Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika victorious

victorious

#6131462 Napisano: 14.12.2015 16:23:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 kilogramy "luksusowych" kosmetyków. emotka Kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6126780 Napisano: 08.12.2015 06:29:20 w skojarzenia
samogon - Księżyc Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6123708 Napisano: 02.12.2015 17:52:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czekolady "Wawel" w skromnej liczbie 50 sztuk. emotka Ale tylko trzy smaki. I tak dobrze, że nie jeden. emotka

Errata: jednak 52 sztuki ( 18 + 18 + 16 ). Zawsze to trochę więcej kalorii. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6122765 Napisano: 01.12.2015 08:04:18 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

http://www.e-konk...iennik-zachodni.html
Konkurs trwa do: 30.11.2015
Opublikowano: 01.12.2015 05:58 emotka
Ciekawe, PO CO?

Na przykład po to, żeby ktoś miał jeden konkurs dodany więcej.  emotka A drugi powód, żebyś miał się na co wkurzać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6121861 Napisano: 30.11.2015 08:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
milewska90 napisał(a):

Czy ktoś słyszał o konkursie, gdzie główną nagrodą jest fiat 500, a poza tym codziennie do wygrania telefony i inne rzeczy .http://www.pkobp.pl/aktualnosci/ogolnokrajowe/graj-o-fiata-500-i-nagrod-700/

Tak, kilka osób na forum słyszało o tym konkursie. emotka Nawet niektórzy "upolowali" smartfony. Niestety, już po konkursie. emotka
emotka LINK
Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6121821 Napisano: 29.11.2015 23:07:57 w Wkurza mnie...
Zet napisał(a):

Nie wiem dlaczego z dodanych konkursów 30 zrobiło mi się nagle 21 ? Tak zdeczko mnie to wkurza, bo staram się dać na tym forum coś od siebie, wpisuję i dodaję konkursy, które pokazuje mi, że nie ma w bazie , a potem pochłania je jakaś czarna dziura???

Liczba konkursów nie jest stała. Co miesiąc odpadają te najdawniej dodane, stąd jest wymóg trzech nowych konkursów, żeby mieć dostęp do wszystkich wątków. Gdyby nie "zerowanie" starych konkursów miałabyś dostęp na zawsze, a chodzi o to, żeby baza się powiększała i każdy dodał coś od siebie. Pamiętam z dzieciństwa taki fragment wiersza Tuwima: "Tak dla wspólnej korzyści i dla dobra wspólnego, wszyscy muszą pracować, mój maleńki kolego." Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6120329 Napisano: 26.11.2015 19:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiunia53 napisał(a):

jak dla mnie konkurs leniwca to totalna porażka. :- jedna osoba zgarnia telefonów 5 sztuk a druga na 10 doładowań nawet nagrody drugiego stopnia nie dostaje :- trochę nie fair

A jakie życie jest nie fair. Jedni są młodzi, piękni i bogaci, a innym w drewnianym kościele spada cegła na głowę. emotka TO NIE FEAR! Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6119776 Napisano: 26.11.2015 00:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Otrzymałam maila z testowania Wawel że wyślą czekolady za recenzję którą dodałam, ale tylko na jednym mailu dostałam takie potwierdzenie na innym  nie ma chociaż recenzja już dodana. Też tak macie?

Może dlatego, że jedna osoba mogła być testerem tylko raz. Poza tym, po dodaniu recenzji, na stronie wyświetlało się potwierdzenie i informacja, że czekolady będą wysyłane do 15 grudnia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6119198 Napisano: 25.11.2015 03:25:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

faktycznie... brak słów - dosłownie i w przenośni. Osałek Drynkałek - co to ma znaczyć ??? dzisiaj Bezlimitek, 30.10 - Bezlimitus i jeszcze niejaki Przyjemniaczek... tak słodko się zrobiło, aż mnie zemdliło

