna, bo nie można zakończyć czegoś, co się jeszcze nie zaczęło. Najlepsza rada ignorować, a numer 22 292 42 69 zablokować. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094279 Napisano: 15.10.2015 11:40:03 w Biedronka
paolka napisał(a):

jak się dowiedzieć którym paragonem wygrałam w mocy nagród? emotka

Możesz napisać do "Avanti" przez formularz na stronie konkursowej. Trzeba tylko podać numery paragonów, a oni wskażą ten właściwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094251 Napisano: 15.10.2015 11:16:02 w Biedronka
umbrella napisał(a):

a mi rymowanki nie idą , moje najkrótsze hasło było z 2 wyrazów i wygrało emotka

Nawet wiem, jak brzmiało: "dawać kasę". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094153 Napisano: 15.10.2015 09:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
targicola napisał(a):

czy macie jakis problem z wysyłaniem przez stronkę życzeń w łaciatym?moje zyczenia maja poniżej 184 znaków(plus 16 cyfrowo-literowy kod) a i tak nie chce mi ich wysłać informując,że życzenia nie mogą przekraczać 184 znaków i do tego automatycznie odhacza mi jeden z kwadratów ze zgodami(o wysyłce materiałów marketingowych przez agencję na mojego @).o co kaman?
ps.usunąłem nawet polskie litery i nic to nie daje 

Musisz skrócić życzenia i próbować wysłać jeszcze raz. Na moje oko, około 160 znaków powinno przejść. Polskie litery mogą być, to ma wpływ tylko przy SMS-ach. Kod nie ma znaczenia, bo ma inną rubrykę. A najśmieszniejsze jest to, że licznik znaków pokazuje, że limit się nie wyczerpał, a zgłoszenie nie może zostać wysłane. Tak samo jest w konkursie "Wawelu". Tam jest limit 500 znaków, a przyjmuje znacznie mniej. Ot, złośliwość internetowych formularzy albo niedoróbka programisty. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094123 Napisano: 15.10.2015 03:31:48 w Biedronka
joan napisał(a):

Co do "szans", to wygrywałam o każdej przyzwoitej godzinie, ale niech każdy sobie pomyśli, kiedy spływa najwięcej zgłoszeń. Można wygrać o każdej porze, ale można też nieco zwiększyć swoje szanse emotka

Pora zgłoszenia nie powinna mieć żadnego znaczenia, gdyby czytano i wybierano najlepsze hasła. A poza tym prace powinny być anonimowe, aż do chwili wyłonienia zwycięzców. Wtedy nie byłoby "filtrowania" wygranych przez miasta, nazwiska, liczbę dotychczasowych wygranych, itp. A jak sama piszesz, nieco odpuściłaś, a podejrzewam, że nie dlatego, że już nie masz pomysłu na wydawanie pieniędzy, tylko skuteczność niestety  spadła. Ewentualnie przejadły ci się chrupki. A czy masz bana, czy nie, to wie tylko Pan Bóg i "Avanti". Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094117 Napisano: 15.10.2015 02:40:50 w Sport
Tragedia. Siatkarze przegrali ze Słowenią 2:3 i odpadli z Mistrzostw Europy. Nie będzie medalu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6094116 Napisano: 15.10.2015 02:37:57 w skojarzenia
0 0

victorious

#6094115 Napisano: 15.10.2015 01:56:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przede wszystkim wczoraj nie było żadnego dnia nauczyciela, tylko Dzień Edukacji Narodowej. Ustanowiono go na pamiątkę uchwały Sejmu z 14 października 1773 roku, która powoływała Komisję Edukacji Narodowej. KEN z kolei była pierwszym na świecie Ministerstwem Oświaty. "Dzień nauczyciela" to nazwa potoczna, a co za tym idzie błędna. Można powiedzieć, że stan nauczycielski zawłaszczył sobie ten dzień. Równie dobrze nazwa mogłaby brzmieć "dzień pracownika MEN". A już święte oburzenie, że ktoś może nie pamiętać o tym dniu jest śmieszne. Naprawdę, nie każdy w Polsce jest nauczycielem. A poza tym, moim zdaniem, takie świętowanie "dnia górnika", "hutnika", itp. to przeżytek. A już wypłacanie "trzynastki" nauczycielowi, za to że jest nauczycielem, to relikt przeszłości i tzw. nagród branżowych. Nie sądzę, żeby na przykład pani z okienka pocztowego na "Dzień  Poczty Polskiej" ( jest taki, a jakże i to za chwilę, bo 18 października ) dostała nagrodę dyrektora za swoją ciężką pracę. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6092592 Napisano: 13.10.2015 05:35:43 w skojarzenia
0 0

victorious

#6092579 Napisano: 13.10.2015 00:24:34 w Biedronka
mattadore napisał(a):

joan napisał(a):

mattadore napisał(a):

Moc nagród daję bany po IP komputera czy po nazwisku??? emotka emotka  Jak myślicie? 


Po niczym.

Po czymś muszą bo nie wierze w swoją niemoc emotka  tak siekało się codziennie po minimum 50 zł, a od tygodnia cisza  emotka

Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z ciśnieniem atmosferycznym. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6092575 Napisano: 13.10.2015 00:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

kiedy będą wyniki z mocy nagród???

a skąd mamy wiedzieć?

Jak to skąd? Trzeba zadzwonić do wróżbity Macieja. emotka Mnie bardziej interesuje, kiedy będą przelewy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6091814 Napisano: 11.10.2015 22:03:13 w Sport
Gruzini strzeli bramkę Niemcom. emotka Przy takich wynikach wygrywamy grupę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6091614 Napisano: 11.10.2015 06:16:44 w Inne mniejsze markety
olivkap napisał(a):

trebor1 napisał(a):

zauwazyłem dziś dopiero konkurs wedel Topaz,
czy trzeba mieć tam faktycznie magiczną kartę, żeby w nim zagrać?

Nie strasz, ja kupiłam paragon, nic nie wiem o żadnej karcie emotka  Poza tym napisałam dzisiaj wierszyk o Wargorrze i pytam męża czy śmieszny, mówi że taki sobie. A ja tak się śmiałam jak go pisałam....... emotka  Za dużo grzańca. Jutro wezmę to na chłodno emotka

A propos karty, faktycznie trzeba ją mieć?

W sklepach "Topaz" jest program lojalnościowy, ale do tego konkursu żadna karta nie jest potrzebna, może poza płatniczą, żeby zapłacić za zakupy na konkurs. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0