Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mn112

mn112

#6116102 Napisano: 20.11.2015 12:31:28 w Wkurza mnie...
Malutka456 wszystkiego najlepszego! Wspaniale byc trzydziestka! To powod do radosci, nie wkurzania:)) A z okazji urodzin zycze samych wygranych: wycieczek, aut, kasy i czego tam sobie zamarzysz! 100 lat!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6116068 Napisano: 20.11.2015 12:03:17 w Wkurza mnie...
Mysle, ze jezeli w regulaminie ewidentnie organizator podkresla, ze chca tekstu i tylko tekstu, to tylko takie odpowiedzi powinni brac pod uwage przy rozstrzyganiu. Natomiast jesli nie ma w ogole mowy na ten temat to raczej mozna umieszczac filmy itp.
Czy musza stosowac sie do swoich regulaminow - powinni. Ale czesto w regulaminach jest punkt ze np. Organizator zastrzega sobie mozliwosc zmiany regulaminu w jakichstam przypadkach... Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115921 Napisano: 20.11.2015 09:54:23 w Wkurza mnie...
Nie chce sie juz klocic, bo mam wszystkiego serdecznie dosc. Jesli ktos moglby pozwac mnie o naruszenie regulaminu, to jedynie FB..., a nawet oni nie sa tak restrykcyjni jak wy i nikogo nie usuwaja. Po prostu prosza o realne dane lub o potwierdzenie tozsamosci i tyle. A regulamin konkursu przeczytalam uwaznie. Staralam sie w mojej pracy, pod nikogo sie nie podszywalam, nie naruszylam praw autorskich...Zreszta akurat w przypadku tego konkursu zakladanie nawet falszywych kont nie przyniosloby nikomu zadnych korzysci ani strat. Jesli zrobilam cos zle to przez glupote. A ci co mnie hejtowali sami mieli konta w stylu Bebe bi czy jak tam to nazywacie i hejtowali mnie tez o brak kreatywnosci, zla odpowiedz, o ustawienie konkursu, bo odpowiedz ich zdaniem byla malo odkrywcza.  Jesli uwazacie, ze nie powinnam byc na tym forum, to niech mnie administracja usunie. Gram w konkursy raptem od lata, nie jestem jak niektorzy tutaj konkursowym 'wyjadaczem' i nie mam takiego myslenia, ze ludzie w konkach chca mnie z premedytacja oszukac.

Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115825 Napisano: 20.11.2015 00:04:15 w Wkurza mnie...
Dobra, pojechaliście mnie już wszyscy. Mam jeszcze większego doła. Idę się wypłakać w poduszkę.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115821 Napisano: 19.11.2015 23:59:12 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

mn112 napisał(a):

Naprawdę nie uwierzę, że charytatywnie czyścisz FB. Po prostu ktoś Ci nie pasuje, ktoś Cię wkurzy, albo po prostu jest konkurencją np. w konkursie i dlatego to robisz. 

Naprawdę wierzę w to, że tego nie rozumiesz. Jesteś INNA niż uczciwa. Dlatego tak trudno zrozumieć ci normalność. emotka

Nie, po prostu nie posuwam się do oceniania uczciwości innych. Nie daję sobie takiego prawa Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115818 Napisano: 19.11.2015 23:55:56 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

mn112 napisał(a):

joan napisał(a):

mn112 napisał(a):

(...) ale FB zarejestrował mnie z imieniem i nazwiskiem, które podałam. Konto mam dość długo. (...) Nie widzę sprzeczności. (...)


Bo FB to strona ogólnoświatowa i nie zna się na polskich imionach i nazwiskach emotka a przy zakładaniu konta nie zagląda nikomu w dowód osobisty. Może Azjaci też zakładają fikcyjne konta, ale wiesz Ty, czy jakiś Honk Pong-Bo to prawdziwe dane, czy nie?