No jak to co? Literówka. emotka Miał być z pewnością Osrałek.emotka

Oj, Mia...A wystarczyło poprawić na Ospałek Drynkałek i już ma to pewne odniesienie do leniwca i telefonu. emotka
Albo trzeba było pójść na całość i przerobić drugą część imienia na Urynałek, byłby komplecik. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6118957 Napisano: 24.11.2015 17:51:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kody do Multikina z Wedla. Lepiej późno niż wcale. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6118352 Napisano: 24.11.2015 05:46:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
W poniedziałek dotarł telefon od Leniwca. Wygrana z początku listopada, zatem leniuszek całkiem szybko wysyła. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6117619 Napisano: 23.11.2015 02:13:40 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

No chyba  mi nie mówicie, że jak ktoś grał na 3 paragony, to wszystkie na tą samą osobę. A chyba nie zabronione jest wygrać na siebie, siostrę i mamę. Osobiście grałem na 1, nie wygrałem nic, szans też nie widziałem, no, ale jak ktoś grał na 3-4 paragony, to chyba mógł wygrać tyle nagród na kilka osób... 

jankowska napisał(a):

Ale w regulaminie nie było ograniczenia na gospodarstwo domowe, tylko na osobę. Więc jeśli Pan/Pani X kupiła zgodnie z regulaminem trzy razy na osobny paragon po kolei w jednym sklepie produkty konkursowe i wysłała zgłoszenia na siebie, mamę i siostrę, wysyłając hasła, które spodobały się komisji i postanowiła je nagrodzić Leonami, to w czym widzisz problem? Czy Ty nie robisz podobnie? W mocy nagród po ile nagród wygrywały osoby? Czy to było nieetyczne? Wszystko zgodnie z regulaminem....


W "Mocy nagród" nie było żadnych ograniczeń na osobę - można było wygrać nawet 500 razy dziennie. Z tym, że od pewnego momentu "Avanti" zaczęła limitować wygrane i konkursowicze wysyłali zgłoszenia np. na bardzo małe dzieci ( a według regulaminu osoby poniżej 13 lat nie mogły grać w tym konkursie ), babcie, wujków, pieski i kotki. Jak to się skończyło, można poczytać w wątku "Moc nagród - przelewy".
Natomiast w "Konkursie urodzinowym" wcale nie trzeba było wysyłać swoich zgłoszeń na rodzinę, bo przecież nie podawało się danych personalnych. W efekcie hasła były "anonimowe", aż do rozstrzygnięcia konkursu. Dopiero teraz potencjalni laureaci mają obowiązek podać swoje dane. I tu pojawia się "problem", jeżeli ktoś ma nagrodzone kilka haseł. Zakładając, że jedna osoba jest autorem dwóch zgłoszeń nagrodzonych Seatami, musi jedno auto "odstąpić" komuś z rodziny, aby nie stracić nagrody. To samo dotyczy kart, które trzeba rozdysponować po krewnych. A czy takie postępowanie jest zgodne z regulaminem konkursu?

Cytat z regulaminu
:
"23. Do przesłanej przez Uczestnika odpowiedzi na pytanie konkursowe muszą przysługiwać Uczestnikowi wszelkie prawa własności intelektualnej, w tym wyłączne prawa autorskie, w szczególności umożliwiające reprodukcję, rozpowszechnianie i publikowanie. Odpowiedź na pytanie konkursowe nie może naruszać praw autorskich bądź innych praw czy dóbr prawnie chronionych osób trzecich. Odpowiedź na pytanie konkursowe musi być efektem osobistej twórczości Uczestnika i nie może zostać uprzednio nigdzie opublikowana."

Każdy we własnym sumieniu może rozstrzygnąć, czy grał etycznie i czy "tropienie" innych uczestników ma jakiś sens. Mnie osobiście przypomina to narzekanie "spryciarza", że ktoś śmiał go przechytrzyć. A jak mówi przysłowie, nie ma na świecie takiego cwaniaka, który nie trafiłby na lepszego od siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6117486 Napisano: 22.11.2015 19:39:37 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

jestem jak najbardziej za emotka gratulacje, nawet jeśli jedna osoba wygrała by nawet 3 auta a grała uczciwie to czemu ma ich nie dostać? BRAWO i jeszcze raz gratuluję samochodu, piękna nagroda!

