Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6153341 Napisano: 01.02.2016 18:38:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
PYTANIE 1. Aby zwiększyć w organizmie poziom dobrego cholesterolu (HDL), należy spożywać m.in.:
c) nadwyżka cholesterolu LDL odkłada się w komórkach ścian tętniczych, tworząc złogi (tzw. blaszki miażdżycowe). Powoduje to zwężenie tętnic wieńcowych, a to z kolei przyczynia się do występowania chorób serca

PYTANIE 2. Ziemniak zawiera najwięcej skrobi, z której pod wpływem smażenia powstają akrylamidy – związki szkodliwe dla zdrowia. Dlatego jeśli mamy ochotę na frytki, warto pamiętać, że:
b) powinny być przygotowane z możliwie jak najmniejszą ilością tłuszczu

PYTANIE 3. Dlaczego masło nie nadaje się do smażenia w wysokich temperaturach?
b) łatwo się przypala. W czasie dymienia powstają substancje szkodliwe dla zdrowia (węglowodory aromatyczne oraz wolne rodniki), które szkodzą żołądkowi i sprzyjają nowotworom

PYTANIE 4. Czy sól kuchenna szkodzi zdrowiu, czy działa pozytywnie na organizm człowieka?
a) w małych ilościach (do 1 grama na dobę) w pływa korzystnie na funkcjonowanie organizmu, jednak większe dawki są szkodliwe

PYTANIE 5Czy osoby cierpiące na nadciśnienie powinny jeść duże ilości sera żółtego?
a) nie ma to żadnego wpływu na ciśnienie – właściwości żółtego sera są neutralne dla organizmu

Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6153337 Napisano: 01.02.2016 18:31:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
PYTANIE 1. Urządzenie Philips Avance Collection Airfryer XL umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie posiłków. Wyposażone jest w technologię Rapid Air, która:
umożliwia smażenie z minimalną ilością oleju lub nawet bez niego – technologia RapidAir wykorzystuje szybki ruch gorącego powietrza, dzięki czemu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku.

PYTANIE 2. Czy wiesz, o ile procent mniej tłuszczu dzięki technologii Rapid Air mogą zawierać frytki usmażone w urządzeniu Philips Avance Collection Airfryer XL w porównaniu do frytek smażonych w tradycyjny sposób?
nawet do 80% mniej tłuszczu

PYTANIE 3. Do czego służy przycisk inteligentnych ustawień wstępnych w urządzeniu Airfryer?
 umożliwia zapisanie ustawienia Twojego ulubionego dania, dzięki czemu następnym razem do jego przygotowania wystarczy dotknięcie przycisku

PYTANIE 4. Dzięki cyfrowemu ekranowi dotykowemu można łatwo kontrolować urządzenie Airfryer. Co pokazuje ten ekran?
czas i temperaturę gotowania

PYTANIE 5. Urządzenie Philips Avance Collection Airfryer XL ma pojemność zwiększoną o 50% w porównaniu z urządzeniem Vivanotta Airfryer HD9220 i można w nim przygotować jednorazowo obiad nawet dla 5 osób. Ta pojemność mieści:
danie o wadze 1,2 kg Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6153335 Napisano: 01.02.2016 18:25:04 w Biedronka
akaska napisał(a):

Witam. Odnośnie konkursu Colgate: dobrze macie opisany paragon? Ja kupiłam szczoteczke Młodemu i dopiero w domu zobaczyłam że mi pisze pasta szczoteczka Mix. W regulaminie nie pisze nic, że można mieć adnotacje sklepu z dokładnym opisem. Dlatego zastanawiam się czy jest sens słać zgłoszenie....

Miałam identycznie opisane szczoteczki (i dla dorosłych i dla dzieci). I tak będę słała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6152636 Napisano: 30.01.2016 21:00:41 w Połączenia nieodebrane
789113854 dziś rano? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6148408 Napisano: 21.01.2016 10:13:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tablet z konkursu Simba Strażak Sam, UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6148351 Napisano: 21.01.2016 08:22:35 w SZUKAM....
Co wysyłają pocztexem z Komornik? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6146714 Napisano: 18.01.2016 11:29:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jedzie zaległa kawa z C4 - kurier Vivanotta Xpress Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6146607 Napisano: 18.01.2016 08:07:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety z konkursu Kubuś Waterrr - mail Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6146310 Napisano: 16.01.2016 21:31:46 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam najtańszej wersji zakupu na loterię nescafe /w tym dolce gusto w kapsułkach za 21,99 zł./... Kusi mnie ten konk chociaż wkurzają mnie zasady... emotka

W większych sklepach mają takie jednorazowe kawy 2w1 czy 3w1 za 1 zł ~~ Można dokupić do kapsułek i powinno wyjść równo. 
Miałam też dokupić, ale po 2 próbach i 0 wygranych na forum pewnie odpuszczę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6146264 Napisano: 16.01.2016 18:17:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawi mnie ten zapis w Nescafe
"W przypadku, gdy żaden Uczestnik nie dokona Zgłoszenia doLoterii pomiędzy dwiema bramkami, nieprzyznana Nagroda jest przypisywana do
pierwszego Zgłoszenia, które dokonane jest w kolejnym przedziale czasowym, do którego przypisana jest już kolejna Nagroda. Do Zgłoszenia kolejno drugiego przypisywana jest kolejna Nagroda (pierwsza przypisana do tego przedziału czasowego)."

