Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6370543 Napisano: 22.06.2017 12:06:53 w SZUKAM....
olus15 napisał(a):

Czy butelki Żywca z kodami są specjalnie oznaczone?

Czy wszyscy otrzymali już bidony z Danonków?

Mnie się udało kupić puszki oznaczone loterią w C4 i faktycznie każdy kluczyk ma kod.
Bez oznaczenia na puszce/butelce to niestety loteria w loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6370359 Napisano: 21.06.2017 20:56:14 w Lay's
mahuska napisał(a):

Szukam dobrej duszy która do jutra pożyczy mi kodzik emotka

Na PW zaraz prześle Wyświetl w wątku >>
1 mahuska 0

migi

#6369702 Napisano: 20.06.2017 09:22:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

migi napisał(a):

Pamiętam, że póki aplikacja mi działała to hasłem było "ORSAY"

dziękuję emotka z czasem okaże się czy to poprawne hasło

Mam nadzieję, że w ogóle biorą pod uwagę te "dopisane" zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6369694 Napisano: 20.06.2017 09:07:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

karyor napisał(a):

ZetZ napisał(a):

kate1980 napisał(a):

migi napisał(a):

ace napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka

mi też nie działa...

Czy ktoś ma jakąś informację w związku z powyżej? Do wieczora nie dało się wysłać odp. 

też próbowałam i w końcu odpuściłam. w sobotę na 100% był formularz, wczoraj już niczego takiego nie było. wg regulaminu konkurs powinien zakończyć się 23:59. a może im się pomyliły dni i zamknęli w sobotę?

Wczoraj o 12 wyłączyli aplikację,proszę napisać do Orsay na facebooku o tym, a wtedy przyjmą w wiadomości prywatnej odpowiedź,,,bynajmniej u mnie to tak zadziałało.pozdrawiam.

Czy ktoś orientuje się może gdzie znajduje się to tajemnicze "hasło", które trzeba podać przy wysyłaniu zgłoszenia?

znalazł ktoś te "hasło"?

Pamiętam, że póki aplikacja mi działała to hasłem było "ORSAY" Wyświetl w wątku >>
1 kate1980 0

migi

#6369664 Napisano: 20.06.2017 07:34:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do tego konkursu można kupić płyn Coccolino? Na ulotce jest, a w regulaminie tylko mowa o produktach Surf.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6369205 Napisano: 19.06.2017 09:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka

mi też nie działa...

Czy ktoś ma jakąś informację w związku z powyżej? Do wieczora nie dało się wysłać odp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6368679 Napisano: 16.06.2017 15:23:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
dorothy napisał(a):

czy ktoś tak miał, że nie przechodziła mu płatność kartą? zmarnowałam kody i muszę je odblokować  emotka

Koleżanka tak miała, raz jej dali nowe kody, później drugi raz, ale napisali, że więcej nie dadzą.
Okazało się, że sama płatność nie przechodziła z powodu limitu na karcie. Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

migi

#6368249 Napisano: 15.06.2017 00:12:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malgosia74 napisał(a):

Nagrody z ostatniej licytacji Philipsa  emotka

I u mnie. Wyświetl w wątku >>

migi

#6363084 Napisano: 02.06.2017 07:17:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

migi napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ondine napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mam pytanie do posiadaczek Lumei. Jak często ładujecie? mi pracowała może z godzinkę i wyczerpała się.

Gdzieś mi się ostatnio obiło o oczy, że 8 minut wystarczy na dwie łydki, więc pewnie zakładają, że godzina jest wystarczająca na wszystko, na co chcemy jej użyć...
Dajcie znać dziewczyny koniecznie jak rezultaty, bo boję się, że wpakuję ponad tysiąc złotych w błoto, chcę zebrać jak najwięcej opinii emotka

Użyłam 2 razy i widzę różnicę, mniej włosków emotka  ale to jeszcze nie to.
Używam co tydzień
monisss napisał(a):

u mnie uzyta raz. faktycznie uzywacie jej co 2 tygodnie? pod pachami kilka wloskow mniej.. na nogach na razie nie widze roznicy.. ale to pierwsze uzycie. pachy ogarnelam w max 2 minuty emotka  

Raz w tygodniu używam. Różnicy wielkiej nie ma, ale zobaczymy emotka

Mam tą tańszą coś ponad 3 miesiące, na początku używałam raz na tydzień, teraz raz na 2-3 tyg.
Mój akumulator wytrzymuje też około godziny, nie więcej. 

To dobrze, że godzinkę, bo myślałam, że moja jakaś zepsuta emotka  Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?

U mnie widoczna różnica po 1,5 miesiąca  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

migi

#6362700 Napisano: 01.06.2017 10:45:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

ondine napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mam pytanie do posiadaczek Lumei. Jak często ładujecie? mi pracowała może z godzinkę i wyczerpała się.