Nie widzisz sprzeczności? Ale inni widzą i dlatego są niemili na FB. I będą niemili, jak matki, które się wkurzają, że ktoś wygrał w konkursie foto z dzieckiem, chociaż dziecka nie posiada. Jak ludzie, którzy musieli odmówić sobie kupna czegoś, żeby zakupić produkty na konkurs, a ktoś gra od lat bez paragonu. Jak ktoś, kto nie dostał nagrody w konkursie opisowym, bo nagrodzono film. Mówiąc wprost: nie lubią Cię, bo Twojego zgłoszenia nie powinno być w puli, nie miałaś prawa go wysłać. I teraz warto to przetrawić/przemyśleć, nie ma się co przejmować, ale też nie zamiataj tematu pod dywan. Nie wyobrażasz sobie, jak zażarci są ludzie; de facto Twoje konto jest fikcyjne, bo osoba o Twoich danych nie istnieje.

PS: Nikomu świni nie podkładam, jeno porządek robię i odsuwam nienażartków od koryta emotka

Może i moje konto było w zasadzie fikcyjne..., ale aktywne. A właśnie aktywne konto było warunkiem udziału w konkursie. W regulaminie nie było mowy o dyskwalifikacji kont z pseudonimami, fałszywych, zgłoszeń ze stron czy coś w ten deseń. Po prostu ten fakt pominęli. Także nic niezgodnie z regulaminem konkursu nie zrobiłam. a spotkałam się już  na FB z regulaminami gdzie  życzą sobie zgłoszeń z kont  - jakby to nazwać - niefikcyjnych?  No nic...swoje dane dodałam już teraz realne...  Mam nauczkę. Ale przekonałam się o właśnie tej zażartości ludzkiej. Mi nie przyszłoby do głowy kogoś zgłaszać...no chyba żeby mi jakimś cudem gołą babę na moje profilowe wlepił albo coś w ten deseń...
A regulamin konta na FB i regulaminy konkursowe to przecież dwie różne sprawy

nie wiem o jaki konkurs chodzi, ale tłumaczysz się na swoją korzyść... konto aktywne czy nie na fb to konto na prawdziwe dane, w konkursie też grasz na prawdziwe dane, podanie fałszywych jest przestępstwem, pralka nie jest tania, więc i podatek dochodzi płacony nie za lalkę Barbie emotka  poza tym podanie prawdziwych danych potem i to na pw mogłoby oznaczać, że najpierw grasz na 100 fikcyjnych kont, a w razie wygranej podajesz z jednego prawdziwe?.... 

Po co miałabym to robić, nie jestem nieuczciwa? Zresztą to był konkurs na kreatywne odpowiedzi i można było wysłać więcej niż jedną odpowiedź z tego samego konta... Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115813 Napisano: 19.11.2015 23:50:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

Już wiem, czemu Cię Joan pokochałem od pierwszego wejrzenia emotka emotka


A jesteś tutaj dopiero 10 dni, to się nazywa power of love emotka

androm - bo wiesz, czasem ktoś fika i szuka spisków, obraża innych albo popełnia konkursowe grzechy śmiertelne: uparcie błądzi ortograficznie czy też zalewa świat bełkotem częstochowskim. I jak widzę kogoś takiego w kapturze Anka Anna Ann... emotka

Joan nie gniewaj się, ale to mi raczej wygląda na eliminowanie konkurencji, a nie na robienie czegoś dla idei. Naprawdę nie uwierzę, że charytatywnie czyścisz FB. Po prostu ktoś Ci nie pasuje, ktoś Cię wkurzy, albo po prostu jest konkurencją np. w konkursie i dlatego to robisz. Uważasz, ze naprawdę możesz sobie tak kogoś osądzać?


 
bzowapani napisał(a):

mn12 - a czy ten konkurs był wcześniej w bazie

nie wiem..., znalazłam go na jakiejś stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115805 Napisano: 19.11.2015 23:28:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mirai napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Loteria paragonowa, czy komuś sie udało z forum? Zastanawiam się czy jest sens zbierania tych paragonów i rejestrowania... 