Siłą rzeczy nawet jeśli nie trafiamy w te bramki to powinni i tak przydzielić komuś nagrody. Ciekawe jak to w praktyce wygląda, czy od razu po czasie otwarcia bramki informują, czy póżniej. Bo nie wierze, że na tyle zgłoszeń z forum nic po prawie 2 dniach loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6145930 Napisano: 15.01.2016 17:55:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może na dzisiaj nie zaplanowali otwartej bramkiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6145923 Napisano: 15.01.2016 17:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Soledad napisał(a):

Czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia z kawy? U mnie mam informacje, kręcenie kubkiem nie powiodło się, sprawdź zawartośc pól-mimo, że zawartośc jest ok

Kręciłam z 5 min temu i było ok (o ile próbuj dalej można nazwać ok emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6145442 Napisano: 15.01.2016 10:06:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie akurat 2 małe 100g, ale rozne rodzaje i trochę więcej płaciłam.
Przy poprzednich konkursach kupowałam w dużym C4 jedną kawę i dobierałam tymi na jeden kubek po 1,30 ~
Wtedy można idealnie dobrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6145413 Napisano: 15.01.2016 09:27:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Soledad napisał(a):

tak czy siak konkurs raczej trudny, wysokie "wpisowe" i duży element losowości. ..:(
i zahacza o element uczciwości członków komisji, którzy znają godziny otwarcia bramek

Rano dokupilam kawe do pracy. Zgłoszenie 6.55 - próbuj dalej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6143839 Napisano: 12.01.2016 14:47:42 w Informują
0 0

migi

#6140307 Napisano: 04.01.2016 16:16:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Vivacia napisał(a):

dolly napisał(a):

@Vivacia napisał(a):

Ja najpierw też zgłupiałam, ale potem rozszyfrowałam: w danej sieci masz inne nagrody I stopnia (jakieś aparaty itp.) i nie bierzesz udziału w walce o nagrody I stopnia ogólnopolskie. Ale bierzesz udział w konkursie ogólnym o nagrody GŁÓWNE, czyli wycieczki.

wynika z tego, ze sa tylko 3 wycieczki, a nie 12... Tak ?

Dokładnie tak emotka

Taką odpowiedź dostałam od Ergo

"Witam Panią, 
zgłaszając się do poszczególnych konkursów(ogólnopolski i w poszczególnych sieciach) gra Pani o nagrody z poszczególnych konkursów,
w tym o nagrodę główną czyli wycieczkę do miasta, które Pani wybierze.

Z poważaniem
Koordynator konkursu"

Czyli tak jak mówi Vivacia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6140049 Napisano: 03.01.2016 20:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Myślałam, że na serio do wygrania są wycieczki...weszłam w regulamin a tam ZONK: bilety lotnicze w obie strony emotka  super! 

".. każda o wartości 6 300 zł z dodatkową nagroda pieniężną w wysokości 10 000 złprzeznaczoną na pokrycie kosztów pobytu w hotelu (zwane „Nagrody Główne”).
Jedna Nagroda Główna to jeden voucher dla 2 osób i jeden przelew stawki hotelowej.
Wartość jednej Nagrody Głównej to 16300,00 zł"
Dają na waciki jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6140044 Napisano: 03.01.2016 20:38:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

luko922 napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

dolly napisał(a):

staszek napisał(a):

kadett33 napisał(a):

staszek napisał(a):

http://www.twojst.../files/regulamin.pdf
W regulaminie jest napisane, że dowolny sklep na terytorium RP, na stronie, że tylko Leclerc, SPH i Natura. Jak w końcu jest?

w tych sklepach dodatkowy jest konkurs.

Dzięki, czyli można kupić wszędzie, ale jak się kupi w tych 3 sklepach to można wziąć udział w ogólnopolskim i sieciowym?

Ano tak to wyglada emotka

Raczej nie ...

w regulaminie do. SuperPharm wyczytałam, że ...

"Paragon zgłoszony do Konkursu w Super-Pharm nie może zostać zgłoszony do konkursu ogólnopolskiego przez Uczestnika. Konsument dokonuje wyboru co do udziału w Konkursie Super-Pharm lub Konkursie ogólnopolskim. Wybór skutkuje inną ofertą Nagród I stopnia, gdyż Nagrody Główne są wspólne dla obydwu dróg udziału. "


To też dodałam w opisie naszym tu emotka

O, czyli nie doczytałem regulaminu. I dobrze, że chociaż takie ograniczenie...

można zagrać ale jak wygrasz tu i tu to będziesz musiał wybrać na jaki konkurs ślesz paragon, a drugą nagrodę tracisz .

Bez wątpienia są 4 konkursy (1 ogólnopolski i 3 w Leclerc, Natura i SPH). 
Tylko w tych w sieciach trochę z nagrodami namieszane, raz wspominają o wycieczce, a w pkt nagrody tylko o tych I stopnia. 
Chciałam właśnie dodać do bazy te 3 pozostałe, ale wczytywałam się w regulamin i zgłupłam. Czekam na odpowiedź od Ergo... Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6139797 Napisano: 02.01.2016 20:39:35 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

Szukam informacji, dlaczego Dobry Dinozaur to smutna bajka? Czy nadaje się do oglądania z przedszkolakiem?

Moja 6 letnia (!) córka (fakt, że wrażliwa), chwilę przed końcem poprosiła męża o wyjście, bo nie chciała już oglądać. Mówi, że latały tam okropne dinozaury, które chciały zjeść malutkiego dinozaura i to było straszne. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6139083 Napisano: 30.12.2015 21:33:00 w SZUKAM....
termitek99 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na kawę z C4 ?Pani zapewniała,że dotrze na święta,a tu jutro sylwester i kawy brakemotka


Ja czekam. Czy jest jeszcze ktoś?

Ja również.  Wyświetl w wątku >>
0 0