Gdzieś mi się ostatnio obiło o oczy, że 8 minut wystarczy na dwie łydki, więc pewnie zakładają, że godzina jest wystarczająca na wszystko, na co chcemy jej użyć...
Dajcie znać dziewczyny koniecznie jak rezultaty, bo boję się, że wpakuję ponad tysiąc złotych w błoto, chcę zebrać jak najwięcej opinii emotka

Użyłam 2 razy i widzę różnicę, mniej włosków emotka  ale to jeszcze nie to.
Używam co tydzień
monisss napisał(a):

u mnie uzyta raz. faktycznie uzywacie jej co 2 tygodnie? pod pachami kilka wloskow mniej.. na nogach na razie nie widze roznicy.. ale to pierwsze uzycie. pachy ogarnelam w max 2 minuty emotka  

Raz w tygodniu używam. Różnicy wielkiej nie ma, ale zobaczymy emotka

Mam tą tańszą coś ponad 3 miesiące, na początku używałam raz na tydzień, teraz raz na 2-3 tyg.
Mój akumulator wytrzymuje też około godziny, nie więcej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6359540 Napisano: 24.05.2017 12:37:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
rosnat1712 napisał(a):

 Owszem są uzależnione od ilości punktów te rabaty. .bo po wzięciu nagrody zostało  mi mało punktów i dostałam 20 procent  tylko

Ja po wzięciu nagrody z ostatniej aukcji miałam równo 0 filipsów i dostałam 40%, więc nie do końca. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6356316 Napisano: 15.05.2017 15:13:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
rosnat1712 napisał(a):

migi napisał(a):

To nie dla mojego neta emotka Ktoś pomoże ? :>

ja pomoc moge zalezy w czym jeszcze

w wylicytowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6356311 Napisano: 15.05.2017 15:11:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
To nie dla mojego neta emotka Ktoś pomoże ? :> Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6351542 Napisano: 29.04.2017 08:54:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy wy też macie tylko 2 odznaki Poznaję? U mnie 2/3/3 Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6335899 Napisano: 21.03.2017 12:59:55 w Ambasadorinnowacji - Philips
Odpowiedź z Ambasadora na moje pytanie o zakończeniu programu:
"Dzień dobry,
Pracujemy nad przygotowaniem dużej Aukcji, zachęcamy do brania udziału i życzymy powodzenia,
Punkty, które nie zostaną wykorzystane przepadną wraz z zamknięciem strony,
Zgodnie z regulaminem będzie można wylicytować jedną nagrodę na gospodarstwo domowe, ale w ramach zamknięcia strony prosimy pamiętać, że coś się kończy, coś się zaczyna emotka
Pozdrawiamy," Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6313211 Napisano: 21.01.2017 17:12:49 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

Prad napisał(a):

Gdzie w Warszawie kupujecie Krokery?

Ufff dorwalam w carrefourze na Wilenskim ale zostaly juz tylko 3 opakowania wieprzowo drobiowych. Jeszcze facet mi chcial prawie wyrwac z reki i mowie do mnie wszystko pani kupuje a innym noc nie zostawi ufff normalnie sie czuje jakbym zdobyla mount everest emotka

A to w Carrefourze można kupować? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6312238 Napisano: 18.01.2017 18:03:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
mamamichasia napisał(a):

Kurier przywiózł mi dzisiaj odkurzacz z producttesterprogram. Wszystko super, tylko na umowie użyczenia podana jest data 06.01 jako termin wyłonienia zwycięzców konkursu, a czas testowania to 14 dni od 04.01...Maila o testowaniu dostałam 19.12.2016 i już myślałam, że jednak nie będę testować a tu dzisiaj pełne zaskoczenie i kurier z odkurzaczem. Nie wiem tylko czy w ogóle go rozpakowywać czy nie będę go musiała zaraz odesłać...Ktoś też tak miał? 

Prawie przy wszystkich testach miałam przesunięcia czasowe. Jeśli chodzi o producttesterprogram to powinny przychodzic maile o rozpoczęciu testowania, czasie na wystawienie opinii itp. Także wg mnie testuj emotka
Jeśli się denerwujeszs to można do nich napisać maila z pytaniem o terminy.  Wyświetl w wątku >>

migi

#6311975 Napisano: 17.01.2017 20:41:40 w Mam problem...
krseta napisał(a):

carissma napisał(a):

Czemu nie widzę przy koniczynkach, że jest nowy post jeszcze nie odczytany przeze mnie? emotka

jakaś chyba awaria, też mam to samo

I u mnie to samo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6310264 Napisano: 12.01.2017 13:42:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

oby to nie było wszystko  emotka

Oby.... Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6307970 Napisano: 05.01.2017 12:27:12 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragony na Statoil/Cola z wysyłką/ew. wymienię na kody lays Wyświetl w wątku >>
0 0