Sensu nie widzę, za duża konkurencja - pospolite ruszenie paragonowe prze naprzód...emotka

ja odpuściłam...chyba nie ma szans Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115800 Napisano: 19.11.2015 23:20:51 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mn112 napisał(a):

(...) ale FB zarejestrował mnie z imieniem i nazwiskiem, które podałam. Konto mam dość długo. (...) Nie widzę sprzeczności. (...)


Bo FB to strona ogólnoświatowa i nie zna się na polskich imionach i nazwiskach emotka a przy zakładaniu konta nie zagląda nikomu w dowód osobisty. Może Azjaci też zakładają fikcyjne konta, ale wiesz Ty, czy jakiś Honk Pong-Bo to prawdziwe dane, czy nie?

Nie widzisz sprzeczności? Ale inni widzą i dlatego są niemili na FB. I będą niemili, jak matki, które się wkurzają, że ktoś wygrał w konkursie foto z dzieckiem, chociaż dziecka nie posiada. Jak ludzie, którzy musieli odmówić sobie kupna czegoś, żeby zakupić produkty na konkurs, a ktoś gra od lat bez paragonu. Jak ktoś, kto nie dostał nagrody w konkursie opisowym, bo nagrodzono film. Mówiąc wprost: nie lubią Cię, bo Twojego zgłoszenia nie powinno być w puli, nie miałaś prawa go wysłać. I teraz warto to przetrawić/przemyśleć, nie ma się co przejmować, ale też nie zamiataj tematu pod dywan. Nie wyobrażasz sobie, jak zażarci są ludzie; de facto Twoje konto jest fikcyjne, bo osoba o Twoich danych nie istnieje.

PS: Nikomu świni nie podkładam, jeno porządek robię i odsuwam nienażartków od koryta emotka

Może i moje konto było w zasadzie fikcyjne..., ale aktywne. A właśnie aktywne konto było warunkiem udziału w konkursie. W regulaminie nie było mowy o dyskwalifikacji kont z pseudonimami, zgłoszeń ze stron czy coś w ten deseń. Po prostu ten fakt pominęli. Także nic niezgodnie z regulaminem konkursu nie zrobiłam. a spotkałam się już  na FB z regulaminami gdzie  życzą sobie zgłoszeń z kont  - jakby to nazwać - niefikcyjnych?  No nic...swoje dane dodałam już teraz realne...  Mam nauczkę. Ale przekonałam się o właśnie tej zażartości ludzkiej. Mi nie przyszłoby do głowy kogoś zgłaszać...no chyba żeby mi jakimś cudem gołą babę na moje profilowe wlepił albo coś w ten deseń...
A regulamin konta na FB i regulaminy konkursowe to przecież dwie różne sprawy Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115712 Napisano: 19.11.2015 21:14:50 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mn112 napisał(a):

A mnie wkurzają niektórzy ludzie..., kurcze, dowiedziałam się, że wygrałam dziś pralkę w konkursie na FB. A pod wynikiem same hejty na mnie... (...) czemu nie mam w dowodzie takiego imienia i nazwiska jak na profilowym na FB (nie mam ze względu na pracę, nie chcę żeby mi ktoś oglądał co robię, zdjęcia itp).(...)


Nie wiem, o jaki konkurs chodzi i mi to lotto, ale czy Ty w ogóle czytałaś regulamin posiadania konta na FB? To się zapoznaj chociażby tutaj:
https://www.faceb...help/112146705538576

Jeśli ktoś nie podaje PRAWDZIWEGO imienia i nazwiska na FB, nie ma prawa mieć konta na FB, a co za tym idzie - brać udziału w konkursach na FB właśnie. I nikogo nie interesują prywatne pobudki. Zasada jest prosta: chcesz się maskować? Nie graj w konkursach, żaden hejt, czysta logika.

Dodam jeszcze, że mnie wk* nagradzanie pierdylniętych kont tworzonych na potrzeby konkursowe, a brzmiących a'la Anja Anjulka Julka czy też Bejbe Bi i jak tylko na takie trafiam, zgłaszam to fejsbuczowi. Co dalej robią, nie interesuje mnie.