Grając uczciwie jedna osoba nie mogłaby wygrać trzech samochodów. W tym konkursie można było wygrać albo jeden samochód albo jedną kartę. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6117269 Napisano: 22.11.2015 05:59:26 w Biedronka
giulietta napisał(a):

i te 3 kolejne startery 735...... są tylko w seatachemotka

A gdzie ty widzisz trzy kolejne startery? Są trzy numery zaczynające się od 735, ale na jakiej podstawie uważasz, że to są kolejne numery, skoro część cyfr jest ukryta? A końcówka 612, 615 i 616 o niczym nie świadczy. Poza tym startery w sklepach wcale nie mają kolejnych numerów, zatem kupno trzech następujących po sobie wcale nie jest łatwe. A co do publikacji nazwisk laureatów, to agencja choćby chciała nie mogła tego zrobić, bo nie dysponuje na razie takimi danymi. W zgłoszeniach przez SMS podawało się tylko numer paragonu, a przez stronę dodatkowo adres mailowy. Dopiero przy weryfikacji trzeba będzie podać dane personalne i wtedy możliwa będzie publikacja danych laureatów, co jest zapisane w regulaminie konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6115809 Napisano: 19.11.2015 23:37:17 w Pomocy!!!!
magdal14 napisał(a):

Mam pytanie może już pozamiatane, ale jeszcze zapytam. W Mocy- Biedronka komisja odrzuciła moje zgłoszenia bo podałam jeden nr na siebie i mamę (Tak wiem moja wina), ale moja matka stwierdziła, że mniej zachodu będzie jak podam swoje (ja tylko grałam) a ja głupia tak zrobiłam - wiem za głupotę się płaci. W każdym razie odpowiedź negatywna, Jest jeszcze jakaś szansa na odkręcenie czy sobie darować?

Nic z tym nie zrobisz, poza tym sama się przyznajesz, że postępowałaś niezgodnie z regulaminem. Jeżeli już grałaś na swoją mamę, to trzeba było podać jej numer konta, a nie swój. Każdy gracz powinien mieć osobne konto, chociażby dlatego, żeby uniknąć grania na fikcyjne osoby. Pociesz się, że nie jesteś jedyna na tym forum, która ma teraz takie problemy. Wystarczy wejść w wątek "Moc nagród - przelewy" i poczytać sobie posty. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6115741 Napisano: 19.11.2015 21:57:52 w skojarzenia
laleczka - Chucky Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6114916 Napisano: 18.11.2015 22:58:01 w Biedronka
tadziowa napisał(a):

Ma ktoś może Print Screen wysyłanego zgłoszenia przez stronkę "20 lat biedronki"? Tak żeby było widać treść oświadczenia? 


Przy zgłoszeniu przez stronę trzeba było zaznaczyć dwie zgody przy tekstach:

"Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i wyrażam zgodę na jego postanowienia."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w Konkursie w celach związanych z Konkursem, na zasadach określonych w Regulaminie. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych i o przysługujących prawach do dostępu do danych, możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia."

Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6114911 Napisano: 18.11.2015 22:44:25 w SZUKAM....
escada napisał(a):

Czy testerzy czekolad Wawel dostali jakieś info na maila? Bo nie jestem pewna, czy inicjały na liście są moje.

Dostali powiadomienia o wygranej, a i czekolady już dotarły. emotka Poza tym, oprócz inicjałów, na liście są też zamieszczone teksty laureatów. Swoją twórczość powinnaś poznać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6113304 Napisano: 17.11.2015 15:05:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czekolady "Wawel" - zestaw testera nr 3. Mniam. emotka   Kurier InPost. Wyświetl w wątku >>
0 0

victorious

#6112289 Napisano: 16.11.2015 00:36:28 w Żegnamy zmarłych
norweska20 napisał(a):

straszne to ...i ciemnota Niemiec

Nie całych Niemiec, tylko jednej kobiety z byłej NRD, która utraciła kontakt z rzeczywistością, bo za długo jest u władzy. Podobne objawy miał nasz "hrabia", ale na szczęście przeszedł do historii. Ciocię Anielę, prędzej czy później, też to czeka. Wyświetl w wątku >>
[*] 0