Nie czytałam nigdy regulaminu posiadania konta, przyznaję się bez bicia...ale FB zarejestrował mnie z imieniem i nazwiskiem, które podałam. Konto mam dość długo. Wiem, że mój znajomy miał taka sytuację, że miał nazwisko wpisane w innym języku, ktoś go zgłosił i FB nie zblokował konta, tylko kazał mu zmienić na prawdziwe imię i nazwisko. No cóż, imię i nazwisko dopisałam..."życzliwych" jak widać jest wielu...
Sprawa konkursu była sprawą odrębną. W momencie brania udziału w konkursie trzeba było mieć AKTYWNE konto na FB i ja takie miałam. Organizator wymagał podania prawdziwych danych w wiadomości prywatnej w razie wygranej. Nie widzę sprzeczności. A osoby, które mnie hejtowały same miały takie, jak piszesz "nieważne konta"  w stylu Tajemnicza Zofia itp. Mi osobiście nie przyszłoby do głowy kogoś zgłaszać do FB, nie interesuję się innymi ludźmi, po co miałabym podkładać komuś swinię...No ale ludzie sa różni. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115663 Napisano: 19.11.2015 20:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arya napisał(a):

krysia1978 napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

gosiek_212 napisał(a):

krysia1978 napisał(a):

Witam ! A może bierze ktoś udział w konkursie -loteri z Biedronki co trzeba kupić Kropkę gazetę ,,501 NAGRÓD DO ZDOBYCIA!!Czy na paragonie musi być egzemlarz nr 47 i 46 czy wystarczy 1 nr np ;47 !Bo wydaje mi się że 1 nr wystarczy! Jak dobrze zrozumiałam regulamin!  -tak pisze

Na paragonie nie musi być. Ale trzeba nr 46 i 47 bo tam są kupony. I musza być dwa 

 Na dodatek- jak dobrze zrozumiałam gazetka nr 46 musi być zakupiona w określonym przedziale czasu?

Przedział czasowy był podany tylko dlatego, że Kropka to tygodnik i teraz nie ma już tego numeru w sklepach.

ja biorę udział. Trzeba kupić numery Kropki TV obydwa (46 i 47) , z jednego egzemplarza wyciąć DUŻY kupon. W każdym numerze jest też po jednym MAŁYM kuponie z biedronką (chyba na 4 czy 5 stronie). Trzeba je wyciąć i nakleić na duży kupon w odpowiednich miejscach. Kupon wypełnić i na razie schować do szafy. Po czym trzeba smsem lub przez internet zgłosić się do konkursu, w zgłoszeniu trzeba wpisać numer paragonu. Gdy wygrasz będziesz musiała odesłać im kupon z paragonem. Zakupy z paragonu muszą być zrobione w terminie od 9.11 do chyba 22.11. Zwracają kwotę do 100 zł za zakupy, nawet jeśli na paragonie masz większą. Jeśli masz mniejszą kwotę w razie wygranej zwrócą ci tylko tyle, ile wydałaś na zakupy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115652 Napisano: 19.11.2015 20:10:11 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wkurza mnie Leniwiec emotka  wy także uważacie, że tych imion oni nie czytają tylko robią losowanie? 

albo wybierają 5-letnie dzieciemotka

a ja obstawiam, że tam siedzi Rysiu, Czaruś i Gienek i sobie wybierają:)))) Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6115648 Napisano: 19.11.2015 20:07:51 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają niektórzy ludzie..., kurcze, dowiedziałam się, że wygrałam dziś wymarzoną pralkę w konkursie na FB. A pod wynikiem same hejty na mnie...a to, że moja wypowiedź nie taka, a to,że konkurs ustawiony, a to, że czemu zbierałam pod zdjęciem lajki jak konkurs na nie nie był, i czemu nie mam w dowodzie takiego imienia i nazwiska jak na profilowym na FB (nie mam ze względu na pracę, nie chcę żeby mi ktoś oglądał co robię, zdjęcia itp). Zaznaczam, że nie zrobiłam nic niezgodnie z regulaminem. Nazwisko trzeba było podać w pw w razie wygranej w ciągu 2 dni, o wyborze odpowiedzi decydowało jury, nie lajki, ale też nikt nie zabraniał udostępniania pracy do lajkowania... o oskarżeniach o ustawianiu konkursu już nie wspomnę...żal, bo gdy ja biorę udział w konkursach i nie wygram, to po prostu ludziom gratuluję, a nie wytykam im coś.... Niektórzy są naprawdę podli. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6114712 Napisano: 18.11.2015 19:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy laureaci dostali już maila z TESCO zdrowe żywienie (quizy mini i wielki)?

Jeszcze nie emotka

właśnie dostaliśmy Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6114560 Napisano: 18.11.2015 16:36:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj mieli słać maile ze Zdrowego Apetytu Tesco... dostał ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6111657 Napisano: 13.11.2015 20:41:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eee znowu wszystko w plecy...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6110456 Napisano: 11.11.2015 22:59:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

mn112 napisał(a):

Powiedzcie mi co to za konkurs w żabce, co kupuje się lays + pepsi. Zestaw kibica czy cuś.  Widziałam wywieszoną ulotkę na regale w żabie, ale nie doczytałam i teraz nie pamiętam, a w necie nie mogę znaleźć.

z gazetki promocyjnej na stronie

dziękuję:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6110435 Napisano: 11.11.2015 21:53:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi co to za konkurs w żabce, co kupuje się lays + pepsi. Zestaw kibica czy cuś.  Widziałam wywieszoną ulotkę na regale w żabie, ale nie doczytałam i teraz nie pamiętam, a w necie nie mogę znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6108858 Napisano: 08.11.2015 17:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mia napisał(a):

U mnie przepadł m.in. Zawieszony Na Drzewie i Lesiu SwaWolny.
Generalnie jednak statystyki są zacne: na 6 zgłoszeń 1 smartfon i 2 doładowania. emotka
No ale to był początek konkursu. Teraz wrzuciłam od 4.11 kolejne 7 zgłoszeń, ale coś czuję, że tym razem sobie po prostu telefony doładowałam. emotka Konkurs z dnia na dzień staje się bardziej losowy, przynajmniej jak chodzi o doładowania.
A co do Rysia, to mam swoja teorię. emotka

emotka czyzby Rysiu to był Twój pomysł?Może ktoś skojarzył z Rysiem z klanu,bo nie kumam komu to mogło sie spodobaćemotka

Nie chodzi mi konkretnie o Rysia (nie jest mój), ale o wyróżnione imiona typu: Rysiu, Fonek.

W każdym razie, zgodnie z moją teorią, prędzej Rysiu wygra samochód niż Monsieur Le Niuch. emotka

A możesz podzielić się z nami swoją teorią? emotka  Bo ja w ogóle nie mogę skojarzyć... Organizator ma tak na imię czy co?
Wyświetl w wątku >>
0 0

mn112

#6108851 Napisano: 08.11.2015 16:47:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mia napisał(a):

U mnie przepadł m.in. Zawieszony Na Drzewie i Lesiu SwaWolny.
Generalnie jednak statystyki są zacne: na 6 zgłoszeń 1 smartfon i 2 doładowania. emotka
No ale to był początek konkursu. Teraz wrzuciłam od 4.11 kolejne 7 zgłoszeń, ale coś czuję, że tym razem sobie po prostu telefony doładowałam. emotka Konkurs z dnia na dzień staje się bardziej losowy, przynajmniej jak chodzi o doładowania.
A co do Rysia, to mam swoja teorię. emotka

emotka czyzby Rysiu to był Twój pomysł?Może ktoś skojarzył z Rysiem z klanu,bo nie kumam komu to mogło sie spodobaćemotka

Nie chodzi mi konkretnie o Rysia (nie jest mój), ale o wyróżnione imiona typu: Rysiu, Fonek.

fonek, to chyba od telefonu...:) Wyświetl w wątku >>
0 0